Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qqaquero
qqaquero

qqaquero

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 72
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 46
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
21 godz. i 58 min temu
  • 272
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.

https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
@tomasztomasz1234 625

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

więcej
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 17 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: Studia za państwowe, i kursy + specjalizacje za państwowe jeszcze do tego? Każdy zawód medyczny ma ustawowy obowiązek szkolenia i zbierania punktów tylko im za to nikt nie płaci, za specjalizację też nie.
  • Odpowiedz
isoverr
isoverr
przedwczoraj, 14:12:26
  • 463
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero przedwczoraj, 17:58:12 via Wykop
  • 1
@isoverr: niebawem nowa lokalizacja xdemona w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1258

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Naczelna Izba Lekarska przeciw rozszerzeniu kompetencji pielęgniarek.

Nowa ustawa rozszerza uprawnienia pielęgniarek i położnych. Naczelna Izba Lekarska sprzeciwia się wielu zmianom, choć zamiast merytorycznej polemiki dominuje obrona dotychczasowego monopolu lekarzy na część świadczeń i decyzji medycznych.

Ahmedzik09
z
facebook.com
dodany: 17.06.2026, 14:45:03
  • 99
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 23:53:58 via Wykop
  • 9
@paczajki: no niech wprowadzą nagrywanie to może lekarze czasem wyjdą z dyżurki pokazać się w kamerce xD

1152

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Życie lekarza :D

armiakrolewska
z
joemonster.org
dodany: 17.06.2026, 17:20:57
  • 149
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    szpitalnadoriel
  • #
    leczenie
  • #
    sluzbazdrowia
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 23:41:34 via Wykop
  • 2
@Pompejusz: plus w dużej części premia uznaniowa, wczasy pod gruszą, premia roczna. Myśle że jest to spokojnie do zrobienia
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 23:44:17 via Wykop
  • 3
@tellet: w kampanii chwalil się że sam zbudował ten szpital także no, będzie super legitny audyt
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 23:50:47 via Wykop
  • 0
@robsonx: wejdź sobie zobacz do luxmedu jaki tam jest przemiał i jak krótkie okienka czasowe, tylko praca jest poukładana i przewidywalna to czy spokojna to już kwestia indywidualna. W szpitalu jesteś understaffed albo ukrainiecstaffed i zdarza się jazda bez trzymanki 24/7 za podobny pieniądz. No ale zdarzają się też spokojne dyżury gdzie idziesz spanko.

1325

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie dowiedziało się Polskie Radio RDC.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 17.06.2026, 12:10:49
  • 196
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 15:13:50 via Wykop
  • 1
@hrabia_ponimirski: jakie k---a konsekwencje xD audyt od członków partii zaangażowanych w sprawę żeby zamieść jak najwięcej pod dywan? Kradzież x pieniędzy vs kradzież x pieniędzy + koszty procesowania udawanych konsekwencji.

2961

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 12:34:56 via Wykop
  • 0
@Pznienacka: za głupią kwalifikację dawców do oddania krwi masz stawki 150zł/h co jest chyba najniżej w łańcuchu zarobków czyli za 160h 24k brutto b2b. Szpital i dyżury to ZACZYNAMY od 30k wzwyż.
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
dzihadysta_skrajnego_patriarchatu
17.06.2026, 07:07:14
  • 17
jak pół roku temu pisałem że jak lekarz mówi że zarabia poniżej 50tys miesięcznie to albo jest leniwy albo kłamie


to dostawałem minusy i głupiomądre batmany i inni wyżywali się nade mną że informacje z d--y wziąłem i w ogóle to cały czas zarabiają mało

a teraz się okazuje że rzeczywiście kłamałem bo nie 50tys a 100tysi miesięcznie, wtedy by było bliżej prawdy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 17.06.2026, 08:56:20 via Wykop
  • 0
@johann_10: Etat specjalisty plus jeden dyżur w tygodniu (dodatkowe 16,5h pn-pt lub 24h sb-nd) to spokojnie 30k jest do zainkasowania. A jak ktoś jest w stanie trzaskać po 300h to już w ogóle.
  • Odpowiedz

1284

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16.06.2026, 08:07:42
  • 170
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
qqaquero
qqaquero
qqaquero 16.06.2026, 11:16:45 via Wykop
  • 11
@vanschout: lekarz ma tyle za jeden dyżur, EWIDENTNIE TRZEBA D-----Ć PIELĘGNIARKI CO MAJĄ TYLE ZA MIESIĄC XD
qqaquero
qqaquero
qqaquero 16.06.2026, 11:21:43 via Wykop
  • 0
@Detharon: jak będzie limit na godzinę to na dyżurze będą robili teleporady, albo zdalne wykłady na uczelni. Tej siły już nie powstrzymacie, dilerzy bmw też muszą za coś żyć.
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
16.06.2026, 07:07:38
  • 984
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 16.06.2026, 10:06:11 via Wykop
  • 22
@kondor_20_zglos_sie: za taki dyżur +/- 6k pln jakoś nikt tego nie zaznaczył
  • Odpowiedz
Nill0n
Nill0n
11.06.2026, 00:06:52
  • 25
W liceum zorganizowali nam wycieczkę do oczyszczalni ścieków k---a xd #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 11.06.2026, 13:41:56 via Wykop
  • 0
@Nill0n: o my taką mieliśmy w podstawówce, i największą atrakcją było to że wali gównem (bawiliśmy się świetnie analizując w której strefie waliło najgorzej)
  • Odpowiedz
qqaquero
qqaquero
qqaquero 09.06.2026, 10:56:22
  • 6
Dla zdrowia i świętego spokoju unikam wszelkich tematów politycznych i pochodnych, ale jakoś tak przypadkiem trafiłem na materiał Stana #kanalzero #stanowski o tym jak to pani kontrolerka US/KAS wlepiła mandat pizzerii za stosowanie nieprawidłowej stawki VAT na pozycji z owocami morza. Pizzeria zrobiła z siebie ofiarę na całą Polskę, a Kris pojechał się po babeczce tak, że na jej miejscu bałbym się z domu wychodzić w obawie przed
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero
Autor
09.06.2026, 11:21:37 via Wykop
  • 0
@Trampoliniusz-Pompka: Nie wiesz jaki był powód kontroli, może ktoś zgłosił, może ktoś brał fakturę i de facto został oszukany na x zł VAT-u który miałby do zwrotu. Poza tym żeby zmienić stawkę z 8 na 23 musisz kliknąć całe 4 przyciski na klawiaturze. No ale lepiej żeby urzędnik udawał że się nic nie stało i za darmo nastawiał karku xD
  • Odpowiedz
qqaquero
qqaquero
qqaquero
Autor
09.06.2026, 11:46:01 via Wykop
  • 0
@Trampoliniusz-Pompka: zamówiły jedną rzecz i już w---------a xD. Ustalasz stawki VAT do pozycji przy okazji programowania kasy. Jakby ktoś sprzedawał części komputerowe na 8% to też byłoby spoko? Albo ktoś wystawiałby faktury na VAT 22% bo głupia platforma podniosła
  • Odpowiedz
qqaquero
qqaquero
qqaquero
Autor
09.06.2026, 12:30:01 via Wykop
  • 1
Zakładam nową pizzerię pierwsze co robię to nie sprawdzam niczego, na wszystko daję 8% i c--j xD super logika. Poza tym nie znamy całego przebiegu kontroli z jakiegoś powodu dali taki mandat a nie inny, nazywanie mandatu 2000zł surową karą jest śmieszne, 1/3 obrotu z jednego dnia średniej pizzerii, jak sprzedali 200 takich pizz to są na zero z samego tego podatku. Tak jak mówiłem niektórzy byli zobowiązani do pokrycia różnic i
  • Odpowiedz

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 269
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 10:57:34 via Wykop
  • 10
@staszaiwa: co niby możesz policzyć z nagrania gdzie widać kilka metrów pod kątem z dziwnego obiektywu gdzie audi będzie może na kilku klatkach.
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 11:12:58 via Wykop
  • 9
@staszaiwa: to po c--j piszesz że jechał 200 i nie do końca rozumiem nie piętnowania brudasa ciapaka śmiecia który zrobił najbardziej upośledzony manewr jaki tylko można sobie wyobrazić (standardowy manewr dla tej nacji) doprowadzając do tragedii.
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 11:19:51 via Wykop
  • 5
@ericflat zakładając że ktoś mógł być na prawym pasie kawałek wcześniej to możliwe że w ogóle nie było kebaba widać do ostatniej chwili
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 11:22:32 via Wykop
  • 4
@staszaiwa: nie mówię że nie ma z-----------y, ale ten manewr mógł skasować dosłownie każdego niezależnie od prędkości, totalne zaskoczenie i zerowe szanse na reakcję. Jak jadę to zawsze się rozglądam czy jakiś matoł nie wyjedzie z lewej/prawej na czerwonym ale takie coś to nawet by mi nie przyszło do głowy. Jak w ogóle można o-----ć coś takiego.
qqaquero
qqaquero
qqaquero 09.06.2026, 09:52:27 via Wykop
  • 0
@ketrab86: chyba w takim audiku jest elektroniczny prędościomierz ale nie dam sobie głowy uciąć. @staszaiwa no to faktycznie jak cokolwiek zdążył zahamować to mógł w okolicach skrzyżowania lecieć tyle
qqaquero
qqaquero
qqaquero 09.06.2026, 10:23:01 via Wykop
  • 0
@ketrab86: chodziło mi o cyfrowy, w domyśle ostatni zapis z komputera
Herm1t
Herm1t
08.06.2026, 15:21:15
  • 96
Powiem wam tak - wszyscy się śmiejecie z mojego Dino, a prawda jest taka, że ostatni piątek pokazał jak odporne są to akcje na zawirowania rynkowe.
Śmieć po prostu spada równo i systematycznie praktycznie każdego dnia, więc go kryzysy nie obchodzą.

#gielda #meczennicydino
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 08.06.2026, 23:31:02 via Wykop
  • 0
@Herm1t: Odbije, musi xD maybe im a bit early but im not wrong
  • Odpowiedz
bar125
bar125
08.06.2026, 07:27:28
  • 59
Przypominam, że inwestujemy długoterminowo. Za 5 może 10 lat będziemy się z tych spadków śmiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
bar125 - Przypominam, że inwestujemy długoterminowo. Za 5 może 10 lat będziemy się z ...

źródło: atsly5

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 08.06.2026, 12:16:09 via Wykop
  • 0
@bar125: k---a a myślał człowiek że złapał dołek na dino xD
  • Odpowiedz

711

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Czy stać nas dalej na zakaz handlu w niedzielę?

Kiedy kilka lat temu wprowadzano zakaz handlu w niedziele, jednym z głównych argumentów była ochrona pracowników i troska o miejsca pracy. Dziś sytuacja na rynku pracy wygląda jednak inaczej niż wtedy. Według najnowszych danych GUS stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi około 6 proc.

RitmoXL
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 11:58:18
  • 285
  • #
    praca
  • #
    rynekpracy
  • #
    zakazhandlu
  • #
    niedzielahandlowa
  • #
    gospodarka
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 18:32:39 via Wykop
  • -4
Tak szczerze sprzeda się więcej towaru? Ludzie zjedzą więcej albo kupią więcej ubrań/telewizorów/whatever? Większość firm/urzędów/sklepów specjalistycznych i tak jest czynna pon-pt. Zamiast tego więcej kasy zamiast do zagranicznych firm idzie do w większości polskich przedsiębiorców w branży HoReCa i turystyki którzy odprowadzają podatki tutaj a nie u wroga lub w Portugalii.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 19:46:47 via Wykop
  • -1
No ale stracą biznesy lepiej opodatkowane które wymieniłem. Czemu to miałoby być bardziej korzystne dla nas?

52

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!
kiero_profesjonal
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 14:36:54
  • 96
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    drogi
  • #
    agresjadrogowa
qqaquero
qqaquero
qqaquero 07.06.2026, 18:55:06 via Wykop
  • 0
@av-va: sprowokował jadąc prosto na drodze? xd
elofrytki
elofrytki
05.06.2026, 11:16:02
  • 125
Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jakim kosztem

Jak zabiera ją z jej pracy to wchodzi do auta już obrażona
Dopóki nie weźmie jej na sushi czy inne modne g---o typu matcha to siedzi z morda jak podkowa

Potrafi
elofrytki - Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jaki...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 05.06.2026, 12:23:13 via Wykop
  • 25
@elofrytki: dla beciaka bankomata będzie taka jak mówisz, dla chada do rany przyłóż
  • Odpowiedz
qqaquero
qqaquero
qqaquero 06.06.2026, 08:04:47 via Wykop
  • 0
@Arivederczi: beciak alert
  • Odpowiedz

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
qqaquero
qqaquero
qqaquero 04.06.2026, 19:59:15 via Wykop
  • -2
@FrasierCrane: kolega widział kiedykolwiek ZK chociaż w TV czy opiera się na bełkocie ludzi takich jak majtczak? Jedno moje przemyślenie bo nie chce mi się strzępić ryja na ten ciechocinek który się odbywa za murami: jakby przeciętny polak dowiedział się o ile lepsza jest opieka zdrowotna dla więźnia niż dla niego to by się nogami nakrył.
qqaquero
qqaquero
qqaquero 05.06.2026, 06:28:09 via Wykop
  • -1
@Mesk: O czym ty mówisz, oni wszyscy wychodzą zdrowsi niż przyszli. Codziennie masz dostępne pielęgniarki i w zależności gdzie to też lekarza, wszystkie leki które biorą mają zapewnione a jak ich coś boli to dostają również tableteczkę ekstra. Jak tylko cokolwiek poważniejszego się dzieje od razu jest wzywana karetka. Przyjęcia na oddziały też mają organizowane, nic nie muszą załatwiać xD. Nie wiem czym się objawia to "średniowiecze" masz normalne zawody
otonavauni
otonavauni
otonavauni
23.05.2026, 09:42:03
  • 1349
Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranicza płacenie podatków w Polsce do poziomu mikro, organizuje akcję (na której zarabia owa korporacja sprzedając reklamy) po to by kupić lek za 12 milionów dla chorego polskiego dziecka od innej amerykańskiej korporacji. Jak wiele musiało się wydarzyć by ludzie przestali zauważać, że żyją w dystopii.
#latwogang #antykapitalizm #usa #zdrowie
otonavauni - Strimer, korzystając z platformy amerykańskiej korporacji, która ogranic...

źródło: 5unh82

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qqaquero
qqaquero
qqaquero 24.05.2026, 07:22:15 via Wykop
  • 0
@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: jakie limity chłopie, teraz na medycynę bezpłatną masz dużo niższe progi niż kiedyś a na prywatną masz kredyt który państwo spłaca w całości jak ukończysz specjalizację, progi są tak niskie że wystarczy napisać maturę na 60-70% a jak nie umiesz się nauczyć tyle na tą maturę to możesz sobie odpuścić meda bo ilość materiału zmiecie z planszy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking