Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdynia , jadę z bombelkami na weekend, szybkie pytanie, gdzie blisko akwarium można na luzie zaparkować, zameldowanie mam dopiero po 15, także, do tego czasu muszę auto gdzieś postawić, z tego, co przejrzałem na szybko, to w okolicy Teatru muzycznego jest całkiem ok niedrogi parking.

Dzięki

#wyjazd #wycieczka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek_1984: nasze miasto od kilku lat uskutecznia walkę z wszelką motoryzacją, także zamiast parkingu pod samym akwarium z---------j sobie spod teatru albo najlepiej riviery razem z całą familią, a najlepiej to jedź do redy czy gdzieś tam indziej gdzie nie ma kretynów przy władzy
  • Odpowiedz