Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
f0rtnight

f0rtnight

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 757
  • Znaleziska 179
  • Mikroblog 578
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0

492

W końcu Polska zwróciła się o pomoc finansową UE w związku z powodzią

W końcu Polska zwróciła się o pomoc finansową UE w związku z powodzią

Jest wniosek Polski do Komisji Europejskiej o pomoc finansową w związku z wrześniową powodzią w naszym kraju. Zgłoszona przez wojewodów i ministerstwa łączna kwota wydatków i strat poniesionych w infrastrukturze wynosi ponad 13 mld zł.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 29.11.2024, 19:06:58
  • 82
  • #
    polska
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    powodz
f0rtnight
f0rtnight 29.11.2024, 20:32:18 via Wykop
  • -21
Für Deutschland uśmiechnięci. A nie, chwila...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM317K
LM317K
08.11.2024, 11:44:15
  • 1
Którą witaminę D+K zamawiacie?
#suplementy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight 17.11.2024, 10:48:02 via Wykop
  • 0
@LM317K: wcześniej zamawiałem ostrovit 4 tys. Jednostek. Ale mimo suplementacji 3 tabletek dziennie poziom D3 we krwi miałem ok. 50. Teraz przerzucam się na krople dr jacobs 2 tys. jedn. W kropli. Zobaczymy jak się będą sprawdzać.
  • Odpowiedz
misrz_mocy_ognia
misrz_mocy_ognia
14.11.2024, 09:05:54
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight 14.11.2024, 15:53:21 via Wykop
  • 0
@misrz_mocy_ognia: peak kasjo i murańscy mieli w podobnym czasie (fame 8-12), ale Ferrari miał peak jednak wcześniej. No a Natan jak sam przyznałeś dużo później.
  • Odpowiedz
FilippoX
FilippoX
19.09.2024, 15:36:58
  • 0
Może ktoś spotkał się z tym samym problemem i doradzi. Projektor Epson użytkowany do oglądania tv 6,5 roku na trybie eko, czas pracy lampy dobija do 4000 godzin. Od jakiegoś czasu zaczął migać obraz, niezbyt intensywnie ale na tyle że przeszkadza w oglądaniu. Miga tak od samego momentu włączenia, a dalej różnie, albo przestaje po ok 30 minutach i następnie już nie miga, albo miga przez cały czas. Google mówi że to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight 28.10.2024, 23:31:43 via Wykop
  • 0
@FilippoX: czytałem, że włączenie projektora na jakiś czas w trybie normal pomaga.
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 24.10.2024, 13:51:34
  • 0
Czy dom w stanie deweloperskim może stać przez zimę bez ogrzewania?

Budowa (tynki wewnętrzne, posadzki) zakończyła się już w maju. Od tego czasu dom stoi bez zmian, ale zaczynają się zimne dni i zastanawiam się czy uruchomić piec gazowy i Ogrzewnaie podłogowe.

#dom #budujzwykopem #ogrzewanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight
Autor
24.10.2024, 14:00:41 via Wykop
  • 0
@Catmmando: tynki i posadzki były położone w marcu. Myślisz że po takim czasie nadal są wilgotne?
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
24.10.2024, 20:21:53 via Wykop
  • 0
@Iskaryota: grawitacyjną
@Torgerd mam już zalaną instalację
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 28.09.2024, 12:03:40
  • 1
Jakiś psikutas uderzył mi samochód drzwiami na parkingu. Da radę taką wgniotkę jakoś naprostować domowymi sposobami?

#motoryzacja #samochody #detailing #autodetailing #lakiernictwo
f0rtnight - Jakiś psikutas uderzył mi samochód drzwiami na parkingu. Da radę taką wgn...

źródło: 1000046666

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight
Autor
28.09.2024, 12:17:18 via Wykop
  • 0
@kimikini: a nie domowymi?
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
28.09.2024, 17:05:59 via Wykop
  • 3
@kimikini: jaka to różnica? Inaczej się to naprawia w zależności od wartości samochodu? xD
  • Odpowiedz

739

Uśmiechnięta Polska skazała Barbarę Pielę za... satyrę

Uśmiechnięta Polska skazała Barbarę Pielę za... satyrę

Zostałam skazana na 5 mies. OGRANICZENIA WOLNOŚCI i 25 tys. na WOŚP - za SATYRĘ animację z HGW i J. Owsiakiem - napisała na platformie X Barbara Piela, autorka satyrycznych animacji Plastusie. Jak wspomniała, wcześniej dwukrotnie umarzano sprawę...

Seno909
z
wpolityce.pl
dodany: 07.09.2024, 23:03:45
  • 356
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    lewackalogika
  • #
    lewactwo
  • #
    eurokolchoz
  • #
    polityka
f0rtnight
f0rtnight 08.09.2024, 11:33:45 via Wykop
  • 2
@dj_sasek: pytanie czy podczas umarzania sądy były narzędziem władzy, czy w trakcie skazywania?
f0rtnight
f0rtnight 02.09.2024, 13:39:02
  • 0
Polecacie jakąś firmę, która zajmuje się montażem systemów alarmowych do domów wraz z kamerami? Tak żeby nie zdarli milionów monet. Okolice #warszawa

#monitoring #kamery #cctv #alarm #budujzwykopem #dom
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight
Autor
02.09.2024, 17:02:53 via Wykop
  • 0
@Vader-Poland: kamery dodatkowo, tylko czujki podpięte pod ochronę.
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
02.09.2024, 17:03:15 via Wykop
  • 0
@jancio_wodniczek: mam kable pod czujki alarmowe, ale pod kamery nie
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
02.09.2024, 17:04:23 via Wykop
  • 0
@JoMaHaa: szukam kogoś z polecenia. Może ktoś miał styczność ze specjalistą, który nie ściągnie dużo hajsu. A zazwyczaj takie najpopularniejsze opcje są droższe.
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
03.09.2024, 12:55:13 via Wykop
  • 1
@Vader-Poland: i na jaką firmę ochroniarską w końcu padło?
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
31.08.2024, 21:33:37
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight 31.08.2024, 21:34:16 via Wykop
  • 1
@stasiu84: Portable Document Format
  • Odpowiedz

934

"Na wasze emerytury będą składki płaciły wasze dzieci, których nie zrobiliście"

"Na wasze emerytury będą składki płaciły wasze dzieci, których nie zrobiliście"

Robert Gwiazdowski: "ZUS nie zgromadził żadnych pieniędzy. Składki, które płacicie do ZUS są natychmiast wydawane na emerytury dzisiejszych emerytów. Na wasze emerytury będą składki płaciły wasze dzieci, których nie zrobiliście".

Szewczenko
z
x.com
dodany: 13.08.2024, 22:24:46
  • 566
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
f0rtnight
f0rtnight 14.08.2024, 08:09:18 via Wykop
  • 7
@TrudnyMinus: cholera, szkoda że takich ekspertów z wykopu nie zatrudniają w rządzie. Zaraz by to załatwili.
f0rtnight
f0rtnight 06.08.2024, 12:00:33
  • 0
Chciałbym w domu całą podłogę na parterze wykonać z płytek (jednolite w przedpokoju, łazience, kuchni i salonie). Wszędzie jest podłogówka.
Z kolei kobieta wolałaby panele, bo boi się zimnej podłogi w okresach bez ogrzewania (bombelki w przyszłości).

Co doradzicie?

#remontujzwykopem #remont #urzadzanie #projektowaniewnetrz #architekturawnetrz #wykonczenia #dom #budownictwo

Co na parter w domu

  • Całość z płytek 16.7% (11)
  • Całość z paneli 24.2% (16)
  • Panele w salonie, płytki w kuchni i ew. w przedpok 59.1% (39)

Oddanych głosów: 66

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

roonie
roonie
roonie
06.08.2024, 12:18:34 via Wykop
  • 3
@f0rtnight: Właśnie płytki (gres) przy bombelkach mają tą zaletę że może się woda wylać i nic nie napuchnie.
  • Odpowiedz
Kotgrazynka
Kotgrazynka
Kotgrazynka
06.08.2024, 12:38:28 via Wykop
  • 1
@f0rtnight: dla mnie płytki to tylko kuchnia, łazienka i przedpokój. Zupełnie odbierają przytulność wnętrza.
@roonie no i na takie problemy odpowiadają panele winylowe :)
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 11.07.2024, 08:57:52
  • 1
Czy to znowu babcia Kasia szaleje w Warszawie? Wał Miedzeszyński przy zjeździe na most Siekierkowski

#warszawa #protest #klimat #babciakasia
f0rtnight - Czy to znowu babcia Kasia szaleje w Warszawie? Wał Miedzeszyński przy zje...

źródło: 1000044102

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mietowy_
Mietowy_
11.07.2024, 09:25:19 via Android
  • 5
@f0rtnight ja chciałbym sę dowiedzieć kto ich sponsoruję, nie wierzę w to, że robią to za darmo...
  • Odpowiedz
e....._
konto usunięte 11.07.2024, 11:08:15 via Wykop
  • 0
@Mietowy_: A to nie przypadkiem sam urząd miasta Warszawa wynajął im biuro za półdarmo?
  • Odpowiedz
ludi91
ludi91
25.05.2024, 11:16:05
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight 25.05.2024, 12:26:37 via Wykop
  • 5
@ludi91: dostał takiego samograja, że wystarczyło przez większość czasu nic nie mówić, czasami dopytać się czy oponent słyszał inwektywę, ewentualnie uchylić się przed latającym krzesłem. Ale i tak był o galaktykę lepszy niż Żulfik tłumiący dymy w zarodku.
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 20.05.2024, 17:08:43
  • 0
CPU: AMD 7500f
Chlodzenie CPU: Arctic Freezer 36
Pasta: MX-6

Złożyłem nowego kompa i w idle cpu osiąga temperatury ok. 46-48 st. Celsjusza, co wydaje się być trochę za wysokim wynikiem.

Z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Huntley
Huntley
20.05.2024, 17:14:44 via Wykop
  • 4
@f0rtnight: undervolting
  • Odpowiedz
Zerp
Zerp
20.05.2024, 17:16:43 via Wykop
  • 8
@f0rtnight: ale po co przeciez 46c to zimny jest xD
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 07.05.2024, 20:20:07
  • 0
Które kraje już są zakwalifikowane w finale i dlaczego?

#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris006
kris006
07.05.2024, 20:21:21 via Wypiek
  • 0
@f0rtnight Szwecja za zwycięstwo, Francja UK Niemcy i ? Włochy z Hiszpanią? Za pchanie dużej kasy w organizację tego k--------a
  • Odpowiedz
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
07.05.2024, 20:21:42 via Wykop
  • 0
@f0rtnight: wielka piątka założycieli + gospodarz
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 07.05.2024, 20:02:01
  • 3
#eurowizja to prawda, że niektóre kraje od razu przechodzą do finału?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
07.05.2024, 20:03:21 via Wykop
  • 0
@f0rtnight: pół legenda, półprawda, pół nieprawda
  • Odpowiedz
ProAero
ProAero
07.05.2024, 20:03:24 via Wykop
  • 0
@f0rtnight: tak
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 20.04.2024, 16:33:24
  • 1
Jaki skuter 125cc polecicie na dojazdy do pracy ok. 800 km miesięcznie?
Trasa zawiera drogę szybkiego ruchu, więc fajnie jakby dobijał 100+ km/h (120 by było zajebiście).
No i dobrze żeby skuter był całkiem duży, bo chcę się na nim komfortowo zmieścić (194cm/100kg).
Budżet załóżmy do 8 tys. zł, chyba że nic sensownego się w tej cenie j8e znajdzie.

#motocykle #motocykle125 #125cc #bojowka125cc #
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight
Autor
20.04.2024, 23:49:00 via Wykop
  • 0
@wiaderkoo: 120 km/h nie jest konieczne. Będzie git jak osiągnie 100 km/h. Na ten moment nie rozważam kat. A.

@WolvvloW wygodna pozycja, nie trzeba zmieniać biegów :D

@MrDracek wystarczy, że będzie osiągać 100 km/h, nie musi jechać 120. A te 3-kołowce to prawdopodobnie już za duży wydatek. Chyba że znajdzie się coś w tym budżecie.
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
21.04.2024, 07:51:34 via Wykop
  • 0
@Zielony34: Wiem że dużo ludzi będzie polecać robienie prawka A, bo po zakupie 125cc chce się jeździć na czymś większym, ale na ten moment nie chcę robić prawka. Stąd decyzja o 125cc.
Z tą drogą szybkiego ruchu źle się wyraziłem, bo to właściwie jest obwodnica Warszawy, a tam jest do 100 km/h, tylko wszyscy jeżdżą szybciej, bo są 3/4 pasy.

@Podstarzaly_Mandalorianin myślałem o 8 tysiącach, ale jak patrzę na
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight
Autor
21.04.2024, 11:53:02 via Wykop
  • 0
@Adam_Malysz: wybieram 125cc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
f0rtnight
f0rtnight 18.04.2024, 11:55:59
  • 0
Podzieli się ktoś swoim linkiem polecającym do zooplus? Chciałem tam założyć konto, a podobno dają 10% na zamówienie z polecenia.
#zooplus #koty #psy #zwierzeta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f0rtnight
f0rtnight
Autor
18.04.2024, 12:42:12 via Wykop
  • 0
@Kizio: coś zniżka nie wchodzi (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.09.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking