Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AgentGecko

AgentGecko

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50452
  • Znaleziska 6575
  • Mikroblog 43877
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 612
AgentGecko
AgentGecko 7 godz. i 12 min temu
  • 4
W reprezentacji RPA zagrał gość, który prawie nazywał się SHITHOLE (Sphephelo Sithole) ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #mundial
AgentGecko - W reprezentacji RPA zagrał gość, który prawie nazywał się SHITHOLE (Sphe...

źródło: 257293_en

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klima777
Klima777
7 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@AgentGecko:
Klima777 - @AgentGecko:

źródło: 1000001166

Pobierz
  • Odpowiedz
zaq22
zaq22
zaq22
7 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 2
Sithole wygląda jakby uciekł z plantacji.
zaq22 - Sithole wygląda jakby uciekł z plantacji.

źródło: 31178

Pobierz
  • Odpowiedz

AgentGecko
AgentGecko 9 godz. i 12 min temu
  • 0
Anana Kofana
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biesiadnik
Biesiadnik
przedwczoraj, 12:27:17
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko przedwczoraj, 12:36:33 via Wykop
  • 0
@Biesiadnik: Możesz wrzucić tą grafikę całą, nieprzyciętą? Bo wydaje się fajną ściągą, a też jak co jakiś czas jak wracam do uniwersum Perseusza to mylą mi się watki i kto był kim.
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
30.05.2026, 19:20:58
  • 4
#mecz AUIIII
BigVV - #mecz AUIIII

źródło: 3320ce7abb623236edf29654fc47f8edd17b60ed58947e682bc8ff8444480caa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 30.05.2026, 19:27:56 via Wykop
  • 1
@BigVV: to wtedy co ruchał Tajki z kutasami?
  • Odpowiedz
AgentGecko
AgentGecko 30.05.2026, 18:49:12
  • 0
Szpakowski, zamknij dupe, stary capie
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donemesso
donemesso
30.05.2026, 18:50:51 via Wykop
  • 0
@AgentGecko: wara od Darka!
  • Odpowiedz

imnotnorm
imnotnorm
23.05.2026, 22:24:31
  • 14
#mecz piękna okrągła liczba, a to tylko 4 lata, co by było gdyby... #fcbarcelona
imnotnorm - #mecz piękna okrągła liczba, a to tylko 4 lata, co by było gdyby... #fcba...

źródło: HJCQDFrWAAEICII

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 25.05.2026, 12:22:01 via Wykop
  • 1
@imnotnorm: Dlatego żałuję, że nie został na jeszcze jeden sezon dłużej, bo pewnie kilkanaście bramek by strzelił. Przeskoczyłby Eto'o i zajął 8. miejsce.
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
25.05.2026, 10:47:27
  • 7
#mecz #fcbarcelona - #realmadryt 8:0 xDDD
#pilkanozna #mundial
plackojad - #mecz #fcbarcelona - #realmadryt 8:0 xDDD
#pilkanozna #mundial

źródło: HJKLMPBWIAAicKw

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 25.05.2026, 12:15:14 via Wykop
  • 2
ciekawe, że powołał Gaviego czy Olmo, ale już nie Fermina


@fabcio93: Bo Fermin złapał kontuzję w końcówce sezonu, która eliminuje go z wyjazdu na mundial.
  • Odpowiedz
sewieu666
sewieu666
23.05.2026, 20:32:22
  • 0
TEN GOL LEWANDOWSKIEGO POKAZUJE CALĄ KARIERE LEWANDOWSKIEGO, GDYBY PIERWSZY STRZAL NIE POLECIAL W NIEGO TO NIC BY NIE STRZELIL TYP NAWET NIE BYL PRZYGOTOWANY NA TO A WY GO CHWALICIE XD

#mecz #lewandowski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 23.05.2026, 20:34:14 via Wykop
  • 5
@sewieu666: TWOJA STARA BYŁA NIEPRZYGOTOWANA NA STRZAŁ
  • Odpowiedz
Wolf1986
Wolf1986
14.05.2026, 09:03:49
  • 1
#realmadryt

Co sądzicie?

https://x.com/ivaanblanco26/status/2054483961338847297?s=46&t=WdgT47sSRwQcEDSzsxoxeA
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 14.05.2026, 20:39:31 via Wykop
  • 0
@Wolf1986: Sprawka Negreiry i Tuska!
  • Odpowiedz

2568

Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!

Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!

Paweł K., adwokat od "trumny na kółkach", został zatrzymany przez policję - ustaliły "Fakty" TVN.

Endrula83
z
tvn24.pl
dodany: 07.05.2026, 16:25:22
  • 332
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
AgentGecko
AgentGecko 08.05.2026, 14:28:39 via Wykop
  • 1
Co za śmieć. Ha, tfu na jego ryj!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AgentGecko
AgentGecko 28.04.2026, 14:14:28
  • 0
Szukam zegarka do garnituru (kilka wesel w tym roku muszę obskoczyć). Budżetowo, najlepiej tak do 300, ewentualnie 350 złotych.

Na oku mam takiego CASIO z CreationWatches za 64 Euro. Wiem że dojdzie jeszcze jakieś cło.
I tak, wiem, że garniturowiec mógłby być jeszcze bardziej minimalistyczny, ale mi się akurat zawsze podobały te moon phase bajery, więc takie coś może być, ale nie musi.

Znajdę coś ciekawszego, lepszego w podobnym budżecie?
AgentGecko - Szukam zegarka do garnituru (kilka wesel w tym roku muszę obskoczyć). Bu...

źródło: MTP-M110L-1AV_MED

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GorinNoSho82
GorinNoSho82
GorinNoSho82
28.04.2026, 14:17:08 via Wykop
  • 6
@AgentGecko: jak masz 13 lat to ten jest idealny
  • Odpowiedz
czlowiekbozy
czlowiekbozy
czlowiekbozy
28.04.2026, 14:25:14 via Wykop
  • 1
@AgentGecko: Pagani 1654 https://allegro.pl/produkt/zegarek-kwarcowy-pagani-design-1654-niebieski-3-bar-175be3d8-b31c-48cf-b756-846d52e2d37c?offerId=17680785525
Na bransolecie to np. Addiesdive 2030
https://www.artwatch.pl/Zegarek-kwarcowy-Addiesdive-2030-Piaskowy-10-Bar-p179
  • Odpowiedz

4271

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"

Tl:dr: Konfitura walcząc z parkowaniem na chodniku niszczy ludziom życia i biznesy, pastwi się nad ludźmi i przyczynia się do wypadków drogowych.

Bulbulator1234
z
facebook.com
dodany: 26.04.2026, 18:03:23
  • 617
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
AgentGecko
AgentGecko 27.04.2026, 14:11:59 via Wykop
  • 1
yeah bunny pazura
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

336

Ukraińcy uderzyli w rosyjskie okręty desantowe. Pokazali nagranie

Ukraińcy uderzyli w rosyjskie okręty desantowe. Pokazali nagranie

Zaatakowaliśmy dwa "duże" okręty desantowe na okupowanym przez Rosjan Krymie - informuje w poniedziałek ukraiński wywiad wojskowy. Warte wiele milionów dolarów jednostki miały zostać uszkodzone, a w efekcie - wyłączone z działań.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 20.04.2026, 08:09:04
  • 40
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna

AgentGecko
AgentGecko 20.04.2026, 16:57:48 via Wykop
  • 20
@mocarnyknur: DO DNA! <chlup> (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

625

Ukraina zapowiada punkt zwrotny. "O tym usłyszy cały świat"

Ukraina zapowiada punkt zwrotny. "O tym usłyszy cały świat"

To będzie dla Rosjan trudny rok. - Przechodzimy do ataku. Opracowaliśmy innowacje, o których wkrótce usłyszy cały świat - mówi Serhij Sternenko, doradca ministra obrony Ukrainy.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 15.04.2026, 18:44:29
  • 129
  • #
    ukraina
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
AgentGecko
AgentGecko 15.04.2026, 22:08:59 via Wykop
  • 3
@7502-6038: A ty głąbie weź się lepiej za słownik.
AgentGecko
AgentGecko 08.04.2026, 14:02:22
  • 11
HZ to spasiona rura do szczania, jedyne co ta n--------a mogła zrobić dobrze w życiu to zaćpać się na śmierć, ale jest taka beznadziejna, że nawet to jej nie wyszło. To przykre że takie mniej niż zero oddycha tym samym powietrzem co my, normalni zdrowi ludzie.

#gonciarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BananowyKrol
BananowyKrol
08.04.2026, 20:49:03 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BananowyKrol
BananowyKrol
08.04.2026, 21:20:49 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1639

Biedni rodzice

Biedni rodzice

Ktoś wpadł na pomysł zorganizowania przedszkoli pośród zabudowy jednorodzinnej. Rodzice dobrowolnie wybrali placówki, znając lokalizację i warunki. Nie zamierzają jednak dostosowywać swojego życia do własnych wyborów i rezygnować z komfortu. Żadnego chodzenia. Wyłącznie podjeżdżanie pod same drzwi p

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 05.04.2026, 07:01:24
  • 427
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham

AgentGecko
AgentGecko 05.04.2026, 21:13:39 via Wykop
  • 7
Co to jest za przedszkole? Przydałoby się w opiniach na jego temat napisać że pod tym przedszkolem notorycznie po chodniku jeżdżą jakieś tępe lochy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pogromc4_szurkowskiego
pogromc4_szurkowskiego
04.04.2026, 16:14:52
  • 34
Tak jak wielokrotnie już wspominałem: Europa BARDZO SZYBKO przeprosi się z Rosją. I odbędzie się to kosztem Ukrainy, co jest naturalną koleją rzeczy.

Fizyczna ropa Brent lata już po $140, gdzie eskalacja wojny w Iranie jest tuż za rogiem. Kwestia kilku tygodni i mamy w Europie kryzys energetyczny, jakiego region jeszcze nie doświadczył nigdy w erze elektryczności. Najpierw diesel i paliwo lotnicze, później 95\98. I ten cały premier-pozorant będzie sobie mógł wsadzić
pogromc4_szurkowskiego - Tak jak wielokrotnie już wspominałem: Europa BARDZO SZYBKO p...

źródło: mleczko8845

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AgentGecko
AgentGecko 04.04.2026, 22:06:47 via Wykop
  • 2
@pogromc4_szurkowskiego: jakim trzeba być matołem by wierzyć w te głupoty które wypisujesz?
  • Odpowiedz

1284

SAFE w Rumunii. Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30%

SAFE w Rumunii. Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30%

W Rumunii program SAFE znalazł się w centrum burzy po tym, jak niemiecki Rheinmetall miał podnieść ceny nawet o 30% tuż

barbara-janusz
z
tysol.pl
dodany: 03.04.2026, 22:17:31
  • 372
  • #
    niemcy
  • #
    rumunia
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    europa

AgentGecko
AgentGecko 04.04.2026, 18:06:15 via Wykop
  • -2
Trzeba być kretynem by wykopywać artykuł z tysol.pl, jak widać kretynów na wykopie nie brakuje...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

Marywilska i OBI płonęły na rozkaz Kremla. Nie tylko podpalali ale też nagrywali

Marywilska i OBI płonęły na rozkaz Kremla. Nie tylko podpalali ale też nagrywali

Pięć osób usłyszało zarzuty w związku z podpaleniami m.in. Centrum Handlowego Marywilska 44 i sklepu OBI przy ul. Radzymińskiej w Warszawie. Prokuratura ustaliła, że działania zorganizowała grupa terrorystyczna ukraińców i białorusinów działająca na rzecz Rosji.

Emerald84
z
natemat.pl
dodany: 03.04.2026, 06:49:08
  • 84
  • #
    szpiegostwo
  • #
    warszawa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    wojna
AgentGecko
AgentGecko 03.04.2026, 10:04:41 via Wykop
  • -2
Przyjaciele Brauna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • They see me trollin They hatin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking