Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pisk

pisk

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2799
  • Znaleziska 1075
  • Mikroblog 1724
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8

2

Ceny oleju napędowego w Europie

Ceny oleju napędowego w Europie

Nie wiem, o co to darcie ryja w sprawie ceny paliwa w Polsce? Kto tu robi jakiś goofniany PR?

pisk
z
e-petrol.pl
dodany: 05.03.2026, 19:49:42
  • 8
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    orlen
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
pisk
pisk
Autor
05.03.2026, 20:01:29 via Wykop
  • -2
@Drzepetto: A co się ma zaczynać? Subiektywizacja?
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
03.03.2026, 19:47:19
  • 14
Patrzcie drodzy państwo, taki kanclerz Niemiec jedzie do USA całować Trumpa po stópkach, zapewniając że Niemcy pomogą
w razie co i są chętni xD
A mimo to żaden neuropek złego słowa o Niemczech nie powie, co innego gdyby pojechał teraz Nawrocki....ooo zmieszany byłby z błotem przez miejscową neuropę.
Widać kto ich karmi i kogo się boją.
No chyba, że to nie strach, a po prostu dobra tresura xD

#niemcy #
PanAlbert - Patrzcie drodzy państwo, taki kanclerz Niemiec jedzie do USA całować Trum...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 03.03.2026, 21:27:47 via Wykop
  • 2
żaden neuropek złego słowa o Niemczech nie powie


@PanAlbert: Za to pisowskie zakute łby mają kolosalną zagwozdkę... kochamy usa->nienawidzimy niemca->niemiec liże stópki trumpa----> K A B O O M !!!! MÓZG R-------Y.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 03.03.2026, 21:39:40 via Wykop
  • 2
@PanAlbert: Nie, nie kocham niemca, tak samo jak nie nienawidzę usa, ale jestem normalny i rzygam tym pisowskim szczuciem wszystkich przeciwko wszystkim.
  • Odpowiedz

9

Janusz z otomoto

Typ wystawia Passata za 1500zł na otomoto, Szukam auta na dojazdy na lotnisko gdzie będzie stało 2-3 tygodnie więc coś taniego. Między wierszami Gość wpisuje słownie kwotę 4999pln. Nie doczytałem( moja wina) ale kulturalnie pytam czy mogę kupić a on mnie od razu od "cweli" "frajerów" itp jedzie. Po

marcin-olejnicki77
z
wykop.pl
dodany: 27.02.2026, 12:18:06
  • 27
  • #
    otomoto
  • #
    janusz
pisk
pisk 27.02.2026, 20:00:46 via Wykop
  • 0
Curwa, gdzie jest problem, bo nie widzę. Auto za 1500, kupuj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

295

Od marca 2026 w Polsce nie kupisz oprysku bez uprawnień

Od marca 2026 w Polsce nie kupisz oprysku bez uprawnień

UE wprowadza coraz surowsze wymogi dotyczące rejestracji, stosowania i ewidencji środków ochrony roślin. Od marca 2026 zakup oprysku w Polsce będzie wymagał uprawnień i nowych dokumentów.

borowik-zwyczajny
z
zasiejpole.pl
dodany: 26.02.2026, 20:52:58
  • 199
  • #
    rolnictwo
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
  • #
    zamordyzm
  • #
    prawo
pisk
pisk 27.02.2026, 19:05:14 via Wykop
  • 2
5. Cyk, pocztą mandacik KARNY na 200zł chyba, że przedstawisz uprawnienia xD


@kobrys13: Słabo, ludzie za toxan litrowy na szczury dostawali po pińcet.

544

Porażka Trafipark, windykatora firmy APCOA, która zarządza sklepowymi parkingami

Porażka Trafipark, windykatora firmy APCOA, która zarządza sklepowymi parkingami

Spółka Trafipark znana z windykacji wezwań wystawionych przez APCOA przegrała sprawę. Sąd stwierdził, że nie można od tak domagać się zapłaty od właściciela samochodu. Nie można domniemywać, że właściciel był kierowcą.

1988BaZyL
z
youtube.com
dodany: 26.02.2026, 20:31:17
  • 162
  • #
    parkowanie
  • #
    januszeparkowania
  • #
    lidl
  • #
    biedronka
  • #
    kaufland
  • #
    aldi
pisk
pisk 27.02.2026, 17:50:51 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomwick55
tomwick55
27.02.2026, 13:54:32
  • 270
Na stadionie Wrexham sprzedają kiełbaski jagnięce z frytkami za jedyne 4,30 £, które tak wyglądają

#stadionowejedzenie #jedzenie #gastronomia #mecz #pilkanozna #anglia #championship
tomwick55 - Na stadionie Wrexham sprzedają kiełbaski jagnięce z frytkami za jedyne  4...

źródło: 1000028199

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 27.02.2026, 17:37:11 via Wykop
  • 1
To jest jakieś dwie dychy, za 100g ziemniaków i 100g kaszanki... hmm, na rynku w Krakowie pewnie 50PLN.
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
27.02.2026, 12:26:41
  • 689
jak można nienawidzić lata w którym jest ciepło i zielono wy musicie być chyba ulani i kazali wam siedzieć gołą dupą na skórzanym krześle bo ja nie wiem skąd takie traumy
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
pisk
pisk 27.02.2026, 16:46:30 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

430

Mamy dość subskrypcji i streamingów. iPody powracają w wielkim stylu

Mamy dość subskrypcji i streamingów. iPody powracają w wielkim stylu

Spotify, Tidal czy Apple Music zdominowały rynek dystrybucji muzyki. Jeśli ktoś chce posłuchać swoich ulubionych kawałków, wybiera jedną z wymienionych usług lub kieruje się w stronę YouTube'a czy towarzyszącego mu YouTube Music.

ochucki
z
komputerswiat.pl
dodany: 25.02.2026, 17:21:01
  • 372
  • #
    apple
  • #
    ipod
  • #
    mp3
  • #
    audio
  • #
    muzyka
  • #
    ciekawostki
pisk
pisk 26.02.2026, 18:50:16 via Wykop
  • 2
A ja tam słucham jedynki z nadajnika w Raszynie i wszstkie strimy mam dvpie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pisk
pisk 26.02.2026, 19:39:35 via Wykop
  • 0
mszy w Radio Rodzina


@freakoutXP: Chyba "radio ma-ryja"?
Parker_
Parker_
26.02.2026, 14:02:11
  • 836
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 26.02.2026, 19:38:22 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

147

Tą sprawą żyła cała Polska. Sprawca okaleczenia królika jest już w rękach policj

Tą sprawą żyła cała Polska. Sprawca okaleczenia królika jest już w rękach policj

Sprawca jest już złapany!

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 26.02.2026, 08:46:04
  • 76
  • #
    krakow
  • #
    cowkrakowiepl
  • #
    krolik
  • #
    wykop
  • #
    policja
pisk
pisk 26.02.2026, 19:07:21 via Wykop
  • -8
Sprawca to thebill, ale comber z królika... pyszota, zwłaszcza z buraczkami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LRF1000W
LRF1000W
26.02.2026, 14:17:33
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 26.02.2026, 17:50:50 via Wykop
  • 0
Zrób samemu, oni tego nie sprawdzają przecież ¯\(ツ)/¯


@Zgrywajac_twardziela: No właśnie, że sprawdzają. Ostatnio byłem w urzędzie i biurwa dosłownie darła się na gościa, że zdjęcie to sobie pewno sam robił, że wyraz twarzy nieodpowiedni, że broda za wysoko i inne takie. A w ogóle, to u którego fotografa te zdjęcia robił? Bo ona zna tutejszych fotografów i żodyn tak zdjęć nie pyka. Wnioski... urzędnik państwowy nagania znajomkom/fotografom klientów.
  • Odpowiedz

940

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Ogromne korki, droga szybkiego ruchu totalnie zblokowana. Brawo Zielonogórska Policja. Przepadanych blisko cztery tysiące kierowców skontrolowali policjanci na drodze ekspresowej S3 w Lubuskiem. W trakcie działań zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę - Paraliż komunikacyjny.

spicmen
z
zielonanews.pl
dodany: 24.02.2026, 16:40:55
  • 219
  • #
    polska
pisk
pisk 24.02.2026, 21:11:44 via Wykop
  • 15
@ordynarny_cham: Jechałem sobie, normalnie, nie po krawężnikach i zostałem zatrzymany przez dwie p-------i w radiowozie, kazały zjechać na lewą stronę przez podwójną ciągłą, wyjęły jakiś dzynks do dmuchania i sprawdzały trzeźwość. No to pytam: jaki jest powód kontroli? ... stwierdziły, że szukają nietrzeźwych kierowców heh
pisk
pisk 24.02.2026, 18:58:11
  • 1
Ale że jak?
"Marta Nawrocka, żona prezydenta Karola Nawrockiego i obecna pierwsza dama, potwierdziła, że jest formalnie na emeryturze od 6 sierpnia 2025 roku. W wieku 39 lat skorzystała z uprawnień emerytalnych po 18 latach pracy w Krajowej Administracji Skarbowej (emerytura mundurowa). Jej świadczenie wynosi około 3,5–4 tys. zł brutto miesięcznie."
QQrwa, a ja mam zabierdalać jeszcze 40 lat, żeby dostać (albo nie dostać) 1-2k cebulionów?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
24.02.2026, 19:02:33 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: Oczywiście... SUMIENIE.
  • Odpowiedz
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
kontointernetowemoje
24.02.2026, 16:27:09
  • 21
Kto poleci coś do oglądania? Szukam czegoś naprawdę dobrego, a celować na chybił trafił średnio mi się widzi. Czat GPT też wypluwa jakieś głupoty.
Co widziałem: Breaking Bad, Dr House, Białe Kołnierzyki, Gotham, Pingwin, Synowie Anarchii, Peaky Blinders, Gra o Tron, Ród Smoka, Rycerz Siedmiu Królestw, Elementary, Sherlock (ten z Cucumberem), Lost, Czas Honoru, Narcos, Lucyfer, Taboo, The Boys, Wikingowie.
Coś co mi nie przypadło do gustu: Stranger Things, Dexter, Kości, Black
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 24.02.2026, 18:49:15 via Wykop
  • 0
@kontointernetowemoje: Weź se Columbo zarzuć.
  • Odpowiedz

290

Obiekty z igrzysk w Turynie 20 lat później

Obiekty z igrzysk w Turynie 20 lat później

Broken Window Theory udali się tam, gdzie media nigdy nie zaglądają do opuszczonych obiektów po poprzednich igrzyskach w Turynie. Film pokazuje kontrast między krótkotrwałym blaskiem wielkiej imprezy a długotrwałym porzuceniem infrastruktury po jej zakończeniu.

snafu
z
youtube.com
dodany: 23.02.2026, 08:40:04
  • 64
  • #
    olimpiada
  • #
    wlochy
  • #
    urbex
pisk
pisk 23.02.2026, 17:22:01 via Wykop
  • 1
Czernobyl effect
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

478

Szeryf drogowy z A4 dostaje mniejszy mandat niż kierowca którego wyhamowywał

Szeryf drogowy z A4 dostaje mniejszy mandat niż kierowca którego wyhamowywał

63 letni Szeryf z infiniti: 600zł mandatu i 8 pkt, 30 letni kierowca busa: 900zł i 12pkt. Sprawiedliwość po polsku

uber421
z
facebook.com
dodany: 23.02.2026, 11:20:22
  • 126
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    szeryfdrogowy
  • #
    policja
  • #
    afera
pisk
pisk 23.02.2026, 17:14:09 via Wykop
  • 0
Nie miałem okazji sprawdzić, bo nie wiem jak, ale czy jeśli aktywny tempomat zmniejsza prędkość, to z tyłu odpalają mi się światła stopu?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blunch
blunch
23.02.2026, 09:18:20
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 424
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 23.02.2026, 14:09:47 via Wykop
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
23.02.2026, 09:22:37
  • 1542
#krakow Krakowska Masakra Piłą Mechaniczną 4

Wczorajszej nocy padło w sumie lekko ponad 30 znaków #sct

https://x.com/BladeRunnersSCT/status/2025845886656360487
wscieklykabanos - #krakow Krakowska Masakra Piłą Mechaniczną 4

Wczorajszej nocy padł...

źródło: HB1AFPbWUAAk8zr

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 23.02.2026, 12:50:54 via Wykop
  • 2
@wscieklykabanos: ¯\(ツ)/¯
pisk - @wscieklykabanos: ¯\(ツ)/¯

źródło: obejma

Pobierz
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
22.02.2026, 09:22:52
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 22.02.2026, 13:34:46 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: Ale typ nie po to ma klamkę, żeby gdzieś tam się usuwać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • Strona 4 z 24
  • >

Gustaw Damięcki

  • Gustaw jestem
  • Suwałki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.05.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia