Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, jako totalny laik w temacie #motoryzacja i #samochody proszę o rady, co warto wziąć w leasing na firmę przy budżecie około 90 tys. zł brutto. Może być używane do max 70-80 tys. przejechanych km i z tego, co mi wpadło w oko, to spoko wydaje się Toyota Corolla. Must have to dostępne od ręki.

Na pewno chcę mieć automat, 120 KM, kamerę cofania i rocznik w miarę nowy, czyli tak od 2019. Mam totalnie #!$%@? na wygląd, logo i inne takie rzeczy (zdaje sobie sprawę z budżetu). Auto do jeżdżenia po dużym mieście + parę razy w roku trasa na 250 km. Małe spalanie mile widziane.

Co do finansowania to pewnie leasing na 2-3 lata, wkład własny na poziomie 15% i wykup. Jeżeli macie spoko serwisy oferujące takiego rodzaju leasing z ciekawym wyborem aut to piszcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co szukam u lokalnych dealerów, CarBerry czy leasingi banków Santander/PKO.

Plz help #pytanie #leasing #auto
  • 2
  • Odpowiedz
@KapitanPieprz: Corolla 1.8 hybrid jest spoko. Miałem wersję Comfort + pakiet tech, przez rok zrobiłem ok 80 tys km i można w niej narzekać tylko na dwie rzeczy: to że nie nadaje się na trasę powyżej 120kmh i plecy bolą jak się jedzie dłużej niż 3 godziny. Spalanie w granicach 4-4.5l jak jeździsz spokojnie i przegląd raz na 15 tys km za ok 1000 PLN brutto, chyba że powyżej 80
  • Odpowiedz