Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
markantek
markantek

markantek

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 20
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

1851

Karma zamiast do schronisk, trafiła na Vinted

Pokaż treści 18+

Karma zamiast do schronisk, trafiła na Vinted

Producent karmy dla psów Dolina Noteci poinformował w mediach społecznościowych o kontrowersyjnym procederze. Na polskich portalach aukcyjnych wykryto ogłoszenia, na których sprzedawana jest karma przeznaczona dla zwierząt ze schronisk oznakowana specjalnym napisem "dla schronisk".

matixrr
z
zielona.interia.pl
dodany: 25.02.2026, 09:09:20
  • 216
  • #
    psy
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    zwierzaczki
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
markantek
markantek
markantek 25.02.2026, 18:22:18 via Wykop
  • 2
Dobry pomysl na promocje marki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

421

Czołowi naukowcy odchodzą z OpenAI

Czołowi naukowcy odchodzą z OpenAI

Skarżą się m.in. na popełnianie przez firmę tych samych błędów co Facebook, przekładanie zysków finansowych ponad rozsądek i rozwiązanie zespołu odpowiedzialnego za zapewnienie bezpieczeństwa użytkownika końcowego.

totem_lesnych_ludzi
z
computerworld.com
dodany: 20.02.2026, 09:27:40
  • 67
  • #
    ai
  • #
    chatgpt
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    openai
  • #
    si
markantek
markantek
markantek 21.02.2026, 14:01:43 via Wykop
  • 0
Artykul jest ogolny. Tytul - nie wiedziec po co - skupia sie tylko na OpenAI.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lolenson1888
Lolenson1888
20.02.2026, 06:17:38
  • 1813
Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złotych. TYSIĄC CZTERYSTA ZŁOTYCH. Tak, samej suchej pogadanki bez gastroskopii, bez kolonoskopii, bez USG, bez gwarancji wyjścia z gabinetu z receptą na jakiś lek.
Czy lekarzom w 2026 roku znane jest pojęcie wstyd? Mi byłoby zwyczajnie wstyd robić taki skok na kasę chorego pacjenta.
#lekarz100k #lekarz #medycyna #konowalposting
Lolenson1888 - Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złoty...

źródło: gastrolog

Pobierz
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markantek
markantek
markantek 20.02.2026, 12:40:57 via Wykop
  • 0
Ale w Mediqusie przyjmuja top lekarze. Pierwsza wizyta to z godzina analizy, wywiadu i przygotowania planu leczenia.
Przewlekłe zapalenie prostaty leczę właśnie tam. Przerobilem juz pewnie ponad 20 urologow w ciagu ostatnich 11 lat.
Dla ciekawych kosztow:
1800 za wizyte (rowniez kontrolne), 1600 za pierwsze badania (700 za kontrolne), 2000+ za leki (uwzglednia koszt autoszczepionki)
i tak co 6mc.
Drogo, ale to jest inny poziom (rowniez badan i leczenia).
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Adam Kocielak

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking