Wpis z mikrobloga

Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfra powie Ci na jakie schorzenie będziesz wkrótce cierpiał

1 - Hemoroidy
2 - Rwa kulszowa
3 - Zespół cieśni nadgarstka
4 - Wrzody żołądka
5 - Miażdżyca
6 - Artretyzm
7 - Zapalenie pęcherzyka żółciowego
8 - Ostroga piętowa
9 - Kamica nerkowa
0 - Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem

#glupiewykopowezabawy #heheszki #zdrowie
HrabiaTruposz - Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfr...

źródło: 0RFmNamckJkr4e7k

Pobierz
  • 80
ale Twój przypadek jest rzadki i Ci współczuję Mirasie. zdrówka i siły. niemniej sam zauważ ile jest biadolenia bądź co bądź młodych osób w wieku +/- 30 lat którzy umartwiaja się nad zdrowiem jakby mieli kilka dekad więcej a to wina ich obrzydliwego stylu życia


@Klepajro: To zwykłe heheszki z rzeczy, którą wiele osób u siebie obserwuje,a mianowicie, że po 30 tu już nie ten sam organizm co kilka lat wcześniej.
@Klepajro Właśnie z tego powodu zawsze mnie bawią narzekania znajomych, ile to oni nie mają chorób czy innych dolegliwości. Nie jest to dziwne, skoro prowadzą tryb życia, który opisałeś.
A gdy jakiś próbuje się ogarnąć, to aż nie dowierzam, jak się można zapuścić do tego stanu. A najlepsze, że większość jeszcze nawet do 30 nie dobiła.
@HrabiaTruposz: hmm mam ~40 i nie mam nawet śladu żadnej z tych dolegliwości. Może dlatego, że nie #!$%@? śmieci, nie pije alko a samochód wybieram tylko wtedy kiedy mam coś/kogoś przewieźć albo mi się mega spieszy a nie dla wygody.

No i w wolnym czasie nie mogę usiedzieć na dupie i zawsze coś tam rzeźbię. Aha no i BMI mam w normie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JacobKawa: @Klepajro Kocham te rady:

- ktoś #!$%@? od 7 do 19 w pracy biurowej/fizycznej byleby zarobić na własny mikroapartament w dobrej lokalizacji, rata 5k, a w weekendy ma ochotę co najwyżej odpocząć i odespać cały tydzień
- Hurr durr źle, bo potem ma problemy ze zdrowiem, niech idzie na siłownie, albo pobiegać głupek hurr durr

- ktoś całymi dniami dba o siebie, siłownia, rower, bieganie, dieta pudełkowa, bycie fit
@niochland Ale gdzie ja coś takiego pisałem? Po prostu śmieszy mnie to użalanie się osób, które nic z tym kompletnie nie robią, a mają czas i środki, aby sobie poprawić komfort życia. Można w miarę dobrze wyglądać i być zdrowym niskim nakładem sił. Nie trzeba do tego żadnych specjalnych diet, czy planów treningowych. Wystarczy minimalna aktywność, wyeliminowanie/ograniczenie do minimum śmieciowego żarcia, alko i innych używek. Nie przesadzaj też, że karnet na siłownię
#!$%@? leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie, graniu w gierki czy weekendowe chlanie jojczą ze w wieku 30 lat mają starcze dolegliwosci xDDD


@Klepajro: tak tak, wszyscy co na coś chorują to ciepłe kluchy, weź typie #!$%@? się w łeb, ja od kilku lat mam problemy z plecami, miałem rwę kulszową i mam przepuklinę kręgosłupa od #!$%@? W PRACY FIZYCZNEJ ale przyjdzie taki debil wykopek i będzie się
@lycaon_pictus: w sumie w jaki sposób, bo też borykam się z stanem zapalnym i zesztywnieniem, a samą bliznę fizjo kazał leczyć mi odchyłami pleców do tyłu, i jeszcze mam staw przyczepiony będzie to fizjo niedługo uwalniał, jak będzie próbował testowo zasymulować wypadnięci dysku żeby zobaczyć w jakim to jest stanie
@lycaon_pictus W jaki sposób wyleczyłeś rwę? Chirurgicznie? Mi neurolog powiedział, ze już muszę z tym żyć i rozciągać kręgosłup żeby nie było nawrotów, a żeby całkowicie się tego pozbyć potrzebny jest zabieg operacyjny.