Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze jest w Shimayo w Gdyni. Chłopak był fajny, minimalny wyższy ode mnie, a mam 175. Jak tak teraz patrzę to sporo chłopaków sobie zawyża wzrost xD ja ogólnie to nie zwracam uwagi na wzrost, ale mam dobrą pamięć i jak ktoś na profilu ma napisane, że ma 183, a w rzeczywistości jest z 2-3 cm wyższy ode mnie to taka średniawka. Za to pozwolił mi wybrać zestaw i oczywiście za niego zapłacił;) Nowym osobom przypominam, ze mój challenge polega na tym, żeby do końca miesiąca chodzić na randki do restauracji na czyiś koszt. Jak ktoś ma pomysł jak sobie rozszerzyć ten challenge to proszę pisać () #rozowyslonikxrandkuje #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #rozowypasek #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
rozowyslonikx - Dzisiaj byłam na sushi w Nova sushi w Gdańsku, było dobre, ale lepsze...

źródło: comment_1658773033IExYVw8RCjkAP24GPVWy5h.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja #!$%@? 21 wiek typiarka za jedzenie chodzi na randki i naciąga typów…. Dodatkowo wrzuca to na wykop i nazywa challenge’m. Dokąd to społeczeństwo zmierza …
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx z kim chodzisz na randki? Ci faceci ci się podobają chociaż czy wybierasz takich , z którymi wiesz, że zupełnie nic cię nigdy nie połączy i tylko chcesz za darmo zjeść? Proponujesz, że za siebie zapłacisz czy sami płacą?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Chyba łatwo się domyśleć odpowiedzi. W tym challengu już przestało chodzić o randkowanie, a Tinder to teraz nowe Glovo czy tam Wolt - tyle tylko, że w darmowej wersji. I z Uberem (podwózką) w pakiecie.
  • Odpowiedz
Chyba łatwo się domyśleć odpowiedzi.


@MatiKosa nie chcę się domyślać, chce to od niej przeczytać. Poza tym ja tam podchodzę z rezerwą, nie wiem czy to nie bait.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
@rozowyslonikx: powodzenia ʕʔ zabawny challenge a widze, że faceci zamiast się ogarnąć i przestać spermic nie biorą lekcji z twoich wpisów tylko wylewają hejty w komentarzach, smiechowe xd
  • Odpowiedz