Ostatnio terapeuta zapytal mnie czy zgodze sie od kolejnej wizyty (czyli jutrzejszej) na nagrywanie naszych rozmów, bo ze niby to chyba bedzie z supervisorem mogl konsultowac i oprocz tego przyda mu sie to do certyfikatu czy jakoś tak (w sumie nie wiedzialem ze go nie ma, a chodze od sierpnia)
No i sie zastanawiam wlasnie czy sie zgadzać czy nie(da mi jakis papier do podpisania). Pytanie czy da mi to jakąś korzyść
@essos: a ja bym tam nie płacił za żadną terapię Albo za darmo albo wcale Moje samopoczucie w kontekście wywalania lasy za możliwość pogadania bez znaczenia jak dobry by był zbyt by mnie bolało i nie czułbym się dobrze z tym faktem
Rozbrajają mnie komentarze broniące jurorów w stylu "Bo oni głosowali na najlepszą piosenkę!" Założymy, że Izrael faktycznie wyszedł tam z NAJLEPSZĄ piosenką i rozłożyli wszystkich na łopatki (co już jest bardzo dyskusyjne bo ich piosenka się nie wybijała zbytnio). To w obecnej sytuacji gdzie: - Natanjahu został oficjalnie określony przez Międzynarodowy Trybunał Stanu jako zbrodniarz wojenny. - Uczestniczą oni w brutalnej wojnie którą sami eskalowali ze "Specjalnej operacji wojskowej" na pełnoprawną wojnę z wieloma państwami której
@WelcomeStranger: jasne jasne Tak se grabią grabią i w końcu przegnał palę Sorry ale tam są też inni ludzie i różne interesy Na pewno nie będą dużej części świata trzymać jako zakładników skończy się strata jakichkolwiek sentymentów do nich
Jest sprawa. Kobieta mi uprała ubrania. Tak się składa, że w bluzie była kasa.
Czy mogę normalnie płacić takimi czystymi pieniędzmi? Czy nie? Bo ciągle się mówi, że nie wolno prac brudnych pieniędzy. Jakieś ustawy AMLe i inne rzeczy.
@pomelobezkaca2: no i co konkretnie będziesz na tym całodobowo robił ? Dlaczego wolisz siedzieć w mało komfortowych warunkach szpitalnych przy takim zaburzeniu ? Co przy unikaniu da pobyt 24h w szpitalu ?
@pomelobezkaca2: no bo szpital to szpital Warunki są tam średnie żarcie jest średnie ludzie z bardzo różnymi zaburzeniami Trudno to porównać do wakacji Też mam avpd i 24h w szpitalu nic wartościowego by mi nie wniosło Chyba że to jakieś specjalnie zorganizowane pod tym kątem ośrodek gdzie rzeczywiście to bardziej przypomina wczasy ale to raczej nie w szpitalu i nie na NFZ dostępne
@pomelobezkaca2: haha Tak średnio bym powiedział Ale było dużo dużo gorzej Moklobemid wydaje się jednym z nielicznych leków dostępnych na rynku wartym sprawdzenia Podobno Fenelzyna jeszcze lepsza No ale u nas z imao tylko te moklo dostaniesz niestety
Jak znaleźć pracę w 2026? Miesiące wysyłania CV i c--j w dupę, dziura w CV się powiększa. Moje wymagania to brak obozu śmierci i minimalną krajową z minimalną możliwością rozwoju. Wiem, jestem rozszczeniowy. #praca #pytanie #bezrobocie #depresja
@Kanusz-Morwin-Jikke: i w internecie też cały czas są ogłoszenia ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nic z tego nie wynika Dostać się do biedronki to jak znaleźć pracę w spacex teraz no i takie same poczucie dumy
@Kanusz-Morwin-Jikke: chłopie my mówimy o pracy nieco ponad minimalna Właśnie dla miernot itd Co ma umieć i jakie posiadać kwalifikacje taka osoba żeby tyle zarobić ? Chyba niewielkie Ale okazuje się że w tym kraju jednak trzeba mieć duże
@Kanusz-Morwin-Jikke: ja omawiam ogólny problem aktualnej rzeczywistości Nie odnoszę do siebie Jedynie zauważam absurd inflacji umiejętności i normalizowania tego a później kończymy z setka chętnych kompetentnych osób na stanowisko recepcjonista / kasjer w dyskoncie
#gielda #ai #technologia Zastanawiam się nad subskrypcją AI. Widzę, że Google daje teraz 5TB + AI Pro za ok. 80zł miesięcznie jeśli zapłaci się za rok.
Korzystałem w zeszłym roku (październik - grudzień) z Gemini Pro i odrzuciło mnie to, jak nieporadny był i ogromna ilość halucynacji. Czy może ktoś korzysta teraz z tego modelu i jest w stanie powiedzieć, czy jest lepiej?
jakis patent macie na chat gpt premium ale nie za 90 zl/miesiac? bo troche przestalo mi sie chciec bulic za niego tyle. nie chce deepseeka. jakieś konto z allegro kupić?
Mam załamke z tym całym AI. Przecież mnie to w-----e z roboty. Nie widzę na razie żadnego zadania, którego nie dałoby sie w moim inżynierskim zyciu zautomatyzować. Nadal mam rece i nogi i oczy i moge cos prawdzic, zobaczyc ale wnioski i tak lepsze wyklepie mi AI które przeczytało wszytskie DTRki swiata.
@Abaddon_Profanator: z opóźnieniem ? A dla kogo będziesz robił jak wokół inne kraje wszyscy wygryza niskimi kosztami pracy ? Albo się nagle dostosujemy albo zostaniemy zalani tanimi usługami i produkcja
Męczy mnie to że muszę udawać kogoś kto ma na wszystkich w------e, żeby próbować ukryć swoje #s----------e. Przecież jakbym się przyznał że mam zaburzenia lękowe to była by to kompromitacja c-worda. No chyba że byłbym kobietą, to wtedy byłoby to pewnie zrozumiałe dla większości osób, a chłop to ma być chłop, a nie jakaś p---a.
No i sie zastanawiam wlasnie czy sie zgadzać czy nie(da mi jakis papier do podpisania). Pytanie czy da mi to jakąś korzyść