Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
websterpl1
websterpl1

websterpl1

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20913
  • Znaleziska 3442
  • Mikroblog 17471
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 56
Vinizius
Vinizius
09.08.2025, 11:55:28
  • 324
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 09.08.2025, 21:25:08 via Android
  • 0
@mandrykowski mordo zapisuje twój cytat do #thebestofmirko ostatnim razem tak mocno trafił do mnie Marek Aureliusz
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
24.07.2025, 09:14:13
  • 154
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: a15vn8

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 24.07.2025, 19:15:59 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2206

Odchodzisz z Biedronki? Nie znajdziesz innej pracy. UOKiK zarzuca firmie działan

Odchodzisz z Biedronki? Nie znajdziesz innej pracy. UOKiK zarzuca firmie działan

UOKiK postawił zarzuty Jeronimo Martins Polska, właścicielowi sieci Biedronka oraz 32 firmom transportowym

HaPe
z
bankier.pl
dodany: 14.07.2025, 18:10:22
  • 261
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    transport
  • #
    kierowcy
websterpl1
websterpl1
websterpl1 16.07.2025, 07:50:41 via Android
  • 0
@relike z ciekawości, o jakiej branży mówisz?

Ja mam tak, że miałem stanowisko specjalisty inżyniera w top rozpoznawalnej firmie w branży i co rusz dostawałem oferty (najwcześniej bez szału więc je zlewalem) po czym dostałem ofertę od startupu za dużo lepszy hajs (wtedy). Miałem mieć eksponowane stanowisko, rozwijać kontakty branżowe, robić rzeczy a siedzę jak koder cieć nad tematami.

Mam sporą wiedzę "domenowa", firma to wie i boi się żebym za dużo nie
jmuhha
jmuhha
14.07.2025, 05:06:02
  • 638
Ktoś mi wytłumaczy skąd ludzie zarabiający <5 k stać na budowę domu w powiatowym? ( ಠ_ಠ)
jmuhha - Ktoś mi wytłumaczy skąd ludzie zarabiający <5 k stać na budowę domu w powiat...

źródło: 1000018373

Pobierz
  • 331
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 14.07.2025, 09:27:36 via Android
  • 3
@Cinos ja obserwuje teraz jak ludzie domy budują.

Są dwa typy:
Ci na kresce tudemun, budują tak:
Dostaje taki 700k PLN do spłaty jakieś 1.4 bańki. Na samym początku wszystkie prace bez negocjacji, wszystko co rzuci wykonawca biorą jak leci. Zostaje ostatnia stówka na koncie i zaczyna się oboze o----a jpeg. A jeszcze ściany gole. Później tylko płacz i mozolna budowa z oszczędzaniem na każdym kroku
  • Odpowiedz

394

Nikt nie chce płacić za AI. Użytkownicy nie kupują abonamentów

Nikt nie chce płacić za AI. Użytkownicy nie kupują abonamentów

Jedynie około 3% użytkowników sztucznej inteligencji decyduje się na płatne subskrypcje usług AI. W przypadku najpopularniejszych systemów, takich jak ChatGPT, ta liczba może sięgać nieco wyższych 5%, ale nadal oznacza to, że ponad 95% użytkowników korzysta z AI w wersji bezpłatnej.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 03.07.2025, 12:09:59
  • 233
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    chatgpt
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
websterpl1
websterpl1
websterpl1 03.07.2025, 20:12:26 via Android
  • 1
@wujek_zla_rada dobrze prawisz Mirku. Polećcie mi jakiś zamiennik wyszukiwarki Google bo to jest totalne g---o. Zero merytorycznej treści, nic nie da się wyszukać poza portalami reklamowymi
walimnajpierwdynxpotemszczura
walimnajpierwdynxpotemszczura
23.06.2025, 10:22:29
  • 390
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #borek 10 lecie przegranego ćwierćfinału jak to w ogóle brzmi xD
walimnajpierwdynxpotemszczura - #mecz #pilkanozna #reprezentacja #borek 10 lecie prze...

źródło: image_picker_235BF36A-9524-4E65-AEB2-4B6ACC2849B5-29538-000003BE39847F93

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 23.06.2025, 20:55:47 via Android
  • 2
@KonwersatorZabytkow no ale to mordo był jeden mecz a wszyscy walą do niego konia jakbysmy co najmniej Brazylię jebneli 5-0 na narodowym
  • Odpowiedz
CoDwa
CoDwa
CoDwa
23.06.2025, 17:26:21
  • 2595
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 23.06.2025, 20:52:41 via Android
  • 8
@Senuyo tam cena kawy jest urzędowo regulowana. Jak przyjedziesz 3 dni z rzędu na kawę bez kupowania niczego innego to się Mauricio w----i że mu nie dasz zarobić.

We Włoszech mało co się pije kawy w domu, wszyscy na zewnątrz. U nas tak samo, tyle że na odwrót
  • Odpowiedz
zyxinx
zyxinx
23.06.2025, 16:05:46
  • 5822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 635
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 23.06.2025, 20:45:42 via Android
  • 24
@zyxinx o chłopie. Dopiero teraz czytam twoj pierwszy wpis. Akcja wypisz-wymaluj z mojej dzielni. Na szczęście jest mniej domów

Też mam skrajny szereg tylko deweloper nie do końca wybudował drogę wszystkim, więc część mieszkańców musi sobie kubły podprowadzić pod wykostkowaną drogę. Jakieś mośki zaczęły stawiać mi na podjezdzie wory na śmieci więc wziąłem je w-------m ordynarnie na środek przejazdu drogi tak by każdy widział na osiedlu że ktoś się w-----ł na
  • Odpowiedz
websterpl1
websterpl1
websterpl1 09.06.2025, 15:51:11
  • 5
Jutro Probierz na pewno o----e Finlandię. Pytanie tylko, którą i o której ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#reprezentacja #lewandowski #afera
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szcz33pan
szcz33pan
06.06.2025, 07:22:48
  • 5451
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji wspomniał, że czeka na ważne odczyty, więc nie przedłużając - jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba
@szcz33pan +4818
Przedwczoraj RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie 5,75% a dziś jest ważny odczyt. A jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku
10.01.2022 - cena 28,30 zł
09.12.2022 - cena 38,80 zł
31.05.2023 -
więcej
szcz33pan - Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale...

źródło: indeks_kebaba_2025_06

Pobierz
  • 264
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 06.06.2025, 07:25:33 via Android
  • 59
@szcz33pan jako stały obserwator apeluje o zwiekszenie rozdzielczości pomiarów do 3 msc
  • Odpowiedz

377

Będą zachwyty dziennikarzy nad chińskimi autami. Ekskluzywne wyprawy w tle

Będą zachwyty dziennikarzy nad chińskimi autami. Ekskluzywne wyprawy w tle

Jeszcze nigdy tylu dziennikarzy motoryzacyjnych oraz influencerów nie odwiedziło targów motoryzacyjnych w Szanghaju. Chińskie samochody po prostu upokorzyły wszystkich - to tytuł tylko jednego materiału filmowego.

motofilm
z
motofilm.pl
dodany: 28.04.2025, 09:37:28
  • 219
  • #
    chiny
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
websterpl1
websterpl1
websterpl1 29.04.2025, 11:34:08 via Android
  • 0
@Adicts jajko 7 ma wygląd skrojony pod Polaka na dorobku. Jest dość duży, wygląda jak jakiś range rover, a kosztuje niewiele

Idealne auto do postawienia na podjezdzie.

Kiedyś takim autem były Kije, tzn KIA.

Ciekawi mnie jak ładowność w hybrydzie. Sam kierowca da radę nie przekroczyć limitu? Xd
websterpl1
websterpl1
websterpl1 29.04.2025, 12:11:52 via Android
  • 1
@witam12 nie kupisz sruwa w tej cenie który tak wygląda. A wygląda jak jakiś range rover xd
HoroLive
HoroLive
14.04.2025, 11:37:59
  • 214
Kurde, mam w pracy babkę 46 lat, samotna. ja 28 Nie najładniejsza, nie najbrzydsza. Dostałem dzisiaj od niej dziwną "propozycję' XD Rozmawialiśmy o wynajmie, cenach mieszkań. Ona jako, że ma swoje mieszkanie własnościowe, ja wynajmuję to mocno się zdziwiła, ze płacę 2200zł w łodzi, a ze wszystkimi opłatami z 2600 mi wychodzi. Ona ma swoje i mówi że płaci 600, wielka płyta 2 pokoje. Dostałem od niej dziwną propozycję, że w sumie
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 14.04.2025, 18:21:06 via Android
  • 3
@tartar705 miałem ziomeczka z dzielni co w wieku 20-22 udraznial stare rury 47

Ja, jako stateczny typ, oczywiście próbowałem mu wybić to z głowy

O ile taka pierwsza koleżanka z roboty była jako taka, tak później schodził co raz niżej. W pewnym momencie miał nawet taka lampucere starą bez połowy zębów. Ta pierwsza miała synów w naszym wieku. Mówiłem mu, że jak się dowiedzą, że on udrażnia im ich starą, to
  • Odpowiedz
Bolerro
Bolerro
11.04.2025, 09:08:05
  • 1840
#wejdzieniewejdzie
Na pakę Mercedesa Atego wchodzi 8 kręgów betonowych
Bolerro - #wejdzieniewejdzie 
Na pakę Mercedesa Atego wchodzi 8 kręgów betonowych

źródło: temp_file9031996046326921702

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 11.04.2025, 13:58:16 via Android
  • 0
@Bolerro nigdy nigdy by nic nie przeładował. Trust me bro
  • Odpowiedz
Bolerro
Bolerro
11.04.2025, 09:04:41
  • 1981
Mieszkam sobie w domku, który za płotem ma "betoniarnie" i kręcą sobie tam chłopaki różne rzeczy - od bloczków do kręgów betonowych czy nadproży. Firma wieje trochę komuną, ale radzą sobie. Z okna widzę jak suwnicą ładują elementy do samochodów różnych ludzi.
Proponuję wam obserwacje tego zjawiska razem ze mną!
Zakładam tag: #wejdzieniewejdzie

Do peżota wchodzi pół palety bloczków.
Bolerro - Mieszkam sobie w domku, który za płotem ma "betoniarnie" i kręcą sobie tam ...

źródło: temp_file287115846529096743

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 11.04.2025, 13:54:50 via Android
  • 2
@bylem_zielonko do służbowego suva dużo różnych rzeczy wchodzi ;)
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
07.04.2025, 19:31:02
  • 429
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 08.04.2025, 06:19:05 via Android
  • 2
Łapcie Miruny

https://careers.publink.com/o/product-software-engineer-talent-04-2025?lang=pl

Fajnie się bawicie w tych swoich ajti szczurowniach
  • Odpowiedz

3968

2 Gruzinów okrada dom mojej mamy. 10,000zł nagrody

2 Gruzinów okrada dom mojej mamy. 10,000zł nagrody

W piątek 7 lutego o godzinie 17:49 obok Pabianic (Bychlew) włamało się nam dwóch zamaskowanych mężczyzn, władających językiem gruzińskim, cała akcja trwała ok. 2 minut, ponieważ zauważyli samochód mojej mamy i zaczęli wiać. Policja przyjechała z psem, ale niestety po 3h. Szukamy na własną rękę.

Pieczor
z
streamable.com
dodany: 08.02.2025, 10:02:26
  • 429
  • #
    zlodzieje
  • #
    csiwykop
  • #
    policja
  • #
    wykopefekt
websterpl1
websterpl1
websterpl1 08.02.2025, 19:29:10 via Android
  • 2
@Arrgon brzmi to nieprawdopodobnie, ale chciałbym by to była prawda
S.....n
konto usunięte 04.02.2025, 20:42:47
  • 353
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

websterpl1
websterpl1
websterpl1 05.02.2025, 07:52:08 via Android
  • 0
@Roess dokładnie tak. Na pewnym poziomie idziesz na rozmowy żeby sobie poprawić jakość pracy i możliwości a nie iść tylko po 10 procent podwyżki. Dla mnie to też jest normalna odpowiedź na pytanie, czy mam zmieniać coś, z czego mnie nie wyganiają by sobie poprawić byt, czy siedzieć dalej tam gdzie jestem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >
  • https://www.facebook.com/okejowooszukani

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.09.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking