Wpis z mikrobloga

Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfra powie Ci na jakie schorzenie będziesz wkrótce cierpiał

1 - Hemoroidy
2 - Rwa kulszowa
3 - Zespół cieśni nadgarstka
4 - Wrzody żołądka
5 - Miażdżyca
6 - Artretyzm
7 - Zapalenie pęcherzyka żółciowego
8 - Ostroga piętowa
9 - Kamica nerkowa
0 - Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem

#glupiewykopowezabawy #heheszki #zdrowie
HrabiaTruposz - Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD
Zaplusuj ten wpis - ostatnia cyfr...

źródło: 0RFmNamckJkr4e7k

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Zabawa dla ludzi po trzydziestce xD


@HrabiaTruposz: #!$%@? leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie, graniu w gierki czy weekendowe chlanie jojczą ze w wieku 30 lat mają starcze dolegliwosci xDDD
  • Odpowiedz
leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie, graniu w gierki czy weekendowe chlanie jojczą ze w wieku 30 lat mają starcze dolegliwosci xDDD


@Klepajro: to uczucie gdy całe życie #!$%@?łem, byłem aktywny i w dobrym zdrowiu a kilka tabletek antybiotyku porobiło mnie tak że prawie skończyłem na wózku. Nie oceniaj tak ludzi bo historie są różne
  • Odpowiedz
@Koronanona ale Twój przypadek jest rzadki i Ci współczuję Mirasie. zdrówka i siły. niemniej sam zauważ ile jest biadolenia bądź co bądź młodych osób w wieku +/- 30 lat którzy umartwiaja się nad zdrowiem jakby mieli kilka dekad więcej a to wina ich obrzydliwego stylu życia
  • Odpowiedz
#!$%@? leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie, graniu w gierki czy weekendowe chlanie jojczą ze w wieku 30 lat mają starcze dolegliwosci


@Klepajro: hemoroidy to ma 100% ludzi bywających regularnie na siłowni, a do problemów z nadgarstkiem wystarczy praca w biurze xD
  • Odpowiedz
#!$%@? leniwe kluchy ktore cale zycie praktycznie spedzaja na kanapie


@Klepajro: to ja właśnie...

... ale od miesiąca ponad chodzę na lekcje pływania i teraz wszystko #!$%@? 10x bardziej. xD

I jak człowiek zapłaci z góry za cały kurs to głupio na zajęcia nie iść.

  • Odpowiedz