Dzisiaj już było trafne określenie Mazura - Arbuz ???? - zielony z zewnątrz, czerwony w środku jak sprzedajny komunistyczny aparatczyk na usługach. A więc powitajmy Roberta "Arbuza" Mazurka. Błazen i zakała dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, w wodzie i w powietrzu
Jest 2005 rok. Piatek. Dziś skończyłeś lekcje wcześniej bo facetka od matmy się rozchorowała. Ostatni dzień przed feriami. Mama jeszcze w pracy więc z obiadu nici , ale masz 5 zł więc wpadasz na stację PKP bo burgera i cole. Smakuje wybornie. Zjadasz szybko i idziesz do Piotrka pożyczyć painkillera bo dostał od rodziców na święta. Życie jest super. #wykop30plus #feels #jedzzwykopem
Ostatnio z #rozowypasek odwiedziliśmy jej rodziców, wiecie normalna wizyta nic szczególnego tak aby podtrzymać w miarę dobre relację, no ale przechodząc do szczegółów, siedzimy sobie normalnie przy stole wieczór mija naprawdę sympatycznie aż nagle "przyszła" teściowa odpala fajerwerki MOJA CÓRKA NIE POWINNA PŁACIĆ ZA TWOJE MIESZKANIE!!!!1111, w tym momencie miałem oczy jak 5 złotych bo z różową mamy to od dawna dogadane, że płaci za czynsz + internet (łącznie 600zł),
@janmazoch: miód na moje oczy, szkoda ze ja taki bystry nie byłem, gdy 5 lat temu przed slubem teściowa wybierała imiona moich dzieci, gdy pytała na kogo moje mieszkanie spadnie jak zdechnę (kupione przed ślubem) itp. Zaoszczędziłoby mi to stresów, takich jak np wszytsko w miare poprawnie smiga, żona pyta co u mnie, czy cos do jedzenia mi zrobić, przytula się. Ja wychodze o 21 na trening, wracam o 23
Śmiesznie, w seforze dostałem komplement za jakąś bieda lacostę xD i nie, nie był to komplement od konsultantki. Bardzo sympatyczna pani skompelemntowała lacostę i się jeszcze zapytała, czy nie mam nic przeciwko temu, żeby kupiła flakon swojemu mężowi xDD było to nawet miłe i oczywiście powiedziałem, że nie mam nic przeciwko. Teraz mój ojciec pachnie lacostą.
@darkinvaider: żona ma podobny pierścionek, z tym że te łapki trzymające brylant ciągle zahaczają o coś, wyginają się, brylant wypada, żona nie nosi.. Da się to jakoś zategowac sensownie ?
"którym zakład spuszczał ścieki. Przewodem pompowano do kanału ciecz. Zakład nie miał prawa spuszczać niczego do rzeki, nie posiadał zezwolenia. Burmistrz i jego radni z radością wysłuchali zapewnień Prezesa Jack-Polu o tym, że wszystko jest w porządku." Informuje Stowarzyszenie "Wszystko dla Oławy.
@Cogito-sum: mogło być też tak, że jakaś pisowska firma miała pełny bufor śmieci i dostała cynk że będą robione regulacyjne zrzuty wody i podczas zrzutów regulacyjnych zrzuciła swoje śmieci, mając nadzieję że się rozwodnika. Potwierdza to chwilowe podniesienie się poziomu Odry o 30cm pomimo suszy. Po przejściu fali pojawiła się w Odrze śmierć. W Niemczech są już głosy o powołaniu komisji śledczej. Jeśli to okaże się prawda, to s-----------o jakich