Hej Mircy, czy w ostatnich latach pojawiła się jakaś #grystrategiczne w stylu starych hitów jak Twierdza, czy Age of Empires / Knights&Merchants? Chodzi o 2D, może już z HD i ładnymi teksturami. Budowanie swojego imperium, misje, nowe plansze...
Nie wystarcza mi już ogrywanie wyżej wymienionych w wersji HD gdzie w sumie nic się nie zmieniło w stosunku do wersji sprzed 15 lat :P
#2d #twierdza #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staley: akurat age of empires 2 w definitive edition zmieniło się bardzo dużo i cały czas wychodzą nowe dodatki zawierające nowe cywilizacje, kampanie, mechaniki i świetny multiplayer. Możesz też zagrać w aoe1 na silniku aoe2
  • Odpowiedz
Dobra Mirasy zrobiłem research odnośnie Mario które najlepsze na dwóch graczy by było no i Odyssey odrzuciłem, został dylemat między Wonder a 3d world, która wybrać która ciekawsza i dłuższa? :)

#gry #konsole #switch #nintendoswitch #nintendo #ankieta #pytanie #mario #marioodyssey #mario3dworld #mariowonder #platformowe #mariobros #2d

Ktore mario wybrać?

  • Mario Wonder 62.3% (43)
  • Mario 3d world 37.7% (26)

Oddanych głosów: 69

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Kryspin013 boję się że się odbije od tego Donkey konga bo mówią że trudna, a chce ostrożnie dobierać gry na switcha bo tanie nie są.. Muszę wyprzedać trochę gier z ps4 i xboxa
  • Odpowiedz
Mirki, czy orientuje sie ktos, czy jest jakies urzadzenie w stylu robota sprzatajacego typu roomba, ktore zrobi mi mape pomieszczenia w taki sposob, zeby moc ja edytowac np. w corelu?
#technologia #corel #grafika #2d
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mircy, czy w ostatnich latach pojawiła się jakaś #grystrategiczne w stylu starych hitów jak Twierdza, czy Age of Empires / Knights&Merchants? Chodzi o 2D, może już z HD i ładnymi teksturami. Budowanie swojego imperium, misje, nowe plansze...
Nie wystarcza mi już ogrywanie wyżej wymienionych w wersji HD gdzie w sumie nic się nie zmieniło w stosunku do wersji sprzed 15 lat :P
#2d #twierdza #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie znaleźć kogoś do zrobienia #animacja #3d #2d ? Mam mały kanał na youtube, i szukam kogoś z kim mógłbym go rozwijać. Ja nagrywam voiceover, szukam kogoś kto zajmie się grafiką. Patrzyłem na upwork ale jednak wolałbym robić to z kimś z polski.
Kanał dotyczący psychologii i zagadnień z nią związanych. Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priv. #youtube #video #grafika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#projektowanie #konstruktor #2d #autocad #inzynieria

Poszukuję jakiegoś darmowego programu CAD 2D.

Co jakiś czas mam projekty 2D z Auto CADa w *dwg i muszę na nie nanosić drobne poprawki. Dorysować parę rzeczy po prostu, parę linii, poopisywac to i odesłać dalej w formacie *dwg.

Znajdzie się jakiś program darmowy, którym mógłbym to wykonać?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrian_krc: jest nanocad w wersji bodajze 5 ktory caly czas jest darmowy, nie otworzysz w nim raczej jak ktos zapisze w formacie dwg2018 tylko rzypilnuj zeby bylo sejvniete w starszym
  • Odpowiedz
Szukam używanego monitora do obróbki zdjęć. 27 cali, budżet do 1,5k. Przeglądałem listę polecanych monitorów z forum mva i wyselekcjonowałem dostępne na rynku:

DELL U2711B
NEC EA273WMi
NEC EA274WMI
Eizo FlexScan EV2736W
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@browaldo: zgodnie z doświadczeniem forum mva to są monitory czysto webowe - pomijając ten pierwszy, Delle mają to do siebie że ich kolory są dziwnie podkręcane przy skrajnościach, za to nie mają zbytniej rozpiętości tonalnej - łatwo to sprawdzić na gradientach.

Problem z tego typu monitorami jest taki, że będziesz miał nierównomierność podświetlenia, wszak to są matryce webowo/biurowe a tam bardziej komfort patrzenia ma znaczenie. I to jest mega plus,
  • Odpowiedz
Jeśli komuś się nudzi i jak zwykle "nie ma w co grać" to zachęcam do wypróbowania RETRO 2D gierki w stylu MMORPG:
Mirage Realms
Klasyczne klepanie mobów by rozwijać swoją postać, przy czym powiedziałbym że na dość dużym chillu, ryzgrywka jest dość powolona.

+otwarty świat
+cross-platform (PC, Mobile)
AntonioFacaldo - Jeśli komuś się nudzi i jak zwykle "nie ma w co grać" to zachęcam do...

źródło: comment_1628155342YiYDD7dI61uTqdiRpptUbt.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki i murabelki. Graficzne również.

Gość ze Stanów Zjednoczonych na 99% splagiatował mi logo (1% zostawiam na poczet jego tłumaczeń że "it happens man, i didnt ripp off your project). Kształt, proporcje, rozwiązania wsyzstko to samo. Jedyna różnica to taka, że moje logo wypełnione jest kolorami, a jego zrobione konturami. No i jeden kącik maleńki ma dla niepoznaki prosty a nie zaokrąglony.

Gość broni się stwierdzeniem że są logotypy z podobnym motywem, ale
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qrwencjusz: pokaz jak mozesz.... ale ja bym jednak pocisnal do prawnika moze ktorys robi za procenty wtedy bedzie cisnal ile sie da jak u mnie przy odszkodowaniach komunikacyjnych :)
  • Odpowiedz