Wpis z mikrobloga

@trebeter: u mnie nota 9.5
Pani zapomniała wykończyć akcji strzałem w ten p--------y, pusty, bandycki łeb.
Niemniej jednak, mimo noty niepełne, złoto w c--j!
  • Odpowiedz
czy to jest bezpieczne? Nie mam pojęcia, nie jestem ekspertem od broni

ja też nie, ale
zależy ile masz wiary w amunicję. grzybkująca dobra jak się otworzy to albo wcale nie przebije, albo ją tshirt zatrzyma albo siniaka komuś nabije.

tyle, ze wcale nie musi się otworzyć zawsze, czasem nawet ubranie potrafi dziurę zatkać i poleci dalej niż byśmy chcieli.
zauważ, ze tu jeden typ amunicji na 4 strzały tylko 3 się
10129 - >czy to jest bezpieczne? Nie mam pojęcia, nie jestem ekspertem od broni
ja te...
  • Odpowiedz
@LM317K: ludzkie ciało to nie papier, nie da się od tak przestrzelić na wylot, tym bardziej, że ładnie trafiła w okolicy klatki. Jak to była policjantka to zapewne ma pamięć mięśniową wypracowana ze szkoleń czyli jak najszybciej wyjąć b--ń i trafić w odpowiedni cel, miejsce w ułamku sekundy. To interwencja na ratowanie ludzi, a nie postrzał w kończynę aby zblokować czasowo napastnika.
  • Odpowiedz
a miałem zapytać, jak się to potem rozwinęło... skoro "zdesek", to mamy szczęśliwe zakończenie...


@100piwdlapiotsza: to video ma kilka lat, z Brazylii - i jesli dobrze pamietam chronologie pare lat potem policja dostala zakaz przewozenia rannych przestepcow do szpitala, musi to robic pogotowie, bo jak policja wiozla to podejrzanie czesto zdarzalo sie ze "utkneli w korku" i napastnik nie przezyl

ale wykopkom musi teraz zwory w mózgu przepalać że jak to k0bieta o------a perfekcyjną akcje
  • Odpowiedz