Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lizardking_21

lizardking_21

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28499
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 28415
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 109
  • Dodane (335)
  • Komentowane (2087)
  • Plusowane (25993)
Jabby
Jabby
27.05.2026, 08:54:17
  • 939
Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać?
USA stała się parodią samej siebie.

#bekazprawakow #trump #polityka
Jabby - Dajmy władzę prawicowym prymitywom. Co złego może się stać? 
USA stała się pa...

źródło: IMG_20260527_105119

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
27.05.2026, 08:57:44 via Wykop
  • 1218
@Jabby:
MisterMinister - @Jabby:

źródło: IMG_3998

Pobierz
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.05.2026, 08:59:34 via Android
  • 555
@alylayl23: jeżeli się musisz o to pytać, znaczy, że naprawdę masz swoje IQ wpisane w nick
  • Odpowiedz
xXxPu55ySl4y3RXxX
xXxPu55ySl4y3RXxX
24.05.2026, 20:30:39
  • 2
#f1 bolidy w Cadilacu są nierówne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Villeman
Villeman
24.05.2026, 20:31:43 via Wykop
  • 1
@xXxPu55ySl4y3RXxX: cosik jest pocyganione
  • Odpowiedz
Braand
Braand
16.05.2026, 20:37:02
  • 404
#eurowizja Mołdawia jakby wygrała to przez organizacje by zbankrutowała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RadzioPtaQ
RadzioPtaQ
16.05.2026, 20:38:17 via Wykop
  • 86
@Braand: 120% PKB na taką imprezę
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
16.05.2026, 20:38:35 via Wykop
  • 545
@Braand: Mołdawia nie jest tak biednym krajem jak się wydaje. Jest biedniejsza.
  • Odpowiedz
Smebben
Smebben
14.05.2026, 14:45:43
  • 37
W końcu przypomniałem sobie kogo ten nasz stolarz Krzysiu przypomina.. nie jest to ani Bolec, ani Kolec..
Oglądaliście kiedy bajkę „Rogate ranczo”? XDD
#loveisblindpolska
Smebben - W końcu przypomniałem sobie kogo ten nasz stolarz Krzysiu przypomina.. nie ...

źródło: IMG_4969

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiebinarnyBizon
NiebinarnyBizon
NiebinarnyBizon
14.05.2026, 18:12:55 via Wykop
  • 9
@Smebben: a mi jak go widzę i do tego się jeszcze się odezwie to jest 100% Maciej Pomocnik Kowala z 1670
NiebinarnyBizon - @Smebben: a mi jak go widzę i do tego się jeszcze się odezwie to je...

źródło: 1000018559

Pobierz
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
14.05.2026, 20:38:02 via Wykop
  • 1
@Smebben: no przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja robię yiiiyuuuyaaayuuuujooouuuuu
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
14.05.2026, 14:48:59
  • 41
Sam zrobiłeś ten tort? #loveisblindpolska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smalu
smalu
14.05.2026, 16:51:57 via Wykop
  • 6
@cierpka-rzodkiewka: KUPNY
  • Odpowiedz
KwasneMleko
KwasneMleko
KwasneMleko
15.05.2026, 18:41:49
  • 19
#loveisblindpolska #loveisblind Witam tagowiczow!
Dopiero jestem na początku programu, ale nie wiem czemu, jak widzę Filipa i Darię to przed oczami mam takich brytyjskich stereotypowych all incluzowiczow... Ale tylko z wyglądu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
08.05.2026, 07:31:57
  • 838
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

I wszystko jasne - Tusk zapewne za słabo RYKNĄŁ xd
It's over - koniec przyjaźni polsko-włoskiej.
plejton26 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow 

I wszystko jasne - Tusk zapewne za ...

źródło: 1000011434

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pilaf
Pilaf
08.05.2026, 07:34:31 via Wykop
  • 1236
@plejton26: jakie to sa przygłupy to głowa mała xD
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
08.05.2026, 07:36:26 via Wykop
  • 992
@Pilaf: przygłupy to są ci co to łykają. Pisowcy i konfederaci tak nauczyli się prać mózg swoim wyznawcom, że już mogą napisać dowolną brednię, co już nawet nie jest weryfikowane w żaden sposób, a ci otwierają dzioby i łykają.

Brzydzi mnie to całe towarzystwo.
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
07.05.2026, 08:24:40
  • 894
Oglądając takie filmy często zachodzę w głowę, jak duże problemy psychiczne / problemy ze sobą / problemy z agresją mają niektórzy na drogach.

Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzinę, męża, dom, obowiązki.

A jednak, wystarczy że ktoś za długo będzie wyprzedzał ciężarówkę lewym pasem i poświęci 10 minut swojego życia na hamowanie przed maską, zajeżdżanie drogi i kilkukrotne próby zablokowania przejazdu na publicznej trasie.
A jak już
ATAT-2 - Oglądając takie filmy często zachodzę w głowę, jak duże problemy psychiczne ...

źródło: image

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
07.05.2026, 08:25:52 via Android
  • 341
@ATAT-2 gazem typa i po sprawie
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
07.05.2026, 09:03:02 via Wykop
  • 1185
Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzinę, męża, dom, obowiązki.

męża


@ATAT-2:
SzubiDubiDu - >Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzi...

źródło: point-hehe

Pobierz
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
07.05.2026, 05:29:18
  • 573
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
jim_carrey - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000015642

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodkiSarmata
SlodkiSarmata
07.05.2026, 05:45:20 via Wykop
  • 412
@jim_carrey: kolekcja klasyki
  • Odpowiedz
milo1000
milo1000
07.05.2026, 05:50:20 via Wykop
  • 155
@jim_carrey: złoto
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
06.05.2026, 19:56:34
  • 75
Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie było zagranie faul. Obecnie nie gwiżdże się przypadkowych kontaktów z ręką po zagraniu kolegi z drużyny, chyba że piłka leciała do bramki albo zaraz po tym kontakcie z ręką padnie bramka. Jest jak byk w przepisach.

What is not a handball offence in football/soccer?

A handball offence is not committed when a player:

is hit on the hand/arm by the ball
Minieri - Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kajet244
Kajet244
Kajet244
06.05.2026, 19:57:30 via iOS
  • 51
@Minieri: Dej spokój, tu panuje przekonanie że jak na Orliku jest to tu też powinna, nie psuj tej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Boleslaw_Chrobry
Boleslaw_Chrobry
Boleslaw_Chrobry
06.05.2026, 19:59:38 via Wykop
  • 33
@Minieri: Swoją drogą
heads, kicks or plays the ball with another part of their body and it then hits their own hand/arm (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards)

A za to PSG dostało karnego w poprzednim meczu - piłka odbiła się od uda Daviesa a potem w ręke

Dobrze, że ci sędziowie się trzymają tych zasad XD
  • Odpowiedz
pkostowski
pkostowski
pkostowski
07.05.2026, 05:07:36
  • 408
Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”. Finansowani przez Kreml fundamentaliści napisali list skierowany do wszystkich partii politycznych w Sejmie domagając się odrzucenia moich postulatów. Twierdzą, że próbuję „podważyć praktykę religijną milionów obywateli”.

Wątpię, żeby miliony obywateli naprawdę było zaznajomionych z tym, co się dzieje w piwnicach polskich kościołów pod pozorem modlitwy (znęcanie się nad chorymi i bezbronnymi). Staram się to zmienić i nagłaśniam osiągnięcia naszych duchownych w
pkostowski - Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”...

źródło: egzorcyzmy_to_posucha_1

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrjk
Hrjk
07.05.2026, 05:30:12 via Android
  • 382
@Prawdziwy_Oponiarz: w sensie masz jakies twarde dowody na istnienie demonów opetujacych ludzi, których jedynym ratunkiem są zaklęcia?
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
07.05.2026, 05:54:24 via Wykop
  • 414
akurat zjawisko egzorcyzmów istnieje i tak samo zauważa sie skuteczność egzorcyzmów.


@Lotarientroll: xD nie ma żadnych złych duchów, opętania, egzorcyzmów i innych pierdół tego typu, jakim cudem ludzie w 2026 roku wierzą w coś takiego to jest dla mnie niezrozumiałe. Są choroby psychiczne i tyle.
"Skuteczność" egzorcyzmów jest na tym samym poziomie co horoskopy i rzucanie zaklęć z Harrego Pottera.
Krs90 - >akurat zjawisko egzorcyzmów istnieje i tak samo zauważa sie skuteczność egzo...

źródło: obraz_2026-05-07_075303117

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.05.2026, 20:49:25
  • 1326
Prawdziwy chad a nie jakiś nowobogacki Oskarek, który przesadził z popisywaniem się.

#lotnictwo #wypadek #warszawa #lasypanstwowe
Famine - Prawdziwy chad a nie jakiś nowobogacki Oskarek, który przesadził z popisywan...

źródło: temp_file2568787593766136253

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
06.05.2026, 20:57:31 via Android
  • 271
@the_last_tomato_in_the_world

@Famine: Są już jakieś wstępne hipotezy co się mogło stać? Widziałem gdzieś info, że latał dłużej niż powinien, gdy już robiło się ciemno.


HGW ale doświadczenie miał imponujące.
Famine - @thelasttomatointhe_world
@Famine: Są już jakieś wstępne hipotezy co się mog...

źródło: temp_file7958619039605262201

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
06.05.2026, 21:06:38 via Android
  • 195
@the_last_tomato_in_the_world

Prowadził również swój kanał na YT.
A co do expa to chłop przecież współpracował z MZL
Famine - @thelasttomatointhe_world

Prowadził również swój kanał na YT.
A co do expa ...

źródło: temp_file3722950610734247014

Pobierz
Famine - @thelasttomatointhe_world

Prowadził również swój kanał na YT.
A co do expa ...
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
06.05.2026, 07:34:13
  • 976
#ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jacka Karpińskiego i Janusza Tomaszewskiego był jednym z pierwszych na świecie analogowych komputerów tranzystorowych. Komputer ten był przeznaczony do rozwiązywania układów równań różniczkowych i symulacji procesów.

Jeśli AKAT-1 bardziej przypomina dzieło nowoczesnej sztuki niż komputer, coś w tym jest. Jego obudowę i panel sterowania zaprojektowali bowiem artyści związani z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.

Podobnie jak wiele polskich projektów
champolski - #ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jac...

źródło: HHj5MYDXoAUoXQI

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

champolski
champolski
champolski
Autor
06.05.2026, 07:35:08 via Wykop
  • 1064
ło baben, akat tego typu!
champolski - ło baben, akat tego typu!

źródło: Tiger-Bonzo

Pobierz
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
06.05.2026, 07:37:37 via Wykop
  • 586
@champolski: akat mamy komputer tego typu
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
05.05.2026, 12:24:44
  • 2149
#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - #lekarz100k #lekarz

źródło: 17779838572097455390834808666318

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
05.05.2026, 12:36:35 via Wykop
  • 299
@PrzodownikPracyZaGrosze: #luxmedkrecikorba
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
05.05.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 790
@PrzodownikPracyZaGrosze: za dziesięciominutową wizytę. Z tego 5 minut to wściekle klikanie w klawiaturę
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
29.04.2026, 20:47:44
  • 9
#mecz
josedra52 - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
KierownikWBiedronce
KierownikWBiedronce
26.04.2026, 20:16:02
  • 212
Po akcji #latwogang zdałem sobię sprawę, jak bardzo wykopki są toksyczni i zawistni, potrafią jedynie pluć jadem na prawo i lewo siedząc przed komputerem w swojej śmierdzącej piwnicy. No nic, pora skasować aplikacje, aby nie psuć sobie głowy, a wy dalej tkwijcie w tym swoim marazmie nieudacznicy. Ha tfu na was

Oczywiście są tu też normalni ludzie (choć bardzo niewiele), których serdecznie pozdrawiam.

#wysryw #gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

metroboomin
metroboomin
26.04.2026, 20:18:13 via Wykop
  • 75
@KierownikWBiedronce: wykopki to uosobienie wszystkich najgorszych cech każdego polaka
  • Odpowiedz
dickson-choto
dickson-choto
dickson-choto
26.04.2026, 20:21:23 via Wykop
  • 126

Komentarz usunięty przez moderatora

Kempes
Kempes
25.04.2026, 21:08:17
  • 715
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #szpital #heheszki #pis #polska #dobrazmiana

No przykra sprawa... XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #szpital #heheszki #pis #polska #dobrazm...

źródło: 1000077202

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
25.04.2026, 21:11:14 via Wykop
  • 329
@Kempes: Oni mają jakiś wewnętrzny konkurs kto najbeszczelniej i najwięcej ukradnie?
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
25.04.2026, 21:44:03 via iOS
  • 266
@TheSio: wystarczy ustawić się pod krzyzem, drzeć ryja o patriotyzmie i można kraść do woli. Przepis znany od lat, bo motłoch to kupuje
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
23.04.2026, 11:25:41
  • 384
Beka z typów co sądzą, że #kryptowaluty mają inne zastosowanie niż oszukanie ludzi którzy inwestują w takie "instrumenty". Przecież nikt normalny tym nawet transakcji nie robi na normalnym rynku bo głównym celem jest spekulacja. #gielda
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
23.04.2026, 11:29:23 via Wykop
  • 294
@BrakWolnegoLoginu: Beka? To mało powiedziane. To jest masowe uśrednianie halucynacji o nowym systemie finansowym, podczas gdy jedynym realnym use-casem krypto po 15 latach jest bycie exit liquidity dla kogoś, kto kupił taniej i teraz szuka większego głupca 😂
  • Odpowiedz
lubie_malowac_obrazy
lubie_malowac_obrazy
23.04.2026, 11:32:15 via Wykop
  • 191
@Griev: achtung, rozsierdzony kryptowaluciarz na pokladzie
  • Odpowiedz
vorio
vorio
vorio
22.04.2026, 04:18:12
  • 1156
Suszone warzywa mają nutriscore C, natomiast płatki, gdzie połowa to cukier ocenkę A.
Jprdl gdzie my żyjemy, że korpo może taka sieczke z mózgów robić.

#nestle #nutriscore #korposwiat #afera
vorio - Suszone warzywa mają nutriscore C, natomiast płatki, gdzie połowa to cukier o...

źródło: 1000012471

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FalcoToJa
FalcoToJa
FalcoToJa
22.04.2026, 05:08:43 via Wykop
  • 938
@vorio: Gdzie taki rarytasik - może C bo dosładzana ? Kończąc żarty to całe nutri-score powinno być zdelegalizowane bo promuje syf wysokoprzetworzony i jest bezczelnie kłamliwe.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
22.04.2026, 05:22:14 via Android
  • 1517
@vorio: ale rozumiecie jak działa nutri-score czy nie?

Oczywiście, że pełnowartościowe płatki śniadaniowe, które dodatkowo fortyfikowane są w wapń, żelazo, cynk, b12, D i milion innych składników mają więcej wartości odżywczych niż suszony por. To że mają dodatkowo cukier powodujący wieksza dawkę kalorii nie ma na to wpływu, bo to nie jest miernik kalorii.

Oburzacie się h-j wie na co, bo wam fit infulencerzu nakręcili teorie spiskowe na tiktoku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1300
  • Strona 1 z 1300
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.01.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking