Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko256
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toolonge
toolonge

toolonge

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2958
  • Znaleziska 353
  • Mikroblog 2605
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
Henson_
Henson_
02.05.2026, 09:59:31
  • 130
Nic mnie tak nie denerwuje jak negowanie tego ze wychowanie ma ogromny wpływ na suckes i pscyhike dziecka dziecko z pgrowskiej rodziny ma znisczona psychike a dziecko bogatych lekarzy ma dobra edukacje i dobra przyszlosc
#przegryw #depresja
Henson_ - Nic mnie tak nie denerwuje jak negowanie tego ze wychowanie ma ogromny wpły...

źródło: IMG_0206

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 02.05.2026, 10:13:41 via Wykop
  • 3
@Henson_: każdy funkcjonuje w swojej bańce rzeczywistości i ma dostęp jedynie do tego co ma i doświadczył
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
02.05.2026, 09:04:22
  • 7
Jakie stanowiska startowe biurowe dla cwela bez studiów i z wadą wymowy i depresja
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 02.05.2026, 09:24:48 via Wykop
  • 4
@Big_Bocchers: nie ma już stanowisk startowych
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
30.04.2026, 22:24:24
  • 0
Mialem dzisiaj piereszy raz i... ale nuda k---a, ja piwrdole. Gowno czułem. W ogole nie chcialo mi sie spuszczac i w ogle do tego nie doszlo. Stal ale nie byl czujny. Nie wiem czy to tabletki przeciwdepresyjne asertim 25mg tak katastrofalnie działają cxy moze jakis wysoki kortyzol bo troche sie stresowałem czy co

Chciala zebym na ostro dobijał i ledwo zyje. Myslalem że tam skonam. Ostatni raz sie tak czulem n jakichs
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 01.05.2026, 14:00:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 02.05.2026, 09:11:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
30.04.2026, 23:13:34
  • 18
Najgorszy stan depresji nie wygląda tak, jak myślisz. To nie jest leżenie w ciemnym pokoju z zamkniętymi roletami i „nic nie czuję”. W tym stanie z prawdopodobieństwem bliskim pewności i tak nic sobie nie zrobisz.

Najgorsze jest coś zupełnie innego. Wstajesz rano. Odwozisz dzieci. Idziesz do pracy. Odpowiadasz na maile. Na pytanie „wszystko ok?” rzucasz „ok” i dorzucasz uśmiech, bo tak trzeba.

Z zewnątrz – maszyna działa bez zarzutu. W środku – już dawno
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 01.05.2026, 13:58:58 via Wykop
  • 0
@TenSpokojny: no i właśnie osoba z depresją tak nie myśli Gdyby myślała tak jak Ty to nie miałaby depresji i temat się kończy
  • Odpowiedz
nielubiemielonych
nielubiemielonych
nielubiemielonych
30.04.2026, 07:52:54
  • 3
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 30.04.2026, 07:58:06 via Wykop
  • 7
@nielubiemielonych: w zasadzie to jakbyś się z facetem zabawiał Cóż
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
30.04.2026, 07:47:09
  • 351
Ale się już polskie mariusze, sebki i janusze ślinią na samą myśl o 3 dniowym CHLANIU na umór. Z wózków sklepowych to już się przesypują puszki z tymi szczynami w promocjach 12+12 czy czymś podobnym dla hołoty zalkoholizowanej.

Karyny po zasadniczej zawodowej już się cieszą i dokładają mięsa na grilla, bo "hihi chłop to czasem musi się napić", a ich spuchlaki brzuchate z czerwonymi mordami może tego dnia ich nie zwyzywają
codziennaKasia - Ale się już polskie mariusze, sebki i janusze ślinią na samą myśl o ...

źródło: image

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 30.04.2026, 07:50:23 via Wykop
  • 6
@codziennaKasia: haha Zazdrościsz że się umia bawić
  • Odpowiedz
Tommy_Cares
Tommy_Cares
30.04.2026, 07:28:06
  • 0
Ten Syn2Bio to juz mnie denerwuje :). Moze to jednak sprzedac i all in w szczura? ;)

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 30.04.2026, 07:32:14 via Wykop
  • 0
@Tommy_Cares: 34,98 opuchnięte i tak za długo
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
29.04.2026, 07:08:29
  • 9
#gielda #xtb

Powrut na 20 zł
Trzeba zamknonć lukę

A tak poważnie leszczom chyba sly popękały XD przy tym co szczur pokazał o 120-140 zł jestem spokojny. Bardziej liczba klientów robi wrażenie niż ten zysk netto.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 29.04.2026, 07:13:05 via Wykop
  • 3
@nocny_kot: tu nie ma z czego korekty robić
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 29.04.2026, 06:43:13
  • 619
XDDD praca #pracbaza
A.....l - XDDD praca #pracbaza

źródło: IMG_9485

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 29.04.2026, 06:50:40 via Wykop
  • 863
@Linnior88: i do domu puszczają
  • Odpowiedz
haosik
haosik
haosik
28.04.2026, 22:14:03
  • 6
Kowal własnego losu czy jakoś tak… Niektórzy żyją na easy mode


#wzrost #depresja #manlet #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #psychiatria #preferencja
haosik - Kowal własnego losu czy jakoś tak… Niektórzy żyją na easy mode

SPOILER

#wz...

źródło: IMG_6307

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 29.04.2026, 06:46:18 via Wykop
  • 0
@haosik: zawsze łatwiej zostać czolgistą podobno
  • Odpowiedz
affairz
affairz
28.04.2026, 18:47:35
  • 6
takie pytanko może głupie może mondre: tacy jesteście pewni, że jutro nie będzie zwały na kursie? bo pod te wyniki podpompowało z 70 zł na 105 zł czyli równe +50%, wiadomo, że wyniki są super, ale mało to razy po takiej pompie rynek nie oczekiwał super wyników, tylko niemożliwych wyników?

#meczennicyxtb #xtb #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 18:54:04 via Wykop
  • 0
@affairz: nie spadnie urośnie pewnie jakoś ok 10% a w perspektywie kilku mieś tak jakoś się ustabilizuje na +30% od teraz
  • Odpowiedz
kone
kone
kone
28.04.2026, 13:00:31
  • 11
https://x.com/Kalshi/status/2049102909279740318

#gielda #ropa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 13:14:08 via Wykop
  • 5
@kone: a ja nawet nie wiem co to oznacza Dobrze źle nie wiadomo
  • Odpowiedz
dziemujredbul
dziemujredbul
28.04.2026, 11:24:38
  • 0
Jak myślicie,legit ?🤣
dziemujredbul - Jak myślicie,legit ?🤣

źródło: 1000021005

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 11:25:43 via Wykop
  • 1
@dziemujredbul: kurde szczęściarz ehh
  • Odpowiedz
biedakwsiowy
biedakwsiowy
28.04.2026, 10:24:35
  • 5
#przegryw w lipcu konczy mi się umowa w kołchozie typu ochrona, slyszalem od kierownika że raczej mi jej nie przedłużą. A nawet jesli przedłużą to i tak ja stąd s--------m, mam traumę po tej pracy (mobbing i te kwestie). Przechodzę na neet po prostu, tęsknię już za takim życiem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 10:28:02 via Wykop
  • 2
@biedakwsiowy: mobbinguja na takim nędznym stanowisku ? Żenada
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 10:39:48 via Wykop
  • 1
@biedakwsiowy: Aa W takim sensie Myślałem że od pracodawcy No to musisz w jakimś bardziej kulturalnym środowisku Jakiś portier coś
  • Odpowiedz
szonBojowy
szonBojowy
28.04.2026, 10:26:01
  • 8
#przegryw zwykły cwel na magazynie już musi być specjalistą
szonBojowy - #przegryw zwykły cwel na magazynie już musi być specjalistą

źródło: IMG_20260428_122522

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 28.04.2026, 10:31:58 via Wykop
  • 0
@szonBojowy: a jak 4800 brutto byś chciał psie za pracę ? To się wykaż
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
27.04.2026, 18:10:16
  • 4
Gięta zostanie o-----a #legancko #nohomo
asdfghjkl - Gięta zostanie o-----a #legancko #nohomo

źródło: IMG_2752

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 27.04.2026, 18:13:20 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: ałkawko ?
  • Odpowiedz
daretti877
daretti877
26.04.2026, 11:06:30
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 13:02:07 via Wykop
  • 0
@Fala_Magnezu: to przyszłość Stary człowieku
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 14:18:31 via Wykop
  • 2
@Fala_Magnezu:
toolonge - @Fala_Magnezu:

źródło: 1000039324

Pobierz
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
26.04.2026, 13:40:13
  • 28
Niesamowite jest to, jak durni są niektórzy Polacy, którzy są dumni z Żabki, szczególnie zagranicą i wśród obcokrajowców: "HEHE mamy żabkę". Social media sprały mózgi niesamowcie. Jak można być dumny z firmy, której właścicielem jest zagraniczny fundusz, ludzie pracują na umowie zleceniu, większość "właścicieli" jest na franczyzie i dostaje z tego jakieś ochłapy? No okay, powiedzmy ktoś ma sklep w lepszej lokalizacji i zarabia 20k na czysto. Tylko, że... gdyby otworzył go
NadwornyPanicz - Niesamowite jest to, jak durni są niektórzy Polacy, którzy są dumni ...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 14:08:47 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: ale z czego dumni ? Że mają to samo w sumie uboższe od 7/11?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
  • Strona 6 z 11
  • >
  • wroc

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking