Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@cichykacik: no średnio to wygląda, ogólnie boczne uszkodzenia opony są dosyć groźne. Może i dało by radę to pokleic ale z zasady uszkodzeń w tym miejscu się nie naprawia. Ciężko powiedzieć na jaką głębokość jest ta dziura ale niedługo może wyjść guz w tym miejscu. Moim zdaniem lepiej wydać kilka stówek na dwie nowe opony, w końcu opona to jedyne miejsce styku auta z drogą. Głupio by było spróbować przyoszczedzić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@cichykacik: a no to luz, zamawiaj jedną.
- 0
Mirki czy w passacie b5 FL z 2004 roku jest zamontowany fabrycznie isofix? Jeśli nie to czy można go zamontować ?
#motoryzacja #auto #samochody
#motoryzacja #auto #samochody
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Kontrolę trakcji strach wyłączyć
źródło: comment_16433121322LW8cpUJOsdJ640Msmzo5w.jpg
Pobierz- 0
Przygotowuje się do małego wyjazdu w góry zimą, gdzie może być obowiązek używania łańcuchów. Nigdy w życiu ich nie kupowałem i zastanawiam się czy w ogóle jest jakiś sens dopłacać do lepszych czy najlepiej brać po prostu najtańsze które pasują na odpowiedni rozmiar koła. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie i może pomóc?
#auto #samochody #podroze
#auto #samochody #podroze
@jedrekk: najtansze akcesoria samochodowe lubia byc zrobione z totalnego gowna
- 1
@jedrekk: Kolega wyzej dobrze mowi. Inna sprawa, ze zalozyc lancuchy nie jest tak prosto i musialbys pocwiczyc.
Nastepna, ze jak masz normalne zimowki to prawdopodobienstwo,ze Ci sie przydadza nie jest jakies duze.
Ps. Gdzie jedziesz?
Nastepna, ze jak masz normalne zimowki to prawdopodobienstwo,ze Ci sie przydadza nie jest jakies duze.
Ps. Gdzie jedziesz?
Najlepsze auta "sportowe" (200-300hp), które są dobrymi daily (lpg albo rozsądne spalanie benzyny przy normalnej jeździe) to...? Biorę po 300zł od wszystkich i słucham państwa.
Co jest ważne:
- 200hp w górę
- napęd na tylną oś
- spalanie max 10l/100
Co jest ważne:
- 200hp w górę
- napęd na tylną oś
- spalanie max 10l/100
źródło: comment_1643232010Ipx6bJQcGTTsmuFiQCmQZB.jpg
Pobierz- 33
@wanderlust00 e46 w gnoju po czipie
Mirki, mam problem z autem. Zapaliła się nagle kontrolka od świec + check engine. Auto zaczęło się telepotac jak traktor. Czy to kwestia musu zmiany świec czy może być coś poważniejszego?
#motoryzacja #auto
#motoryzacja #auto
@Sparrowekk: Może typowo EGR
- 2
@Palladyn400 @mrgcypher @Gollumus_Maximmus @Afera_zbozowa : Już sprawdzone. Okazało się że listwa pompowtryskiwaczy do wymiany. Dzięki wszystkim za pomoc!
- 1
https://www.yafud.pl/47073/ Ukradziono mi #auto. Komisariat mamy niedaleko domu, więc podjechałem rowerem złożyć zawiadomienie. W międzyczasie ukradziono mi #rower. #yafud
Co zrobić jak samochód 2x był u mechanika i 2x po kilku dniach nie chce ruszać.
Auto to Renault scenic 2004 1.6 benzyna
Za pierwszym razem z tego co pamiętam to było robione klemy + pompa paliwowa. Zapłaciłam 400 parę złotych. Po kilku dniach znowu stanał. Za drugim razem do tego samego mechanika i znowu tylko tym razem rozrusznik, za 500 zł. Po klilku dniach odpalić nie chce, do tego coś w
Auto to Renault scenic 2004 1.6 benzyna
Za pierwszym razem z tego co pamiętam to było robione klemy + pompa paliwowa. Zapłaciłam 400 parę złotych. Po kilku dniach znowu stanał. Za drugim razem do tego samego mechanika i znowu tylko tym razem rozrusznik, za 500 zł. Po klilku dniach odpalić nie chce, do tego coś w
@BarbaraM21: masz 18 letnie Renault, w tym aucie problemy z elektryką to chleb powszedni, szczególnie zimą gdy temperatura waha się blisko zera i wszędzie zbiera się wilgoć. Nie wiem jak mieliby rozrusznikiem zepsuć wyświetlacz i szybę ( ͡° ʖ̯ ͡°) możesz zawsze zmienić mechanika ale gwarancja na jakiej podstawie? Rozrusznik nie działa? Przy takich samochodach niestety tak jest, jak się zaczyna to wszystko na raz
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć, mam pytanie bo normalnie szlag mnie trafia. Sprzedałem samochód na polskich blachach za granica, przyjechałem specjalnie do Polski, żeby go wyrejestrować. Pech, ze nie wziąłem ze sobą dowodu osobistego ale mam aplikacje mobywatel i tam mam prawo jazdy, Pani w okienku stwierdziła, ze urzędy i banki nie honorują tego. Jestem rozwalony na łopatki, to czemu ma służyć ta aplikacja? Do wylegitimowania sie przed kimś czy jak? Załamka i wk.rwienie..
Nie uśmiecha
Nie uśmiecha
- 1
@MichasQ27: Dzień dobry. Proszę wezwać kierownika lub przełożonego.
I idziesz najwyżej jak się da.
Jak rejestrowałem auto, to mi babka powiedziała (jakieś 12 lat temu), że nie mogę zarejestrować auta w Gdyni, bo jestem zameldowany gdzie indziej i tam mam rejestrować.
To pytam, czy jakbym był z Krakowa, a mieszkał w Gdyni, to miałbym do Krakowa
I idziesz najwyżej jak się da.
Jak rejestrowałem auto, to mi babka powiedziała (jakieś 12 lat temu), że nie mogę zarejestrować auta w Gdyni, bo jestem zameldowany gdzie indziej i tam mam rejestrować.
To pytam, czy jakbym był z Krakowa, a mieszkał w Gdyni, to miałbym do Krakowa
- 2
Dawajcie typowe auta które widuje na ulicach ale w nietypowych FABRYCZNYCH lakierach, ja zaczynam w221 Designo Mauritius Blue
#glupiewykopowezabawy #motoryzacja #samochody #auto
#glupiewykopowezabawy #motoryzacja #samochody #auto
źródło: comment_1643020088Ta1DvlIHUnvASR9qtOUayQ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
@l3gend laguna seca blue w M3, dobrze że wrócili do tego koloru w 2016r.
źródło: comment_1643021917xWYZu1eHxQ0dhd4ShilDFX.jpg
Pobierz- 3
@l3gend: harlekin :)
źródło: comment_16430249465QmQKOSSJ3T1F51q3L1r4J.jpg
Pobierz- 12
Jaki polecacie odbiornik bluetooth z wtyczką AUX do auta do słuchania muzyki przez BT?
Znalazłem coś takiego od Baseusa https://e-baseus.com/product-pol-1708-Baseus-BA01-Adapter-transmiter-Audio-AUX-odbiornik-dzwieku-Bluetooth-5-0-do-samochodu.html ale nie ma nawet wzmianki z jakiego kodeka korzysta..
#kiciochpyta #caraudio #auto
Znalazłem coś takiego od Baseusa https://e-baseus.com/product-pol-1708-Baseus-BA01-Adapter-transmiter-Audio-AUX-odbiornik-dzwieku-Bluetooth-5-0-do-samochodu.html ale nie ma nawet wzmianki z jakiego kodeka korzysta..
#kiciochpyta #caraudio #auto
Hej Mirki,
Czy ktoś was był w sytuacji ze wykupowaliscie auto z leasingu lub podobnej i chcieliście przerejestrować auto na siebie ale bez zmiany tablic to tez musieliście przynieść tablice rejestracyjne do urzędu? Czy wtedy nie trzeba? #kiciochpyta #rejestracjapojazdu #auto #samochody
Czy ktoś was był w sytuacji ze wykupowaliscie auto z leasingu lub podobnej i chcieliście przerejestrować auto na siebie ale bez zmiany tablic to tez musieliście przynieść tablice rejestracyjne do urzędu? Czy wtedy nie trzeba? #kiciochpyta #rejestracjapojazdu #auto #samochody
@cytrynooowaaa: trzeba wziąć tablice bo musi urzednik nowe naklejki przykleić.
@cytrynooowaaa: na pierwszą wizyte
Znacie jakiś zaufany i młody zespół MIŁYCH mechaników w Warszawie?
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #warszawa #auto #samochody
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #warszawa #auto #samochody
- 2
@aloucie: Odnoszę wrażenie, że Ci „prawilini” mechanicy to tylko ćamkają, marudzą i plakat z gołą babą 1997 ¯_(ツ)_/¯
@folwgnag94: VAG -> PowerPerformance Legionowo
- 1
Mirki, lewy reflektor słabiej świeci niż prawy... mam żarówki xenonowe, zamieniłem je miejscami i żarówka ta dobra też gorzej świeciła w lewym reflektorze, wymienić przetwornicę czy stawiać na odbłyśnik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #auto #xenon #motoryzacja
#samochody #auto #xenon #motoryzacja
@Mistrz_Motyl: Lol, za dwuletnie auto używane można teraz dostać lepszą cenę niż za jaką oryginalnie kupiono. Przez braki i opóźnienia poszły w górę.
@Mistrz_Motyl: jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv
5
Ranking najczęściej kradzionych aut - TOP 10

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR przygotował ranking najczęściej kradzionych samochodów w 2021 roku. Swój raport oparł na analizie bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#auto #samochody #motoryzacja #uk
Auto z silnikiem do 1.4.ze względu na niskie opłaty (może być większy jeśli opłaty będą nadal małe) oraz automatem, co polecacie?
Auto z silnikiem do 1.4.ze względu na niskie opłaty (może być większy jeśli opłaty będą nadal małe) oraz automatem, co polecacie?
- 3
@klakier22: to pisz co konkretnie szukasz i w jakim budżecie bo skąd ktoś ma wiedzieć że szukasz gruza czy nówkę sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
- 0
https://www.yafud.pl/47047/ Małżonka przymierzała się do kupna nowego portfela. Znalazła taki, który jej odpowiadał ale po włożeniu dowodu osobistego i karty okazało się, że ma ciut za małe przegródki. Ostatecznie go nie kupiła, ale o dowodzie i karcie już zapomniała. Wróciła następnego dnia do sklepu, ale zguby nie udało się odzyskać. Mieliśmy jutro lecieć na Teneryfę na parę dni, a ona nie ma ani dowodu ani paszportu bo nie wyrabiała skoro i tak
































źródło: comment_1643464111MiVKWnQEB04auSWnLh9NMh.jpg
Pobierz