Wpis z mikrobloga

Wracam z dzisiejszej randki z jakąś małolatą, a jak wiadomo przez żołądek do serca to zaproponowałem jej prostą 105. Fajnie się tam zapoznać z kimś. Chciała jakiegoś blika na doładowanie, ryzyk fizyk 20 zł przy moich zarobkach to nic a może zamocze. Z tinderem w Polsce jest problem, że żeby zamoczyć to trzeba się naskakać jak małpa. Ale satysfakcja większa jak się zdarzy taka co da za pizze i doładowanie. Ale dobra do rzeczy. Mimo, ze na początku proponowałem 105,ona upierała się przy Ostro (pewnie też tak lubi od tyłu xD). Zamówiliśmy najwiekszą pizzę i zjedliśmy całą, aż jej brzuch wydęło. Wtedy mi się odechciało, bo jakbym chciał uprawiać seks z kimś kto wygląda jakby był w ciąży to umówił bym się z kimś z #badoo Laska była minimalnie wyższa ode mnie, ale ubrała kolce 10 cm więc co tu porównywać. Powiedziałem, ze ma ładną bluzkę, bo miała ładną i kojarzyła mi się taką jedną, która też się tak ubierała, którą obróciłem 2 tygodnie wstecz, więc trochę się rozmarzyłem. Co do pytań - tak, zapłaciłem za ta pickę i dałem jej tego blika, o którego poprosiła w rozmowie, niestety wielce niedostępna, no nic 50 ziko w plecy ale za to jutro idę z dobrą koleżanką na sushi, po którym zawsze lądujemy u niej w łóżku, taki tam seks bez zobowiązań. #tinder i #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #jedzzwykopem #jedzenie #rozowepaski #pdk

Zdjęcie pizzy jaką zjedliśmy:
Pobierz
źródło: comment_1658731272C1OhtBMd1rFqbLSGqe2s8K.jpg
  • 13