Siedzę już w domu rodzinnym z 4 lata na wsi a sąsiadka co z nią gadałem niedawno myślała, że mnie tu nie ma. Fakt mało wychodzę na podwórko (brat s-----a) ale np kosze trawę, wrzucam drewno, przejeżdżam praktycznie codziennie motorykiem przez wieś. Jakiś taki niewidoczny jestem, sam nie wiem xd.
Normictwo jak cokolwiek robi dużo szumu musi przy tym narobić.
Kupiłem rower Arkus Classic 1200 :)) Nie jeździłem na rowerze od dłuższego czasu, bo nie było sensu go kupować. Wynajmowałem pokój i nie miałem gdzie go trzymać. Teraz wynajmuję mieszkanie, gdzie w budynku jest rowerownia. Cieszę się bardzo, już na nim pojeździłem i jest mega wygodny. Dobre rzeczy się dzieją w moim życiu. Praca która mnie nie stresuje, zmiana pokoju na mieszkanie, teraz rower. Okazuje się, że nawet z diagnozą schizofrenii można
W rym tygodniu bylem 2 razy na silowni, 2 razy na rowerze i raz biegalem. Dalej mam depresje. Za malo biegam? #depresja #przegryw #sport #mikrokoksy #bieganie
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu
Zapadło mi w pamięci to, jakie poruszenie na wykopie wywołał przebieg wojny w Syrii. Nie wiem kiedy, nie mogę zaznaczyć wydarzeń z lat 2010-2018 na osi czasu. Ostatnie co wiem na pewno, to Hiszpania jako mistrz świata 2010 w Afryce. Ale wiem, że była bitwa o Aleppo. Pamiętam, codzienne aktualizacje mapy, gdzie kolorami było zaznaczone kto kontroluje teren.
Ludzie z prowincji nie są godzien na bycie przyjętym przez Panią lekarz. W Polsce juz nie ma służby zdrowia, jest partnerstwo medyczne #lekarz100k #medycyna #konowalposting
populacja gołębi powinna być w Polsce zredukowana o jakieś 90% latają, srają, niszczą elewacje, gruchanie jest jednym z bardziej wkurzajacym zestawem dźwięków, nie dają żadnych benefitow dla ekosystemu, upierzenie mają obrzydliwe - zwłaszcza to jaskrawo fioletowe na klacie co wygląda jak u tych żuczków co po gównie chodzą
nie rozumiem dlaczego są pod ochroną - chyba przez lobby gołębio-g---o-filów
Normictwo jak cokolwiek robi dużo szumu musi przy tym narobić.
#autyzm #depresja #fobiaspoleczna #renta