Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
glock

glock

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7304
  • Znaleziska 6582
  • Mikroblog 722
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 53

336

Długo mieszkają z rodzicami, nie zakładają własnych rodzin. Alarmujące dane GUS

Pokaż treści 18+

Długo mieszkają z rodzicami, nie zakładają własnych rodzin. Alarmujące dane GUS

Co trzeci mieszkaniec Polski między 25. a 34. rokiem życia jest tzw. gniazdownikiem. Chodzi o osoby, które mieszkają z r

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 02.07.2024, 11:58:09
  • 315
  • #
    przegryw
  • #
    samotnosc
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    gus
  • #
    rodzice
glock
glock 02.07.2024, 19:16:54 via Wykop
  • 2
@cichy-spokojny-grzeczny: chyba ze mieszkasz z nia u jej rodziów / w rodzinnym domu

353

Garmin może mieć kłopoty. Przeszukania w biurach polskiego oddziału

Garmin może mieć kłopoty. Przeszukania w biurach polskiego oddziału

Prezes UOKiK otrzymał sygnały wskazujące na możliwość zawarcia przez spółkę Garmin Polska antykonkurencyjnego porozumienia z dystrybutorami swoich produktów

maxicololo
z
mycompanypolska.pl
dodany: 19.06.2024, 06:59:44
  • 101
  • #
    afera
  • #
    garmin
  • #
    bieganie
  • #
    smartwatch
  • #
    zegarki
  • #
    rower
glock
glock 19.06.2024, 13:34:36 via Wykop
  • 29
Zmowa cenowa w Polsce na Garmina to żadna tajemnica. Każdy kto handluje Garminie wie o tym doskonale.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

664

Biedronka - oszukiwanie klienta w biały dzień

Biedronka - oszukiwanie klienta w biały dzień

Krótka historia o tym jak biedronka okrada/oszukuje klientów.

marek-ehman
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2024, 21:18:01
  • 204
  • #
    biedronka
  • #
    oszustwo
  • #
    polska
  • #
    zakupy
  • #
    ilejeszcze
glock
glock 30.05.2024, 19:09:31 via Wykop
  • 0
Przecież widać że nabiło rabat przy zamykaniu paragonu ale przed płatnością, więc miałeś się z prawdą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1407

Trzy czwarte Polaków przed 40 rokiem życia nie chce walczyć za Polskę

Pokaż treści 18+

Trzy czwarte Polaków przed 40 rokiem życia nie chce walczyć za Polskę

72% Polaków w wieku 18-29 lat nie chce wprowadzenia zakazu wyjazdu z Polski dla mężczyzn w wieku poborowym w razie ewentualnego konfliktu zbrojnego. W przedziale wiekowym 30-39 lat przeciwników ograniczeń jest już 79%. Najwięcej, bo aż 87 proc. jego zwolenników jest w grupie wiekowej 60-69 lat.

60groszyzawpis
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 18.05.2024, 17:33:36
  • 909
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    pieklomezczyzn
glock
glock 19.05.2024, 17:35:22 via Wykop
  • 3
@mvp84: a to przedsiębiorcy nie dostają 800+?
WielkiNos
WielkiNos
13.03.2024, 10:45:23
  • 641
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glock
glock 13.03.2024, 13:33:52 via Wykop
  • 1
@ForeverFailure: wydaje mi się, że czasami jest to działanie pod wpływem impulsu. Niestety czasu nie da się wrócić ale można zaobserwować jak ludzie skaczący czasami mają chwilę zawachania, tak jakby chcieli jednak zrezygnować. Może być to też działanie na pokaz. Prawda jest taka, że jak ktoś chce się zabić to zrobi to prędzej czy poźniej.
  • Odpowiedz

323

Śmiertelnie potrącił dwulatka i uciekł. Śledczy wypuścili go na wolność

Śmiertelnie potrącił dwulatka i uciekł. Śledczy wypuścili go na wolność

Zatrzymany mężczyzna, który jest podejrzany o potrącenie dwulatka w Obiecanowie pod Makowem Mazowieckim usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Kierowcy grozi do 12 lat więzienia. Decyzją prokuratury mężczyzna pozostaje na wolności.

SzycheU
z
polsatnews.pl
dodany: 07.03.2024, 09:29:26
  • 92
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    mazowieckie
  • #
    warszawa
  • #
    policja
glock
glock 07.03.2024, 12:28:45 via Wykop
  • -55
Uciekł bo pewnie był nafurany albo pijany. Żadna osoba z minimum empatii nie odjedzie po potrąceniu drugiego człowieka, tym bardziej dziecka. Z miejsca taki czyn powinien być karany dodatkowo
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

glock
glock 08.03.2024, 10:34:02 via Wykop
  • -1
@jasper-jons: po pierwsze nigdzie nie zaznaczylem, ze ejstem wszechwiedzacy. po drugie ucieczka z miejsca wypadku powinna byc karana dodatkowo. to moje zdanie do ktorego mam prawo. "xd"
glock
glock 08.03.2024, 10:35:33 via Wykop
  • -1
@Karbon315: rozumiem, ze jak przejedziesz psa/kota to tez sie nie zatrzymujesz?
glock
glock 08.03.2024, 10:42:32 via Wykop
  • -1
@Karbon315: no to gratuluje empatii, powodzonka

407

Jeśli Ukraina zostanie pokonana, kraj opuści ok. 10 mln osób

Pokaż treści 18+

Jeśli Ukraina zostanie pokonana, kraj opuści ok. 10 mln osób

W tym scenariuszu zdecydowana większość uchodźców uda się do Europy Zachodniej, a Niemcy będą jednym z głównych krajów docelowych. Rząd federalny zakłada jednak, że Ukrainie uda się utrzymać front do końca 2024 roku. [Welt]

czlowiek_z_lisciem_na_glowie
z
twitter.com
dodany: 10.02.2024, 13:49:06
  • 201
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
glock
glock 11.02.2024, 05:18:57 via Wykop
  • 0
@GryzeKisiel: Oczywiście, że się da. Mój teść, aktualnie lvl 65, mieszkał na 20m kw ( jeden pokój) w 10 osób. I wychował się na porządnego ojca i dziadka.
buchajacy_rog
buchajacy_rog
06.02.2024, 06:55:48
  • 1750
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glock
glock 06.02.2024, 10:28:58 via Wykop
  • 0
@buchajacy_rog Brawo Ty, czy liczyleś makro skladniki? jesli tak to jaki rozklad w posilkach? skąd wyniki - waga z pomiarem impedencja? jaki deficiy dzienny?
  • Odpowiedz

408

Na odcinku Avdiivki rosja ponosi 13 krotnie większe straty niż Ukraina

Pokaż treści 18+

Na odcinku Avdiivki rosja ponosi 13 krotnie większe straty niż Ukraina

Analiza zidentyfikowanych strat przez osoby zajmujące się ich identyfikacją. Zamiast podręcznikowego 3 straty strony ofensywnej do 1 straty strony broniącej się, rosja swoimi mięsnymi szturmami poniosła straty 13.2 do 1. Ponad 600 pojazdów bojowych na jednym tylko odcinku frontu.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 04.02.2024, 15:11:21
  • 122
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ciekawostki
  • #
    russiahateclub
glock
glock 05.02.2024, 05:35:30 via Wykop
  • 1
Ci zmuszeni byli cofnąć się do tyłu


@Kagernak: a da się do przodu?

635

Wojewódzki przeprasza. I co z tego? Wyjebongo na setki milionów złptych

Pokaż treści 18+

Wojewódzki przeprasza. I co z tego? Wyjebongo na setki milionów złptych

Ludzie dali się zwieść. Zainwestowali pieniądze w biznesowy projekt firmowany przez Palikota i Wojewódzkiego. Ponieśli straty, bo firma pod nazwą "Manufaktura Piwa Wódki i Wina" według ustaleń portalu "money.pl" w październiku 2023 r. była winna 1818 wierzycielom ponad 256 mln zł.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 08.01.2024, 13:56:58
  • 229
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    alkohol
  • #
    wojewodzki
  • #
    palikot
glock
glock 08.01.2024, 19:25:49 via Wykop
  • 11
Hipokryzja pełną gębą.
glock - Hipokryzja pełną gębą.

źródło: 1000016767

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

680

Gwałty armi Izraela tzw. IDF

Pokaż treści 18+

Gwałty armi Izraela tzw. IDF

Sprawa gwałtu w więzieniu na 15 letnim chłopcu aresztowanym (nielegalnie i bez postawienia zarzutów) przez siły zbrojne Izraela. W powiązanych inne historie głośnych gwałtów i nadużyć seksualnych żołnierzy IDF

t1000r
z
electronicintifada.net
dodany: 08.12.2023, 09:49:21
  • 86
  • #
    gwalt
  • #
    izrael
  • #
    syjonizm
  • #
    zbrodnia
  • #
    historia
  • #
    wojna
glock
glock 09.12.2023, 13:34:24 via Wykop
  • -1
@malin90: ale wiesz, że gwalt to niekoniecznie oznacza współżycie?

237

Transport publiczny w latach 90 na zdjęciach turysty z Anglii. Pamiętacie Nyski?

Transport publiczny w latach 90 na zdjęciach turysty z Anglii. Pamiętacie Nyski?

30 lat temu wszystko wydawało się takie, jak być powinno: na ulicach przegubowe Ikarusy i Jelcze. Na torach różne generacje tramwajowych "eNek". Na przystankach Nyski, Robury i tym podobne cuda oferujące komfort zbliżony do poziomu taksówkarskiego (he he). Nikomu nie śniła się klima w zbiorkomie ;)

Slazag
z
slazag.pl
dodany: 29.11.2023, 18:02:36
  • 75
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    katowice
  • #
    tramwaje
  • #
    bytom
glock
glock 30.11.2023, 12:46:27 via Wykop
  • 1
Pamiętam jak dziś, smród spalin w Ikarusie. Trzeba przyznać, że przez te 30 lat zrobiliśmy ogromny postęp. Nasze dzieci żyją obecnie w zupełnie innym świecie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

857

Rowerzystka potrąciła na chodniku niedowidzącą dziewczynę i szarpała ją za włosy

Pokaż treści 18+

Rowerzystka potrąciła na chodniku niedowidzącą dziewczynę i szarpała ją za włosy

Kiedy zniszczysz komuś życie weź to jako pożyczkę niech całe zło wraca do ciebie każdego dnia z 100 proc. odsetkami" napisała. Maja bardzo przeżyła wiadomość od sprawczyni, która kierując do niej te słowa złamała zakaz kontaktu.

darosoldier
z
epoznan.pl
dodany: 16.11.2023, 22:04:37
  • 131
  • #
    rower
  • #
    poznan
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    prawo
glock
glock 17.11.2023, 07:38:31 via Wykop
  • 72
Anna Maria Hadam-Dykcik


@Funky__Koval: https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,30410672,skazana-rowerzystka-zlamala-zakaz-kontaktu-gnebi-niedowidzaca.html tutaj normalnie podali z imienia i nazwiska wiec nie ma co się zastanawiać

536

Szarpanki z życiem - KOCHAM CIĘ SZWABIE!

Pokaż treści 18+

Szarpanki z życiem - KOCHAM CIĘ SZWABIE!

Commentary Video satyryczne muzyczne. Omawiany materiał: Magda Mołek Kurdej Szatan.

programista30k
z
youtube.com
dodany: 25.10.2023, 16:07:02
  • 99
  • #
    p0lka
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
  • #
    gonciarz
  • #
    gargamel
glock
glock 26.10.2023, 08:07:11 via Wykop
  • 0
@jeanpaul: no właśnie, zwykłe p---------e. Byłem ostatnio na oddziale w szpitalu przez tydzień i zdecydowanie więcej kobiet lekarzy niż mężczyzn, w dodatku same młode panie. Nie ma sensu oglądać dalej bo materiał kompletnie odklejony.

791

Hipokryzja stanowskiego

Hipokryzja stanowskiego

krula internetów

troll_konto_001
z
youtube.com
dodany: 08.10.2023, 14:16:50
  • 131
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    kanalsportowy
  • #
    wszystkodlapieniedzy
glock
glock 09.10.2023, 12:03:00 via Wykop
  • 2
@Tym: wyrwane z kontektsu, to była forma odpowiedzi na film latkowskiego, ktory oskarzal wiele osob o pedo w zatoce, bez zadnych dowodow
glock
glock 09.10.2023, 14:00:31 via Wykop
  • -1
@ZamaskowanyTajemniczySzachista: nie wiem, nie jestem fanem stano i nie bede go bronil ale przydalby sie obiektywizm

749

Latające rowery, Gdańsk, 02.09.2023

Latające rowery, Gdańsk, 02.09.2023

Sytuacja miała miejsce 02.09.2023. Kamerka ma ustawioną błędną datę. Kierowca miał dużo szczęścia (ja też, bo jechałem za nim), że akurat nikt nie jechał na zderzaku oraz że rowery nie spadły.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 03.09.2023, 14:35:01
  • 136
  • #
    rowery
  • #
    rowerzysci
  • #
    wypadki
  • #
    trojmiasto
  • #
    gdansk
glock
glock 04.09.2023, 06:26:01 via Wykop
  • -2
@LDevil: ale za to trzeba pamietac ze jednak pojazd staje sie dluzszy, plus ograniczenie widocnzosci do tyłu > wszystko ma swoje + i -
glock
glock 04.09.2023, 09:44:08 via Wykop
  • 0
@winobranie: nie no spoko, co tam ze nic nie widac z tylu, kamera cofania zaslonieta a czujniki nie dzialaja prawidlowo :D
glock
glock 04.09.2023, 09:59:42 via Wykop
  • 1
@winobranie: oczywiscie, szcegolnie jak rowery zaslaniaja, rozumiem że pasa zer wychodzi sprawdzić czy odstęp odpowiedni
glock
glock 04.09.2023, 11:27:09 via Wykop
  • 0
@winobranie: jak nie, ręką przez okno możę trzymać :)

339

Rowerzysta na jezdni a droga dla rowerów po lewej stronie - kto ma racje?

Rowerzysta na jezdni a droga dla rowerów po lewej stronie - kto ma racje?

To już kolejne nagranie tego typu jaki otrzymujemy. Rowerzysta na jezdni a droga dla rowerów po lewej stronie. I jedni i drudzy mają swoje racje. Jakie jest Wasze zdanie? Na nagraniu widzimy, że kierowca jak i rowerzysta postanowili sobie uprzykrzać życie. Ale podstawowa sprawa to trzymanie się

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 30.08.2023, 17:16:11
  • 466
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
glock
glock 01.09.2023, 10:12:35 via Wykop
  • 0
@abies-alba: to nie jest ddr tylko cpr
glock
glock 01.09.2023, 19:05:45 via Wykop
  • 0
Prawo o ruchu drogowym nie rozgranicza ciągu pieszo-rowerowego od drogi pieszo-rowerowej, stosując jedno ogólne określenie: droga dla rowerów i pieszych, chociaż za pomocą dro


@abies-alba: cpr jest nazwą potoczną, najważniejsze jest meritum, że tam także mogą poruszać się piesi i to po całejs szerokości, nie ejst to pas wyłącznie zarezerwaowany dal rowerów
Devasto27
Devasto27
Devasto27
31.08.2023, 10:53:12
  • 1840
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

glock
glock 01.09.2023, 09:45:10 via Wykop
  • 0
nie kazdy bohater nosi peleryne, brawo TY
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.08.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking