Ja mam tak, że miałem stanowisko specjalisty inżyniera w top rozpoznawalnej firmie w branży i co rusz dostawałem oferty (najwcześniej bez szału więc je zlewalem) po czym dostałem ofertę od startupu za dużo lepszy hajs (wtedy). Miałem mieć eksponowane stanowisko, rozwijać kontakty branżowe, robić rzeczy a siedzę jak koder cieć nad tematami.
Mam sporą wiedzę "domenowa", firma to wie i boi się żebym za dużo nie
Są dwa typy: Ci na kresce tudemun, budują tak: Dostaje taki 700k PLN do spłaty jakieś 1.4 bańki. Na samym początku wszystkie prace bez negocjacji, wszystko co rzuci wykonawca biorą jak leci. Zostaje ostatnia stówka na koncie i zaczyna się oboze o----a jpeg. A jeszcze ściany gole. Później tylko płacz i mozolna budowa z oszczędzaniem na każdym kroku
Jedynie około 3% użytkowników sztucznej inteligencji decyduje się na płatne subskrypcje usług AI. W przypadku najpopularniejszych systemów, takich jak ChatGPT, ta liczba może sięgać nieco wyższych 5%, ale nadal oznacza to, że ponad 95% użytkowników korzysta z AI w wersji bezpłatnej.
@wujek_zla_rada dobrze prawisz Mirku. Polećcie mi jakiś zamiennik wyszukiwarki Google bo to jest totalne g---o. Zero merytorycznej treści, nic nie da się wyszukać poza portalami reklamowymi
@Senuyo tam cena kawy jest urzędowo regulowana. Jak przyjedziesz 3 dni z rzędu na kawę bez kupowania niczego innego to się Mauricio w----i że mu nie dasz zarobić.
We Włoszech mało co się pije kawy w domu, wszyscy na zewnątrz. U nas tak samo, tyle że na odwrót
@zyxinx o chłopie. Dopiero teraz czytam twoj pierwszy wpis. Akcja wypisz-wymaluj z mojej dzielni. Na szczęście jest mniej domów
Też mam skrajny szereg tylko deweloper nie do końca wybudował drogę wszystkim, więc część mieszkańców musi sobie kubły podprowadzić pod wykostkowaną drogę. Jakieś mośki zaczęły stawiać mi na podjezdzie wory na śmieci więc wziąłem je w-------m ordynarnie na środek przejazdu drogi tak by każdy widział na osiedlu że ktoś się w-----ł na
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji wspomniał, że czeka na ważne odczyty, więc nie przedłużając - jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?
Przedwczoraj RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie 5,75% a dziś jest ważny odczyt. A jak tam nasz kebab z budy i inflacja na kebabie?
10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku 10.01.2022 - cena 28,30 zł 09.12.2022 - cena 38,80 zł 31.05.2023 -
Jeszcze nigdy tylu dziennikarzy motoryzacyjnych oraz influencerów nie odwiedziło targów motoryzacyjnych w Szanghaju. Chińskie samochody po prostu upokorzyły wszystkich - to tytuł tylko jednego materiału filmowego.
Kurde, mam w pracy babkę 46 lat, samotna. ja 28 Nie najładniejsza, nie najbrzydsza. Dostałem dzisiaj od niej dziwną "propozycję' XD Rozmawialiśmy o wynajmie, cenach mieszkań. Ona jako, że ma swoje mieszkanie własnościowe, ja wynajmuję to mocno się zdziwiła, ze płacę 2200zł w łodzi, a ze wszystkimi opłatami z 2600 mi wychodzi. Ona ma swoje i mówi że płaci 600, wielka płyta 2 pokoje. Dostałem od niej dziwną propozycję, że w sumie
@tartar705 miałem ziomeczka z dzielni co w wieku 20-22 udraznial stare rury 47
Ja, jako stateczny typ, oczywiście próbowałem mu wybić to z głowy
O ile taka pierwsza koleżanka z roboty była jako taka, tak później schodził co raz niżej. W pewnym momencie miał nawet taka lampucere starą bez połowy zębów. Ta pierwsza miała synów w naszym wieku. Mówiłem mu, że jak się dowiedzą, że on udrażnia im ich starą, to
Mieszkam sobie w domku, który za płotem ma "betoniarnie" i kręcą sobie tam chłopaki różne rzeczy - od bloczków do kręgów betonowych czy nadproży. Firma wieje trochę komuną, ale radzą sobie. Z okna widzę jak suwnicą ładują elementy do samochodów różnych ludzi. Proponuję wam obserwacje tego zjawiska razem ze mną! Zakładam tag: #wejdzieniewejdzie
W piątek 7 lutego o godzinie 17:49 obok Pabianic (Bychlew) włamało się nam dwóch zamaskowanych mężczyzn, władających językiem gruzińskim, cała akcja trwała ok. 2 minut, ponieważ zauważyli samochód mojej mamy i zaczęli wiać. Policja przyjechała z psem, ale niestety po 3h. Szukamy na własną rękę.
@Roess dokładnie tak. Na pewnym poziomie idziesz na rozmowy żeby sobie poprawić jakość pracy i możliwości a nie iść tylko po 10 procent podwyżki. Dla mnie to też jest normalna odpowiedź na pytanie, czy mam zmieniać coś, z czego mnie nie wyganiają by sobie poprawić byt, czy siedzieć dalej tam gdzie jestem