Wpis z mikrobloga

@apee: nawet tu jak się ktoś pytał o parking to każdy ze posnania xd. No i #!$%@? się skończyło, ja jako klient mam #!$%@?, bo w 3h czy tam nawet 4h jak #!$%@? swoje dane dam radę ogarnać wszystko, co chce.
  • Odpowiedz
@No_mad: no nic dziwnego skoro wokół sporo biur, już teraz osiedla są zasrane samochodami pracowników
@Norskee: przecież tuż obok jest RR, można przyjechać tramwajem lub autobusem, nie przesadzajmy xD
  • Odpowiedz
@Xuzoun a ty wiesz do której godziny są sklepy otwarte? 1.5 godziny w dupę nocnymi, prędzej pieszo dojdziesz o ile #!$%@? nie dostaniesz po drodze
sam po różowego jeździłem jak pracował w Posnanii, bo powrót trwał około 1h40min bo trzeba było zaliczyć przesiadk, a samochodem 5 minut zajmowało dojechanie
szybciej się dało pieszo, tylko kto będzie chodził nocami przez parki
  • Odpowiedz
@Norskee: Do 22. Restauracje czy puby na Starym Rynku są czynne dłużej, pracodawcy tam też nie zapewniają parkingów dla pracowników i nikt nie robi z tego problemu
  • Odpowiedz
@Xuzoun: strefa w centrum jest od lat i pracują tam ci, którzy zwykle mają blisko, czyt. też mieszkają gdzieś w centrum albo mają dobry dojazd i brali to pod uwagę przy szukaniu pracy

nagłe zrobienie płatnego parkingu(miesiąc XD) to zrobienie kompletnego #!$%@?. Jak wyżej pisałem.
  • Odpowiedz