Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maffbuc

maffbuc

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8339
  • Znaleziska 1422
  • Mikroblog 6917
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 30
Anjay
Anjay
08.10.2025, 07:20:44
  • 801
Granie chopina wcale nie jest stresujące - Piotr Pawlak lat 27 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kibicuje mu za ten fryz

#konkurschopinowski #heheszki
Anjay - Granie chopina wcale nie jest stresujące - Piotr Pawlak lat 27 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

K...

źródło: eda71c22-bf19-4e99-8502-1a07db0ce0ce

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 08.10.2025, 08:30:41 via Wykop
  • 21
@Anjay: noi teraz juz wiem ze mam linie wlosów wirtuoza a nie jakies tam zakola. trzymam kciuki za Piotra
  • Odpowiedz

224

Tragedia w Jastarni. Silny wiatr porwał 59-letniego kitesurfera

Tragedia w Jastarni. Silny wiatr porwał 59-letniego kitesurfera

Silny wiatr porwał 59-letniego kitesurfera, który przygotowywał się do wejścia do wody. Mężczyzna został uniesiony przez latawiec na dużą wysokość i z ogromną siłą spadł na ziemię. Pomimo natychmiastowej pomocy świadków, jego życia nie udało się uratować.

matixrr
z
rmf24.pl
dodany: 05.10.2025, 15:19:16
  • 91
  • #
    baltyk
  • #
    wydarzenia
  • #
    wypadek
  • #
    kitesurfing
  • #
    pogoda
  • #
    polska
maffbuc
maffbuc 05.10.2025, 22:16:13 via Wykop
  • 7
Przy 40 kt( 75kmh) rzeczy sie dzieja na prawde szybko. Wiatr przy tej predkosci jest mocno turbulentny. Jak nie jestes kotem to nie wychodzisz na taki warun i tyle. Jak jestes to sie mega pilnujesz. Kolejny raz "niedoswiadczony kitssurfer wyszedl na sztorm". Sport fajny i polecam kazdemu ale zapraszam do profesjonalistow na szkolenie i nie pchac sie na 40 wezlow jako amatorzy. Just dont.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maffbuc
maffbuc 05.10.2025, 22:23:57 via Wykop
  • -3
@visez: nawet jak wezmiesz najmniejsze latawce przy takim wietrze to i tak ci wiele nie da. Lata to jak dzikie, latawiec kreci sie jak glupi, szarpie i robj loopy jak kichniesz. 25 kt to koniec bezpiecznego plywanka dla 50% kitesurferow , 30 kt dla 75% 35kt dla 95% 40 wezlow to juz masz 98%. 60 letni pan do 2% nie należał. To jak wsadzić normalnego czloweika z matiza na formułe
maffbuc
maffbuc 06.10.2025, 10:35:05 via Wykop
  • 3
@GorlockTheImmoral: ano, plywam na tym od jakichs 8 lat, z windem na wodzie lacznie ze 25. Obesrwuje co sie dzieje na zatoce, i moge smialo powiedziec ze czesto widuje ludzi nie znajacych podstaw bezpieczenstwa przy startach latawcow, prawa drogi na wodzie etc. czesc z nich to wlasnie panowie w sile wieku ktorzy nie wzieli instruktora bo przeciez co tam dla niego latawiec. Pewnosc siebie i szacowanie sil na zamiary jest
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
06.10.2025, 08:29:26
  • 1123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 06.10.2025, 09:36:26 via Wykop
  • 14
@ATAT-2: ale na dzieci nie dasz?
  • Odpowiedz
Ulic_Qel_Droma
Ulic_Qel_Droma
03.10.2025, 05:49:51
  • 969
#drogi #samochody #ruchdrogowy drodzy kierowcy, przypominam z rana, że kierunkowskazy włączamy przed wykonaniem manewru a nie w trakcie lub po.
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 03.10.2025, 09:26:19 via Wykop
  • 0
@Ulic_Qel_Droma: niee, tyle to nie!
  • Odpowiedz
planarize
planarize
26.09.2025, 10:26:49
  • 39
#motoryzacja #samochody
Cześć, ostatnio jest wysyp grup anty samochodowych na społecznościówkach wszelakich, typu r/j------------y, samochodoza, konfitura, pasterze świetych krów, miasto jest nasze, akcja miasto, i tak dalej, można wymieniać i wymieniać. Część z nich lobbuje w samorządach, aby na kierowców zrzucać naloty dywanowe, rzucać kłody pod koła, ogólnie orać ulice, zamieniać na trawniki i nakładać plagi egipskie w opór.

Moje pytanie jest - gdzie jest jakaś kontrakcja? Jakieś grupy, profile
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 26.09.2025, 13:01:42 via Wykop
  • 6
@planarize: nie ma bo samochodziaze maja firmy, robote, silownie, interesy do zalatwienia na miescie i nie siedza na grupach tylko pracuja i zarabiaja. Mam nadzieje ze pomoglem.
  • Odpowiedz
Polina2137
Polina2137
25.09.2025, 08:08:04
  • 2
#praca #it #korposwiat #programista15k

Hej, mam pytanie o teamsy na telefonie. Chce sobie pobrać apkę, ale IT mojego korpo chce dostep do historii przegladania, chyba zdjec i jakis ogolny dostep do telefonu (nie pamietam teraz dokladnie), ale moje pytanie jest takie - czy serio ktos w IT siedzi i to sprawdza/przegląda? Większość ludzi u mnie ma zainstalowane teamsy na tel i chyba się tym
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 25.09.2025, 09:56:59 via Wykop
  • 0
@Polina2137: podstawowa zasada jest taka: jak nie chcesz zeby ktos widzial jakies kompromitujace zdjecia etc to ich nie rob w ogole albo analogiem. Jak nie chcesz 2 telefonow to intune niech se bedzie. I tak wszyscy widza co masz na tel i tak...
  • Odpowiedz
dam115
dam115
30.08.2025, 15:23:07
  • 197
Ale się chłop odkleił xD

Jak cię biedaku nie stać na 20% napiwku to masz zakaz chodzenia do restauracji bo kelner biedny

#gastronomia #januszebiznesu
dam115 - Ale się chłop odkleił xD 

Jak cię biedaku nie stać na 20% napiwku to masz z...

źródło: temp_file525029538373204561

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 30.08.2025, 20:12:34 via Wykop
  • 0
@dam115: ej no jest cena w menu za zarcie to tyle placisz. Jak jest 20% plus to jakis scam jak tanie linie lotnicze i oszustwo. Jak cie ktos zauroczy manierami i ogarem to mozesz dac napiwek jak lubisz ale to nie moze byc zasada.
  • Odpowiedz
Prokurator_Bluewaffles
Prokurator_Bluewaffles
20.08.2025, 03:54:51
  • 170
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 20.08.2025, 09:44:58 via Wykop
  • 2
@radarada: MARIUSZ a nie marian! Później ciezko sie szuka po słowach kluczowych tej wspaniałej tworczosci
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
19.08.2025, 09:06:51
  • 966
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 19.08.2025, 14:06:11 via Wykop
  • 3
@eugeniusz_geniusz: sprzedam opla 2023, NIE audi bmw maserati frerrari, rok produkcji 2013
  • Odpowiedz

417

Meteoryt na Polską, 14.08.2025

Meteoryt na Polską, 14.08.2025

Rzadko coś udostępniam, ale jak już to robię, to musi być coś ciekawego! Taka petarda dziś o 20:22 się nagrała .

leinad77
z
facebook.com
dodany: 14.08.2025, 20:03:00
  • 106
  • #
    perseidy
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    meteor
  • #
    astronomia
maffbuc
maffbuc 15.08.2025, 10:45:55 via Wykop
  • 0
Nad naszą wsią przeleciał meteoryt,
Nad naszą wsią przeleciał no i zgasnął
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
12.08.2025, 03:38:02
  • 774
zajmuję stanowisko na machinie oblężniczej
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 12.08.2025, 09:07:43 via Wykop
  • 9
@PorzeczkowySok: potrzeba złoota!
  • Odpowiedz
TakiGupiZeSzok
TakiGupiZeSzok
11.08.2025, 06:34:16
  • 639
Pedalarz zawsze będzie pedalarzem, Tak, to po prawej od pedalarza to CPR. Wcześniej znak c13/c16 i jest obowiązek poruszania się przez pedalarza. Tak, jest wyznaczona w kierunku w którym pedalarz się porusza. Zapraszam do dyskusji.

PS. Zdjęcie robił pasażer, który nie uczestniczył w prowadzeniu pojazdu. Prędkość pojazdu mieściła się w ograniczeniu i pasy były zapięte. Stan płynu do spryskiwaczy był w normie
#rower #pedalarz
TakiGupiZeSzok - Pedalarz zawsze będzie pedalarzem, Tak, to po prawej od pedalarza to...

źródło: temp_file831116402951953837

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 11.08.2025, 08:35:07 via Wykop
  • 0
@TakiGupiZeSzok: ja bym trąbił. Zamiast kpo proponuję kpno - kup pedalazu normalne opony
  • Odpowiedz
maffbuc
maffbuc 11.08.2025, 10:57:56 via Wykop
  • 0
@kiedyswymyslelepszylogin: to tak jak z tirami "wyscig słoni" najlepiej 50m przed moja maska, kierunkowskaz juz w trakcie manewru. Przy pierwszym nie mrugnę, drugi juz mnie irytuje a 10 trąbie ile fabryka dala w puzonie. Poza tym nie spodziewam sie rowerzysty kiedy jest sciezka rowerowa obok, wiec ostrzegam o niebezpieczenstwie wjechania 1.5 tony w niechronionego uzytkownika drogi.
  • Odpowiedz
p.....n
konto usunięte 28.07.2025, 10:13:02
  • 462
Jak tam młody, było w weekend coś
- medytowane
- wernisażowane
- mindfulnesowane
- crossfitnesowane
- ashwagandowane
p.....n - Jak tam młody, było w weekend coś
- medytowane
- wernisażowane
- mindfulnes...

źródło: 3a6f29ec08f5aaf0a197c920c0a68e3b7bc2854fcb27ae886477688a7014e6ab

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 28.07.2025, 11:46:17 via Wykop
  • 7
@pan_dudzian: to jest świeże:D LiveLaughLoveowane ToLiveIsToTravelovane Pilatesowane oraz AFIRMOWANE koniecznie
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
25.07.2025, 01:18:33
  • 723
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 25.07.2025, 05:28:11 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: jest tylko musisz sie nie zgodzić na profilowanie reklam
  • Odpowiedz
apeee
apeee
23.07.2025, 12:38:09
  • 59
Mirko pomusz :)
Dziewczyna ubiera sie bardzo stylowo (najczęściej garniturki oversized jak pic rel), a ja ze swoim smart casual wyglądam przy niej jak z pepco. Moja morda nie pomaga ;)
Szukam męskiej stylizacji, ale wszystko na co trafiam wygląda jak g… w stylu “Mariusz na dyskotece” albo “warszawiak na wakacjach”.
Podrzućcie jakieś gustowne przykłady (nie old money i cos luźniejszego niż biznesowy garnitur). Budżet z gumy. Stary chłop jakby co.
#
apeee - Mirko pomusz :) 
Dziewczyna ubiera sie bardzo stylowo (najczęściej garniturki...

źródło: 698f475a76c5106459687f153f3b7a33

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 23.07.2025, 15:24:17 via Wykop
  • 4
@apeee: te oversizy to okropność. A co do ciebie to dobrze wyglądają ciuchy które są na Twój rozmiar a nie jakies obcisle albo raperskie, jak masz hajs to możesz krawca zaprzedz do tematu. Smart casual. Unikaj duzych wzorow(typu jakas flanela z kratą) jakichś wielkich logo na ciuchach. Kolory to bialy błękitny niebieski granatowy. Materiały to skóra len i wełna. Luźne jednokolorowe longsleevy robią robote jeśli to bardzo nieoficjalna okazja. Pozdro!
  • Odpowiedz

469

ArcelorMittal Poland oficjalnie uruchomił piece wodorowe w krakowskim oddziale

ArcelorMittal Poland oficjalnie uruchomił piece wodorowe w krakowskim oddziale

Projekt ten stanowi część szerszego pakietu modernizacyjnego o łącznej wartości 100 mln zł, który obejmuje również wdrożenie nowej powłoki cynkowniczej. Nowa technologia całkowicie eliminuje konieczność stosowania amoniaku do wytwarzania atmosfery ochronnej zastąpiono ją w pełni wodorową atmosferą

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 09.07.2025, 09:29:05
  • 109
  • #
    krakow
  • #
    energetyka
  • #
    hutnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
maffbuc
maffbuc 10.07.2025, 05:00:31 via Wykop
  • 1
@KarmazynowyAstrofizyk: z tego anstractu; Results suggest no threat of hydrogen embrittlement resulting from using hydrogen in green steel production. Więc chyba powinno być git
stuparevic
stuparevic
07.07.2025, 03:39:14
  • 4049
Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad polskim morzem. #polska #heheszki
stuparevic - Chciałbym poznać szczęśliwca, który jutro zaczyna tygodniowy urlop nad p...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 376
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maffbuc
maffbuc 07.07.2025, 08:44:20 via Wykop
  • 1
@stuparevic: kolejny pacjent odkrywa ze na wybrzezu jest latem zimniej i bardziej wilgotno niz w glebi kraju.
  • Odpowiedz

2067

Piosenkarz - Ryszard R. miał 1,6 promila i uderzył w inne auto

Pokaż treści 18+

Piosenkarz - Ryszard R. miał 1,6 promila i uderzył w inne auto

"Znany piosenkarz Ryszard R. miał spowodować kolizję pod wpływem alkoholu. Policja ujawnia, że gwiazdor miał 1,6 promila." Manager mówi, że "przyczyną kolizji były trudne warunki atmosferyczne, a konkretnie oślepiające słońce". Jacek Cygan go broni i mówi, że nikt tak nie zaśpiewa "Wypijmy za błędy"

Dragonlfy
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 16.06.2025, 12:29:28
  • 345
  • #
    pijanykierowca
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    alkohol
  • #
    piratdrogowy
  • #
    wydarzenia
maffbuc
maffbuc 16.06.2025, 13:52:53 via Wykop
  • 53
1.6 to chlop nie byl "wczorajszy" albo "na lekkim kacu" ani "po dwoch piwkach", tylko swiezo nawalony. To jest patologia.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

281

Obudził się i zobaczył w ogrodzie gigantyczny statek! Niewiarygodny incydent

Obudził się i zobaczył w ogrodzie gigantyczny statek! Niewiarygodny incydent

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Norwegii.

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 23.05.2025, 05:46:43
  • 52
  • #
    norwegia
  • #
    statki
  • #
    wypadek
  • #
    ciekawostki
maffbuc
maffbuc 23.05.2025, 10:21:39 via Wykop
  • 5
Wstajesz rano a tu Jechowi: "czy ma pan chwile aby porozmawiac o naszym panie i zbawcy?"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >

Mateusz

  • Dzień dobry, jam doktor instruktor
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.03.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.01.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia