Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
platforma
platforma

platforma

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3197
  • Znaleziska 3140
  • Mikroblog 57
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (6)
  • Komentowane (22)
  • Plusowane (29)
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
22 godz. i 4 min temu
  • 1385
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 317
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
20 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 381
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
05.05.2026, 15:52:10
  • 1588
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaaaaab
Aaaaaab
Aaaaaab
05.05.2026, 16:16:34 via Wykop
  • 558
Strach pomyśleć co się działo w latach 90 i 00 zanim internet to upublicznił (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
05.05.2026, 16:54:06 via Wykop
  • 196
@the_last_tomato_in_the_world: obstawiam że skończy się minimum odszkodowaniem dla pana adwokata ze strony rodzin ofiar
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie.
Wpisowe: osoby - 60zł, kobiety - 55zł. Czy to ta słynna pozytywna dyskryminacja? ¯\(ツ)/¯

#szachy #pozytywnadyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #patologia
arasxdd - Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie. 
Wpisowe: osoby - 60zł, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 121141

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2026, 08:44:17
  • 1561
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
21.02.2026, 08:45:55 via Android
  • 632
@mielonkazdzika: świetnie im idzie bo kilka pól na tej mapie już zmieniło kolor z szarego na NATO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
21.02.2026, 08:56:00 via Wykop
  • 246
@mielonkazdzika: Putin cienko juz pierdzi, a co będzie potem.
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
31.01.2026, 08:28:47
  • 2536
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD
#heheszki #
Besalama - W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale ...

źródło: 3101

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
31.01.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 944
@Besalama: podejrzany pseudonim Miauczynski dopuścił się recydywy.
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
31.01.2026, 08:34:41 via Wykop
  • 576
@Besalama: który to kot?
  • Odpowiedz
Pierdyliard
Pierdyliard
20.01.2026, 17:42:43
  • 50
Tytuł z gazety z roku 1986 - "Nauczyciele matematyki protestują przeciwko używaniu kalkulatorów"
#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #sztucznainteligencja
Pierdyliard - Tytuł z gazety z roku 1986 - "Nauczyciele matematyki protestują przeciw...

źródło: a-headline-from-1986-v0-f88glfau6pdg1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PlanetHell
PlanetHell
PlanetHell
20.01.2026, 17:45:37 via Wykop
  • 45
@Pierdyliard: W sumie dobry protest. Jest tam jasno napisane że nie są przeciwni w ogóle, tylko w szkole podstawowej. Prawidłowo, żeby rozwinąć logiczne myślenie i poznać koncepty matematyki.
  • Odpowiedz
mco111
mco111
20.01.2026, 21:53:26 via Wykop
  • 9
@PlanetHell: Prawidłowo. U nas dalej w 4 klasie nie wolno kalkulatorów i sam też zabraniam. Nie wiem jak w późniejszych klasach.
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
04.01.2026, 10:07:23
  • 1731
Będąc w Brazylii dostałem w prezencie cukier z trzciny cukrowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby firma produkująca cukier nie nazywała się "DOM POLSKI". Szybko wchodzę na Google, żeby sprawdzić firmę, no i mam od razu uroki Brazylii w całości - o firmie nie ma nic w internecie, a adresu nie ma jeszcze nawet zaznaczonego w Google Maps. Na etykiecie jest na szczęście numer telefonu. Dzwonię, po drugiej stronie okazuje się,
mateoaka - Będąc w Brazylii dostałem w prezencie cukier z trzciny cukrowej. Nie byłob...

źródło: Trzcina.00_10_37_07.Still012

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mateoaka
mateoaka
Autor
04.01.2026, 10:08:00 via Wykop
  • 359
Zaplusuj, jeżeli mam Cię wołać do kolejnych wpisów.
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
Autor
04.01.2026, 10:12:23 via Wykop
  • 493
A tak wygląda cukier :)
mateoaka - A tak wygląda cukier :)

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-04 103009

Pobierz
  • Odpowiedz
Molestern
Molestern
02.01.2026, 05:28:27
  • 643
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

015-87
015-87
015-87
02.01.2026, 05:42:30 via Wykop
  • 919

Komentarz usunięty przez moderatora

W.....n
konto usunięte 02.01.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 1257
@Molestern: Jak to, przecież kobiety nie biorą byle kogo i wyczuwają szóstym zmysłem jeśli ktoś nienawidzi kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
grzesiek-opowiada
grzesiek-opowiada
01.11.2025, 15:13:49
  • 535
Jak wspominacie początki Internetu w Polsce?

Ja zaczynałem w 1998 lub 1999 roku od modemu 56k i informacji ile impulsów mogę wykorzystać :) Oczywiście był to magiczny numer 0202122, a potem były czasy 6-minutowych impulsów. Było planowanie co zrobić i kiedy się rozłączyć, a teraz nikt już chyba nie zrozumie tych problemów. :)

Tak mnie natchnęło, bo trafiłem podczas spaceru na studzienkę TP :)

#internet #technologia #wspomnienia
grzesiek-opowiada - Jak wspominacie początki Internetu w Polsce?

Ja zaczynałem w 199...

źródło: plyta

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
01.11.2025, 15:33:06 via Android
  • 70
Ah pierwsze neostrady i ponowne laczenie co iles tam h xd albo poduszki na kompa w nocy zeby starsi nie slyszeli pieśni modemu jak sie laczy xD
  • Odpowiedz
JoeBlade
JoeBlade
JoeBlade
01.11.2025, 15:41:17 via iOS
  • 143
@grzesiek-opowiada ja dobrze wspominam, rodzice już nie bardzo, bo zobaczyli wtedy 3 miesięce pod rząd rachunki za telefon w kwotach prawie 2000zł.
Brakuje tego normalnego internetu z tamtych lat, który służył wtedy do poszerzania wiedzy a nie do ogłupiania przez fb, tiktoki, Instagramy i inne ścieki.
Fora tematyczne tamtych lat to były perełki.
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
30.10.2025, 09:28:50
  • 2871
Jak byłem dzieciakiem to marzyła mi się praca w kiosku. Do najbliższego miałem 6 kilometrów i minimum raz w miesiącu jeździłem rowerem po nowe CD Action - a nawet nie miałem komputera, w gierki grałem w szkolnej świetlicy. Mama przy okazji zakupów pamiętała o Kaczorze Donaldzie, a gdy byłem trochę większy to jarałem się czasopismami popularno-naukowymi, Bravo Sport, a nawet codziennymi gazetami. W domu 5 kanałów telewizyjnych, oczywiście zero Internetu, a w
Promilus - Jak byłem dzieciakiem to marzyła mi się praca w kiosku. Do najbliższego mi...

źródło: temp_file5015208853377837864

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

proszebardzo2
proszebardzo2
30.10.2025, 09:40:56 via Wykop
  • 904
@Promilus: kioski były zajebiste
  • Odpowiedz
Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
30.10.2025, 09:46:29 via Wykop
  • 699
@Promilus: Kiosków już praktycznie nie ma, ale kupuję od jakiegoś czasu CD-Action i mam gdzieś te jęki ludologiczne, że redakcje są przekupione itp. Fajnie mieć w łapie coś do czytania wieczorem, a nie wiecznie lampić się w ekran i słuchać przydługich recenzji, wstawek sponsorskich albo wręcz godzinnych wywodów jakiegoś wąsatego freaka, któremu wszystko nie pasi.
  • Odpowiedz
M.....s
M.....s
konto usunięte 25.10.2025, 06:34:15
  • 212
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy
25.10.2025, 06:36:13 via Android
  • 612
@Metris masz rację że rosyjska władza w Doniecku jest nielegalna i niszczy życie
  • Odpowiedz
Balija
Balija
25.10.2025, 06:45:50 via Wykop
  • 250
@Metris: to niezły tchórz z Ciebie
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
23.10.2025, 08:50:37
  • 770
✨️ Rozwód po półtora roku małżeństwa – moja historia Ⓘ
Półtora roku od ślubu wniosłem o rozwód, a od wczoraj jestem już "wolnym człowiekiem"

Ja chciałem oszczędzać, myślałem o przyszłości, o tym żeby w końcu kupić własne M, żeby budować coś trwałego.
Ona ciągle wydawanie kasy, spontaniczne decyzje, knajpy, podróże, zakupy, zakupy, jedzenie na wynos. kiedy próbujesz odkładać na wspólny cel, a druga strona nie widzi w tym sensu, to po prostu zaczyna się frustracja.

Najbardziej
  • 365
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
23.10.2025, 08:53:14 via iOS
  • 659
@mirko_anonim laska nie gotowa do takich rzeczy, dobrze zrobiłeś! bo byś się męczył
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
23.10.2025, 08:58:14 via Wykop
  • 1604
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
22.10.2025, 09:38:32
  • 3039
#heheszk
Profesor jakiejś uczelni wyższej w Katowicach XD
ROTTE_N - #heheszk
Profesor jakiejś uczelni wyższej w Katowicach XD

źródło: temp_file4308205926811352744

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rrobot
rrobot
22.10.2025, 09:40:01 via Wykop
  • 775
@R_O_T_T_E_N: jednostki warte siebie, ying-yang, odwieczna siła w dwóch postaciach
  • Odpowiedz
fff112
fff112
22.10.2025, 09:44:30 via Wykop
  • 1741
@R_O_T_T_E_N: tacy najlepsi, żyją w swojej bańce, to samo z księżmi było kiedyś, w swoim świecie wszyscy ich jak boga traktowali, a teraz całkiem odwrotnie. Najgorszej mają Ci starsi z tamtym mentalem bo się nie mogą przestawić, że ktoś ma wywalone co on tam w życiu robi i jedzie go z góry na dół jak coś zawali.
  • Odpowiedz
roman-swoboda
roman-swoboda
07.10.2025, 04:20:44
  • 2076
Mirki i Mirabelki dziękuję wszystkim za szeroki odzew. Odnalazła się pieczarka i przyczepka. Dziś przed północą była już w garażu. Wygląda na to, że nic nie jest uszkodzone. Znalazła się pod lasem prawie 40km od domu, z pustym bakiem, daleko od jakichkolwiek zabudowań i głównych dróg. Mam nadzieję, że ten co się na nią połasił musiał przejść pieszo całą drogę sam.
roman-swoboda - Mirki i Mirabelki dziękuję wszystkim za szeroki odzew. Odnalazła się ...

źródło: 50f2f08e90e34dd3d622d38d48f107d95423c524e7e4198610f62a6bef43b772,w300h194

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plusikdziczku
plusikdziczku
07.10.2025, 04:24:12 via Wykop
  • 415
@roman-swoboda: Oooo, taguj bo nikt się nie dowie!
  • Odpowiedz
martinez11033
martinez11033
martinez11033
07.10.2025, 04:43:17 via Wykop
  • 672
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
v.....x
konto usunięte 19.09.2025, 03:10:51
  • 2020
Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ostatnio "w szerszym gronie" widzieliśmy się w 2017 roku, kiedy mój Tato zachorował na nowotwór złośliwy z przerzutami. Nagraliśmy wtedy wspólnie filmik z życzeniami zdrowia (https://youtu.be/ZAXDiFFrTS0), co odegrało OGROMNĄ rolę w procesie zdrowienia Taty. Wasza energia - nawet nie macie pojęcia - dodała mu sił do walki. Do dziś ogląda nagrania i uśmiecha się na każde "Dasz radę, Jasiu!".

Dzięki leczeniu, Waszemu wsparciu
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...

źródło: Jasiu

Pobierz
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....9
f.....9
konto usunięte 19.09.2025, 03:19:20 via Wykop
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Villen2k
Villen2k
19.09.2025, 05:26:55 via Android
  • 165
@JaX92 serio próbujesz być zabawny pod takim wpisem?
  • Odpowiedz
BonerBogdan
BonerBogdan
19.08.2025, 04:59:32
  • 2067
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
19.08.2025, 05:18:54 via Wykop
  • 2664
@BonerBogdan: to są właśnie Ci kibole patrioci którzy jako jedyni będą ratować ten kraj w razie wojny. Tylko pod warunkiem że wróg zaatakuje ubrany w koszulki innej drużyny xD
  • Odpowiedz
walciak
walciak
walciak
19.08.2025, 05:54:23 via iOS
  • 1978
@Lolenson1888 a kto normalny przejmuje sie cudza koszulka? Kibole to skrajni debile, a teraz czują się mocni bo myślą że Batyr ich poułaskawia.
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
19.08.2025, 07:25:36
  • 861
#kpo fotoradarów nakupili, dobrze wydane środki
giorgioborgio - #kpo fotoradarów nakupili, dobrze wydane środki

źródło: temp_file1029443210430012812

Pobierz
  • 314
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bulbulator12345
bulbulator12345
19.08.2025, 07:27:17 via iOS
  • 1533
@giorgioborgio no i dobrze
  • Odpowiedz
muaddib443
muaddib443
muaddib443
19.08.2025, 07:27:33 via Wykop
  • 1329
@giorgioborgio: nawet bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
JoMaHaa
JoMaHaa
04.08.2025, 15:13:52
  • 639
Uciekliscie z matrixa? Wygląda że jestem ponadprzeciętny, znaczy tylko auta nie odniosę bo nie mam xd

#finanse #gielda #pracbaza
JoMaHaa - Uciekliscie z matrixa? Wygląda że jestem ponadprzeciętny, znaczy tylko auta...

źródło: Screenshot_20250804_171039_Instagram

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
04.08.2025, 15:16:54 via Android
  • 697
@JoMaHaa
Zadłużenie mam zdecydowanie ponadprzecietne
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
04.08.2025, 15:36:23 via Wykop
  • 723
@JoMaHaa: jak nie posiada oszczędności 49% to znaczy że 51% posiada, czyli źle jest napisane, powinno być że posiada
  • Odpowiedz
Ferdy
Ferdy
Ferdy
20.07.2025, 08:46:27
  • 2150
Założyłem tutaj konto tylko po to, żeby Wam pokazać, jak Inter Europol dostarcza pieczywo w niedzielę rano do Carrefour Express.
Pracownik powiedział "no, w niedzielę tydzień temu było tak samo, ale nic z tym nie zrobimy"

https://streamable.com/znmpgh

#polska #pieczywo #carrefour #jedzenie #jedzzwykopem #foodporn #gotowanie #zywnosc #kuchnia #dieta #przemyslenia #chwalesie
Ferdy - Założyłem tutaj konto tylko po to, żeby Wam pokazać, jak Inter Europol dostar...
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ferdy
Ferdy
Ferdy
Autor
20.07.2025, 08:47:35 via Wykop
  • 435
@Ferdy:
Ferdy - @Ferdy:

źródło: 20250720_075003

Pobierz
  • Odpowiedz
Ferdy
Ferdy
Ferdy
Autor
20.07.2025, 08:52:16 via Android
  • 674
@MonsieurLaBoule bo pieczywo przyjechało po 7, a pracownicy do sklepu przychodzą przed 9, sklep otwierają o 9 w niedzielę.
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
07.07.2025, 03:39:14
  • 4049
Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad polskim morzem. #polska #heheszki
stuparevic - Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 376
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
07.07.2025, 04:07:41 via Wykop
  • 1706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
07.07.2025, 04:18:39 via iOS
  • 1620
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking