W końcu przypomniałem sobie kogo ten nasz stolarz Krzysiu przypomina.. nie jest to ani Bolec, ani Kolec.. Oglądaliście kiedy bajkę „Rogate ranczo”? XDD #loveisblindpolska
#loveisblindpolska #loveisblind Witam tagowiczow! Dopiero jestem na początku programu, ale nie wiem czemu, jak widzę Filipa i Darię to przed oczami mam takich brytyjskich stereotypowych all incluzowiczow... Ale tylko z wyglądu
@Pilaf: przygłupy to są ci co to łykają. Pisowcy i konfederaci tak nauczyli się prać mózg swoim wyznawcom, że już mogą napisać dowolną brednię, co już nawet nie jest weryfikowane w żaden sposób, a ci otwierają dzioby i łykają.
Oglądając takie filmy często zachodzę w głowę, jak duże problemy psychiczne / problemy ze sobą / problemy z agresją mają niektórzy na drogach.
Dorosły chłop, dorobił się porsche w leasingu, zapewne ma pracę, rodzinę, męża, dom, obowiązki.
A jednak, wystarczy że ktoś za długo będzie wyprzedzał ciężarówkę lewym pasem i poświęci 10 minut swojego życia na hamowanie przed maską, zajeżdżanie drogi i kilkukrotne próby zablokowania przejazdu na publicznej trasie. A jak już
Ok, nie powinno być karnego po tym zagraniu Nevesa, to według przepisów nie było zagranie faul. Obecnie nie gwiżdże się przypadkowych kontaktów z ręką po zagraniu kolegi z drużyny, chyba że piłka leciała do bramki albo zaraz po tym kontakcie z ręką padnie bramka. Jest jak byk w przepisach.
What is not a handball offence in football/soccer?
A handball offence is not committed when a player:
@Minieri: Swoją drogą heads, kicks or plays the ball with another part of their body and it then hits their own hand/arm (unless the ball goes directly into the opponents’ goal or the player scores immediately afterwards)
A za to PSG dostało karnego w poprzednim meczu - piłka odbiła się od uda Daviesa a potem w ręke
Dobrze, że ci sędziowie się trzymają tych zasad XD
Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”. Finansowani przez Kreml fundamentaliści napisali list skierowany do wszystkich partii politycznych w Sejmie domagając się odrzucenia moich postulatów. Twierdzą, że próbuję „podważyć praktykę religijną milionów obywateli”.
Wątpię, żeby miliony obywateli naprawdę było zaznajomionych z tym, co się dzieje w piwnicach polskich kościołów pod pozorem modlitwy (znęcanie się nad chorymi i bezbronnymi). Staram się to zmienić i nagłaśniam osiągnięcia naszych duchownych w
akurat zjawisko egzorcyzmów istnieje i tak samo zauważa sie skuteczność egzorcyzmów.
@Lotarientroll: xD nie ma żadnych złych duchów, opętania, egzorcyzmów i innych pierdół tego typu, jakim cudem ludzie w 2026 roku wierzą w coś takiego to jest dla mnie niezrozumiałe. Są choroby psychiczne i tyle. "Skuteczność" egzorcyzmów jest na tym samym poziomie co horoskopy i rzucanie zaklęć z Harrego Pottera.
#ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jacka Karpińskiego i Janusza Tomaszewskiego był jednym z pierwszych na świecie analogowych komputerów tranzystorowych. Komputer ten był przeznaczony do rozwiązywania układów równań różniczkowych i symulacji procesów.
Jeśli AKAT-1 bardziej przypomina dzieło nowoczesnej sztuki niż komputer, coś w tym jest. Jego obudowę i panel sterowania zaprojektowali bowiem artyści związani z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze. Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów. Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!
Zasady: 1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
Po akcji #latwogang zdałem sobię sprawę, jak bardzo wykopki są toksyczni i zawistni, potrafią jedynie pluć jadem na prawo i lewo siedząc przed komputerem w swojej śmierdzącej piwnicy. No nic, pora skasować aplikacje, aby nie psuć sobie głowy, a wy dalej tkwijcie w tym swoim marazmie nieudacznicy. Ha tfu na was
Oczywiście są tu też normalni ludzie (choć bardzo niewiele), których serdecznie pozdrawiam.
Beka z typów co sądzą, że #kryptowaluty mają inne zastosowanie niż oszukanie ludzi którzy inwestują w takie "instrumenty". Przecież nikt normalny tym nawet transakcji nie robi na normalnym rynku bo głównym celem jest spekulacja. #gielda
@BrakWolnegoLoginu: Beka? To mało powiedziane. To jest masowe uśrednianie halucynacji o nowym systemie finansowym, podczas gdy jedynym realnym use-casem krypto po 15 latach jest bycie exit liquidity dla kogoś, kto kupił taniej i teraz szuka większego głupca 😂
Suszone warzywa mają nutriscore C, natomiast płatki, gdzie połowa to cukier ocenkę A. Jprdl gdzie my żyjemy, że korpo może taka sieczke z mózgów robić.
@vorio: Gdzie taki rarytasik - może C bo dosładzana ? Kończąc żarty to całe nutri-score powinno być zdelegalizowane bo promuje syf wysokoprzetworzony i jest bezczelnie kłamliwe.
@vorio: ale rozumiecie jak działa nutri-score czy nie?
Oczywiście, że pełnowartościowe płatki śniadaniowe, które dodatkowo fortyfikowane są w wapń, żelazo, cynk, b12, D i milion innych składników mają więcej wartości odżywczych niż suszony por. To że mają dodatkowo cukier powodujący wieksza dawkę kalorii nie ma na to wpływu, bo to nie jest miernik kalorii.
Oburzacie się h-j wie na co, bo wam fit infulencerzu nakręcili teorie spiskowe na tiktoku.
USA stała się parodią samej siebie.
#bekazprawakow #trump #polityka
źródło: IMG_20260527_105119
Pobierzźródło: IMG_3998
Pobierz