Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toolonge
toolonge

toolonge

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2958
  • Znaleziska 353
  • Mikroblog 2605
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
essos
essos
essos
19.05.2026, 13:00:31
  • 0
Ostatnio terapeuta zapytal mnie czy zgodze sie od kolejnej wizyty (czyli jutrzejszej) na nagrywanie naszych rozmów, bo ze niby to chyba bedzie z supervisorem mogl konsultowac i oprocz tego przyda mu sie to do certyfikatu czy jakoś tak (w sumie nie wiedzialem ze go nie ma, a chodze od sierpnia)

No i sie zastanawiam wlasnie czy sie zgadzać czy nie(da mi jakis papier do podpisania). Pytanie czy da mi to jakąś korzyść
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 19.05.2026, 13:05:03 via Wykop
  • 0
@essos: teoretycznie będzie się bardziej starał ew dwóch konsultujący to nie jeden Tyle z korzyści
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 19.05.2026, 13:50:44 via Wykop
  • 0
@essos: a ja bym tam nie płacił za żadną terapię Albo za darmo albo wcale Moje samopoczucie w kontekście wywalania lasy za możliwość pogadania bez znaczenia jak dobry by był zbyt by mnie bolało i nie czułbym się dobrze z tym faktem
  • Odpowiedz
odtwarzacz_vhs
odtwarzacz_vhs
19.05.2026, 11:55:57
  • 0
#bogactwo ja nie wiem co z tą kuroniówką zrobie tyle planów, tyle inwestycji, aż mam ciary, rzadko widuje aż takie pieniądze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 19.05.2026, 11:58:17 via Wykop
  • 1
@odtwarzacz_vhs: zasłużyłeś
  • Odpowiedz
DJtomex
DJtomex
19.05.2026, 11:11:42
  • 0
Orientujecie się czy za pracę w święto co będzie w niedziele odbiera się dodatkowy dzień wolny?

#pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 19.05.2026, 11:13:28 via Wykop
  • 0
@DJtomex: a pracujesz w niedzielę ?
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
19.05.2026, 10:36:06
  • 5
#przegryw houpa coś kaszel męczył, to znalazł takie tabletki na kaszel, i zjatł odrazu cały blister, żeby na pewno pomogło.
D00M666 - #przegryw houpa coś kaszel męczył, to znalazł takie tabletki na kaszel, i z...

źródło: 1000000836

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 19.05.2026, 10:40:09 via Wykop
  • 1
@D00M666: no jeden może nie starczyć
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
18.05.2026, 16:59:57
  • 104
Ten dmuchopiec jest super @vieniasn miał rację, fryteczki smakowite, polecam!
(。◕‿‿◕。)
#przegryw
matixrr - Ten dmuchopiec jest super @vieniasn miał rację, fryteczki smakowite, poleca...

źródło: 1000006200

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 18.05.2026, 17:30:00 via Wykop
  • 7
@matixrr: ja natomiast smażę tylko kurczaka
toolonge - @matixrr: ja natomiast smażę tylko kurczaka

źródło: 1000039844

Pobierz
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
17.05.2026, 15:58:10
  • 46
Odkąd wynaleziono AI internet zaczął dosłownie wyglądać jak sraka. Wszędzie te ai slopy dla przygłupów

#zalesie #ai #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 18.05.2026, 06:00:21 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja tam nie wiem Od czasu jak przestaliśmy używać dialup to internet Wyglada jak sraka
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
17.05.2026, 12:23:44
  • 5
Rozbrajają mnie komentarze broniące jurorów w stylu "Bo oni głosowali na najlepszą piosenkę!"
Założymy, że Izrael faktycznie wyszedł tam z NAJLEPSZĄ piosenką i rozłożyli wszystkich na łopatki (co już jest bardzo dyskusyjne bo ich piosenka się nie wybijała zbytnio).
To w obecnej sytuacji gdzie:
- Natanjahu został oficjalnie określony przez Międzynarodowy Trybunał Stanu jako zbrodniarz wojenny.
- Uczestniczą oni w brutalnej wojnie którą sami eskalowali ze "Specjalnej operacji wojskowej" na pełnoprawną wojnę z wieloma państwami której
andbatros - Rozbrajają mnie komentarze broniące jurorów w stylu "Bo oni głosowali na ...

źródło: gabor

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 17.05.2026, 12:27:13 via Wykop
  • 2
@andbatros: ty sienrozpisujesz o czymś jak oni wybrali na najlepszą reprezentację kraju Kobitę od keczupu co se zachciało To ile kasy przytulili
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
17.05.2026, 10:20:33
  • 1
Taki rozwój wypadków był do przewidzenia.
#swiat #izrael #usa #iran #wojna
WelcomeStranger - Taki rozwój wypadków był do przewidzenia.
#swiat #izrael #usa #iran...

źródło: Screenshot_20260517_121745_Samsung Internet

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 17.05.2026, 10:47:59 via Wykop
  • 3
@WelcomeStranger: jasne jasne Tak se grabią grabią i w końcu przegnał palę Sorry ale tam są też inni ludzie i różne interesy Na pewno nie będą dużej części świata trzymać jako zakładników skończy się strata jakichkolwiek sentymentów do nich
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 17.05.2026, 11:43:05 via Wykop
  • 0
@WelcomeStranger: bo wciąż mu świat jeszcze pobłaża ale do czasu Jeszcze trochę i stracą tą moralną wyższość
  • Odpowiedz
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
17.05.2026, 10:49:19
  • 1
Jest sprawa. Kobieta mi uprała ubrania. Tak się składa, że w bluzie była kasa.

Czy mogę normalnie płacić takimi czystymi pieniędzmi? Czy nie? Bo ciągle się mówi, że nie wolno prac brudnych pieniędzy. Jakieś ustawy AMLe i inne rzeczy.

Co robić?

#kiciochpyta #pieniadze #polska #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 17.05.2026, 11:04:24 via Wykop
  • 0
@brygadzistausmiechnietejpolski: musisz je teraz zamienić na bilon i wyprać ponownie
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
15.05.2026, 12:47:33
  • 3
no i co za 4 miesiace rozmowa w psychiatryku i koniec studiow, dajmy na to ze posiedze te 5 miesiecy na oddziale, ale potem co dalej? Co to bedzie

boje sie

#depresja #zaburzeniaosobowosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:00:13 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: dzienny ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:54:54 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: z powodu AVPD idziesz na zamknięty ? No to wyjdziesz z bardziej zryta bania niż wchodziłeś Kto takie fajne ma pomysły ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 14:52:33 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: no i co konkretnie będziesz na tym całodobowo robił ? Dlaczego wolisz siedzieć w mało komfortowych warunkach szpitalnych przy takim zaburzeniu ? Co przy unikaniu da pobyt 24h w szpitalu ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 15:04:51 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: no bo szpital to szpital Warunki są tam średnie żarcie jest średnie ludzie z bardzo różnymi zaburzeniami Trudno to porównać do wakacji Też mam avpd i 24h w szpitalu nic wartościowego by mi nie wniosło Chyba że to jakieś specjalnie zorganizowane pod tym kątem ośrodek gdzie rzeczywiście to bardziej przypomina wczasy ale to raczej nie w szpitalu i nie na NFZ dostępne
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 17:41:47 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: haha Tak średnio bym powiedział Ale było dużo dużo gorzej Moklobemid wydaje się jednym z nielicznych leków dostępnych na rynku wartym sprawdzenia Podobno Fenelzyna jeszcze lepsza No ale u nas z imao tylko te moklo dostaniesz niestety
  • Odpowiedz
bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
15.05.2026, 21:44:07
  • 3
#pracbaza #programista15k #programowanie #pasjonat15k #ai #sztucznainteligencja #gruparatowaniapoziomu #programista25k #pracait #korposwiat #pracbaza robot pracujacy przy paczkach non stop jakie przerwy jakie 40h/tyg https://www.youtube.com/watch?v=luU57hMhkak
bonczurexxx - #pracbaza #programista15k #programowanie #pasjonat15k #ai #sztucznainte...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 14:58:34 via Wykop
  • 2
@Arkass: a dodaj do tego jeszcze urlopy i chorobowe święta i weekendy Tu się płaci a pracownik nie robi
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
15.05.2026, 16:32:59
  • 9
Jak znaleźć pracę w 2026? Miesiące wysyłania CV i c--j w dupę, dziura w CV się powiększa. Moje wymagania to brak obozu śmierci i minimalną krajową z minimalną możliwością rozwoju. Wiem, jestem rozszczeniowy.
#praca #pytanie #bezrobocie #depresja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 07:59:04 via Wykop
  • 1
@Kanusz-Morwin-Jikke: i w internecie też cały czas są ogłoszenia ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nic z tego nie wynika Dostać się do biedronki to jak znaleźć pracę w spacex teraz no i takie same poczucie dumy
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:52:37 via Wykop
  • 1
@Kanusz-Morwin-Jikke: chłopie my mówimy o pracy nieco ponad minimalna Właśnie dla miernot itd Co ma umieć i jakie posiadać kwalifikacje taka osoba żeby tyle zarobić ? Chyba niewielkie Ale okazuje się że w tym kraju jednak trzeba mieć duże
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 09:21:16 via Wykop
  • 0
@Kanusz-Morwin-Jikke: nie da się być obywatelem tego kraju i nie umieć niczego co by nie było warte minimalnej Chyba że jesteś niepełnosprawny
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 09:28:32 via Wykop
  • 0
@Kanusz-Morwin-Jikke: ja omawiam ogólny problem aktualnej rzeczywistości Nie odnoszę do siebie Jedynie zauważam absurd inflacji umiejętności i normalizowania tego a później kończymy z setka chętnych kompetentnych osób na stanowisko recepcjonista / kasjer w dyskoncie
  • Odpowiedz
Codon
Codon
14.05.2026, 10:36:55
  • 2
#gielda #ai #technologia Zastanawiam się nad subskrypcją AI. Widzę, że Google daje teraz 5TB + AI Pro za ok. 80zł miesięcznie jeśli zapłaci się za rok.

Korzystałem w zeszłym roku (październik - grudzień) z Gemini Pro i odrzuciło mnie to, jak nieporadny był i ogromna ilość halucynacji. Czy może ktoś korzysta teraz z tego modelu i jest w stanie powiedzieć, czy jest lepiej?

Druga sprawa -
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:18:27 via Wykop
  • 0
@Codon: no a co ci po tych 5gb jak przestaniesz płacić
  • Odpowiedz
josh211
josh211
14.05.2026, 12:15:25
  • 3
#walesa #ai #humorobrazkowy
josh211 - #walesa #ai #humorobrazkowy

źródło: krates

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:16:56 via Wykop
  • 0
@josh211: Stalin ?
  • Odpowiedz
presburger
presburger
presburger
14.05.2026, 15:21:07
  • 0
jakis patent macie na chat gpt premium ale nie za 90 zl/miesiac? bo troche przestalo mi sie chciec bulic za niego tyle. nie chce deepseeka. jakieś konto z allegro kupić?

#ai #chatgpt #sztucznainteligencja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:16:20 via Wykop
  • 0
@presburger: ale takie konto jest zazwyczaj współdzielone - czyli bezużyteczne
  • Odpowiedz
dgdfgfdgfgfdg
dgdfgfdgfgfdg
dgdfgfdgfgfdg
14.05.2026, 18:36:19
  • 1
Mam załamke z tym całym AI. Przecież mnie to w-----e z roboty. Nie widzę na razie żadnego zadania, którego nie dałoby sie w moim inżynierskim zyciu zautomatyzować. Nadal mam rece i nogi i oczy i moge cos prawdzic, zobaczyc ale wnioski i tak lepsze wyklepie mi AI które przeczytało wszytskie DTRki swiata.

#ai
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:12:42 via Wykop
  • 0
@Abaddon_Profanator: z opóźnieniem ? A dla kogo będziesz robił jak wokół inne kraje wszyscy wygryza niskimi kosztami pracy ? Albo się nagle dostosujemy albo zostaniemy zalani tanimi usługami i produkcja
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
14.05.2026, 12:09:52
  • 8
Męczy mnie to że muszę udawać kogoś kto ma na wszystkich w------e, żeby próbować ukryć swoje #s----------e.
Przecież jakbym się przyznał że mam zaburzenia lękowe to była by to kompromitacja c-worda. No chyba że byłbym kobietą, to wtedy byłoby to pewnie zrozumiałe dla większości osób, a chłop to ma być chłop, a nie jakaś p---a.

#przegryw #redpill #depresja #zaburzeniaosobowosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 14.05.2026, 19:30:13 via Wykop
  • 0
@PolsartNews: ale że komu się chcesz przyznawać ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • Strona 3 z 11
  • >
  • wroc

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking