Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedowartościowana osoba łupi niedowartościowanych frajerów. Szkoda sobie zawracać głowę tą sprawą i pozwolić takim egzystować obok, a nie mówić o walorach edukacyjnych, bo to lepiej dla szanujących się czy to różowa, czy niebieski.

#rozowyslonikxrandkuje #tinder #badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc mirki.
Umowilem sie z dzisiaj z jakas #rozowepaski na 20. Zaproponowalem wyjscie do resto, zgodziła sie. Ma byc ubrana w jakas czarna bluzkę i czerwona spódniczkę. Ciekawe czy ogarnie, ze bedzie musiala za siebie zaplacic(No i za mnie bo zapomne portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Trzymajcie kciuki abym por****l
#tinder #badoo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bryzka: Niezłe ego ma lala ze najpierw łyka fejka z tindera, potem pyta się na fb czy można z tym iść do sądu a na końcu nazywa się porządną XD przecież to trzeba być upośledzonym
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: płacenie za samo towarzystwo to już wyższy poziom spiermarstwa
takie dziewczyny pewnie się boją, że jakiś p---b i je poćwiartuje w swojej kawalerce bo jeszcze rozumiem 200 zł za gałę, ale za samo spotkanie?
masz jakieś doświadczenia z tym czy teoretyzujesz?
  • Odpowiedz
@TheMaskator: Sam bierzesz takie miejsce to git, jeśli płacisz za oboje to jest problem. Ja straciłem 4 lata z taką niezdarą życiową. Nie mogłem sobie pojechać gdzie chciałem bo jej nie było stać. Nie mogłem iść na normalną kolacje bo olaboga 200-500zł to dużo. A jak kupiłem jakieś tanie buty to ile było gadania że ona miesięcznie myśli czy da rade 200zł na kosmetyki przeznaczyć a ja za 2k kupuje
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Akurat ten tag to jedna z ciekawszych rzeczy, które pojawiły się na wykopie w ostatnim czasie. Niezależnie od tego, czy jest to bait, czy też nie, to reakcja wykopków obrazuje, jak nisko upadł ten portal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: No i prawidłowo :P
Co lepsze wydać 100zł na spotkanie z randomową laską z którą będzie raczej lipa czy
wydać 100zł na spotkanie z kumplami gdzie na 100% sie będziesz dobrze bawić?
albo 100zł na spotkanie z własną dziewczyną gdzie też sięsuper będziesz bawić i pewnie zaruchasz :)

Pierwsze spotkania po taniości spacer albo rolki czy inne tanie sprawy. Im dłużej jesteście, im lepiej się dogadujecie ttym większy $$
  • Odpowiedz