Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arasxdd

arasxdd

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16433
  • Znaleziska 10774
  • Mikroblog 5659
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 40
jutronaobiadznowuryz
jutronaobiadznowuryz
przedwczoraj, 09:22:35
  • 2
Już trzeci raz z rzędu ktoś się dobija do drzwi w okropnym momencie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd przedwczoraj, 09:24:54 via Wykop
  • 0
@jutronaobiadznowuryz: Nie walcuj tak często to nie będą zaskakiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Agatk
Agatk
14.06.2026, 16:34:46
  • 3
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 12:41:09 via Wykop
  • 0
@Agatk: podziel się swoją :p
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 19:39:44 via Wykop
  • 0
@Agatk: to dosyć prosty do zrealizowania kink, w formie RP, są też takie "eventy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
24.06.2026, 13:38:08
  • 6
Gdybym nie zaje… tzn nie załatwił z pracy krzesła do siedzenia przy compie, to moim must have byloby krzesło z siatką, bo na takie upały to najlepsze.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 13:39:50 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: A chcesz nowy fotel gamingowy? Złogi magazynowe mam, po 140zł netto o-------e
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 13:44:17 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: o ty gnoju
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
24.06.2026, 13:21:34
  • 8
Kurde ale mi się nie chce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 13:22:21 via Wykop
  • 2
@vulcanitu: jedziemy na tym samym wózku kolego
  • Odpowiedz
siemajd1
siemajd1
24.06.2026, 11:05:04
  • 0
ja pitole, ale z marginesem spolecznym sie bujam, kazdy karany
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 11:08:24 via Wykop
  • 0
@siemajd1: a rodzice mowili zeby unikac zlego towarzystwa
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 11:36:52 via Wykop
  • 0
@siemajd1: oo ja też xd jak jestes gotka albo alternatywką to znajdzie się wielu chętnych do zrujnowania im życia wiec ez
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 12:30:39 via Wykop
  • 1
@siemajd1: dresiara czy patusiara? bo z postow wynika raczej to drugie xdd prawilna morda z blokowisk
  • Odpowiedz
lazysoul
lazysoul
24.06.2026, 11:59:13
  • 3
Dziwne ale okej
lazysoul - Dziwne ale okej

źródło: image_picker_133A107B-2480-4930-B831-E3081ED3A89C-67919-00001858B2A59F40

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 12:00:06 via Wykop
  • 0
@lazysoul: tradycyjnie musisz, najpierw je wypijasz i potem wcinasz kebaba
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 12:06:23 via Wykop
  • 0
@lazysoul: pamietaj motem zeby wieczka wylizać, to gęste najlepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
24.06.2026, 11:54:42
  • 0
Laptop po roku użytkowania strasznie zaczyna mulić, działa jakby juz mial z 10 lat. Myslalem zeby zglosic reklamację z tytułu rękojmi ale w sumie zależy mi na zwrocie pieniędzy, a nie na naprawie sprzętu(kijowe parametry w sumie xd). Jest szansa na to, czy raczej tylko naprawa sprzetu? I czy media expert nie jest znane z tego ze ma wyjebongo w reklamacje i zawsze odrzuca?xd

#mediaexpert #reklamacja #laptop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 11:57:11 via Wykop
  • 0
@mietek123456: Ale na co chcesz reklamować, że wolno działa? Przecież znałeś parametry. Oddasz na reklamacje, oni sformatują dysk i tyle, nic wiecej nie przyśpieszą xd
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 11:27:15
  • 0
łeb mnie n------a
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arturek98c
arturek98c
24.06.2026, 10:32:43
  • 0
#gothic #gry #gothicremake

Gothic jest elegnacki w skali 1-10 na:

  • 10 33.9% (40)
  • 9 12.7% (15)
  • 8 30.5% (36)
  • 7 12.7% (15)
  • 6 4.2% (5)
  • 5 1.7% (2)
  • 4 1.7% (2)
  • 3 2.5% (3)

Oddanych głosów: 118

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 10:33:37 via Wykop
  • 0
@arturek98c: bez kozery powiem pięcet
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 10:31:17
  • 0
palec pod budke, bo za minutke
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

391

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Ponad 3 mln zł kary dla Neonet

Neonet publikuje nieprawdziwe dane o dostępności i terminach wysyłki niektórych produktów, które sprzedaje na platformie Allegro. Nie informuje również o niedostępności kupionego towaru.

kar0I3k
z
uokik.gov.pl
dodany: 24.06.2026, 06:35:09
  • 34
  • #
    neonet
  • #
    uokik
  • #
    oszukujo
  • #
    oszustwo
  • #
    januszebiznesu
arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 09:53:37 via Wykop
  • 7
sprzedawcy pewnie w opisie piszą wielkimi literami, że realizacja 5 dni prawda, prawda?


@nw1ndsu: W regulaminie Allegro jest zakaz wstawiania w opisie aukcji informacji odnośnie stanu opakowania, faktury vat czy terminu dostawy, takie aukcje są usuwane. Jako sprzedający masz osobny formularz odnośnie dostawy, deklarujesz w jakim czasie dany produkt zostanie wysłany i allegro bierze to pod uwagę w przypadku oceniania jakości sprzedaży, jednak nie wyświetla tych informacji kupującym. Przestańcie przerzucać
lukija
lukija
24.06.2026, 08:05:14
  • 3
właśnie przebrałam pościel i włączyłam klimatyzację, mam zamiar zrobić 3 prania po 1,5h: ręczniki (teraz), pościel i koce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 24.06.2026, 08:08:02 via Wykop
  • 2
@lukija: fajnie, moja posciel jeszcze swieza, ledwie 4 tygodnie temu pralem
  • Odpowiedz
Notabene
Notabene
22.06.2026, 10:20:16
  • 0
Jest problem z system #windows. Partycja C prawie pełna, wylogowuje mnie non stop z kont po resecie stacjonarki. Zaczął bardzo długo startować. Kto coś?

#informatyka

Antywirusa nie da się zainstalować bo ciągle chce to robić na dysku C, podczas gdy dysk D ma jeszcze 250gb wolnego miejsca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 22.06.2026, 10:29:52 via Wykop
  • 0
@Notabene: Zwolnij miejsce na C:\, nie ma za co ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 22.06.2026, 11:09:28 via Wykop
  • 0
@Notabene: Jak nie widzi folderów? Daj ss komunikatu, musiałeś p---------ć coś strasznie bo obsluguje obecnie ~800 kompów u różnych klientów i nie mam problemów większych xd Masz jakiegos onedrive spiętego? Co robisz dokładnie? Jak nie masz miejsca to usuń zbędne pliki, wyczysć kosz, PPM na dysk C:\ w mój komputer, oczyszczanie dysku, zaawansowane i usuń stare updejty.
  • Odpowiedz
LRF1000W
LRF1000W
18.06.2026, 10:17:19
  • 4
Nowe obuwie👞👞.
#gownowpis
LRF1000W - Nowe obuwie👞👞.
#gownowpis

źródło: IMG_20260618_121521320

Pobierz

Fajne ❔❓

  • TAK 😍❕❗ 39.4% (13)
  • NIE ❕❗😢 60.6% (20)

Oddanych głosów: 33

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 18.06.2026, 10:17:43 via Wykop
  • 0
@LRF1000W: fajen
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
18.06.2026, 09:56:47
  • 5
musze zrobić nową kolonie w rimworldzie i zrobić waifukracje i zmieszać popularne waifu z gachy z ludźmi z mojego wykopu to byłby content

#gachawpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 18.06.2026, 10:09:01 via Wykop
  • 1
@Raisei-chan: postulowałem za zniesieniem rimmingu w ue
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd 18.06.2026, 09:28:42
  • 0
#chcepogadac bo godzinke siedzenia mam i nudy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

884

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Znany działacz ruchu Right to Repair i youtuber technologiczny Louis Rossmann zapowiada pozew przeciwko Samsungowi. Firma nie chce wymienić dysku SSD, który w momencie zakupu kosztował 300$, a teraz ponad 900$. Tłumaczą się, że nie mają sztuki na wymianę, chociaż sprzedają je w swoim sklepie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.06.2026, 08:09:31
  • 166
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    samsung
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
arasxdd
arasxdd 12.06.2026, 13:04:49 via Wykop
  • -3
@Gjbgghbhhjj: Co zawinił producent że z powodu sytuacji geopolitycznej półprodukty podrożały np. o 100%? Dlaczego ma wypłacać klientowi kase, za to że jego cześci podrożały? XD
Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
26.05.2026, 07:52:36
  • 2
Jest może jakiś różowy pasek który chce najeść się i popić za darmo robiąc za osobę towarzyszącą na weselu?

Ja prawiczek przegryw prawie 30 lat, mam 191 wzrostu. Płacę za wszystko, w domu mamy pokój gościnny, więc nocleg jest jak coś. Nie jestem karany i nigdy nie były prowadzone żadne sprawy cywilno karne przeciwko mej osobie. Nie jestem mizoginem. Nie nienawidzę kobiet.

Z wymagań to tylko wiek 18-40 i brak otyłości II
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arasxdd
arasxdd 26.05.2026, 08:40:30 via Wykop
  • 0
@cierpka-rzodkiewka: przecież napisał że szuka z pełnym uzębieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Aras xDD

  • h-hej

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.09.2023

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 19.09.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking