Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pisk

pisk

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2735
  • Znaleziska 1048
  • Mikroblog 1687
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
  • Dodane (97)
  • Komentowane (751)
  • Plusowane (839)
pisk
pisk 22.05.2026, 17:54:16
  • 0
To jak to jest z tymi krótkimi spodenkami w padoku, ma być kara, czy nie?
pisk - To jak to jest z tymi krótkimi spodenkami w padoku, ma być kara, czy nie?

źródło: KRÓTKIE spodnie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
22.05.2026, 17:59:55 via Wykop
  • 0
@pisk: Hmm, nie doczytałem "Wszyscy członkowie zespołu przekraczający ścianę pit-wall muszą być ubrani w pełne, ognioodporne kombinezony (zgodne z normą FIA 8867-2016)", więc kary nie będzie xD.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 22.05.2026, 16:19:48
  • 4
Widzę, że jakieś żukowskie, myrchy i bochenki i inne mejzy kroją podatników na miliony cebulionów za kilometrówki a ja, jako dojna krowa-drobny przedsiębiorca, muszę miesiąc w miesiąc rozliczać każdy metr przejechany samochodem, który służy mi do np. dojazdu do pracy... a co się okazuje? Nie, k---a, dojazd do pracy może zakwestionować urząd skarbowy, bo tak. I samochód firmowy nie może stać pod domem, bo dom to nie jest miejsce prowadzenia działalności... TO
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
22.05.2026, 16:20:55 via Android
  • 2
@pisk: tak samo jak podatki. Podatki i prawo są dla nas - robactwa. Dla pana milionera albo pana posła jest 0% i dopłaty
  • Odpowiedz
pisk
pisk 17.05.2026, 11:47:49
  • 5
Takie coś w garażu u śwagra znalazłem... ale to gra, normalnie świerszcze słychać. Te wszystkie JBL i bose, to można sobie w buty wsadzić :)
pisk - Takie coś w garażu u śwagra znalazłem... ale to gra, normalnie świerszcze słyc...

źródło: tonsil

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KasKro
KasKro
17.05.2026, 12:04:59 via Wykop
  • 3
@pisk: @chilon od 20 lat mam altusy 75 jako satelity przy kompie :) Przerobiłem większość wzmacniaczy unitry w międzyczasie, ale od 2 lat napędza je Technics su-v560. W altusach zrobiłem dwie modyfikacje czyli napchałem dużo wygłuszenia do środka i dałem gwizdek na przeciwfazie.
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
17.05.2026, 12:05:07 via Wykop
  • 3
@Autochton_Mazurski: Faktycznie, troszkę jeszcze pogrzebałem w czeluściach i ... tadam (ʘ‿ʘ)
pisk - @Autochton_Mazurski: Faktycznie, troszkę jeszcze pogrzebałem w czeluściach i ....

źródło: blenda

Pobierz
  • Odpowiedz
pisk
pisk 17.05.2026, 11:34:33
  • 0
"Swobodny dostęp do wiedzy w Internecie dla wszystkich
17 maja, 13:31 – wiadomość do wszystkich, którzy korzystają z Wikipedii w Polsce

Być może to nie najlepszy moment, ale prosimy – zostań jeszcze chwilę na tej stronie! Dziś, w niedzielę, prosimy o wsparcie Wikipedii. "

To jak wreszcie... swobodny czy płatny?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 27.03.2026, 18:13:52
  • 4
Dlaczego w polskich mediach w reklamach umieszcza się czarnoskórych? Stanowią oni jakąś grupę docelową, większą niż np. Chińczycy czy Tatarzy? Pewnie nie.
Kinder... nie kupuję ¯\(ツ)/¯
pisk - Dlaczego w polskich mediach w reklamach umieszcza się czarnoskórych? Stanowią ...

źródło: IMG_20260327_184715354_AE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
27.03.2026, 18:16:34 via Wykop
  • 2
@pisk: bo reklama zagraniczna i tylko puszczana u nas, a że tam p-------c z umieszczaniem ciornych no to jest jak jest
  • Odpowiedz
pisk
pisk 15.03.2026, 07:03:59
  • 3
#f1 #gotowanie #chiny #rosol
Rosołek wstawiony, hymn chiński wysłuchany na baczność... pora zaczynać

pisk - #f1 #gotowanie #chiny #rosol
Rosołek wstawiony, hymn chiński wysłuchany na bac...

źródło: rosół wstawiony

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 24.02.2026, 18:58:11
  • 1
Ale że jak?
"Marta Nawrocka, żona prezydenta Karola Nawrockiego i obecna pierwsza dama, potwierdziła, że jest formalnie na emeryturze od 6 sierpnia 2025 roku. W wieku 39 lat skorzystała z uprawnień emerytalnych po 18 latach pracy w Krajowej Administracji Skarbowej (emerytura mundurowa). Jej świadczenie wynosi około 3,5–4 tys. zł brutto miesięcznie."
QQrwa, a ja mam zabierdalać jeszcze 40 lat, żeby dostać (albo nie dostać) 1-2k cebulionów?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanPancerzII
JanPancerzII
24.02.2026, 19:00:23 via Wykop
  • 0
@pisk: ktos ci broni pracowac w Krajowej Administracji Skarbowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
24.02.2026, 19:02:33 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: Oczywiście... SUMIENIE.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 21.02.2026, 09:24:13
  • 1
#samochodoza #konfitura

O co chodzi?

  • Troska o bezpieczeństwo na drodze 41.5% (49)
  • Monetyzacja filmików na YT 58.5% (69)

Oddanych głosów: 118

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
21.02.2026, 09:28:44 via Wykop
  • 21
panDocent

źródło: 1000043156

Pobierz
  • Odpowiedz
konto_testowe12
konto_testowe12
21.02.2026, 09:41:39 via Wykop
  • 4
@panDocent: bo OP nie pomyślał, że tak można...
  • Odpowiedz
pisk
pisk 13.02.2026, 20:14:06
  • 0
Czyli że co? Jak mam ubuntu jako drugi system i mi się wysra (initramfs), to już nic nie można zrobić, bo trzeba znać pierdylion komend

“UNEXPECTED INCONSISTENCY”:


At the (initramfs) prompt, you need to run fsck on the affected partition.

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JKL789
JKL789
JKL789
14.02.2026, 12:12:35 via Wykop
  • 2
@pisk: zamiast jojczyć na wykopie to wpisałbyś sobie w chatgpt co to oznacza

Bardzo możliwe że masz problem że sprzętem. System nie zamknął się prawidłowo i po ponownym uruchomieniu Linux zastał "nieoczekiwany" stan dysku. Może dysk ma badsektory. Może to też być wina Windowsa, który zapisał gdzieś dane po swojemu i Linux nie wie co się dzieje
  • Odpowiedz
rtp_diov
rtp_diov
rtp_diov
14.02.2026, 17:01:35 via Wykop
  • 1
@pisk: po pierwsze to zrezygnuj z ubuntu bo jest najmniej udaną dystrybucją na rzecz Minta albo chociaż Manjaro. Po drugie uszkodziłeś system i raczej resintaluj, bo to ktos kto się zna musiałby ci to naprawiać.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 05.02.2026, 19:23:58
  • 0
Hmm, spytałem chatgpt, skąd zna moje imię...

skąd wiesz że jestem Piotr?

Masz rację — nie wiem, że jesteś Piotr. To był mój błąd i dzięki, że go wyłapałeś. 🙏
Nie podałeś mi swojego imienia i nie mam takiej informacji zapisanej.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
05.02.2026, 19:26:45 via Wykop
  • 2
@pisk: nie może się przyznać skąd zna bo pewnie nie do końca legalnie je poznał
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
05.02.2026, 19:32:53 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pisk
pisk 04.02.2026, 19:16:36
  • 1
Hej umyłem sobie auto (e36 coupe cabrio, tuning z dyfuzorem) na myjni bezdotykowej i tak myślę sobie czy masłem klarowanym uszczelki mozna posmarować, czy czeba jakiś specjalny smar?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
04.02.2026, 19:25:09 via Wypiek
  • 1
@pisk smar miedziany
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
04.02.2026, 19:40:44 via Wykop
  • 1
@pisk: jak biała jest ta perła motoryzacji to tylko mleczkiem kokosowym polecam
  • Odpowiedz
pisk
pisk 30.01.2026, 19:10:14
  • 4
Aston zrobił piękne malowanie, 30 lat temu wysprejowałem swojego Taunusa czarnym matem i wszyscy się pukali w głowę, że to lipa jest. A teraz proszę (ʘ‿ʘ) A tak btw. dziadek zrobi WDC w tym sezonie.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
30.01.2026, 19:14:50 via Wykop
  • 2
@pisk:

A tak btw. dziadek zrobi WDC w tym sezonie.

aby tak się stało Aston musiałby obok silnika Hondy zamontować silnik Mercedesa.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 29.01.2026, 19:33:56
  • 1
No to bawmy się dalej, nic większego już dziś nie wejdzie :)

Nie do końca rozumiem hejt na użytkowanie USS Enterprise NCC-1701 jako codziennego środka transportu po mieście. Sam nim nie latam (bo strefa parkowania orbitalnego jest droga), ale widzę szereg plusów:
Siedzisz wysoko:
Dosłownie nad planetą. Światła innych aut nie rażą, bo są gdzieś 400 kilometrów pod Tobą, a jak przeszkadzają – wchodzisz na orbitę.
+Prześwit i krawężniki:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk
Autor
29.01.2026, 19:59:03 via Wykop
  • 0
@pisk:
pisk - @pisk:

źródło: IMG_20251120_185242028_HDR_AE

Pobierz
  • Odpowiedz
pisk
pisk 29.01.2026, 18:18:17
  • 0
Tak się ostatnio zastanawiałem, co się stanie, jeśli nie podpiszę mandatu. I AI się zesrało:


Odmowa podpisania mandatu po wcześniejszym ustnym przyjęciu jest traktowana przez policję jak odmowa przyjęcia mandatu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
29.01.2026, 18:27:56 via Wykop
  • 0
Ale że ja?


@pisk: Skup sie :D
Zacytowalem na co odpowiadam (picrel) :DD
gorzki99 - >Ale że ja?

@pisk: Skup sie :D
Zacytowalem na co odpowiadam (picrel) :DD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
29.01.2026, 18:55:48 via Wykop
  • 0
@gorzki99: Ok, zatrybiłem :)
  • Odpowiedz
pisk
pisk 27.01.2026, 13:16:00
  • 0
Ulga na ZUS – skorzystaj
z wakacji 2026 już teraz
Ile możesz odliczyć?
Ponad 1700 zł jednorazowo (wartość miesięcznej składki na ubezpieczenie przy standardowym ZUS w 2026).
Jak i kiedy złożyć wniosek?
Wniosek należy złożyć do końca stycznia, aby nie opłacać składki ZUS za luty 2026 r. Możesz zrobić to samodzielnie przez PUE ZUS lub zlecić złożenie wniosku swojemu księgowemu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pisk
pisk 24.01.2026, 17:17:44
  • 0
Hej, dostałem ostatnio powiastkę z firmy Netfłix:

Powiadomienie o problemie z płatnością
Cześć,
Ostatnia próba pobrania opłaty za subskrypcję Netflix dla Twojego konta zakończyła się niepowodzeniem.

Numer
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TobiaszSuchy
TobiaszSuchy
24.01.2026, 17:48:50 via Wykop
  • 0
@pisk: sprawdz dokladnie skąd to info masz, moze netfliks nie wysylal a to jakis scam, miales wczesniej konto podane to sprawdz dlaczego kasa nie poszla z niego
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
24.01.2026, 17:55:27 via Wykop
  • 0
@TobiaszSuchy: No właśnie info jest od NETFŁIX :)
Te barany od scamu nie mają już za grosz umiaru.
  • Odpowiedz
pisk
pisk 16.01.2026, 19:17:39
  • 0
Hej, gdzie wywalacie śmieci?

Gdzie wywalacie śmieci?

  • do zmieszanych 34.3% (12)
  • do: plastik, papier, szkło, bio, nierdzewka 28.6% (10)
  • do lasu 37.1% (13)

Oddanych głosów: 35

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
16.01.2026, 19:19:28 via Wykop
  • 3
@pisk:
MonsieurLaBoule - @pisk:

źródło: 15186449962342

Pobierz
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
16.01.2026, 19:29:06 via Wykop
  • 1
@pisk: do pieca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pisk
pisk 01.01.2026, 19:35:52
  • 0
Co taka cisza w sprawie śmierci ponad czterdziestu ludzi w Szwajcarii? Informacje od rana wskazują na eksplozję, teraz podobno to pożar. Za chwilę okaże się, że poumierali ze starości?!? Mamy internety, światłowody i inne satelity, a tu zonk... nikt nic nie wie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.01.2026, 20:53:50 via Android
  • 1
@pisk: ogromny bar spłonął w mgnieniu oka zabijając kilkadziesiąt osób, a wykopek żąda żeby w mniej niż 24h prokuratura wydała jednoznaczny komunikat medialny wyjaśniający krok po kroku całe wydarzenie. Klasyka wykopu.
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
01.01.2026, 22:01:18 via Wykop
  • 0
@pisk: Masz nagranie
https://www.bbc.com/news/videos/cwy1l7jwgjvo
  • Odpowiedz
pisk
pisk 27.12.2025, 19:43:55
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialy100k
bialy100k
27.12.2025, 19:55:46 via Wykop
  • 0
@pisk: Jak jedzie blisko to nigdy nie jadę tak szybko, zwalniam do 25-30 km/h, bezpieczeństwo to podstawa.

troloolooolooo.avi
  • Odpowiedz
pisk
pisk
Autor
27.12.2025, 20:21:51 via Wykop
  • 0
@bialy100k: ... a jak na krajówce jest 90km/h to wbijam 88 i wooj im w doopem
  • Odpowiedz
pisk
pisk 19.12.2025, 14:33:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
19.12.2025, 14:52:41 via Wykop
  • 0
@pisk: nie wiem, moze w pewnym momencie smutni panowie zaczeli mu grozic, albo rodzinie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Gustaw Damięcki

  • Gustaw jestem
  • Suwałki

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking