Wpis z mikrobloga

no świetny żart gdy tylko jedna strona się śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@asdfghjkl: jak jedna, zobacz, tu wykop się śmieje, tam facebook się śmieje i pewnie wiele jeszcze innych stron ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mehhhhhhh: proste zdrowe chłopy, wy sobie dorabiajcie ideologie, kwiaty, sraty, randki, trzymanie za raczke a i tak ostatecznie kazdemu facetowi tylko o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni po prostu nie sa frajerami zeby sie w jakies podchody bawic
  • Odpowiedz