Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia. Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
Wam też tagi działają jak g---o? Mikroblog, gówna, wpisy i profile działają normalnie, ale tagi k---a mielą jak w zamkniętym młynie. Nawet teraz jak pisze ten wpis to litery nie pojawiają się natychmiast, tylko dopiero po kilku sekundach. To samo wszystkie inne akcje - plusy, następna strona, pisanie komentarzy, scrollowanie zawiesza sie przez pare sekund. Mowa oczywiście o przeglądarce #wykop #moderacja #pytanie #nowywykop
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.
Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.
2 godziny temu, napadły mnie na spacerze psy. Nawet nie mnie, a mojego małego maltańczyka. Zanim dostały kopy i zanim je odgoniłem, ten największy s-----l porozgryzał i poszarpał mu brzuch. Pojechałem od razu na całodobową lecznicę i cóż. Może będzie żył, na ten moment tam zostaje, aby przejść operacje.
Siema, jak wam trzymają się samsungi z 2022/2023? Słyszałem, że samsung miał coś tam zrobić w kwestii poprawy wydajności starszych urządzeń? Jak to wygląda w rzeczywistości? Pytam, bo mam #iphone 13 i choć mnie w-----a ten telefon, tak mało zawiech łapie, a chciałbym wrócić do #android bez konieczności wymiany telefonu co 3 lata. #samsung
Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmierci syna, a przy okazji próbuje przepisać rzeczywistość i rozmyć odpowiedzialność za to co się stało xD Nagle jazda po alkoholu i zapI3rdalanie po mieście to wypadek, a winni są wszyscy albo nikt, łącznie z pieszym. Serio taka narracja ma przejść bo przecież żałoba. Najbardziej obrzydliwe jest to, że cała ta tragedia została przerobiona na content i kampanię promocyjną, łącznie z
mirror: https://dubz.link/c/877842
co ten Bubbles to ja nie