Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
luky1234
luky1234

luky1234

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1382
  • Znaleziska 24
  • Mikroblog 1358
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 6
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
22.06.2026, 03:11:32
  • 801
#humorobrazkowy #heheszki #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #lewandowski #lewandowska

źródło: 1000018970

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 22.06.2026, 07:49:01 via Wykop
  • 18
@ZarodziecMalaryczny997: Najlepsze, że Michelle nie mógł oderwać wzroku od LewegoXD
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
18.06.2026, 04:09:30
  • 1166
#rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.06.40 am

Pobierz
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 18.06.2026, 12:33:05 via Wykop
  • 0
@Nusantara: Trump mowił że ujawni dowody CIA na istnienie UFO. Pierwsze zdjęcia juz wypływają.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 10:57:26
  • 2142
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 16.06.2026, 19:21:39 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Najlepsze, że debatują nad kara i ponoć powinien zachować sie honorowo i odac pieniądze. Nosz ku...wa, typ wyłudził/ukradł kilkaset tys złoty i ma oddać. Za to powinna być paka albo zawiasy minimum.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
13.06.2026, 09:42:15
  • 255
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 13.06.2026, 13:41:27 via Wykop
  • 7
@szurszur: Ale co ma zrobić Polska, bo poki co to lament napisałeś. Narzekac kazdy potrafi. Oddać kolejne 200 czołgów wtedy UA może nas doceni. Nasza klasa polityczna właśnie zauważyła, że tam nie ma żadnych sentymentów tylko twarda polityka i interesy. Nikt nie bedzie patrzył na to że daliśmy ileś kiedyś im tylko ile teraz i co możemy zaoferować. Oni wprost dali już znać że nie chcą nas przy odbudowie UA.
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 217
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 11.06.2026, 17:02:04 via Wykop
  • 0
@BlackpillMonster: No rzeczywiście, koniec świata kupił auto za 70k a mógł ustatkować sie do końca życia. Rozumiem, żeby zapakował sie w nowe m3 za 400k w leasing to to głupota. Tym bardziej że chałupę chyba ma swoja już.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 11.06.2026, 09:23:22 via Wykop
  • 5
@sikorkinaukrainie: Chodzi o to, że na szczeblu politycznym jesteśmy traktowani jak frajerzy. Polityka UA nie rozumie gestów a w szczególności Zelensky, to sowieci. Oni rozumieją tylko język siły i te konflikty będa ciągle, choć myśle, że Załużny będzie bardziej stonowany. Wales z UK tęz miał dość Zelenskiego, bo przyjeżdżał jak po swoje i potrafił zrugać, że mało dają biorąc sprzęt za mld funtów. Ich zachowanie było często bezczelne jak opisywano.
  • Odpowiedz
zbychuzbychu1
zbychuzbychu1
08.06.2026, 20:13:37
  • 57
#primemma Wpuście tam trochę inteligencji wyższej
zbychuzbychu1 - #primemma Wpuście tam trochę inteligencji wyższej

źródło: kazikklimat (1)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 08.06.2026, 22:18:29 via Wykop
  • 4
@zbychuzbychu1: polski model AI
  • Odpowiedz

382

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.

Jorsten
z
facebook.com
dodany: 08.06.2026, 11:47:57
  • 155
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    p0lka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
luky1234
luky1234
luky1234 08.06.2026, 22:17:09 via Wykop
  • 3
Szybkie wyroki i kary sa dla plebsu. Pan psieciembiorca właściciel salonu audi to już inna bajka, trzeba na spokojnie.
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-emeryt-kupil-w-salonie-bezwypadkowe-audi-dostal-zlom-za-127,nId,22614883
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
31.05.2026, 08:41:31
  • 261
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 31.05.2026, 10:50:14 via Wykop
  • 40
@cyganztorunia: Powierdzam, u mnie w banku cały zarzad lata w czapkach bossa z tunezji.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 22:52:03
  • 204
wfyokyga

źródło: temp_file8982915518922184720

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 29.05.2026, 19:42:30 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: naturalne szkło uranowe z Czeczeni
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
12.05.2026, 04:37:18
  • 212
Dzień dobry
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - Dzień dobry 
#zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3560

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 12.05.2026, 09:20:55 via Wykop
  • 2
@wybryk_natury: Jeszcze tylko mokasyny dorzuć i będzie git( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1998
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 03.05.2026, 21:56:41 via Wykop
  • 1
@solejukowski: O czym Ty pierdo..lisz chłopie? My wychowaliśmy sie w czasach bezrobocia, bandyterki i pijaństwa. Nikt nie liczył, że będzie jeździł zagranicznym autem, jeździł na narty czy latał na wakacje do Grecji, Hiszpani, pomijając już tych ktorzy założyli swe małe biznesy i całkiem niezłe sobie radzą w życiu. Nie majac żadnych złudzen na lepsze życie, gdy Polska dołaczyła do UE i zaczeły pojawiać sie jakiekolwiek mozliwości Ci ludzie zaczeli zapierda..lac
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
24.04.2026, 04:38:32
  • 804
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000026836

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 24.04.2026, 15:08:30 via Wykop
  • 1
@R_O_T_T_E_N: True Detective mi sie przypomniał
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 16.04.2026, 11:51:07 via Wykop
  • 0
@pamareum: ja nowe budownictwo 82m2, 1100 w sezonie grzewczym
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 06:25:21
  • 371
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD

#polska #policja #wiadomosci #bystrzycaklodzka #s---------a
m4jkel - N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabi...

źródło: 1000016101

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 15.04.2026, 09:29:36 via Wykop
  • 5
@niegwynebleid: On nie poszedł z zamiarem zabicia bo by przyszedł, odstrzelił go i uciekł, a tak nie było. Przyszedł z bronią aby ich przegonić, przestraszyć. Patusy i tak rzuciły sie na niego z kastetem, więc użył broni. Pewnie w najczarniejszym scenariusz gdzies zakładał ze w kryzysowej sytuacji postrzeli go w nogi a wyszło jak wyszło. Wypadki zazwyczaj zarezerwowane sa dla patusow w tym kraju. Pobili by tym kastetem kogoś na
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
04.04.2026, 17:58:16
  • 121
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 04.04.2026, 21:54:10 via Wykop
  • 2
@zeMadafaka: Jakby miał jaja to sprowadziłby ja do pionu albo sie rozwiódł. Co mu za różnica czy ma 100mln czy 50 mln na koncie. Tu i tu żyjesz bez ograniczeń.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
03.04.2026, 14:03:38
  • 728
#antykapitalizm #kapitalizm #bekazlibka #ekonomia #januszebiznesu #takaprawda
ukojenie - #antykapitalizm #kapitalizm #bekazlibka #ekonomia #januszebiznesu #takapra...

źródło: 1

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 03.04.2026, 21:38:32 via Wykop
  • 1
@pyroxar: Z cylku nie podoba Ci sie wywalanie smieci do lasu, to sam wywalaj, kto Ci broni. Przedsiębiorcy często płacą niskie podatki w porównaniu do etatowców i to jest niesprawiedliwe a do tego często wyciągają więcej z ekosystemu jakim jest gospodarka/społeczeństwo. Z drugiej strony znając polityków zamiast podnieść podatki do jakiegoś sensownego poziomu np 19% ryczałt gdzie nadal to byłaby dobra stawka i każdy by to przełknął zacznie się oranie
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
25.03.2026, 05:48:47
  • 453
Co pamiętacie z Polski lat 2000 czego nie ma teraz?
jmuhha - Co pamiętacie z Polski lat 2000 czego nie ma teraz?

źródło: 1000025952

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 25.03.2026, 12:55:08 via Wykop
  • 3
@jmuhha: Odgłos wkręcającego sie na obroty Bizona podczas żniw, gdzieś w oddali w polu w tle różowego horyzontu wieczorowa porą, którym się delektujesz robiąc przerwę w jeździe na swoim starym składaku po upalnym letnim dniu.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
18.03.2026, 05:54:37
  • 109
Ktoś mi wytłumaczy jak nasi starzy którzy zarabiali ułamek tego co my budowali tak ogromne chaty? ( ಠಠ)

Nawet zwykły prostokątny dom na wsi dziś to szczyt marzeń dla wielu a oni mieli to w wieku 20-25 lat ლ(ಠ
ಠ ლ)
jmuhha - Ktoś mi wytłumaczy jak nasi starzy którzy zarabiali ułamek tego co my budowa...

źródło: 1000025671

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luky1234
luky1234
luky1234 18.03.2026, 12:43:24 via Wykop
  • 2
@jmuhha: Stawiali Ci co mieli działki. Byly to gowno domy, ulepione przez ojca i dziadka i paru oklicznych meneli, którzy na oko stawiali chałupę. U mnie w pokoju na 3m długości było 12cm różnicy w wysokości sufitu. Budowlaniec z dzisiejsza dokładnością to w tamtych czasach mógłby być chirurgiem albo dentystą
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.04.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking