Chce se kupić rower. Do tej pory jeździłem na rowerze trekkingowym siostry rozmiar 19 i jest spoko. Bardzo wygodnie się na niego wsiada. Czy to obciach kupić damkę?
#dart a pamięta ktoś jeszcze tego gościa? chłop zagrał zycie na mistrzostwach, ograł tzw. topowego gracza Norberta ( ͡°͜ʖ͡°), Rockowi zrobił dziecko z doublami 11/11 do ostatniego lega, zarobił se kaskę na chińczyka po czym znikł w tym roku i musiał o sobie przypomnieć na yt XD chłop jest chyba w top3 największych fraudów darta wszechczasów a przed nim tylko Kirk Shepherd i Jamie
#kolarstwo tak btw. co z tym rowerem Philipsena bylo nie tak, ze Mateusz zrezygnował? co sądzicie? przecież pewnie mieli dogadane, że jak MVDP złapie panę to nie będzie dawał mu roweru ktoś, kto jest zupełnie innej geometrii, dlatego wykluczam, że ten rower mu nie pasował po prostu.
Jeżdżę obecnie Scottem Addict 20 na Shimano 105 i trochę męczy mnie pozycja na tym rowerze. Skróciłem mostek, trochę pokombinowałem z barankiem, no ale nie czuję tego. Mam teraz na oku Meridę Scultura Endurance. Taka zamiana ma sens pod kątem komfortu?
#zycienakredycie ja pierdacze. Marcel 10k wziął od matki na start biznesu. Z biznesu nici ale za to iPhone 17 pro kupiony. Jednak bieda to głównie bieda umysłowa…
nie wiem co za debil to wymyślił że nie mozna sie zalogować poprostu hasłem tylko kodem ktory przychodzi na email i jest 60 sekund zeby go wpisać i akurat jak potrzebuje sie pilnie zalogować to cos sie pierniczy i kod nie przychodzi
#rower Drogie to jest hobby. Nakupiłem sprzętu. Jakieś klucze dynamometryczne, dziwne żele, woski i smary montażowe do karbonu. Czułem się przygotowany xD
a tu cyk, musze jeszcze dokupić klej do gwintów jprd xD
Ależ tam weszła (i dobrze) moda na odchudzanie. Price, MvG wyraźnie schudli, a Dobey to w ogóle połowa chlopa. Zimnoręki też był spaśluchem zanim odnosił sukcesy. Tylko Littlerowi i Claytonowi bebzon nie przeszkadza. #dart
No dobra, o tym mówię. Miał ktoś taki problem ze stopą od butów spd/spdsl i udało mu się wygrać? Zarośnie się po 2-3dniach, potem pęknie i zacznie schodzić od nowa. Bikefitting i ustawianie bloków było , wygrzewane wkładki mam. #szosa #rower
#dart