Wpis z mikrobloga

Dziękuję młodemu sobie, że miałem wtedy absolutny kij w dupie i założyłem imienazwisko@gmail.Com jak jeszcze było wolne


@marraju: U nasz był ogarnięty nauczyciel i kazał na zajęciach zrobić emaila sobie. Za gówno żarciki 12 latków dawał pały, a za imię.nazwisko@gmail.com dawał szóstki.

Mała rzecz, ale potem nie ma człowiek wstydu przez resztę życia jak ktoś zobaczy piotruś.Pirat69@op.pl
imienazwisko@gmail.Com jak jeszcze było wolne


@marraju: Mam takie dla dzieci (na gmail, MS i Apple), które założyłem jeszcze przed ich urodzeniem. Loguje się co najmniej raz w roku profilaktycznie, żeby przypadkiem nie usunęli. Co zabawne, córka ma "międzynarodowe" imię (a moje nazwisko też jest popularne w anglojęzycznych krajach) i co jakiś czas (rzadko, ale jednak) dostaję jakieś korporacyjne maile adresowane omyłkowo przez zbieżność nazwisk. Wyszedłem z założenia, że za kilkanaście lat
@Castellano: dokładnie tak. W 2009r zakładałem. Wpisałem nazwę serialu który wtedy oglądałem i mi się podobał, a że była zajęta to dodałem swój ówczesny wiek 20.
I tak już korzystam sobie z niego prawie 14 lat
Jak komuś nie szkoda grosza a np. regularnie musi się kontaktować z klientami to polecam pomyśleć o kupnie swojej domeny i postawieniu na niej maila, wtedy można mieć coś w stylu: kontakt@kowalski.pl.