Najszybszy sposób na wielkie, soczyste nogi kurczaka. Posolone usmażyłam z dwóch stron na maśle klarowanym, sugeruję duży ogień. Następnie dodałam trochę cebuli (wyjęłam mięso na czas smażenia cebuli, łatwiej to kontrolować), do usmażonych dodałam rozmaryn i zalałam wcześniej przygotowaną zalewą smakową którą akurat sobie wymyśliłam. Reszta w komentarzach. #arinkaofood
Cześć, z tej strony Tomek Grzywaczewski! Jestem korespondentem wojennym i dokumentalistą. 24. lutego 2022 r. byłem z ukraińskimi żołnierzami na pierwszej linii frontu pod Donieckiem. Od tego czasu relacjonuję kolejne odsłony wojny na Ukrainie: rosyjskie zbrodnie wojenne, masowe ostrzały Charkowa...
1. Czy będąc w Doniecku od razu wiedzieliście, że wybuchł pełnoskalowy konflikt? Byłem w Charkowie 24.02 i słysząc wybuchy o 5 rano raczej już wiedziałem, że trzeba się stamtąd zawijać.
2. Jak zostać korespondentem wojennym? Czy angielski na C2 i rosyjski na B2 wystarczą, czy potrzebne jest jeszcze wykształcenie kierunkowe? Byli żołnierze też czasem zostają korespondentami, czy raczej dziennikarze?
3. Czy twoje podejście do broni wynika z faktu, że nie potrafisz się
Wojna na Ukrainie była szokiem dla świata zachodniego. Obnażyła bowiem wiele kultywowanych założeń geopolitycznych jako iluzje. Także te, które przypisywały Niemcom znaczącą rolę przywódczą. Wyraźnie przesunęła układ sił w Europie na Wschód, a Polska staje się nową potęgą militarną w...
@mrarm: Nie dość, że wymysł z d--y, to jeszcze totalny RUSYCYZM. Za prof. Miodkiem można przytoczyć, że kraje bliskie nam kulturowo w języku polskim określamy przyimkiem na. (Łotwa, Litwa, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Węgry)
Hej, temat jest, mam nowe rzeczy do #broda, olejki, balsam, kilka szczotek. Powoli rozwijam markę własną no i teraz małe #rozdajozestawu dla brodacza
Jeśli ktoś ma ochotę na zakup - to z kodem: wykopvons darmowa wysyłka dla zamówień opłaconych (nie dotyczy wysyłki za pobraniem) - kod ważny do końca tygodnia.
Losowanie zwycięzcy w niedzielę o 20 - w wykopowej maszynie losującej ( ͡°͜ʖ
@PodniebnyMurzyn: chciałem dać plusa, ale portal z obrazkami to guwno. Powinni na to d-----ć na raz VAT, PIT, akcyzę, no ogólnie opodatkować na 80%( ͡°͜ʖ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty p--------z za farmazony, typie?? Nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwie takiego czegoś 'polepszeniem sytuacji'. Jeszcze silenie się na jakieś anglicyzmy, widzę, że do korposzczurów pan pisowczyk próbuje kierować swoje wysrywy xD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe Tak jak ruskich nazywa się onucami, tak poniżej jest obraz wszystkich popierających ten ukryty pobór - trepy, nieudacznicy życiowi i przegrywy, którym sierżancina po zawodówie musi mówić kiedy mogą srać i w którą stronę biegać. Dwie sznurówki symbolizują dwa neurony w zakutym łbie- aby nie pił wody z wiadra i wiedział kto jest wyższy stopniem.
@tellet: Sam na siebie lubię mówić per 'trep', bo 10 rok mi zaraz leci w MONie, a tych półgłówków, co chcą powrotu Z-tki, to nie wiem jak inaczej nazywać niż DEBILE xD
@marcooo80: mało tego, ze wszystkich znajomych jak służyłem i służę ponad 10 lat, wszyscy mówią jednym głosem, że powrót Z-tki to skończony kretynizm...