Aktywne Wpisy

PanTuNieMieszkasz +264
Jestem strasznie przemęczony ale muszę pracować muszę robić nadgodziny, mama ma nawrót raka i inne choroby muszę jej pomóc, ona całe życie mi pomagała jak już martwy stary pijany nie dawał kasy i robiła na 3 roboty żebym miał co jeść. Kto może niech po prostu dobrze o mnie pomyśli i trzyma kciuki żebym miał siłę ogarnąć rzeczywistość i żebym kiedyś w końcu się wysypał. Dziękuję

Miguelos +120





Komentarz usunięty przez moderatora
a ja jeszcze dam napiwek biedaku xD
@CoDwa: z mazutu? No co ty? To by za drogo wychodziło.
Mam sentyment do takiego zestawu makaron+sos w paczce. Na studiach robiło robotę.
@N331: tyle ze op nie opisal nadmorskiego kurortu, bo by sie pewnie pare punktow jeszcze znalazlo w tym listingu.
Tylko raczej typowa obskurna osiedlowke z dowozem ¯\(ツ)/¯
@CoDwa: i klienci analfabeci
@saviola7: Napisał gość, który nie wie, że na końcu wypowiedzi należy postawić kropkę.
@N331: jak to się mówi kasyno zawsze wygrywa, masz lokal i spokojny dochód z wynajmu, a jeleń który będzie próbował ogarnąć jakąś działalność z gastro pracując od rana do wieczora zawsze się znajdzie.