Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toolonge
toolonge

toolonge

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2994
  • Znaleziska 356
  • Mikroblog 2638
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
brygadzistausmiechnietejpolski
17.05.2026, 10:49:19
  • 1
Jest sprawa. Kobieta mi uprała ubrania. Tak się składa, że w bluzie była kasa.

Czy mogę normalnie płacić takimi czystymi pieniędzmi? Czy nie? Bo ciągle się mówi, że nie wolno prac brudnych pieniędzy. Jakieś ustawy AMLe i inne rzeczy.

Co robić?

#kiciochpyta #pieniadze #polska #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 17.05.2026, 11:04:24 via Wykop
  • 0
@brygadzistausmiechnietejpolski: musisz je teraz zamienić na bilon i wyprać ponownie
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
15.05.2026, 12:47:33
  • 3
no i co za 4 miesiace rozmowa w psychiatryku i koniec studiow, dajmy na to ze posiedze te 5 miesiecy na oddziale, ale potem co dalej? Co to bedzie

boje sie

#depresja #zaburzeniaosobowosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:00:13 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: dzienny ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:54:54 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: z powodu AVPD idziesz na zamknięty ? No to wyjdziesz z bardziej zryta bania niż wchodziłeś Kto takie fajne ma pomysły ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 14:52:33 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: no i co konkretnie będziesz na tym całodobowo robił ? Dlaczego wolisz siedzieć w mało komfortowych warunkach szpitalnych przy takim zaburzeniu ? Co przy unikaniu da pobyt 24h w szpitalu ?
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 15:04:51 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: no bo szpital to szpital Warunki są tam średnie żarcie jest średnie ludzie z bardzo różnymi zaburzeniami Trudno to porównać do wakacji Też mam avpd i 24h w szpitalu nic wartościowego by mi nie wniosło Chyba że to jakieś specjalnie zorganizowane pod tym kątem ośrodek gdzie rzeczywiście to bardziej przypomina wczasy ale to raczej nie w szpitalu i nie na NFZ dostępne
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 17:41:47 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: haha Tak średnio bym powiedział Ale było dużo dużo gorzej Moklobemid wydaje się jednym z nielicznych leków dostępnych na rynku wartym sprawdzenia Podobno Fenelzyna jeszcze lepsza No ale u nas z imao tylko te moklo dostaniesz niestety
  • Odpowiedz
bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
15.05.2026, 21:44:07
  • 3
#pracbaza #programista15k #programowanie #pasjonat15k #ai #sztucznainteligencja #gruparatowaniapoziomu #programista25k #pracait #korposwiat #pracbaza robot pracujacy przy paczkach non stop jakie przerwy jakie 40h/tyg https://www.youtube.com/watch?v=luU57hMhkak
bonczurexxx - #pracbaza #programista15k #programowanie #pasjonat15k #ai #sztucznainte...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 14:58:34 via Wykop
  • 2
@Arkass: a dodaj do tego jeszcze urlopy i chorobowe święta i weekendy Tu się płaci a pracownik nie robi
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
15.05.2026, 16:32:59
  • 9
Jak znaleźć pracę w 2026? Miesiące wysyłania CV i c--j w dupę, dziura w CV się powiększa. Moje wymagania to brak obozu śmierci i minimalną krajową z minimalną możliwością rozwoju. Wiem, jestem rozszczeniowy.
#praca #pytanie #bezrobocie #depresja
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 07:59:04 via Wykop
  • 1
@Kanusz-Morwin-Jikke: i w internecie też cały czas są ogłoszenia ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nic z tego nie wynika Dostać się do biedronki to jak znaleźć pracę w spacex teraz no i takie same poczucie dumy
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 08:52:37 via Wykop
  • 1
@Kanusz-Morwin-Jikke: chłopie my mówimy o pracy nieco ponad minimalna Właśnie dla miernot itd Co ma umieć i jakie posiadać kwalifikacje taka osoba żeby tyle zarobić ? Chyba niewielkie Ale okazuje się że w tym kraju jednak trzeba mieć duże
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 09:21:16 via Wykop
  • 0
@Kanusz-Morwin-Jikke: nie da się być obywatelem tego kraju i nie umieć niczego co by nie było warte minimalnej Chyba że jesteś niepełnosprawny
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 16.05.2026, 09:28:32 via Wykop
  • 0
@Kanusz-Morwin-Jikke: ja omawiam ogólny problem aktualnej rzeczywistości Nie odnoszę do siebie Jedynie zauważam absurd inflacji umiejętności i normalizowania tego a później kończymy z setka chętnych kompetentnych osób na stanowisko recepcjonista / kasjer w dyskoncie
  • Odpowiedz
Codon
Codon
14.05.2026, 10:36:55
  • 2
#gielda #ai #technologia Zastanawiam się nad subskrypcją AI. Widzę, że Google daje teraz 5TB + AI Pro za ok. 80zł miesięcznie jeśli zapłaci się za rok.

Korzystałem w zeszłym roku (październik - grudzień) z Gemini Pro i odrzuciło mnie to, jak nieporadny był i ogromna ilość halucynacji. Czy może ktoś korzysta teraz z tego modelu i jest w stanie powiedzieć, czy jest lepiej?

Druga sprawa -
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:18:27 via Wykop
  • 0
@Codon: no a co ci po tych 5gb jak przestaniesz płacić
  • Odpowiedz
josh211
josh211
14.05.2026, 12:15:25
  • 3
#walesa #ai #humorobrazkowy
josh211 - #walesa #ai #humorobrazkowy

źródło: krates

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:16:56 via Wykop
  • 0
@josh211: Stalin ?
  • Odpowiedz
presburger
presburger
presburger
14.05.2026, 15:21:07
  • 0
jakis patent macie na chat gpt premium ale nie za 90 zl/miesiac? bo troche przestalo mi sie chciec bulic za niego tyle. nie chce deepseeka. jakieś konto z allegro kupić?

#ai #chatgpt #sztucznainteligencja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:16:20 via Wykop
  • 0
@presburger: ale takie konto jest zazwyczaj współdzielone - czyli bezużyteczne
  • Odpowiedz
dgdfgfdgfgfdg
dgdfgfdgfgfdg
dgdfgfdgfgfdg
14.05.2026, 18:36:19
  • 1
Mam załamke z tym całym AI. Przecież mnie to w-----e z roboty. Nie widzę na razie żadnego zadania, którego nie dałoby sie w moim inżynierskim zyciu zautomatyzować. Nadal mam rece i nogi i oczy i moge cos prawdzic, zobaczyc ale wnioski i tak lepsze wyklepie mi AI które przeczytało wszytskie DTRki swiata.

#ai
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 15.05.2026, 11:12:42 via Wykop
  • 0
@Abaddon_Profanator: z opóźnieniem ? A dla kogo będziesz robił jak wokół inne kraje wszyscy wygryza niskimi kosztami pracy ? Albo się nagle dostosujemy albo zostaniemy zalani tanimi usługami i produkcja
  • Odpowiedz
PolsartNews
PolsartNews
14.05.2026, 12:09:52
  • 8
Męczy mnie to że muszę udawać kogoś kto ma na wszystkich w------e, żeby próbować ukryć swoje #s----------e.
Przecież jakbym się przyznał że mam zaburzenia lękowe to była by to kompromitacja c-worda. No chyba że byłbym kobietą, to wtedy byłoby to pewnie zrozumiałe dla większości osób, a chłop to ma być chłop, a nie jakaś p---a.

#przegryw #redpill #depresja #zaburzeniaosobowosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 14.05.2026, 19:30:13 via Wykop
  • 0
@PolsartNews: ale że komu się chcesz przyznawać ?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
13.05.2026, 06:28:07
  • 765
No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 13.05.2026, 13:45:41 via Wykop
  • 1
@mocoloco: jak ktoś nie potrafi być szczęśliwy biednym to jak będzie bogaty też nie będzie szczęśliwy xd
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
13.05.2026, 12:48:32
  • 44
Całe szczęście jest sezon komunijny, więc znaczące oszczędności wpadają praktycznie bez wysiłku

#pcmasterrace #morele #gry #cebuladeals
ElLama - Całe szczęście jest sezon komunijny, więc znaczące oszczędności wpadają prak...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-13 144642

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 13.05.2026, 12:58:03 via Wykop
  • 24
@hotshops_pl: niby zero a jednak 0,16
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
13.05.2026, 12:01:01
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 13.05.2026, 12:54:26 via Wykop
  • 1
@andrzej-tata-000000: niee niektórzy tylko mają problemy z odstawieniem i straszą
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
12.05.2026, 13:14:48
  • 17
chciałem sprawdzić, czy ChatGPT potrafi używać stylu Polskiej Szkoły Plakatu, wyszło coś takiego

#gielda #sztucznainteligencja
MarianJanusz - chciałem sprawdzić, czy ChatGPT potrafi używać stylu Polskiej Szkoły P...

źródło: ChatGPT Image 12 maj 2026, 15_11_50

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 12.05.2026, 13:23:37 via Wykop
  • 1
@MarianJanusz: oryginalnie i kreatywnie Ale to przecież slop jeno tylko
  • Odpowiedz
_yoko
_yoko
_yoko
12.05.2026, 12:56:42
  • 0
Czy warto robic gastroskopie przez nos? Niestety przez gardlo nie ma szans zebym zrobil, silny odruch wymiotny, nawet tabletki nie polkne ani nie dam sobie wlozyc patyka drewnianego do badania gardla bo na wymioty od razu bierze. Mialem kolonoskopie robiona bez znieczulenia i to na luzie bylo, ale gastroskopi to sie mega obawiam, jak znajomy mi opisywal to horror byl u niego i mowi ze nigdy wiecej bez znieczulenia ogolnego by tego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 12.05.2026, 13:02:06 via Wykop
  • 0
@_yoko: gastroskopia bardzo przyjemna w porównaniu do kolonoskopii
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
11.05.2026, 07:08:21
  • 178
System kaucyjny to jeden z największych wałów ostatniego czasu w naszym kraju. #niepopularnaopinia a moze #popularnaopinia #dontchangemymind
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 11.05.2026, 16:17:16 via Wykop
  • 1
@nowszyja: on się ciesz że korzysta z kaucji xd
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
11.05.2026, 15:23:42
  • 11
#gielda 10k pln do przodu dzisiaj czuje się happy człowiek
Skipi1111 - #gielda 10k pln do przodu dzisiaj czuje się happy człowiek

źródło: F3HJpH0WEAEpD3d

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 11.05.2026, 15:32:18 via Wykop
  • 2
@Skipi1111: takie se wirtualne to jakby sen Śpisz jest budzisz się Nie ma
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
11.05.2026, 13:34:15
  • 66
Ci co używają AI slopu jako grafiki w swoich artykułach też powinni iść do więzienia
#przegryw
KolakPatolik2137 - Ci co używają AI slopu jako grafiki w swoich artykułach też powinn...

źródło: Screenshot 2026-05-11 at 15.32.39

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 11.05.2026, 14:04:06 via Wykop
  • 1
@KolakPatolik2137: bo to jeszcze trzeba umieć żeby jakoś wyglądało A nie jebnie pierwsze co wysra i elo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >
  • wroc

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking