konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cichykacik: no średnio to wygląda, ogólnie boczne uszkodzenia opony są dosyć groźne. Może i dało by radę to pokleic ale z zasady uszkodzeń w tym miejscu się nie naprawia. Ciężko powiedzieć na jaką głębokość jest ta dziura ale niedługo może wyjść guz w tym miejscu. Moim zdaniem lepiej wydać kilka stówek na dwie nowe opony, w końcu opona to jedyne miejsce styku auta z drogą. Głupio by było spróbować przyoszczedzić
  • Odpowiedz
Przygotowuje się do małego wyjazdu w góry zimą, gdzie może być obowiązek używania łańcuchów. Nigdy w życiu ich nie kupowałem i zastanawiam się czy w ogóle jest jakiś sens dopłacać do lepszych czy najlepiej brać po prostu najtańsze które pasują na odpowiedni rozmiar koła. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie i może pomóc?

#auto #samochody #podroze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedrekk: Kolega wyzej dobrze mowi. Inna sprawa, ze zalozyc lancuchy nie jest tak prosto i musialbys pocwiczyc.
Nastepna, ze jak masz normalne zimowki to prawdopodobienstwo,ze Ci sie przydadza nie jest jakies duze.

Ps. Gdzie jedziesz?
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z autem. Zapaliła się nagle kontrolka od świec + check engine. Auto zaczęło się telepotac jak traktor. Czy to kwestia musu zmiany świec czy może być coś poważniejszego?

#motoryzacja #auto
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co zrobić jak samochód 2x był u mechanika i 2x po kilku dniach nie chce ruszać.

Auto to Renault scenic 2004 1.6 benzyna

Za pierwszym razem z tego co pamiętam to było robione klemy + pompa paliwowa. Zapłaciłam 400 parę złotych. Po kilku dniach znowu stanał. Za drugim razem do tego samego mechanika i znowu tylko tym razem rozrusznik, za 500 zł. Po klilku dniach odpalić nie chce, do tego coś w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BarbaraM21: masz 18 letnie Renault, w tym aucie problemy z elektryką to chleb powszedni, szczególnie zimą gdy temperatura waha się blisko zera i wszędzie zbiera się wilgoć. Nie wiem jak mieliby rozrusznikiem zepsuć wyświetlacz i szybę ( ͡° ʖ̯ ͡°) możesz zawsze zmienić mechanika ale gwarancja na jakiej podstawie? Rozrusznik nie działa? Przy takich samochodach niestety tak jest, jak się zaczyna to wszystko na raz
  • Odpowiedz
Cześć, mam pytanie bo normalnie szlag mnie trafia. Sprzedałem samochód na polskich blachach za granica, przyjechałem specjalnie do Polski, żeby go wyrejestrować. Pech, ze nie wziąłem ze sobą dowodu osobistego ale mam aplikacje mobywatel i tam mam prawo jazdy, Pani w okienku stwierdziła, ze urzędy i banki nie honorują tego. Jestem rozwalony na łopatki, to czemu ma służyć ta aplikacja? Do wylegitimowania sie przed kimś czy jak? Załamka i wk.rwienie..
Nie uśmiecha
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichasQ27: Dzień dobry. Proszę wezwać kierownika lub przełożonego.
I idziesz najwyżej jak się da.

Jak rejestrowałem auto, to mi babka powiedziała (jakieś 12 lat temu), że nie mogę zarejestrować auta w Gdyni, bo jestem zameldowany gdzie indziej i tam mam rejestrować.
To pytam, czy jakbym był z Krakowa, a mieszkał w Gdyni, to miałbym do Krakowa
  • Odpowiedz
Mirki, lewy reflektor słabiej świeci niż prawy... mam żarówki xenonowe, zamieniłem je miejscami i żarówka ta dobra też gorzej świeciła w lewym reflektorze, wymienić przetwornicę czy stawiać na odbłyśnik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #auto #xenon #motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszę zrezygnować z ubezpieczenia #ac Nie dość, że oferty są około 50% wyższe niż rok temu, to cena mojego 7 letniego auta klasy średniej magicznie wzrosła o ponad 10k w ciągu roku wg firm ubezpieczeniowych...
#wtf #samochody #auto
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mistrz_Motyl: Lol, za dwuletnie auto używane można teraz dostać lepszą cenę niż za jaką oryginalnie kupiono. Przez braki i opóźnienia poszły w górę.
  • Odpowiedz
https://www.yafud.pl/47047/ Małżonka przymierzała się do kupna nowego portfela. Znalazła taki, który jej odpowiadał ale po włożeniu dowodu osobistego i karty okazało się, że ma ciut za małe przegródki. Ostatecznie go nie kupiła, ale o dowodzie i karcie już zapomniała. Wróciła następnego dnia do sklepu, ale zguby nie udało się odzyskać. Mieliśmy jutro lecieć na Teneryfę na parę dni, a ona nie ma ani dowodu ani paszportu bo nie wyrabiała skoro i tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach