Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ryohei
ryohei

ryohei

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14732
  • Znaleziska 246
  • Mikroblog 14486
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 15
ryohei
ryohei
ryohei przedwczoraj, 17:26:07
  • 5
To Kiszczak potrafi być normalny i zrobić nawet spoko filma do kanapki? No way ¯\(ツ)/¯ O wiele lepiej się to ogląda niż jego wysrywy na temat giereczkowa, bo w to nie umie #kiszak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dragnipurake
Dragnipurake
przedwczoraj, 17:27:05 via Wykop
  • 8
@ryohei: Wszystko fajnie, ale czemu za tyle lat dopiero taki film teraz robi jak się g---o wylało podczas ostatniej afery? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
kiszczak
kiszczak
kiszczak
przedwczoraj, 17:27:42 via Android
  • 3
@ryohei: Ja nie robię filmów
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
24.06.2026, 18:24:06
  • 417
Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty troglodyta z lasu i grand hotelu może co najwyżej do Żeleńskiego poszczekać i zabrać kawałek blaszki. A no i może zmienić pampersa Trumpowi i pogłaskać kota Kaczyńskiego.
Na tym się kończą jego możliwości.

#polityka #bekazpisu
Warcomx - Tusk dzisiaj na luziku z przywódcami Europy, a nasz Kawaler Batyr, święty t...

źródło: image_picker_DFB53FEB-749A-47CA-B36D-2AE6D0905487-57383-000006AE44425B63

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 24.06.2026, 18:35:24 via Wykop
  • 5
@Warcomx: O ten wielki europejski przywódca Starmer, co wczoraj się spłakał i zrezygnował z urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Toć Panie, na tym zdjęciu co najmniej 4 klaunów widzę, Batyr tam pasuje właśnie w sam raz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 16.06.2026, 09:10:28
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei
Autor
16.06.2026, 09:13:13 via Wykop
  • 1
@winsxspl: próbują doścignąć xDD
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 13.06.2026, 21:05:41
  • 8
#mecz w końcu koniec tego paździerza xd aż mi się meczem polskiej kadry odbiło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 13.06.2026, 21:01:50
  • 2
#mecz xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
13.06.2026, 20:53:12
  • 2
W sumie to się nie dziwię że Amerykanie w dupie mają ten mundial ¯\(ツ)/¯

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 13.06.2026, 20:54:39 via Wykop
  • 0
@Larsberg: Hamerykanie to w dupie ten mudnial mają, bo u nich zainteresowanie piłką nożną jest na poziomie baseballu w europie 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 13.06.2026, 20:41:40
  • 2
#mecz Ten się tam spuszcza nad tym Afifem, a ten mop jedyne co powinien dostać w tym meczu, to nagrodę pyskacza mundialu, non stop coś szczeka do arbitra, a do tego pacanowi linie trzeba rysować na murawie przed każdym wolnym, bo ciapaty nawet nie wie gdzie ma stać. Że on jeszcze kartki nie dostał na ochłodzenie to xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

584

Szkoła chciała sprawę załatwić po cichu

Tą sprawą od dwóch dni żyje cała Limanowa. W małopolskim miasteczku we wtorek, 9 czerwca, jeden z uczniów groził nożem t

dartyr
z
onet.pl
dodany: 11.06.2026, 20:21:59
  • 70
  • #
    polska
  • #
    beka
  • #
    patologiazewsi
ryohei
ryohei
ryohei 12.06.2026, 17:54:43 via iOS
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryohei
ryohei
ryohei 13.06.2026, 19:45:49 via Wykop
  • 2
@Rwa_mac: nie wiem, w wiadomościach pamiętam czytałem :P

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/skandal-w-szkole-w-malopolsce-uczniowie-mieli-nagrywac-filmy-dla-doroslych/0tfbp3n

14 tys ludzi miasto, a więcej przypałów niż Gdańsk, Wrocław, Warszawa razem wzięte xdd

0

23 lata spotkania vs rodzice

23 lata spotkania vs rodzice

Cześć , mam 23 lata. Spotykam się na spotkania z mężczyznami. Rodzice nie traktują mnie poważnie , nie wiedzą też prawdy, myślą , że to randki. Jak im to przedstawić? Zarabiam wkońcu na siebie ... Weronika

werkafamily
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 18:56:18
  • 2
  • #
    seks
  • #
    randki
  • #
    rodzice
ryohei
ryohei
ryohei 07.06.2026, 19:06:59 via iOS
  • 2
¯\(ツ)/¯
ryohei - ¯\(ツ)/¯

źródło: IMG_1519

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

564

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

Pokaż treści 18+

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych poseł Józefaciuk poruszył problem fundamentalny, o którym po prawej stronie sceny politycznej (ale też i na lewicy) wciąż mówi się zbyt cicho: dramat kryzysu psychicznego i fali samobójstw wśród polskich mężczyzn.

jefim37
z
wpolsce24.tv
dodany: 04.06.2026, 10:53:34
  • 98
  • #
    polityka
  • #
    jozefaciuk
  • #
    depresja
  • #
    zdrowiepsychiczne
ryohei
ryohei
ryohei 05.06.2026, 04:45:47 via iOS
  • 14
@markonkon: Raz w życiu od żony usłyszałem „mogę sobie znaleźć kogoś innego w chwilę” a było to 10 lat temu w kłótni. Otworzyłem wtedy drzwi od domu i powiedziałem, że droga wolna i nie jest jedyną kobietą na tym świecie - w zasadzie zagrałem w jej grę, od tamtej pory ani razu nie było takiej sytuacji. Do dzisiaj pamiętam tą zdziwioną minę. Pominę fakt, że był to moment w naszym
ryohei
ryohei
ryohei 05.06.2026, 05:05:02 via iOS
  • 14
@Niech_mnie: @Faggio Nie Panowie, to nie oznacza, że ma „bolca na boku”, to oznacza, że chłop zapewne dostaje takim tekstem na sam koniec kłótni, kiedy jego kobita nie ma już czym mu rzygnąć. Nie wiem jak ma w związku poza tym co napisał, ale wniosek wysuwam jeden(na podstawie wpisu), ma toksyczną babę i z nią dalej siedzi ¯\(ツ)/¯ I są tego dwa wyjaśnienia: na samym początku pozwolił kobiecie na

259

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Morderca Henry'ego Nowaka skazany na dożywocie. Sikhowie oskarżają prokuraturę o

Sąd w Southampton skazał dziś na dożywocie w sprawie morderstwa imigranta polskiego pochodzenia. Ofiara - Henry Nowak - zadźgany przez hinduskiego zbrodniarza został jeszcze przed śmiercią zakuty w kajdanki przez nędzną policjantkę bojącą się oskarżeń o rasizm, bo zbrodniarz jej plugawie nakłamał.

DarrDarek
z
msn.com
dodany: 01.06.2026, 21:10:56
  • 58
  • #
    zbrodnia
  • #
    nachodzcy
  • #
    marksizmkulturowy
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    przestepczosc
  • #
    migranci
ryohei
ryohei
ryohei 02.06.2026, 07:22:55 via iOS
  • 1
@kankes: Ojciec Mark, siostra Olivia, a matka Lucy. Wszyscy posługują się perfekcyjnym Angielskim - z Polską łączy ich prawdopodobnie nazwisko po dziadku albo pradziadku, który do UK wyjechał albo przed wojna, albo po wojnie. To, że ktoś w UK ma polskie nazwisko to norma, sam w pracy mam trzech typów z polskim nazwiskiem, a jedyne co ich z Polską łączy to tanie wakacje i pradziadek żołdak.
ryohei
ryohei
ryohei 02.06.2026, 09:49:46 via iOS
  • 0
@Mareczek760: dużo to potrafi mówić ale łamaną polszczyzną i do tego jest to zazwyczaj pierwsze pokolenie urodzone na wyspach, takich też znam i fakt - mówią po Polsku, zaś ci z 3-4 pokolenia ni c---a potrafią po Polsku powiedzieć i o nich tutaj piszę. Ci ludzie mają już mental brytyjczyka i nie interesuje ich nic co związane z jakąkolwiek wiedzą. Jak żyje 15 lat na wyspach - tak ani jednego
FeyNiX
FeyNiX
30.05.2026, 08:41:11
  • 4
Na FB to jakiś nowy festiwal urojonych się zaczyna, co chwilę wysypuje mi takim gównem i jak patrząc po profilach to nie wszystkie sa fejki ( ͡º ͜ʖ͡º) #facebook #szury #afera
FeyNiX - Na FB to jakiś nowy festiwal urojonych się zaczyna, co chwilę wysypuje mi ta...

źródło: IMG_8289

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 30.05.2026, 09:40:38 via Wykop
  • 0
@FeyNiX: Kiedyś takich ludzi trzymano w lesie i nazywano szamanami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
24.05.2026, 17:29:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 24.05.2026, 17:32:05 via iOS
  • 10
@giorgioborgio: who cares o babską piłkę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 24.05.2026, 17:35:39 via iOS
  • 6
@giorgioborgio: nie dziwię się, to jak oglądać karły w mma. Niby sport, ale jednak śmiesznie i nie wypada ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 23.05.2026, 19:02:26
  • 1
#latwogang On spał coś? Czy tak od wczoraj zapierdziela?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o-muj-borze
o-muj-borze
23.05.2026, 19:05:28 via Wykop
  • 4
@ryohei: od wczoraj
  • Odpowiedz
wrex-n7
wrex-n7
wrex-n7
23.05.2026, 06:41:52
  • 0
Co za łby. Powininni jechać krajowa S7 Kraków Warszawa. Droga szeroka, więcej Maćkow sie zmieści, po za tym szybciej
#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 23.05.2026, 08:06:30 via Wykop
  • 0
@wrex-n7: Nie jest szybciej, jedzie przez Łódź, praktycznie w linii prostej.
Gdyby z Zakopanego do Gdańska jechał przez Warszawę, to by p--------ł ładny łuk na mapie. Prawdopodobnie teraz jedzie: Kraków, Łódź, Grudziądz i Gdańsk - daje mu to od Krakowa jakieś 590km, Gdyby jechał jak ty piszesz to zrobiłby 640km od samego Krakowa i tym sposobem by dowalił sobie mniej więcej kolejne 4h jazdy. Co do Maćków, pewnie i by
  • Odpowiedz
qvaku
qvaku
19.05.2026, 15:12:13
  • 4
Odpaliłem przez przypadek Vikop.ru na incognito i ja się pytam, CO TO K---A JEST XD
qvaku - Odpaliłem przez przypadek Vikop.ru na incognito i ja się pytam, CO TO K---A J...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 19.05.2026, 15:24:22 via iOS
  • 1
@qvaku: ja na kompie w robocie i tak samo sie zdziwiłem, az po oczach kłuje ¯\(ツ)/¯, po minucie wyłączyłem, bo się przeglądać nie dało
  • Odpowiedz

856

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Dlaczego czarnoskóra Helena Trojańska w nowej "Odysei" to DURNY POMYSŁ

Jak już potwierdzono, w nowej adaptacji "Odysei" w reżyserii Christophera Nolana w bladolicą, złotowłosą greczynkę Helenę, wcieli się czarnoskóra aktorka Lupita Nyongo. Warto przypomnieć, czemu jest to durny pomysł.

DebowyMocny
z
wykop.pl
dodany: 14.05.2026, 06:32:50
  • 290
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    historia
  • #
    swiat
  • #
    film
  • #
    wydarzenia
ryohei
ryohei
ryohei 14.05.2026, 18:22:37 via iOS
  • 8
@Gro9: Achilles? Bo gra go kobieta, która se c---i ucieła i zgrywa chłopa 😎👌
ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
13.05.2026, 16:04:09
  • 1
Ktos wie cos wiecej o tej strzelaninie? Ile lat mialy ofiary?
#lubin, #przylesie #s---------a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryohei
ryohei
ryohei 13.05.2026, 16:14:13 via iOS
  • 3
@ww_o_tak_21: Jeżeli się potwierdzi info od mojej siostry to jednego z nich znałem, ogólnie to mieszkałem w tej klatce przed wyjazdem z PL, jeszcze rodzinka tam mieszka ale na innym piętrze. Z tego co wiem od rodziny to porachunki kibicowskie, a w przedziale 25-30 lat. Nawet znam prawdopodobne nazwiska i imiona, ale p------e to podawać :P
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 13.05.2026, 16:47:31 via iOS
  • 3
@ww_o_tak_21: Luzik, ogólnie to mało wiadomo, bo prokuratura tam cenzurę wprowadziła i nie mówi nic. Siostra to tyle co od znajomych wie mniej wiecej, na ile to plotki - nie wiem, bo sam na miejscu nie jestem. Ogólnie imiona ci mogę podać, nie chce nazwiskami rzucać co jakby sie potwierdziło żeby se przypału nie narobić. Jacek S, Kornel.K i Mateusz P. Ale nie wiem, który żyje a którzy martwi. Mieszkanie
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 14.05.2026, 13:02:01 via iOS
  • 0
@ww_o_tak_21 @mariancb: czy ja wiem, tego co znałem to jakiś gangsta nie był, normalny ziomek z osiedla. Tych dwóch kolejnych to nie znałem, wiem że jeden sztuki walki trenował. Dzisiaj podali, że odstrzelił ich 21-latek i dalej jest poszukiwany. Więc mojej siostry info się potwierdziło, zginął tam Jacek S. (To on wynajmował mieszkanie) i Kornel K. (Ten sztuki walki trenował i za młodu występował na kanale Zagłębia na YT).
  • Odpowiedz
ryohei
ryohei
ryohei 14.05.2026, 15:25:22 via iOS
  • 0
@ww_o_tak_21: Nie mam pojęcia, ponoć typ przylazł, zaczęli się kłócić i nagle strzały było słychać. O co poszło, nie mam pojęcia. Jedni mówią, że typ naćpany przylazł, inni że o jakieś pieniądze, a jeszcze inni, że coś pomiędzy grupami kibiców. Jak otworzyli drzwi, to zapewne nie spodziewali się że typ ich odstrzeli.
  • Odpowiedz

412

Łatwogang nie przyjmie odznaczenia od Karola Nawrockiego

Łatwogang nie przyjmie odznaczenia od Karola Nawrockiego

"Nie wykorzystamy w żaden sposób tego dla siebie nigdy. Nie przyjmujemy również żadnych orderów za zasługi, zamiast tego prosimy o przyznawanie ich pielęgniarzom, pielęgniarkom, lekarzom i lekarkom którzy muszą walczyć codziennie i apelujemy o uczynienie 26. Kwietnia dniem walki z rakiem."

KIaudik
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 28.04.2026, 14:19:48
  • 108
  • #
    latwogang
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
ryohei
ryohei
ryohei 28.04.2026, 19:03:29 via iOS
  • 7
Po pierwsze nie od Nawrockiego, tylko od jakiegokolwiek prezydenta nie przyjmie orderu, bo go nie chce. Przestań tworzyć mylące tytuły i plątać go w politykę. Powtórzę nie ma znaczenia czy to Nawrocki, Trzaskowski, Kaczyński czy twoja stara on nie odbierze żadnego orderu, bo nie chce być mieszany politycznie w cokolwiek.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ryohei
ryohei
ryohei 28.04.2026, 19:07:38 via iOS
  • 8
@KIaudik: od polityki to ci łeb już sprało do reszty. Po streamie powstała petycja o nadanie orderu i do tej petycji odnosił się Bedoes z Łatwo, że nie chcą żadnych orderów, a powinny one być przyznane lekarzom i pielęgniarkom z onkologii. Żaden polityk się o tym nie wypowiedział, ani z lewej ani z prawej, jedynie Czarzasty napomknął o Dniu Raka w tvn, żeby się skontaktowali w tej sprawie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.08.2018

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 13.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking