Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś miejsce we Wrocławiu gdzie umyje auto własnym sprzętem? Chodzi mi o dostęp do wody i odpływu.

Wiem ze mogę próbować myjnie bezdotykowe, kiedy jest pusto. To dalej łamie ich regulamin.

Może jest jakieś miejsce gdzie właściciel nie ma z tym problemu?

#wroclaw #auto #detailing
  • 6
  • Odpowiedz
@konradbnet: https://g.page/Myjnia-24h-ASPOL?share

Ja tutaj zawsze jeżdżę wieczorami jak właśnie nie ma nikogo, albo jest mały ruch.
Czasem zdarzy się też na Tęczowej, ale ani tu ani tu nikt nigdy się nie odezwał. A w tym podlinkowanym dosyć często widzę właściciela na miejscu. No i sporadycznie widuję takie hardkorowo brudne offroady.
Ostatnio przez godzinę myłem felgi swoimi kosmetykami. Potem za 2zł opłukałem stanowisko i ściągnąłem wodę ściągaczką, bo była tam schowana
  • Odpowiedz
@konradbnet: Ja od wielu lat myję wieczorami samochód na myjniach bezdotykowych. Nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi. A szoruję czasami i 20 minut :) Zasada tylko taka, żeby nie blokować myjki innym.
  • Odpowiedz
@konradbnet: BSMS przy Kiełczowskiej. Ostatnio rozmawiałem z właścicielem i nie robi problemu jak ktoś ręcznie myje samochód, ale właśnie poza godzinami szczytu, by nie blokować innych. Co do chemii, to np. płyn do felg można użyć, ale prosi by spryskać przed wjazdem na teren myjni. Spłukać nie ma problemu.
  • Odpowiedz