odbębniłam obowiązkowe 5km, walić tą pogodę.
Graliście kiedyś w Simsy? Chyba każdy grał chociaż w jedną część kiedyś, ja najwięcej w trójkę, ale to bez znaczenia akurat. Był taki dodatek - cztery pory roku, masz halloween, możesz lepić bałwana, zrobić święta, niby fajnie, ale ja nie lubiłam. Zapomnisz kliknąć żeby się ubrał na zimno - chory, w lecie ciągle narzeka, że gorąco, I feel you sumie,




















źródło: Screenshot_2023-08-09-10-04-14-25_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329
Pobierz