Kiedyś po każdym posiłku było losowanie: zatrucie, pasożyty czy jednak przeżyję do jutra. Człowiek musiał być czujny.
Dzisiaj ludzie myją ręce, płuczą warzywa i piją wodę bezpośrednio z kranu. Wszystko przewidywalne, żadnego charakteru.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio słyszeliście o kimś, kto nabawił się czerwonki po zwykłym obiedzie?
W sumie niby nikt nie zabrania czerpać
























Oh wait... smiechy chichy ale zrobila sie moda na "podróżowanie" nawet jesli chodzi o takie nie all inclusive tylko np łażenie po górach. Ale to akurat chyba ze wszystkim dzisiaj tak jest przez influ na insta i nie tylko.
Jezdzisz na rowerze? musisz sie pochwalić trasa, czas, o sorry wymusiłem pierwszeństwo albo popchnałem staruszke no trudno czas sie musi zgadzac
Bieganie to samo
Sami sobie ksztaltujecie z-----a banke i z nia walczycie. Ogladacie jakies influ i pozniej z bolu d--y ze gdzies tam byli piszecie takie glupoty. Moda sie zrobila na gory? Od zawsze jest moda na gory, od