Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85859
  • Znaleziska 26921
  • Mikroblog 58938
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 258
JonasKahnwald
JonasKahnwald
30.12.2025, 19:09:05
  • 0
Jakiego sedana w benzynie polecicie do 60 tys zł?
#motoryzacja #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 30.12.2025, 19:23:10 via Wykop
  • 0
@JonasKahnwald: Mercedes C180 W204/W205 z silnikiem benzynowym 1.6 (M274)
  • Odpowiedz
r5678
r5678
30.12.2025, 19:11:22
  • 1
Rok temu moje N3 śniegu nie widziały, dzisiaj specjalnie pojeździłem aby polatać na śniegu.
także 4 letnie (0322) navigatory 3, brak różnicy na śniegu między oponą nową, a 4 letnią. Wszystko bez żadnego problemu. Mam bardzo stromą górkę przy garażach, śnieg lekki lodzik.. dobry test to stanąć na środku i ruszyć z 1.. nawet kontrola trakcji się nie załączała. Dopiero za drugim razem jak specjalnie dałem więcej gazu.
Bokami latać to też trzeba prosić,
r5678 - Rok temu moje N3 śniegu nie widziały, dzisiaj specjalnie pojeździłem aby pola...

źródło: 20251230_145414

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 30.12.2025, 19:21:56 via Wykop
  • 1
@r5678: też nie wiem skąd ten zachwyt nad CrossClimate: na śniegu słabe.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
29.12.2025, 17:15:19
  • 0
Jak kogoś ciekawi jak prościej przeglądać wykop, lub ktoś nie wiedział.
To jest coś takiego na górze strony jak mój wykop

Można tam dodać sobie kilka tagów i jak klikacie w to, to otwiera się mirko tylko z tymi tagami

Ja sobie dodałem np:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 29.12.2025, 17:35:22 via Wykop
  • 1
@r5678: ja tylko w ten sposób przeglądam wykop. +główna +mikroblog. No i oczywiście czarna lista w mocnym użyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2

Wściekły posiadacz Mazdy szuka autora tego napisu. Ma go na kamerach

Wściekły posiadacz Mazdy szuka autora tego napisu. Ma go na kamerach

Mazda rdzewieje? Najwyraźniej bardzo, bo właściciel tego samochodu zamieścił w sieci zdjęcie z napisem na szybie i pogróżkami wobec autora tego pięknie wykonanego napisu. "Spiesz się, że przedawni się wraz z odwilżą" radzą internauci

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 27.12.2025, 05:49:23
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
v-tec
v-tec 27.12.2025, 07:15:58 via Wykop
  • 1
Fake z AI.
No offence, ale moglibyście takich dziadostw nie wrzucać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wegilo
Wegilo
26.12.2025, 08:28:03
  • 0
Miał kiedyś ktoś z Was styczność z silnikami 1.5 benzyna w MB? Chodzi mi głównie o wersje 156 albo 184 KM. Głównie jazda po mieście, do 20k km rocznie. #motoryzacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 26.12.2025, 08:51:42 via Wykop
  • 2
@Wegilo: M264, nie tak dobry jak M274 wg Pardiego. Oglądaj fragment od 9:35
v-tec - @Wegilo: M264, nie tak dobry jak M274 wg Pardiego. Oglądaj fragment od 9:35
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 25.12.2025, 11:37:44
  • 2
Albo gdy kierowca #f1 wybiera się przejechać po #nurburgring prawie incognito [En]
v-tec - Albo gdy kierowca #f1 wybiera się przejechać po #nurburgring prawie incognito...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lkjp
lkjp
25.12.2025, 11:52:56 via Wykop
  • 10
@v-tec: vifon chce być jak max ale jest zbyt krzywym fletem
  • Odpowiedz
TiMat
TiMat
TiMat
25.12.2025, 12:10:23 via Wykop
  • 3
@v-tec: to było w 2021, nie wierzę żeby pierwszy raz na torze ktoś zrobił taką różnicę, chyba mieli wcześniej kiepskich kierowców, albo biednych
  • Odpowiedz
Notabene
Notabene
24.12.2025, 18:23:22
  • 13
Ta drobna część prezentu od mojej narzeczonej serio sprawiła że poczułem się straszliwie kochany

#swieta #zycietruckera #chwalesie
Notabene - Ta drobna część prezentu od mojej narzeczonej serio sprawiła że poczułem s...

źródło: image_picker_D28B87E5-6E43-4EF8-8DEF-DAC5416B4A82-82605-00000DCC0C69D234

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 24.12.2025, 22:09:26 via Wykop
  • 0
@Notabene: nice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
r5678
r5678
24.12.2025, 17:57:22
  • 2
Jeszcze bardziej mi szkoda teraz samochodu złomować. pojechałem dzisiaj na wigilię starą astrerką której oc kończy się z początkiem marca
To jego pierwsza trasa od kilku lat, a tak silnik przez parę ostatnich lat to w zasadzie kilka do kilkunastu minut jazdy i koniec. Grube obciążenie elektryczne było, światła mijania, halogeny, dmuchawa, 2x grzany fotel. Zero problemów z czymkolwiek, wszystko działało jak trzeba i wygodnie, nawet 8 letni rozrząd nie strzelił. Miło
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 24.12.2025, 19:00:29 via Wykop
  • 2
@r5678: skóra w bożej asterce? o ja p....ę, ale ktoś zaszalał (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
misiaczkiewicz
misiaczkiewicz
24.12.2025, 11:08:47
  • 1
Mirki, jakie byście polecili #sluchawki wokółuszne, zamknięte i na kablu? Da radę wyrwać coś sensownego w budżecie do powiedzmy 200 cebulionów? Mogłyby być ewentualnie używane jeśli z nowych byłby słaby wybór. Beyery dt 770 są ok ale budżet min. x2.
misiaczkiewicz - Mirki, jakie byście polecili #sluchawki wokółuszne, zamknięte i na k...

źródło: image_picker_99C1EF28-5357-4887-8443-B2D3C6B9E3D0-13162-000008F961CB1C16

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 24.12.2025, 11:58:28 via Wykop
  • 0
@misiaczkiewicz: JVC HA-RX700 są polecane ale nie odsłuchiwałem ich.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 24.12.2025, 11:30:04
  • 2
Wesołych Świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #yello
v-tec - Wesołych Świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #yello
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

494

Krwawa Wigilia. 81 lat temu Niemcy wymordowali mieszkańców Ochotnicy Dolnej.

23 grudnia 1944 roku Niemcy wymordowali 56 mieszkańców Ochotnicy Dolnej, to tragiczne wydarzenie przeszło do historii pod nazwą Krwawa Wigilia. W 1944 roku Wigilia była obchodzona 23 grudnia, ponieważ 24 grudnia wypadała sobota, a według ówczesnych przepisów kościelnych [...]

Bobito
z
mojepieniny.pl
dodany: 22.12.2025, 19:32:30
  • 63
  • #
    wojna
  • #
    niemcy
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
v-tec
v-tec 23.12.2025, 14:39:45 via Wykop
  • 7
@Amat: no i uzbrojony lud może się postawić, dość skutecznie, władzy. Chyba to jest najważnienszy argument.
bidzej
bidzej
21.12.2025, 15:02:29
  • 1
dobra, autentycznie nie mam pomysłu co to jest. Ktoś coś?
(image search to se każdy umie zrobić)
Zwracam uwagę na lusterko wsteczne w formie peryskopu (ʘ‿ʘ)

#motoryzacja #zagadka
bidzej - dobra, autentycznie nie mam pomysłu co to jest. Ktoś coś?
(image search to s...

źródło: 19559

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 21.12.2025, 15:05:14 via Wykop
  • 3
@bidzej: Isdera Commendatore 112i
  • Odpowiedz

359

Grupa B - epicki wyścig zbrojeń, który zmienił motorsport na zawsze.

Grupa B - epicki wyścig zbrojeń, który zmienił motorsport na zawsze.

Lancia 037, Audi Sport Quattro i Peugeot 205 Turbo 16 to tylko niektóre maszyny, które zostały stworzone w ramach B-grupowego wyścigu zbrojeń.

HardWax
z
youtube.com
dodany: 20.12.2025, 15:59:42
  • 62
  • #
    motoryzacja
  • #
    rajdy
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    carboners
v-tec
v-tec 20.12.2025, 21:44:35 via Wykop
  • 5
@srgs: na początku filmu masz wyjaśnienie: wrzucił ponownie bo yt mu usunął.
v-tec
v-tec 20.12.2025, 21:53:39 via Wykop
  • 28
@RitmoXL: Lancia 037 - ostatni samochód rajdowy z napędem na tylne koła, który zdobył mistrzostwo świata w rajdach, zanim dominację przejęły samochody 4x4 (jak Lancia Delta S4, która była następcą).
v-tec
v-tec 20.12.2025, 21:54:57 via Wykop
  • 36
Szalone czasy, szalone auta.

W 1986 r. w Portugalii podczas testów Lancia Delta S4 osiągnęła czas kwalifikujący do wyścigu F1 z szóstego miejsca
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v-tec
v-tec 21.12.2025, 08:33:15 via Wykop
  • 0
@kasztan00: o, to wiele wyjaśnia, bo tak dobry czas w porównaniu do F1 jest dla mnie zaskakujący.
v-tec
v-tec 21.12.2025, 09:55:13 via Wykop
  • 0
@kasztan00: z pierwszą częścią wypowiedzi zgadzam się, ale totalną kompromitacją bym tego nie nazwał. Audi Quattro miało "niefajny" układ z silnikiem przed przednią osią i fatalnym rozkładem masy (zarząd hołdował zasadzie "co wygrywa w niedzielę, sprzedaje się w poniedziałek). Był to samochód drogowy dostosowany do rajdów, wersja sport quattro poprawiła rozkład masy i nieco prowadzenie. 037 od początku było projektowane do rajdów.
v-tec
v-tec 21.12.2025, 10:48:46 via Wykop
  • 0
@kasztan00: z grubsza zgadzam się, ale mieli sukcesy w IMSA i na Pikes Peak, stąd w USA Audi Quattro było pozytywnie odbierane, choć nie wiem, jak to przekładało się na sprzedaż.
mlody91pl
mlody91pl
mlody91pl
19.12.2025, 05:23:06
  • 69
#zdrada #przemyslenia #depresja
Cześć. Słuchajcie, jestem w kryzysie. Post może być chaotyczny, ale potrzebuje się wyżalić, a nie mam do kogo.

Od dłuższego czasu między mną a żona nie układało się najlepiej. Częste kłótnie, lekceważenie, obojętność, depresja zimowa.
Zauważyłem, że małżonce od jakiegoś czasu sprawia bardzo przyjemność pisania na Messenger z kolegą z pracy który jest jej kierownikiem. Nie zwracałem na początku na to uwagi, ale
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 19.12.2025, 10:00:04 via Wykop
  • 1
@mlody91pl: "gotowa na wszystko" - pod tyłkiem jej się pali i teraz powie wszystko. Ja bym kończył ten związek.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.12.2025, 18:02:32
  • 476
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 18.12.2025, 20:45:54 via Wykop
  • 3
@mleko3-2procent: wizerunek putina naprostuje propaganda.

Moje przewidywania:
Kryzys czy też sankcje muszą dać się we znaki ludziom wokół putina i oligarchom. Jak będą widzieli że dalsza wojna nie ma najmniejszego sensu, to putina "odsuną" od władzy, a nowy przywódca zacznie prawdziwe rozmowy pokojowe.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 18.12.2025, 20:56:20 via Wykop
  • 5
@mleko3-2procent: propaganda to już dawno im się rozjechała z lodówką ( ͡° ͜ʖ ͡°) putin się nie cofnie, nowy będzie mógł w dowolny sposób zakończyć konflikt, propaganda to wytłumaczy i wszyscy będą zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oligarchia będzie mogła wrócić do porządnych biznesów.

I nie, nie obalą putina w pokojowy sposób. Jedyna opcja to "krwawy przewrót pałacowy"
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.12.2025, 10:52:23
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 18.12.2025, 20:47:13 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: baaardzo dobra wiadomość, oby jak więcej takich. Takie akcje odwlekają w przyszłość potencjalną napaść na kolejne państwo (tak, wiem, na razie utknęli na Ukrainie, ale cholera ich wie).
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.12.2025, 13:54:44
  • 0
✨️ Co zrobić z SUVem, który za dużo spala? Ⓘ
2 lata temu z racji powiększającej się rodziny kupiłem nowe auto z salonu. Zamieniłem kompaktowe kombi na sporego SUVa. Od tamtej pory, mimo tego, że bez problemu stać mnie na jego utrzymanie i mamy środki na spokojne życie, nie mogę jakoś pogodzić się z ilością przepalanej benzyny w stosunku do tego ile oleju napędowego spalało moje poprzednie auto. Noszę się ciągle z zamiarem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 15.12.2025, 14:00:09 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: zmienić na hybrydę. Albo pogodzić się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Instalacji LPG nie polecam - auto zapewne z wtryskiem bezpośrednim, więc instalacja droga i z dotryskiem benzyny.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 30
  • Strona 8 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking