Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
paticool

paticool

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1389
  • Znaleziska 1113
  • Mikroblog 276
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 7

291

Żegnajcie podróże kosmiczne

Żegnajcie podróże kosmiczne

Administracja Trumpa podzieli NASA na pół i anuluje nowe teleskopy.

starnak
z
thedailybeast.com
dodany: 12.04.2025, 12:29:32
  • 137
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    nasa
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    polityka
paticool
paticool 12.04.2025, 21:49:26 via Wykop
  • -1
@fervi: Bo juz to robia
Przegrywex
Przegrywex
11.04.2025, 21:56:58
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 22:00:30 via Wykop
  • 1
@Przegrywex: Jest normalny czy odklejony totalnie? Chcesz otwarcia puszk8 pandory z katastrem? Walisz konia jak p------a o katatrze kiedy ciebie nie dotyczy. Jak wprowadza na 2 czy trzecie mieszkanie to pozniej nie piszcz Jak wprowadza, a wprowadza na kazda nieruchomosc
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 22:50:19 via Wykop
  • 0
@Przegrywex: tak podatkom dla szlachty pomyslal chlop a na koniec i jego opodatkowali i zdechł z glodu
  • Odpowiedz

480

Cmenrzysko nurków. Ratownik: "DO DZIŚ ŻAŁUJĘ, ŻE NIE ZNISZCZYŁEM TEGO FILMU"

Cmenrzysko nurków. Ratownik: "DO DZIŚ ŻAŁUJĘ, ŻE NIE ZNISZCZYŁEM TEGO FILMU"

28 kwietnia 2000 roku, pochodzący z Rosji instruktor nurkowania Yuri Lipski przyjechał do miasteczka Dahab w Egipcie by spróbować nurkowania w słynnym "Blue Hole". Mężczyzna miał ze sobą kamerę, którą uchwycił tragiczny przebieg swojego nurkowania.

paticool
z
youtube.com
dodany: 07.04.2025, 00:24:43
  • 110
  • #
    ciekawehistorie
  • #
    zycie
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    youtube
paticool
paticool
Autor
11.04.2025, 22:24:15 via Wykop
  • 0
@jfrost: Niestety ale tak dziala 99% kanalow na yt. Kontent dobry a p------------z sie do obenie panujacgo trendu. Przestań kozystac z yt jak Cie to tak bardzo uwiera
yeronn
yeronn
11.04.2025, 21:21:38
  • 1
Zmarnowałem tak wiele czasu. Nie umiem się pogodzić z jego stratą. Czuję, że nie mogę "nadgonić" tego, co zaprzepaściłem. Jak sobie wybaczyć? Jak nie zostać przytłoczonym ogromem tego, co muszę nadrobić? Jak nie czuć żalu z powodu swoich błędów i jak odeprzeć wrażenie, że już za późno? Jak pogodzić wiele dziedzin zupełnie niezwiązanych ze sobą, które chcę zgłębić, wiedząc, że mam tyle zaległości? Jak wyzbyć się poczucia winy i nie czuć, że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:27:13 via Wykop
  • 0
@yeronn: Przestań rozpamiętywać i sie droczyc ze swoja przeszloscia. Patrz w przyszłość i nie wmawiaj sobie, że jest na coś za późno bo za 5 lat stwierdzisz, że mogłem to zrobić parę lat wszczesniej ale teraz to już za późno. Nigdy nie jest dopóki dychasz czleku
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 21:47:30 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fabcio93
fabcio93
11.04.2025, 21:44:03
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:45:09 via Wykop
  • 18
@fabcio93: tak samo jak można nie znać państw sąsiadujących z Polską jak pani Biejat
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek
11.04.2025, 21:38:46
  • 9
Ewka myśli że jej nie poznamy jak będzie udawać ukrainkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ajemge1
heheszek - Ewka myśli że jej nie poznamy jak będzie udawać ukrainkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aj...

źródło: swoboda

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:39:18 via Wykop
  • 0
@heheszek: ?
  • Odpowiedz
D.....i
D.....i
konto usunięte 11.04.2025, 21:31:24
  • 14
Duży błąd sztabów Mentzena i Zandberga że się nie pojawili na debacie. Wzrosnie Szymkowi, Biejeat i Nawrockiemu.

#debata
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:36:56 via Wykop
  • 0
@DonaldiuszTrumpowski: tak. A później by powiedzieli, że olał ludzi którym obiecał l, że bedzie
  • Odpowiedz
southlander
southlander
11.04.2025, 21:21:35
  • 4
No proszę, Hołownia miał 1,5 roku żeby pokazać że jest realną trzecią drogą, a przypomniał sobie o tym miesiąc przed wyborami.
#debata
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:30:10 via Wykop
  • 0
@Eremites: a twoim nadal jest? Smichlem
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 21:14:55
  • 1
Tego Maciaka to wystawili chyba tylko, żeby był workiem treningowym dla Holowni żeby mógł sobie podbić sondaże
#debata
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mnemonick_
_mnemonick_
11.04.2025, 21:02:46
  • 33
zalosny jest stanowski
#debata
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 21:03:13 via Wykop
  • 16
@_mnemonick_: chyba ty
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
11.04.2025, 20:23:38
  • 57
#debata #bekazkonfederacji #polityka
Ciekawe co musi teraz czuć Sławomir, że jednak nie wystąpił. Mógłby pitolić co mu ślina na język przyniesie i został by zapamiętany, a tak to więcej jutro ludzie będą pamiętać o Senyszyn niż o jakimś ..tym, no..Kim?
CipakKrulRzycia - #debata #bekazkonfederacji #polityka 
Ciekawe co musi teraz czuć Sł...

źródło: 3rtewtg4

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:28:46 via Wykop
  • 1
@Kskskkdkdkk: spokojnie. Jeszcze będą inne normalnie zorganizowane debaty
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 20:47:28 via Wykop
  • 0
@CipakKrulRzycia: tak? A dlaczego
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 21:01:06 via Wykop
  • 1
Haha zartownis
  • Odpowiedz
andbatros
andbatros
andbatros
11.04.2025, 20:57:59
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:59:46 via Wykop
  • 0
@andbatros: wszyscy wala konia do katastru jeśli ma objąć innych. Zmartwię Cie. Jak wejdzie kataster na 2 czy 3 mieszkanie to predzej czy później wejdzie na wszystko. Śpij słodko aniolku
  • Odpowiedz
dawidczeta
dawidczeta
11.04.2025, 20:53:42
  • 7
#polityka Co jak co, ale hołownia to na tej debacie może zyskać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:54:52 via Wykop
  • 0
@dawidczeta: ludzie to lemingi i melepety. Nie zdziwi mnie jak się znowu nabiora
  • Odpowiedz
p.....h
p.....h
konto usunięte 11.04.2025, 20:23:54
  • 11
O cie panie jaki psychiatryk na głównej, przecież tam teraz lata armia botów konfederacji i pisu i jedzie po wszystkim i opowiada kłamstwa. @Moderacja weźmiecie wy się w końcu głąby do roboty?
#moderacja
#polityka #debata
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:26:31 via Wykop
  • 0
@pottymouth: tylko boty guertycha mówią prawdę. Tych trzeba zostawic( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paticool
paticool 11.04.2025, 20:49:11 via Wykop
  • 0
Napisz to po polsku. Fajnie, że zauważasz boty z jednej strony kompletnie pomijajac najbardziej aktywnie od jakiegoś czasu na wykopie
  • Odpowiedz
speed_i
speed_i
11.04.2025, 20:23:37
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:29:51 via Wykop
  • 1
@speed_i: bo organizacją tego happeningu to faktycznie prawdziwy cyrk
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
11.04.2025, 20:23:48
  • 8
Końskie zwalone, można iść spać. #debata
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:27:30 via Wykop
  • 0
@stanleymorison: dobry
  • Odpowiedz
toporek1234
toporek1234
11.04.2025, 20:09:00
  • 18
Hołownia ty normalny jesteś? Mówisz o Mentzenie, że stchórzył a sam przecież doskonale wiesz, że nie było żadnego zaproszenia na debatę, że wprosiliście się (i słusznie!) na debatę i taka decyzja była podjęta na kilka godzin przed debatą gdzie kandydaci na prezydenta mieli już zaplanowane swoje obowiązki.

Jak można twierdzić, że Mentzen, Zandberg czy inni nieobecni stchórzyli w takiej sytuacji?

Hołownia dzisiaj mega spoko przez cały dzień a na sam koniec się
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paticool
paticool 11.04.2025, 20:11:28 via Wykop
  • 1
@Darek08: wszyscy wiedzieli, ze to jest cyrk a nie porzadnie zorganizowana debat
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.08.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2014

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking