Największym scamem i bullshitem dla zacofaneg autystycznego mirka są wszelkiej maści poradniki samorozwoju i nawet z tym nie dyskutujcie xD Normalni ludzie poznają się i uczą budować relacje w sposób organiczny, metodą prób i błędów. Na początku na podworku za dzieciaka, potem szkoła, studia itd. Jak ktoś musi się uczyć takich rzeczy z książek (patrz ja) to potem kończy w jeszcze większym bagnie xD Mam wrażenie, że to są ksiązki pisane przez
Sami zobaczcie i co gorsza usłyszycie jaką obrzydliwą reklamę wypuścił Aflofarm produktu Lokomotiv z użycia w pełni AI. Dźwięk w żaden sposób nie pokrywa się z ekranem, zdeformowane twarze, zmieniające się oczy postaci, nienaturalne ruchy pojazd zmienia się aż 3 razy w jednej scenie...
załozmy ze jestem pracownikiem jakiegos punktu utylizacji butelek i puszek z butelkomatów, czy jak zabiore worki z takich butelkomatow to moge jechac do innego i je wlozyc spowrotem by zarobic przeciez moglbym wkolko wkladac i wyjmowac wkladac i wyjmowac i zarabiac dziennie po kilka tysiecy zlotych
P--------y jest przy schizofrenii ten problem z decyzjnoscią i tym, że potrzeba cały czas szukać nowych bodźców by coś nas zainteresowało. Mam tak, że nie mogę się zdecydować w co grać, a jak już coś odpalę to pierwsza godzina zachwyt, a potem już się nie chce grać i gra leży na dysku. Ech... #schizofrenia #depresja
Świat to jest jedna i ta sama opowieść, zmieniają się tylko "aktorzy" i rekwizyty w tym teatrze.
Początkiem XX w. rekordy popularności biła ezoteryka i astrologia. Wywoływanie duchów, wróżenie z kart i inne takie bzdety, które mówiły ludziom jak żyć i postępować, a ludzie płacili grupą kasę i ujawniali o sobie mega dużo informacji jakimś mniej lub bardziej przypadkowym szarlatanom.
Dziś, jeszcze początkiem XXI w. mamy powtórkę z rozrywki. Tyle, że technologia pozwoliła na
@HuopskiRozum: tylko że to ani scam ani szarlataneria a rzetelna w większości przypadków bardzo konkretna i skondensowana wiedzą którą w innym wypadku trzeba by było bardzo długo poszukiwać
No sorry ale jak na drugą połowę czerwca to te globalne ocieplenie trochę chvjowo wygląda, no ale jak wiadomo "pogoda to nie klimat" więc "globalne ocieplenie" objawia się bezobjawowo(⌐͡■͜ʖ͡■) #pogoda #polska
#przegryw
źródło: image
Pobierz