Tak mniej więcej widzę oburzenie prawaków w tym momencie xd
Co nie znaczy rzecz jasna, że Szpital Południowy nie ma zostać przeaudytowany do spodu i że jakieś pociotki z KO nie kradły, ale to zdaje się jest problem ze sporą częścią środowiska lekarzy, nie tylko tych umocowanych politycznie ¯\(ツ)/¯












Prawacy od jakiś 2 tygodni zaczęli przechylać wajchę na wykopie, zalejemy was naszą liczbą.
Nie będziecie dostawać łomotu jedynie na głównej, ale również tutaj
#polityka