- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy - jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień - jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie
@ATAT-2: Najlepsze, że debatują nad kara i ponoć powinien zachować sie honorowo i odac pieniądze. Nosz ku...wa, typ wyłudził/ukradł kilkaset tys złoty i ma oddać. Za to powinna być paka albo zawiasy minimum.
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali. Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku. Mineły 4 lata i porównajcie sobie:
@szurszur: Ale co ma zrobić Polska, bo poki co to lament napisałeś. Narzekac kazdy potrafi. Oddać kolejne 200 czołgów wtedy UA może nas doceni. Nasza klasa polityczna właśnie zauważyła, że tam nie ma żadnych sentymentów tylko twarda polityka i interesy. Nikt nie bedzie patrzył na to że daliśmy ileś kiedyś im tylko ile teraz i co możemy zaoferować. Oni wprost dali już znać że nie chcą nas przy odbudowie UA.
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.
Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.
A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
@BlackpillMonster: No rzeczywiście, koniec świata kupił auto za 70k a mógł ustatkować sie do końca życia. Rozumiem, żeby zapakował sie w nowe m3 za 400k w leasing to to głupota. Tym bardziej że chałupę chyba ma swoja już.
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?
Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.
Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.
@sikorkinaukrainie: Chodzi o to, że na szczeblu politycznym jesteśmy traktowani jak frajerzy. Polityka UA nie rozumie gestów a w szczególności Zelensky, to sowieci. Oni rozumieją tylko język siły i te konflikty będa ciągle, choć myśle, że Załużny będzie bardziej stonowany. Wales z UK tęz miał dość Zelenskiego, bo przyjeżdżał jak po swoje i potrafił zrugać, że mało dają biorąc sprzęt za mld funtów. Ich zachowanie było często bezczelne jak opisywano.
Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał. Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.
Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.
@solejukowski: O czym Ty pierdo..lisz chłopie? My wychowaliśmy sie w czasach bezrobocia, bandyterki i pijaństwa. Nikt nie liczył, że będzie jeździł zagranicznym autem, jeździł na narty czy latał na wakacje do Grecji, Hiszpani, pomijając już tych ktorzy założyli swe małe biznesy i całkiem niezłe sobie radzą w życiu. Nie majac żadnych złudzen na lepsze życie, gdy Polska dołaczyła do UE i zaczeły pojawiać sie jakiekolwiek mozliwości Ci ludzie zaczeli zapierda..lac
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD
@niegwynebleid: On nie poszedł z zamiarem zabicia bo by przyszedł, odstrzelił go i uciekł, a tak nie było. Przyszedł z bronią aby ich przegonić, przestraszyć. Patusy i tak rzuciły sie na niego z kastetem, więc użył broni. Pewnie w najczarniejszym scenariusz gdzies zakładał ze w kryzysowej sytuacji postrzeli go w nogi a wyszło jak wyszło. Wypadki zazwyczaj zarezerwowane sa dla patusow w tym kraju. Pobili by tym kastetem kogoś na
@zeMadafaka: Jakby miał jaja to sprowadziłby ja do pionu albo sie rozwiódł. Co mu za różnica czy ma 100mln czy 50 mln na koncie. Tu i tu żyjesz bez ograniczeń.
@pyroxar: Z cylku nie podoba Ci sie wywalanie smieci do lasu, to sam wywalaj, kto Ci broni. Przedsiębiorcy często płacą niskie podatki w porównaniu do etatowców i to jest niesprawiedliwe a do tego często wyciągają więcej z ekosystemu jakim jest gospodarka/społeczeństwo. Z drugiej strony znając polityków zamiast podnieść podatki do jakiegoś sensownego poziomu np 19% ryczałt gdzie nadal to byłaby dobra stawka i każdy by to przełknął zacznie się oranie
@jmuhha: Odgłos wkręcającego sie na obroty Bizona podczas żniw, gdzieś w oddali w polu w tle różowego horyzontu wieczorowa porą, którym się delektujesz robiąc przerwę w jeździe na swoim starym składaku po upalnym letnim dniu.
@jmuhha: Stawiali Ci co mieli działki. Byly to gowno domy, ulepione przez ojca i dziadka i paru oklicznych meneli, którzy na oko stawiali chałupę. U mnie w pokoju na 3m długości było 12cm różnicy w wysokości sufitu. Budowlaniec z dzisiejsza dokładnością to w tamtych czasach mógłby być chirurgiem albo dentystą
źródło: 1000018970
Pobierz