Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
konto usunięte via Android
- 2
Niedowartościowana osoba łupi niedowartościowanych frajerów. Szkoda sobie zawracać głowę tą sprawą i pozwolić takim egzystować obok, a nie mówić o walorach edukacyjnych, bo to lepiej dla szanujących się czy to różowa, czy niebieski.
#rozowyslonikxrandkuje #tinder #badoo
#rozowyslonikxrandkuje #tinder #badoo
Czesc mirki.
Umowilem sie z dzisiaj z jakas #rozowepaski na 20. Zaproponowalem wyjscie do resto, zgodziła sie. Ma byc ubrana w jakas czarna bluzkę i czerwona spódniczkę. Ciekawe czy ogarnie, ze bedzie musiala za siebie zaplacic(No i za mnie bo zapomne portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Trzymajcie kciuki abym por****l
#tinder #badoo
Umowilem sie z dzisiaj z jakas #rozowepaski na 20. Zaproponowalem wyjscie do resto, zgodziła sie. Ma byc ubrana w jakas czarna bluzkę i czerwona spódniczkę. Ciekawe czy ogarnie, ze bedzie musiala za siebie zaplacic(No i za mnie bo zapomne portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Trzymajcie kciuki abym por****l
#tinder #badoo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 901
@rozowyslonikx: dzieńdoberek pani kur...
- 914
Najśmieszniejsi są ci którzy myślą że płacąc za mnie dostaną coś wzamian xd tacy właśnie są faceci
@Vidella: właśnie pokazałaś jakie są kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czerwone_Stringi: świetna rada dla kogoś kto pewnie przez 5 lat szukał dziewczyny bez skutku xD
ach normictwo
ach normictwo
@Tata_Kasi: płacenie za samo towarzystwo to już wyższy poziom spiermarstwa
takie dziewczyny pewnie się boją, że jakiś p---b i je poćwiartuje w swojej kawalerce bo jeszcze rozumiem 200 zł za gałę, ale za samo spotkanie?
masz jakieś doświadczenia z tym czy teoretyzujesz?
takie dziewczyny pewnie się boją, że jakiś p---b i je poćwiartuje w swojej kawalerce bo jeszcze rozumiem 200 zł za gałę, ale za samo spotkanie?
masz jakieś doświadczenia z tym czy teoretyzujesz?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
- 3
@cytmirka: nice catch
- 406
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
@TheMaskator: Sam bierzesz takie miejsce to git, jeśli płacisz za oboje to jest problem. Ja straciłem 4 lata z taką niezdarą życiową. Nie mogłem sobie pojechać gdzie chciałem bo jej nie było stać. Nie mogłem iść na normalną kolacje bo olaboga 200-500zł to dużo. A jak kupiłem jakieś tanie buty to ile było gadania że ona miesięcznie myśli czy da rade 200zł na kosmetyki przeznaczyć a ja za 2k kupuje
Skończcie to plusować. Dziennie w gorących jakieś szmaty od sz...bo idzie zjeść z jakimś typem z tindera...posrało was? #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
źródło: comment_1658841676RxmoESO3sUDKq0ltFTPmHN.jpg
Pobierz@wiem_wszystko a ty jakiś upośledzony jesteś że jej zablokować nie potrafisz?
@wiem_wszystko: Akurat ten tag to jedna z ciekawszych rzeczy, które pojawiły się na wykopie w ostatnim czasie. Niezależnie od tego, czy jest to bait, czy też nie, to reakcja wykopków obrazuje, jak nisko upadł ten portal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 290
- 692
@Salido: JAKI ŁEB XD
- 1056
- 138
@wiem_wszystko: No i prawidłowo :P
Co lepsze wydać 100zł na spotkanie z randomową laską z którą będzie raczej lipa czy
wydać 100zł na spotkanie z kumplami gdzie na 100% sie będziesz dobrze bawić?
albo 100zł na spotkanie z własną dziewczyną gdzie też sięsuper będziesz bawić i pewnie zaruchasz :)
Pierwsze spotkania po taniości spacer albo rolki czy inne tanie sprawy. Im dłużej jesteście, im lepiej się dogadujecie ttym większy $$
Co lepsze wydać 100zł na spotkanie z randomową laską z którą będzie raczej lipa czy
wydać 100zł na spotkanie z kumplami gdzie na 100% sie będziesz dobrze bawić?
albo 100zł na spotkanie z własną dziewczyną gdzie też sięsuper będziesz bawić i pewnie zaruchasz :)
Pierwsze spotkania po taniości spacer albo rolki czy inne tanie sprawy. Im dłużej jesteście, im lepiej się dogadujecie ttym większy $$
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@wiem_wszystko: "a food"
@Aleksandr_Jebiewdenko: Same zarzutki tego typu spoko, ale ja przeuwielbiam czytać ten ból dupska w komentarzach xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Aleksandr_Jebiewdenko: ale dorodny bebech
Pewna mirabelka, która myśli, że ma challenge, a jest zwykłą gastronomiczną ladacznicą be like
#rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #takaprawda #heheszki
#rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #takaprawda #heheszki
źródło: comment_1658831527WT44d4gELcJ7JMfS84ERKw.jpg
Pobierz- 134
@gumowy_ogur: matka pewnie zdziwiona że curcia ciągle najedzona, a obiad nieruszony
@gumowy_ogur: Tak, dawajcie jej jeszcze więcej atencji xD
Nie pozdrawiam @rozowyslonikx
#badoo #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#badoo #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1658828517bNVViTDscEyyzqNbT4Soaz.jpg
Pobierz@zielony_ludzik_2: Po co karmicie takie baity?
konto usunięte via Android
- 17
@zielony_ludzik_2
To jest bait, ale społecznie potrzebny - może spierdoksy nauczą się na tym bezbolesnym przykładzie, że na pierwszym spotkaniu każdy płaci za siebie.
To jest bait, ale społecznie potrzebny - może spierdoksy nauczą się na tym bezbolesnym przykładzie, że na pierwszym spotkaniu każdy płaci za siebie.
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bujaka123: ok oski, gdzie tu przegryw?
727
Tinder vs rzeczywistość :)

"Mirki i Mirabelki" uważajcie tam na siebie.
z- 254
- #
- #
- #
- #
- #
Dzisiaj kolejna randka, na której się najem za darmo na koszt dziada (。◕‿‿◕。) Outfit na dzisiaj. Swoją drogą, czemu ktoś rozpoczyna rozmowę pytając się o to czy wszystko dobrze xd #rozowyslonikxrandkuje #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
źródło: comment_1658820900cJjvCdMNwQ7xDdWcAjBjfR.jpg
Pobierz- 918
@rozowyslonikx: skocz tez na zakupy z którymś z tych spermiarzy, bo jakbyś się tak ubrała to wstydziłbym się zabrać Cię nawet na kebsa
- 1362
- 0
Jaki jest stan świadomości wykopków na temat tego challenge żeby jeść za free na koszt chłopów?
#rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
#rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
Bait czy nie bait?
- Bait 37.2% (67)
- Brutalna rzeczywistość, it's over dla chłopa 62.8% (113)





























źródło: comment_1658866381Ra9LqkYKa3SJegINp02rwP.jpg
Pobierzźródło: comment_1658866417FAk8rNwLJse2RYGHYqv3BB.jpg
Pobierz