Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toolonge
toolonge

toolonge

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3057
  • Znaleziska 362
  • Mikroblog 2695
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
16 godz. i 43 min temu
  • 13
Siedzę już w domu rodzinnym z 4 lata na wsi a sąsiadka co z nią gadałem niedawno myślała, że mnie tu nie ma. Fakt mało wychodzę na podwórko (brat s-----a) ale np kosze trawę, wrzucam drewno, przejeżdżam praktycznie codziennie motorykiem przez wieś. Jakiś taki niewidoczny jestem, sam nie wiem xd.

Normictwo jak cokolwiek robi dużo szumu musi przy tym narobić.

#autyzm #depresja #fobiaspoleczna #renta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 10 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@ZielonaOna: co to znaczy brat s-----a i jaki ma związek z wychodzeniem ?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20 godz. i 43 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: a czemu nie masz renty socjalnej jeśli masz niepełnosprawność od urodzenia ?
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
19 godz. i 36 min temu
  • 12
Kupiłem rower Arkus Classic 1200 :)) Nie jeździłem na rowerze od dłuższego czasu, bo nie było sensu go kupować. Wynajmowałem pokój i nie miałem gdzie go trzymać. Teraz wynajmuję mieszkanie, gdzie w budynku jest rowerownia. Cieszę się bardzo, już na nim pojeździłem i jest mega wygodny. Dobre rzeczy się dzieją w moim życiu. Praca która mnie nie stresuje, zmiana pokoju na mieszkanie, teraz rower. Okazuje się, że nawet z diagnozą schizofrenii można
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 16 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@kluha666: Okazuje się, że nawet z diagnozą schizofrenii można normalnie żyć. ZUS lubi to !
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
23.06.2026, 08:44:53
  • 273
Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac
#przegryw #blackpill
Henson_ - Wszystko zostało ustalone od narodzin kto ma wygrywac kto przegrywac 
#prze...

źródło: IMG_1698

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 23.06.2026, 18:00:19 via Wykop
  • 3
@Shatter: nieadekwatnie wysokiego poziomu wysiłku w stosunku do osoby z fajnymi genami
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
21.06.2026, 14:29:26
  • 6
W rym tygodniu bylem 2 razy na silowni, 2 razy na rowerze i raz biegalem. Dalej mam depresje. Za malo biegam?
#depresja #przegryw #sport #mikrokoksy #bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 21.06.2026, 15:20:27 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: depresja mija po 1000 km
  • Odpowiedz
przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
21.06.2026, 11:59:01
  • 8
#przegryw
ależ piękna pogoda, aż chce sie wyjść na dwór i dostać udaru oraz raka skóry oraz sie lepić od potu i żeby robaki jeszcze latały
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
toolonge
toolonge
toolonge 21.06.2026, 12:02:35 via Wykop
  • 0
@przybysz_miedzygwiezdny: i w góry najlepiej iść powchodzic
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
21.06.2026, 07:26:45
  • 42
#przegryw #jedzzwykopem #jajecznica #sniadanie
Huop musi jeść.
Huop lubi jeść.
Jajecznica dla jego.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
staryhuop0 - #przegryw #jedzzwykopem #jajecznica #sniadanie
Huop musi jeść.
Huop lubi...

źródło: Jajecznica

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 21.06.2026, 07:47:28 via Wykop
  • 6
@staryhuop0: 10 jaj na śniadanie to mi na 3 dni
  • Odpowiedz
aptitude
aptitude
21.06.2026, 03:35:13
  • 0
Ale ciekawy song wygenerował model Lyria 3 Pro.

Title: "Clear Code & Clear Chat"

[Verse 1]
We're in a digital realm, words take flight,
aptitude - Ale ciekawy song wygenerował model Lyria 3 Pro.

Title: "Clear Code & Clea...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 21.06.2026, 05:59:02 via Wykop
  • 0
@aptitude: jest ok
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
20.06.2026, 16:02:25
  • 187
Ktory to wypowiedzial?
#wroclaw #burza
Rad-X - Ktory to wypowiedzial?
#wroclaw #burza

źródło: 19

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 16:19:43 via Wykop
  • 1
@Rad-X: to dla wrocławianina tylko nie dla plebsu
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
20.06.2026, 16:09:45
  • 756
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 16:11:54 via Wykop
  • 327
@kobiaszu: szczęście
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
20.06.2026, 07:16:16
  • 2416
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu

#polska #fizyka #lekarski #heheszki #zarobki #nauka #lekarz100k #konowalposting
tomasztomasz1234 - Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, ...

źródło: thomson_534.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 07:18:55 via Wykop
  • 1342
@tomasztomasz1234: i co on takim cernem zrobi ? Zbada ciśnienie ? No chyba tylko kosmiczne
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 13:21:42 via Wykop
  • 1
@zassijt0: widzisz jaka wartościowa ma d--a
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
20.06.2026, 09:34:40
  • 1
Zapadło mi w pamięci to, jakie poruszenie na wykopie wywołał przebieg wojny w Syrii. Nie wiem kiedy, nie mogę zaznaczyć wydarzeń z lat 2010-2018 na osi czasu. Ostatnie co wiem na pewno, to Hiszpania jako mistrz świata 2010 w Afryce. Ale wiem, że była bitwa o Aleppo. Pamiętam, codzienne aktualizacje mapy, gdzie kolorami było zaznaczone kto kontroluje teren.

#wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 09:48:48 via Wykop
  • 0
@k0n0p: i po co to wszystko
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
20.06.2026, 07:41:37
  • 888
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne
#lekarz100k #medycyna #konowalposting
GdzieSoLody - Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 07:46:39 via Wykop
  • 108
@GdzieSoLody: no to opłać se studia sama i wtedy nie służ
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 09:25:54 via Wykop
  • 3
@spie_z_tata:Tak, powinno tak być
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
20.06.2026, 08:38:12
  • 215
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 08:42:51 via Wykop
  • 62
@WielkiNos: pies fajny świnka nie fajna Można jeść
  • Odpowiedz
N0VULK4
N0VULK4
20.06.2026, 07:30:20
  • 1
#przemysleniazdupy #golebie

populacja gołębi powinna być w Polsce zredukowana o jakieś 90%
latają, srają, niszczą elewacje, gruchanie jest jednym z bardziej wkurzajacym zestawem dźwięków, nie dają żadnych benefitow dla ekosystemu, upierzenie mają obrzydliwe - zwłaszcza to jaskrawo fioletowe na klacie co wygląda jak u tych żuczków co po gównie chodzą

nie rozumiem dlaczego są pod ochroną - chyba przez lobby gołębio-g---o-filów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 07:52:20 via Wykop
  • 0
@Miroman: no wróble akurat nie są irytujące jak te szczurzyska ze skrzydełkami
  • Odpowiedz
Gcxdyidsthhhhds
Gcxdyidsthhhhds
20.06.2026, 07:39:10
  • 5
#przegryw jem pizze mrozona upieczoną w piekarniku bistro z pieczarkami i ketchupem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 20.06.2026, 07:48:24 via Wykop
  • 2
@Gcxdyidsthhhhds: współczuję
  • Odpowiedz
Ravd
Ravd
Ravd
19.06.2026, 15:41:09
  • 566
Wyobrażam sobie miny tych wszystkich milionerów (lekarzy) którzy patrzą jak przez jednego dzbana j---e im się ten chory system #lekarz100k
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 19.06.2026, 15:42:21 via Wykop
  • 95
@Ravd: wspaniałe
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
18.06.2026, 08:40:45
  • 6
po escitalopramie, wortioksetynie, bupropionie i arypiprazolu, za miesiac przechodze na moklobemid,

jestem skonczony.

#depresja #przegryw #zaburzeniaosobowosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 18.06.2026, 17:16:38 via Wykop
  • 0
@Zjadacz_Mysli: Ty tak nie wyskakuje bo ja akurat uważam go za najlepszy z wszystkich więc to czesto jest osobnicze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • wroc

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking