Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mac_mod
mac_mod

mac_mod

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6284
  • Znaleziska 3083
  • Mikroblog 3201
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 18
P.....k
P.....k
konto usunięte 18.02.2026, 07:55:01
  • 0
Byłem wczoraj w tym miejscu i jedno wielkie XD. Normalnie samolot przelatywał nisko i centralnie nad głową. Serio współczuję ludziom którzy tam kupują mieszkania. Nie sądziłem że one tak blisko drogi 79 przelatują, myślałem że bliżej S52.

#krakow #nieruchomosci
P.....k - Byłem wczoraj w tym miejscu i jedno wielkie XD. Normalnie samolot przelatyw...

źródło: 1000019650

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 18.02.2026, 08:18:38 via Wykop
  • 0
@PrzyjaznyMireczek: a to zapraszam na mieszkaj w mieście albo green park. Można śmiało oglądać z bliska samolot.
  • Odpowiedz

24

"Musimy odwiesić zasadniczą służbę wojskową". Jest stanowisko prezydenta Polski

Pokaż treści 18+

"Musimy odwiesić zasadniczą służbę wojskową". Jest stanowisko prezydenta Polski

Czy zasadnicza służba wojskowa zostanie przywrócona? Po słowach szefa BBN Sławomira Cenckiewicza zawrzało. Głos w sprawie zabrał Karol Nawrocki.

Xing77
z
eska.pl
dodany: 17.02.2026, 05:30:34
  • 25
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
mac_mod
mac_mod
mac_mod 17.02.2026, 08:38:42 via Wykop
  • 1
@reveil: jest coraz gorsza sytuacja na rynku pracy i znów dużo Polaków szuka pracy za granicą. Wystarczy że jesteś za granicą i to zgłosisz to już rezerwę nie ściągają na ćwiczenia. Da się z WCR to załatwić.

18

W półtora roku prawnicy, księgowi i menedżerowie staną się niepotrzebni w pracy.

W półtora roku prawnicy, księgowi i menedżerowie staną się niepotrzebni w pracy.

Mustafa Suleiman (Microsoft AI CEO) uważa, że sztuczna inteligencja zastąpi większość pracowników biurowych. Ponadto, według niego, większość programistów już używa sieci neuronowych do pisania kodu będzie to miało wpływ również na redukcję miejsc pracy.

gerwazy-oko
z
msn.com
dodany: 15.02.2026, 12:21:10
  • 35
  • #
    ai
  • #
    ksiegowosc
  • #
    praca
  • #
    microsoft
  • #
    prawo
  • #
    informacje
mac_mod
mac_mod
mac_mod 15.02.2026, 16:26:58 via Wykop
  • 4
Jak ich aktualizacje? Bo odkąd ogłosili że 30 procent kodu w MS generuje AI to same problemy z aktualizacjami. A też muszą gadać takie rzeczy, bo oni na tym zarabiają, a inwestorzy wymagają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Faenskaphet
Faenskaphet
11.02.2026, 17:57:16
  • 14
Zobaczcie że pod wpisem o SCT i Franku nie ma już żadnego arabskiego/hinduskiego lajka. Oni naprawdę wcześniej liczyli, że to się uda XDD

#krakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 19:26:01 via Wykop
  • 0
@jajcek: to się trochę nie klei. Facebook działa według innych mechanizmów niż świat realny (chociaż hmmm). Liczba reakcji może wpływać na postrzeganie posta (social proof), ale algorytm bierze pod uwagę przede wszystkim jakość interakcji np. komentarze, udostępnienia, współczynnik klikalności czy czas zaangażowania. Do tego ludzie już zapominają o tych lajkach z bangladesku.
Ponadto mi się wydaję, że mają tam kogoś nie ogarniętego od kampanii FB, bo poprzednie posty miał targetowane
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
11.02.2026, 13:07:56
  • 10
Dzisiaj 30 lecie Diablo. start streama o 23:00 - https://www.youtube.com/watch?v=KnAsWN-6hvw

ogladalem jeden kanal z top secret ciekawostkami na temat budowy Diablo 2 - oni zakladali ze Akt 4 bedzie mial normalnie 6 zadan jak kazdy akt, ale musieli uciac i szybko wydac gre. ciekawe czy wpadnie rozbudowany act 4, albo czy wpadnie nowa klasa postaci :)

#diablo #diablo2 #diablo2resurrected #diablo3 #diablo4 #
stary_grat - Dzisiaj 30 lecie Diablo. start streama o 23:00 - https://www.youtube.com...

źródło: image

Pobierz
stary_grat - Dzisiaj 30 lecie Diablo. start streama o 23:00 - https://www.youtube.com...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 13:11:52 via Wykop
  • 1
@stary_grat: nowa klasa albo nowe miasto to raczej za dużo pracy do tak starej gry. Wystarczy by rozbudować endgame plus nowe itemy.
  • Odpowiedz
mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 13:28:22 via Wykop
  • 0
@stary_grat: ja ostatnio kurast terroryzuje, ale tak przerobiłem też tamte miejscówki xD
  • Odpowiedz
mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 16:04:45 via Wykop
  • 1
@stary_grat: tego się trzymamy. Chcę też w to wierzyć. Byle do 23:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 13:07:17
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
11.02.2026, 13:40:27 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.02.2026, 11:15:21
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 11:21:08 via Wykop
  • 22
@ATAT-2:
mac_mod - @ATAT-2:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
11.02.2026, 10:14:01
  • 4
#krakow
Co najlepszego żeście zrobili?! Chcecie otworzyć puszkę pandory? xD
https://krknews.pl/jezeli-prezydent-miszalski-zostanie-odwolany-to-otworzymy-puszke-pandory/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 10:17:45 via Wykop
  • 7
@MakeLifeGreatAgain:
mac_mod - @MakeLifeGreatAgain:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
11.02.2026, 08:31:02
  • 0
Ścisłe centrum, 2026 dochodzi do zatrucia tlenkiem węgla i ginie dzieciak, nawet na starej Hucie doszło do modernizacji w większości budynków że nie ma ogrzewania wody piecykami gazowymi etc - ale w centrum jak to tak olaboga przecież to zabytek
https://lovekrakow.pl/smiglowiec-lpr-ladowal-na-ul-armii-krajowej-w-krakowie-zycia-nastolatki-nie-udalo-sie-uratowac
#krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 11.02.2026, 09:41:24 via Wykop
  • 1
@rybeczka: na widoku mieszkałem, to do podgrzewania wody były piecyki, a ciepło to mpec. Jak wynajmowałem to chyba jako jedyny z klatki robiłem co roku przeglądy tego ustrojstwa.
  • Odpowiedz
Arturr99
Arturr99
Arturr99
10.02.2026, 13:08:12
  • 0
#krakow Ktoś wie jak idzie zbieranie podpisów i ilu muszą zebrać? Coraz mniej ich widzę na mieście
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 10.02.2026, 13:10:08 via Wykop
  • 0
@Arturr99: ponoć 44 000 już mają.
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
10.02.2026, 11:32:27
  • 0
#diablo2 #diablo #diablo2resurrected #d2r

Nahajpowani przed updatem d2 ??
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 10.02.2026, 11:36:48 via Wykop
  • 0
@KucykMocy: a dziś jakąś konferencja czy coś? Spod kamienia wylazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
09.02.2026, 17:08:02
  • 29
#krakow co znaczy oligarchia ? w praktyce jak ktorys nie kuma
zrzed - #krakow co znaczy oligarchia ? w praktyce jak ktorys nie kuma

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 09.02.2026, 17:21:18 via Wykop
  • 8
@zrzed: i ruskich agentów, nie zapominaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

928

MPK w Krakowie zakazuje agitacji i zbierania podpisów

MPK w Krakowie zakazuje agitacji i zbierania podpisów

Dziwnym przypadkiem dzieje się to akurat w czasie, gdy zbierane są głosy pod referendum o odwołanie prezydenta Miszalskiego.

Lipek12s
z
kk24.info
dodany: 08.02.2026, 16:32:32
  • 103
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    miszalski
  • #
    mpkkrakow
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    mpk
mac_mod
mac_mod
mac_mod 08.02.2026, 16:41:03 via Wykop
  • 277
Zakaz agitacji w MPK, ale za to gazetka miejska trafi do skrzynek na listy xD
mac_mod - Zakaz agitacji w MPK, ale za to gazetka miejska trafi do skrzynek na listy ...

źródło: 1000009218

Pobierz
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K_A_C
K_A_C
07.02.2026, 20:18:19
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 08.02.2026, 07:53:12 via Wykop
  • 2
@K_A_C: Nie jest dobrze. Co prawda nie jest też źle, można powiedzieć że jest średnio.
  • Odpowiedz
Kulek1981
Kulek1981
06.02.2026, 14:36:56
  • 945
DB 7590J

PANIE! A kto te drzwi mi tutaj postawił?!

#nogimniebolo #patologiaparkuruje
Kulek1981 - DB 7590J

PANIE! A kto te drzwi mi tutaj postawił?!

#nogimniebolo #patol...

źródło: 1000017936

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 06.02.2026, 16:22:35 via Wykop
  • 4
@Kulek1981: raz mi tak auto się stoczyło pod same drzwi biedronki. Po całej akcji się dowiedziałem że linkę od ręcznego mam do wymiany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
05.02.2026, 21:03:28
  • 4
Może by zrobić jakieś bingo w sprawie referendum, bo właśnie jest kolejna pozycja do skreślenia. Od samego początku kilka osób pisało, że będą nawiązywać do Putina xd #krakow
Lardor - Może by zrobić jakieś bingo w sprawie referendum, bo właśnie jest kolejna po...

źródło: 1000083241

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 05.02.2026, 21:15:56 via Wykop
  • 4
@Lardor: czekałem na ten argument. Już jakieś przebłyski było widać kilka dni temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kommie
kommie
17.06.2019, 07:43:58
  • 6
Stare Cukierki Wawel....

#gimbynieznajo #wawel #cukierki #prl #krakow
kommie - Stare Cukierki Wawel....

#gimbynieznajo #wawel #cukierki #prl #krakow

źródło: comment_YkfsIfeyB5oYnsqkFbSfj4cu8LtkFIAA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod 04.02.2026, 21:28:48 via Wykop
  • 0
@kommie: złoty szpadel użyłem. Szukałem cukierków co jadłem 15 lat temu i tu je znalazłem. Viola, cholibka już je nie produkują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
  • Strona 7 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking