Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pisk

pisk

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2799
  • Znaleziska 1075
  • Mikroblog 1724
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8

565

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Sąd Rejonowy w Cieszynie ogłosił wyrok w sprawie Damiana D. oskarżonego za podanie psom sąsiadów trutki na ślimaki w Brennej.

ken-wawa
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 16:24:51
  • 239
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    informacje
pisk
pisk przedwczoraj, 07:58:01 via Wykop
  • 5
@chilon: biała czy niebieska... ważne żeby substancją czynną był fosforan żelaza, wtedy można stosować bez obawy o zwierzęta.

204

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: 22.06.2026, 08:45:11
  • 174
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
pisk
pisk 23.06.2026, 18:58:25 via Wykop
  • 0
https://memorize.link/pl/stroop/test

no to wychodzi na to, że jestem w 3% najbardziej tępych na świecie, chyba że to jakaś gufniana stronka, licząca na to, że się zaloguję i zapłacę... to wtedy wynik będzie inny ¯\(ツ)/¯, niestety, nie zapłacę. Spróbujcie sobie zrobić ten test z linka, oczywiście w ramach darmochy.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
23.06.2026, 13:20:48
  • 21
Karol Nawrocki miał 20 lat gdy robił doktorat a wy dalej bawicie się w jakieś licencjaty?
Zapomniał wspomnieć że musiał też znaleźć czas na latanie z kolegami po lesie i mordobicia

"Miałem 20 lat, gdy zostałem jednocześnie mężem i ojcem dwuletniego syna. Mieszkałem w pokoju 14 m2, musiałem ciężko pracować, cztery razy w tygodniu trenowałem, byłem w trakcie robienia doktoratu"

#bekazpisu #heheszki #polityka
ciagleloginzajety - Karol Nawrocki miał 20 lat gdy robił doktorat a wy dalej bawicie ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 23.06.2026, 17:34:50 via Wykop
  • 1
zostałem jednocześnie mężem i ojcem dwuletniego syna


@ciagleloginzajety: Czyli gdy został ojcem, syn miał już dwa lata... nie spina mi się to jakoś... znaczy się syn nie jego, czy jak?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
23.06.2026, 13:53:50
  • 19
wykonałem obliczenia no i klimatyzacja przenośna się nie sprawdzi za długa rura by musiała być zdecydowanie i to będzie oddawać ciepło do środka no robota głupiego chyba trzeba rozważyć zwykłą i to zamontować samemu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 23.06.2026, 17:13:55 via Wykop
  • 0
@vieniasn: wykonałemobliczeninoiklimatyzacjaprzenośnasięniesprawdzizadługarurabymusiałabyćzdecydowanieitobędzieoddawaćciepłodośrodkanorobotagłupiegochybatrzebarozważyćzwykłąitozamontowaćsamemu

Poprawiłem, bo tamtego wpisu nie dało się odczytać.
  • Odpowiedz

1793

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
pisk
pisk 19.06.2026, 18:28:43 via Wykop
  • 2
To że bronią ten order jak pies ostatniego kawałka mięsa w misce.


@Wacek1991: ... bronią tego orderu, to po pierwsze, a po drugie widzę, że pisowskie fikołki to już piąty wymiar: nie ważne, że pisiory dały order w blasku fleszy, ważne że inni nie zabierają.

37

The Sketch Show UK - angielski humor

The Sketch Show UK - angielski humor

Jeden z ich lepszych skeczów, polecam z napisami

pangkor
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 14:08:40
  • 3
  • #
    humor
  • #
    heheszki
  • #
    czarnyhumor
  • #
    angielskihumor
pisk
pisk 15.06.2026, 13:14:49 via Wykop
  • 0
Było w Southparkach 100 lat temu :)
pisk - Było w Southparkach 100 lat temu :)

źródło: ddn94jn-ea003ed1-93a6-45ae-a117-f9538e8fdd36

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk 14.06.2026, 11:16:50
  • 7
30-stka się wysrała... to chyba rzepaki już to dowiozą?
#wec #lemans #f1
pisk - 30-stka się wysrała... to chyba rzepaki już to dowiozą?
#wec #lemans #f1

źródło: rzepaki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
14.06.2026, 11:31:45 via Wykop
  • 1
@pisk: a tu zdjęcie do albumu ( ͡º ͜ʖ͡º)
pisk - @pisk: a tu zdjęcie do albumu ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: rzepaki 2

Pobierz
  • Odpowiedz

368

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Politycy Brauna złożyli hołd rosyjskiemu ambasadorowi

Piotr Heszen oraz Mateusz Piskorski radośnie zrobili łaskę jego excelencji: "przyszedł obecnie czas na swoisty konserwatyzm pod przewodnictwem mocnego przywódcy. Bonapartyzm. Ja kibicuję takiemu kierunkowi rozwoju Rosji"

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 12.06.2026, 11:55:25
  • 175
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
pisk
pisk 12.06.2026, 17:07:15 via Wykop
  • -10
Piotr Heszen oraz Mateusz Piskorski radośnie zrobili łaskę...

chyba "laskę" :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk 12.06.2026, 17:09:05 via Wykop
  • -2
@dlugi-gr: grigorij braunoskij nie lubi tego

490

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Firefox ma wbudowany i darmowy VPN. Teraz skorzystają z niego Polacy

Polacy mogą od dziś korzystać z darmowego i wbudowanego VPN-a w przeglądarce Firefox

PytanieZaPytaniem
z
instalki.pl
dodany: 11.06.2026, 11:15:35
  • 159
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
pisk
pisk 12.06.2026, 15:18:40 via Wykop
  • 1
No słyszałem, ryba taka i co?


@tytanowy-janusz15: Ryba to jest gupik na ten przykład, a delfin to płaz, akurat.
pisk
pisk 11.06.2026, 17:56:29
  • 2
Stworzyłem prosty skrypt dla wykopków nie chcących oglądać gówna na portalu...
oto kod:

#gielda
#theboys
#konfitura
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
11.06.2026, 18:03:06 via Wykop
  • 0
@Sinti: bardzo śmieszne, nie sądziłem, że ktoś pomyli tagi ze skryptem (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
11.06.2026, 18:18:50 via Wykop
  • 0
@kto-wie-ten-wie32: o widzisz, kolejne dodane tagi: #kiszak #bekazludologuff
dzięki:)
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
11.06.2026, 18:29:20 via Wykop
  • 0
@scimotear: Ja prdl, czy ty masz polsko-kacapską flagę w awatarze?!? By bot.
  • Odpowiedz

472

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Nawet 5 tys. zł za niewpuszczenie do mieszkania. Tworzą nowe przepisy

Za uporczywe niewpuszczanie właściciela lub zarządcy na kontrolę instalacji, może zostać ukarany grzywną nawet do 5 tysięcy złotych. W nagłych przypadkach będzie można wejść do lokalu w asyście służb. Grzywna dla państwa, nie dla właścicieli.

H100
z
money.pl
dodany: 09.06.2026, 20:39:35
  • 51
  • #
    patowynajem
  • #
    wynajem
  • #
    pasozyty
pisk
pisk 10.06.2026, 16:42:23 via Wykop
  • 6
@PIAN--A_A--KTYWNA: ... "użytkownik lokalu, który w sposób uporczywy nie udostępnia lokalu" w celu wykonania obowiązkowych kontroli, podlega karze grzywny.
Skąd pomysł, że karę zapłaci właściciel, a nie użytkownik/lokator?

752

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Tożsamość komandosów podana na tacy. Wpadka BBN i prezent dla obcych wywiadów.

Podczas święta Wojsk Specjalnych doszło do poważnego incydentu bezpieczeństwa. Biuro Bezpieczeństwa Narodowego opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać odsłonięte twarze komandosów i oficerów służb specjalnych.

Kempes
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.06.2026, 07:26:43
  • 151
  • #
    wojsko
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
pisk
pisk 04.06.2026, 09:51:49 via Wykop
  • 0
Hmm, a to oni nie chodzą na co dzień w kominiarkach?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

39

Idiota wjeżdża na przejazd i potem stoi jak zaczarowany.

Idiota wjeżdża na przejazd i potem stoi jak zaczarowany.

Całe szczęście to nie jest PRM.

sargento
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 15:07:48
  • 17
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    idiotazakierownica
  • #
    trojpedalarze
pisk
pisk 03.06.2026, 19:06:45 via Wykop
  • 13
To już kolejne nagranie, gdzie thebill nie potrafi pojechać do przodu i ominąć szlabanu... gdzie te barany mają mózgi, bo na pewno nie między uszami ( ̄෴ ̄)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk 03.06.2026, 19:09:57 via Wykop
  • 0
@funeralmoon: Oni tam chyba nonstop n------i jeżdżą, bo wiedzą że ich nikt nie shaltuje.
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2160
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 03.06.2026, 16:19:41 via Wykop
  • 1
jak ja mam przejść z wuzkiem


@stary_grat: ... spróbuj "z wózkiem", może przejedziesz?
  • Odpowiedz

7

Excuse me Mr. Sniper sir!

Pokaż treści 18+

Excuse me Mr. Sniper sir!

"Zabójcza broń" - scena ze strzelaniną w szkole, wycięta z filmu (obecna w wersji reżyserskiej) ze względu na ranne dzieci. Kiedyś to robili filmy ;)

Pankracy666
z
youtube.com
dodany: 01.08.2023, 15:46:17
  • 2
  • #
    melgibson
  • #
    lethalweapon
  • #
    riggs
pisk
pisk 31.05.2026, 20:41:33 via Wykop
  • 0
A w którym momencie miało miejsce to zdarzenie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1234

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
pisk
pisk 31.05.2026, 20:25:45 via Wykop
  • 1
@MajoZZ: No i teraz pytanie... jeśli powiesz milicjantowi, że przyjmujesz mandat, a po wypisaniu mandatu się rozmyślisz-stwierdzisz, że jednak nie było powodu, to co wtedy? Mandat anulowany?

521

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Operatorzy sieci przejmą kontrolę nad wszystkimi mikroinstalacjami i magazynami!

Ministerstwo chce, żeby operatorzy mogli m.in. odłączać produkcję. Nowe przepisy mają zapewnić operatorom sieci przejmowanie kontroli nad falownikami instalacji fotowoltaicznych i magazynami energii.

kotas_przesmiewca
z
gramwzielone.pl
dodany: 27.05.2026, 11:48:17
  • 245
  • #
    pv
  • #
    fotowoltaika
  • #
    oze
  • #
    energia
  • #
    magazynenergii
  • #
    prad
pisk
pisk 27.05.2026, 19:44:40 via Wykop
  • 11
@k_suchy: Tak, instalację typu off-grid można w pełni zrealizować bez zgód, wiedzy czy ingerencji operatora sieci. Wynika to z faktu, że system off-grid działa w pełni autonomicznie, nie jest połączony z publiczną siecią elektroenergetyczną.
... nie ma za co:)
paczelok
paczelok
27.05.2026, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 27.05.2026, 18:19:48 via Wykop
  • 1
@paczelok: Pies drapał tego lecha, ale co to jest "stek" z kurczaka?
  • Odpowiedz

492

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Jednostka Sił Zbrojnych Ukrainy z kontrowersyjnym imieniem. Polska reaguje

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zdecydował o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA". Ukraińska Powstańcza Armia, której dotyczy ta decyzja, jest w Polsce uznawana za odpowiedzialną za masowe zbrodnie na ludności polskiej na Wołyniu.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 11:41:18
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    upa
  • #
    polityka
pisk
pisk 27.05.2026, 15:15:48 via Wykop
  • -9
"... władze ukraińskie sprowadziły do kraju prochy jednego z działaczy OUN Andrija Melnyka. Izraelski instytut Jad Waszem ocenił, że jego ponowny pochówek budzi poważne wątpliwości."

I teraz pytanie, którzy są ci źli: ukraińcy-bo chcą gościa pochować, czy żymianie- bo są przeciw? Brauno-konfa ma zagwozdkę (╯︵╰,)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk 22.05.2026, 17:54:16
  • 0
To jak to jest z tymi krótkimi spodenkami w padoku, ma być kara, czy nie?
pisk - To jak to jest z tymi krótkimi spodenkami w padoku, ma być kara, czy nie?

źródło: KRÓTKIE spodnie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
22.05.2026, 17:59:55 via Wykop
  • 0
@pisk: Hmm, nie doczytałem "Wszyscy członkowie zespołu przekraczający ścianę pit-wall muszą być ubrani w pełne, ognioodporne kombinezony (zgodne z normą FIA 8867-2016)", więc kary nie będzie xD.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Gustaw Damięcki

  • Gustaw jestem
  • Suwałki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.05.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking