Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ej, mam takie żenujące pytanie, ale na serio xd

Rzućcie jakąś taką ogólną inspiracją co się pisze w opisie na tinderze jak mam 32 lata i jestem zwykłym, ogarniętym typem, mialem normalne związki w życiu, od 2 lat jestem sam i nigdy nie używałem portalów randkowych, a innych możliwości poznania kogoś nie widzę xd
a jak czytam te opisy na #tinder #badoo co tu wrzucacie to dostaję ataku cringu xd

#podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 24
@CzlowiekMagnetowid: nie ma to większego znaczenia, głównie chodzi o pierwsze zdjęcie. A tak możesz zamieścić jakieś informacje o które czujesz, że będą się powtarzać pytania. Możesz wpisać coś co podratuje kobietę w rozmowie, żeby mogła cię o to zagadać. Może być to coś zabawnego. Jak szukasz dużo młodych, to mogą się obawiać że będziesz miał dziecko, więc może być też warto wspomnieć że nie masz dzieci
@CzlowiekMagnetowid:
Cześć, jestem Człowiek Magnetowid i mam 32 lata. Jestem zwykłym, ogarniętym typkiem i do tej pory byłem w normalnych związkach (takiego związku nadal szukam- normalnego). Jestem singlem dopiero od dwóch lat, wcześniej nie posiadałem konta na portalach randkowych, ale szczerze mówiąc nie widzę szansy na poznanie kogoś wartościowego w inny sposób. Mam nadzieje, ze czytając mój opis nie dostaniesz ataku cringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzlowiekMagnetowid: Chłopie widzisz, jesteśmy w wieku gdzie dobra dupa i ladna twarzyczka to za mało żeby utrzymać zainteresowanie. Jak masz vibe na młodsze to musisz pisać o ciekawych rzeczach - gdzie byłeś, co robiłeś, co cie spotkało lub widziałeś, jak wolisz bardziej ogarniete to najlepszy temat to sprawy codzienne. Nawet nie wiesz z iloma laskami gadałem o praniu albo zrobieniu obiadu na nastepny dzień xD To nie jest rozprawka filozoficzna nad
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzlowiekMagnetowid: opis w 90% nie ma znaczenia, skoncentruj sie na pierwszej fotce bo na jej podstawie jest najczęściej decyzja lewo/prawo. Widziałem ostanio na własne oczy łaskę w metrze jak dawala 90% w lewo po pierwszej fotce, nie patrzyła na inne zdjęcia, nie czytała opisu. Napisz jakies suche info jak hobby, jakiś smieszny tekst itp. Nie pisz napeweno: ze szukasz dziewczyny/żony/drugiej połówki itp bo to dla nich wygląd jakby byl zdesperowany.
@CzlowiekMagnetowid: Według mnie na profilowe lepsze jest zdjęcie z bliższa, selfie. Ogólnie na tinderze warto mieć zdjęcie selfie, pozniej jakieś ze znajomymi, później jakieś z podrózy (góry morze etc), jakieś z twoja pasją, to taki must have
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzlowiekMagnetowid: https://pl.pinterest.com/fotomirazak/pozy-m%C4%99skie/ popatrz na to moze ktoś będzie mogl ci cyknac fote... tak wiem trzeba jakis wysiłek zrobić, no ale jak chcesz się wyróżnić to niestety :-(. Fote co dales ogolnie nie jest zła i na tinderze są typy z wiele gorszymi, ale tez nie wyróżniasz się nim jakos szczególnie. Możesz spróbować z tym co masz jak bedzie słabo zawsze możesz podmienić lub dać reset na koncie z nowym ¯(ツ)
@CzlowiekMagnetowid: co ty gadasz Mirek, zajebiscie wygladasz! Każdy z osobna ma jakieś swoje insecurities i to jest normalne. A co do zakól, nie masz ich jak dla mnie, ale nawet jeśli chcesz je ukryć to na pierwszym spotkaniu wyjdzie szydło z worka. Po prostu bądź szczery ze zdjęciami.