Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tronez

tronez

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3197
  • Znaleziska 516
  • Mikroblog 2681
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 23
  • Dodane (40)
  • Komentowane (550)
  • Plusowane (2091)
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
26.05.2026, 11:58:52
  • 342
Ja śmiejący się na tagu giełda mimo że nie wiem co to są ETFy i szczury a szczytem moich inwestycji to obligacje EDO

#gielda
robert_blaszczykowski - Ja śmiejący się na tagu giełda mimo że nie wiem co to są ETFy...

źródło: giphy (2)

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m0rdeczka
m0rdeczka
26.05.2026, 12:00:10 via Wykop
  • 10
@robert_blaszczykowski: ważne, że masz swój konik
  • Odpowiedz
pawlacze123
pawlacze123
pawlacze123
26.05.2026, 12:53:16 via Wykop
  • 49
@robert_blaszczykowski: Imo EDO to jest też mądrze zainwestowana kasa.
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
25.04.2026, 16:29:10
  • 677
Mówcie co chcecie ale crossover gdzie Szpakowski wbija do kawalerki jakiegoś banana i komentuje mecz w piłkarzyki Cezarego Pazury z jakimiś rapero-influencerami przy widowni 365 000 widzów już się nigdy nie wydarzy

#latwogang
robert_blaszczykowski - Mówcie co chcecie ale crossover gdzie Szpakowski wbija do kaw...

źródło: Screenshot_20260425_182620

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KreZUSik
KreZUSik
KreZUSik
25.04.2026, 16:43:04 via Wykop
  • 511
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
25.04.2026, 16:55:56 via Wykop
  • 744
@robert_blaszczykowski: po c--j coś zmieniać z opodatkowaniem bogoli, korporacji, ograniczyć pensje lekarzy? jebnijmy strima, który nic nie zmieni, ale głupi lud zadowolny i można wracać kraść dalej
  • Odpowiedz
D3v0
D3v0
25.04.2026, 16:46:12
  • 159
#latwogang Ciekawe czy Edytka zgoliła by włosy jak niebyło by afery z konfitura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LimboNoir
LimboNoir
25.04.2026, 16:48:02 via Wykop
  • 172
@D3v0: nawet by tam nie przyszła
  • Odpowiedz
printf
printf
25.04.2026, 18:46:55 via Android
  • 28
@D3v0: pr dla idiotow
  • Odpowiedz
bojesieminusow
bojesieminusow
25.04.2026, 15:35:41
  • 681
żona pazury poświęci włosy żeby zabić smród po konfiturze XDDDD
#latwogang
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
25.04.2026, 15:39:41 via Android
  • 317
@bojesieminusow: i najgorsze, że to prawdopodobnie ją do tego skłoniło xd
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
25.04.2026, 15:45:53 via Android
  • 270
@depresyjnydziad: Parkowała na chodniku, wylodowala na odcinku konfitury i nazwała go pedo bo stoi pod szkołą xddd i brnęła w to na swoim Instagramie, dostała masę hejtu
  • Odpowiedz
kukold
kukold
02.01.2026, 09:04:45
  • 781
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
02.01.2026, 09:07:55 via Wykop
  • 1356
@kukold: brak pomocy dziadków jest niedocenianym aspektem problemu demograficznego
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 02.01.2026, 09:10:58 via Wykop
  • 798
@kukold: zasadniczo to twoi rodzice nie mają obowiązku zajmować się twoim dzieckiem, bo zaledwie są jego dziadkami. Przykro tylko, że sami zwalali opiekę nad swoim dzieckiem na kogoś innego.
  • Odpowiedz
StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
09.08.2025, 14:31:14
  • 1614
Pojechaliśmy z żoną pod namiot w #gory. Przed wyjazdem, zostawiając #dzieci na noc u dziadków dostaliśmy od starszej córki (lvl 9) małe zawiniątko w własnoręcznie skleconej z papieru kopercie, wraz ze słowami: "To dla Was, ale otwórzcie dopiero, jak będziecie siedzieć przy ognisku". Tak też zrobiliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#czujedobrzeczlowiek
StraznikWiecznosci - Pojechaliśmy z żoną pod namiot w #góry. Przed wyjazdem, zostawia...

źródło: 20250501_215212

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tabula_okrasa
tabula_okrasa
09.08.2025, 15:34:40 via Wykop
  • 279
@StraznikWiecznosci: urocze (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
sikejsikej
sikejsikej
sikejsikej
09.08.2025, 15:40:37 via Android
  • 339
@StraznikWiecznosci M.in. dlatego warto mieć dzieci.
  • Odpowiedz
wjkp
wjkp
28.04.2025, 18:09:01
  • 611
#debata #programista15k #korposwiat #pracait

Typowe daily w korpo o 9:00, junior programista tłumaczy się scrum masterce czemu jeszcze nie zrobił tej zmiany co miała być na wczoraj.
wjkp - #debata #programista15k #korposwiat #pracait

Typowe daily w korpo o 9:00, jun...

źródło: 1000040321

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pacjent_0
pacjent_0
pacjent_0
28.04.2025, 19:12:02 via Wykop
  • 173
@wjkp: co on ma taki duży nos
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
28.04.2025, 19:12:17 via Android
  • 29
@wjkp i równie mocno napięty jak plandeka od jelcza.
  • Odpowiedz
Gmeras
Gmeras
27.03.2025, 19:26:38
  • 2419
Drogie Wykopki,

Na początku chciałem powiedzieć, że to ostatni post związany z tą historią. Jeśli ktoś będzie ciekawy, co u nas w przyszłości, postaram się odpowiedzieć, ale nie będę już publikować żadnych aktualizacji, z wiadomych względów.

Dziś odbyła się uroczystość pogrzebowa. Przyszło wiele osób, tak wiele, że nie byłem w stanie zarejestrować wszystkich, którzy przyszli pożegnać. Jeśli ktoś z Was tam był, dziękuję z całego serca bo widziałem wiele nieznajomych twarzy. Pochowana została w
Gmeras - Drogie Wykopki,

Na początku chciałem powiedzieć, że to ostatni post związan...

źródło: temp_file859706454760030366

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balbezaur
balbezaur
27.03.2025, 19:39:49 via Wykop
  • 992
@Gmeras: lepszego i szczęśliwego nowego życia. Ku nowemu lepszemu innemu życiu dla Ciebie i Twojego syna. Wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
DrJudym
DrJudym
27.03.2025, 19:40:20 via Wykop
  • 774
@Gmeras: trzymaj się
  • Odpowiedz
Nordri
Nordri
08.03.2025, 06:27:03
  • 1478
Mirki trzymajcie za mnie kciuki, dzisiaj wychodzę za mąż xD

Ślub mały, cywilny, tylko najbliższa rodzina (w tym nasze bombelki 10 i 12 lat iksde) - a i tak stres w cholerę.

Żadnych garniturów, żadnych sukni, obrączki tytanowe, a po ślubie pójdziemy wszyscy na uroczystego chińczyka :)

Tort
Nordri - Mirki trzymajcie za mnie kciuki, dzisiaj wychodzę za mąż xD

Ślub mały, cywi...

źródło: gołompki

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nordri
Nordri
Autor
08.03.2025, 06:36:36 via Wykop
  • 702
szacun za takie podejścia do wesela a nie imprezy typu pokaż się a zastaw się


@CordellWalker: Dzięki, chcieliśmy jak najmniej zamieszania i kosztów robić, bo to na prawde nie ma potrzeby.

Mój brat zrobił wielkie wesele na 150 osób, ślub kościelny, suknie, tańce (bratowa cisnęła oczywiście).

Dziadki kredyt na wesele wzięli, jeszcze spłacać go nie skończyli, a oni się rozwiedli ehhhhh
  • Odpowiedz
Dzazder
Dzazder
08.03.2025, 07:05:28 via Wykop
  • 393
@Nordri: plusik. Tak samo zrobiliśmy z żoną. Polecam ten styl życia, no ale trzeba się tak dobrać, żeby obie osoby chciały bez pompy :)
  • Odpowiedz
LukaszN
LukaszN
21.01.2025, 13:08:02
  • 5414
Uczniowie klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie zajęli I miejsce w finale III edycji konkursu filmowego zorganizowanego przez koronowskich policjantów "„Bezpieczni w ruchu drogowym”. Za pomocą klasyka z filmu "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" pokazali, jak ważne jest noszenie odblasków nocą, kiedy poruszamy się po drogach publicznych.

Fajny pomysł, spoko realizacja, no i jest przekaz Michu, nie?

Jeśli ktoś chciałby kopnąć na główną znalezisko, to zostawiam link: https://wykop.pl/link/7632987/i-miejsce-uczniowie-szkoly-podstawowej-nr-1-w-koronowie-z-filmem-pt-widac

#bezpieczenstwo
@Cieslin 4647

I miejsce uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie z filmem pt. Widać

więcej
LukaszN - Uczniowie klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie zajęli I miejsce w f...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teec
Teec
21.01.2025, 13:12:59 via Wykop
  • 1218
@LukaszN: xDD dobre
  • Odpowiedz
Obserwator_od_10_lat
Obserwator_od_10_lat
21.01.2025, 13:14:13 via Wykop
  • 922
@LukaszN: dobreee. Warto wykopać.
  • Odpowiedz
Krecenieworatoprzyjemnoscsroga
Krecenieworatoprzyjemnoscsroga
Krecenieworatoprzyjemnoscsroga
28.12.2024, 06:25:40
  • 2854
Ile plusów tyle dni bez fajeczek

Najwyższy czas rzucić, właśnie dopalam ostatniego i basta
#rzucampalenie #glupiewykopowezabawy
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Judicator
Judicator
28.12.2024, 07:40:32 via iOS
  • 305
@Krecenieworatoprzyjemnoscsroga do kawki nie zapalisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
E.....7
konto usunięte 28.12.2024, 07:54:03 via iOS
  • 809
@Krecenieworatoprzyjemnoscsroga w sylwestra będzie kopcone, nie dasz rady
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
23.12.2024, 07:10:03
  • 3905
Jeżeli polajkujesz zdjęcie tego kebaba to kochasz Jezusa i święta a jeżeli pominiesz to zesrasz sie w gacie #takaprawda
stuparevic - Jeżeli polajkujesz zdjęcie tego kebaba to kochasz Jezusa i święta a jeże...

źródło: temp_file4683883840813852535

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
23.12.2024, 07:11:13 via Wykop
  • 704
@stuparevic: mmmm kebabik z podwójną miłością turasa
  • Odpowiedz
talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
23.12.2024, 07:22:13 via Android
  • 791
@stuparevic immunity_dog.png
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
12.12.2024, 08:42:41
  • 2397
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie.
Dziś świętuje swoje 41 urodziny, konto usunąłem jakiś czas temu, a chciałem napisać kilka zdań, dlatego z anonima.

Dziś po pracy około 14:45 zabieram z domu córkę 10 lat, która sama wraca po szkole, bo ma tak blisko, że nawet przez jezdnię nie musi przechodzić. Idziemy razem na piechotę po żonę, która kończy o 15:00 i dalej do restauracji, gdzie dołączy do nas jeszcze syn, który kończy też o
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bunchars
Bunchars
12.12.2024, 09:02:46 via Wykop
  • 1686
@JoeGlodomor: typ jest szczęśliwy, to jest fatalnie odbierane wśród rodaków
  • Odpowiedz
MajorMeme
MajorMeme
MajorMeme
12.12.2024, 09:07:11 via Wypiek
  • 449
@JoeGlodomor przecież napisał że pisze z anonima bo usunął konto. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
levzor
levzor
27.11.2024, 16:46:31
  • 1030
mam do oddania klucz do EA PoE2
losowanie w piątek o 20:00 spośród plusujących (bez zielonek)

#pathofexile
levzor - mam do oddania klucz do EA PoE2
losowanie w piątek o 20:00 spośród plusujący...

źródło: obraz

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levzor
levzor
Autor
27.11.2024, 17:26:51 via Wykop
  • 7
@FrostlyMostly: wykop XS
https://github.com/wykopx/WykopX/wiki/%E2%96%AA%F0%9F%92%BB-Instalacja-Wykop-X-na-komputerze/
  • Odpowiedz
T.....r
konto usunięte 27.11.2024, 19:49:10 via Wykop
  • 44
@OjciecBonifacy: skoro chce oddac to zapewne wydał więcej niz 480 dolarów w shopie i kupił teraz supporter packa więc ma 2 klucze
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
01.11.2024, 06:57:29
  • 5266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....n
m.....n
konto usunięte 01.11.2024, 07:01:45 via Wykop
  • 165
@Anoniemamowy: gurwa, numer 5. Już wolałbym sobie brwi wypalić
  • Odpowiedz
mathias94
mathias94
01.11.2024, 07:58:50 via Android
  • 107
@Anoniemamowy Dwójka , dzisiaj będę na cmentarzu więc ona pewnie gdzieś tam leży, samochód ją potrącił albo spadło na nią pianino, eh szkoda..
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
31.08.2024, 16:03:42
  • 1080
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokipoki
pokipoki
31.08.2024, 16:13:54 via Android
  • 789
@trebeter
pokipoki - @trebeter

źródło: temp_file2700276703870765535

Pobierz
  • Odpowiedz
krdewra
krdewra
krdewra
31.08.2024, 17:18:52 via Wykop
  • 702
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
16.06.2024, 10:56:11
  • 1056
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
16.06.2024, 11:06:25 via Wykop
  • 392

Komentarz usunięty przez moderatora

marek2092
marek2092
16.06.2024, 11:12:06 via Android
  • 487
@angelofdeath007 wykopkom brakuje luzu
  • Odpowiedz
Mc_Gnoyek
Mc_Gnoyek
27.05.2024, 18:26:10
  • 4344
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 188
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szarmancki-Los
Szarmancki-Los
27.05.2024, 18:28:06 via Wykop
  • 2124
@Mc_Gnoyek: plus dla zasięgu, oby udało się znaleźć zwyrola.
  • Odpowiedz
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
OperatorGranatnika
27.05.2024, 19:06:22 via Wykop
  • 436
@booolooo: na pewno OP prowokowałby od tak sobie jakiegoś sebixa idąc z niemowlakiem przez park xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 105
  • Strona 1 z 105
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking