Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
doveo
doveo

doveo

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5783
  • Znaleziska 2692
  • Mikroblog 3091
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
asenjo
asenjo
22 godz. i 35 min temu
  • 8
#ukraina
Suski określa w mediach Ukrainę mianem kraju nieprzyjaznego(!!!). Przydacz podsyca, mówiąc po tym co zrobił Nawrocki, że rząd wystawiany jest na pośmiewisko (bo zgarnia g---o wyprodukowane przez reakcje i timing Prezydenta), poprzez co działa na szkodę odbudowy stosunków, do której dążą. Według Banku Światowego, kontrakty na odbudowę Ukrainy w Gdańsku to będzie ponad 500mld dolarów.
Czy dla klasy politycznej w tym kraju liczy się tylko i wyłącznie zdobycie władzy, a
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 11 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
Zanim nazwał mógł nie przewidziec tak silnej reakcji.


@szurszur: Przypominam, że na pierwszym spotkaniu z Nawrockim dostał od niego książkę o rzezi wołyńskiej, więc mógł to przewidzieć.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 8 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
Ukraina ma sobie wybierac bohaterów jakich chce i on nie bedzie w to ingerował.


@szurszur: Był wtedy prezydentem?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 7 min temu via Wykop
  • 0
@szurszur: Tak, co innego być prezesem IPN, a co innego prezydentem. Mogą sobie czcić, kogo chcą, ale to nie oznacza, że nie mamy prawa pokazać im faka, prawda? Rozumiem, że nie mają swojej historii poza "rezaniem lachów", ale nie powinni drażnić sojusznika, który ruszył im z pomocą już ma samym początku, podczas gdy inni się ociągali. To oni potrzebują wsparcia.
  • Odpowiedz

594

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Zgony w Szpitalu Południowym. Żurek: prokuratura analizuje 12 przypadków

Dzisiaj o godzinie 12 w prokuraturze zostanie przesłuchany pan doktor Emil Jędrzejewski - poinformował na konferencji prasowej minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek. Prokuratura analizuje wszystkie sprawy dotyczące Szpitala Południowego, jakie toczyły się od 2023 roku. Dodał

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 09:23:32
  • 125
  • #
    szpitalpoludniowy
  • #
    zurek
  • #
    zgony
  • #
    prokurator
doveo
doveo
doveo 8 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@TwojOsobistyLewak: Nie widzisz różnicy między wywiadem, a przesłuchaniem w prokuraturze?
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
wczoraj, 16:00:19
  • 149
#lekarz100k #konowalposting #medycyna #bekazlewactwa #humorobrazkowy #lekarz #medycyna
DasUngeheuervon_Danzig - #lekarz100k #konowalposting #medycyna #bekazlewactwa #humoro...

źródło: obraz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 11 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
Nawrocki bujał się z gangusami


@Piotrek7231: Rudy płemieł też buja się z gagusami. Jakieś dowody, że naganiał małolaty?
  • Odpowiedz
DopamineSnake
DopamineSnake
przedwczoraj, 20:10:33
  • 7
#kanalzero #zero #lekarz #afera No widać że typ chyba będzie musiał się dobrze pilnować by nie był lepperem 2.0
DopamineSnake - #kanalzero #zero #lekarz #afera  No widać że typ chyba będzie musiał ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo przedwczoraj, 21:49:43 via Wykop
  • 0
@Lookazz: KO.
  • Odpowiedz
sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
20.06.2026, 10:50:52
  • 290
UPA była formacją, która ma na koncie wyeliminowanie ok. 8 tysięcy sowieckich żołnierzy i 100 tysięcy niewinnych Polaków, często zamordowanych w brutalny sposób, w tym kobiety i dzieci. Dosłownie 90% ofiar UPA to byli niewinni ludzie porąbani siekierami.

Nie ma opcji, że to co się odwala od rana na tagu i mirko nie jest na zlecenie banderowskiej farmy trolli xD

#ukraina #bekazlewactwa #historia
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 13:03:59 via Wykop
  • 1
Potem jednak popełniał zbrodnie wojenne i ktoś taki nie jest w mojej opinii godny by mieć to odznaczenie.


@Chuopijak: Też mordował Polaków?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 13:04:56 via Wykop
  • 4
@Placi: Żeby myśleć o budowaniu relacji, najpierw trzeba rozliczyć się z przeszłością. Ukraina ma z tym problem.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 13:06:19 via Wykop
  • 9
tak ciężko ci uwierzyć że ludzie mają ciekawsze rzeczy do robienia w życiu niż spuszczać się nad tym jakim Chrystusem narodów jest Polska, i jak to wycierpielismy wszystkie możliwe krzywdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Placi: Kto będzie nas szanował, jeśli my siebie nie szanujemy i dajemy sobie pluć w pysk? Zełeński miał czas, by wycofać się ze swojej decyzji, nie zrobił tego.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 18:01:07 via Wykop
  • 4
no tak, na pewno na pierwszych stronach portali informacjnych z całego świata będzie informacja że nawrot odebrał odznaczenie które sami mu przed chwilą daliśmy xD


@Placi: https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/11265201,burza-po-decyzji-prezydenta-polski-o-sprawie-pisza-swiatowe-media.html

jak już ktoś się o tym dowie to będzie w szoku, jak to możliwe że parę lat temu Wołyń nam nie przeszkadzal, a teraz nagle tak


Zgadza się. D--a niepotrzebnie przyznał ten order Zełeńskiemu, więc pora to naprawić, zwłaszcza po tym, jakim niewdzięcznym
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 09:16:50 via Wykop
  • 0
@Placi: Bo nie żyją i nie mają jak odesłać orderu?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 11:50:31 via Wykop
  • 0
@Placi: Jak odebrać coś komuś, kto od dawna nie żyje?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 15:52:47 via Wykop
  • 0
@Placi: A można odebrać order nieżyjącemu?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 18:21:57 via Wykop
  • 0
@Placi: Ale wiesz, że korzystanie z AI to nie jest najlepszy pomysł, bo często wypluwa bzdury? Poza tym, w jaki sposób odebranie orderu obejdzie takiego Mussoliniego, skoro od dawna nie żyje? Przejmie się tym?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 22.06.2026, 06:48:14 via Wykop
  • 0
@Placi: Przejął się. Odebranie orderu Zełeńskiemu było bardziej korzystne dla Polski niż byłoby odebranie go Mussoliniemu, bo dzięki temu zagraniczne portale przedstawiły temat rzezi na Polakach.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 22.06.2026, 07:44:39 via Wykop
  • 0
@Placi: Miej pretensje do byłego prezydenta D--y.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 22.06.2026, 10:34:25 via Wykop
  • 0
ale Zełeńskiemu też dał Duda. to po co tu nawrocki?


@Placi: Niesłusznie dał. Komik pokazał, że na niego nie zasługuje, oddając hołd UPA. Na pierwszym spotkaniu z Nawrockim dostał od niego książkę o rzezi wołyńskiej, więc powinien się domyślić, jaka będzie reakcja. Dostał czas na wycofanie się ze swojej decyzji, ale tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 22.06.2026, 10:35:16 via Wykop
  • 0
posmiertnie sie nie odbiera, bo kancalerii prezydenta sie nie chce, to teraz powtarzasz bez myslenia. luzik, konczymy temat


@Placi: A to spoko, w takim razie komik nadal powinien mieć OOB.
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
21.06.2026, 12:42:21
  • 80
Wnioskuję o to, żeby Order Orła Białego oddany przez Zełenskiego przyznać postaci znanej.

Za wybitne zasługi dla naszego kraju, czyli niedopuszczenie do tego, żeby ktoś taki jak Trzaskowski został prezydentem Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma #muranski #bekazpo #bekazlewactwa #ukraina #polska #nawrocki
chokysrocky - Wnioskuję o to, żeby Order Orła Białego oddany przez Zełenskiego przyzn...

źródło: 42D04393-81CE-4295-9B1C-E31141DFC74E

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 18:28:20 via Wykop
  • 1
Pisze to chłop co ma różowy pasek w awatarze i popierający pisdy, czyli tych co wpuścili najwięcej imigrantów. XD


@damch: Dlatego warto wpuszczać jeszcze więcej imigrantów, tak?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 18:50:10 via Wykop
  • 0
@damch: Chyba ty. Skoro pis wpuszczał, to należy ich wpuszczać jeszcze więcej, tak?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 21.06.2026, 20:31:24 via Wykop
  • 0
@damch: Tak wynika z twojej wypowiedzi. Skoro pis mógł wpuszać, to KO tym bardziej może.
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 22.06.2026, 06:45:49 via Wykop
  • 1
Ja k---a mówie że to PiSdy, czyli ci których wyznajesz


@damch: Coś nie trzymasz ciśnienia, wulgarny prostaczku. Nigdy nie głosowałem na PiS ani KO, sekciarzu platformerski.

PiSdy do śmieci historii!


KO tak samo!
  • Odpowiedz

324

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 193
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 13:21:45 via Wykop
  • 4
@juardi: Chyba Zełeński, skoro potwierdził, że na Ukrainie są naziole czczący Banderę. Putin dostał pretekst do dalszej denazyfikacji.
Headcrab_B
Headcrab_B
20.06.2026, 10:11:36
  • 38
Nie obchodzi mnie kto zaczął. Przeproście się nawzajem i podajcie sobie ręce.

#ukraina #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
Headcrab_B - Nie obchodzi mnie kto zaczął. Przeproście się nawzajem i podajcie sobie ...

źródło: 4168

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 20.06.2026, 12:59:21 via Wykop
  • 1
@anb: Racja, widać to było w wywiadzie u Rymanowskiego. Uchronił nas przed rządowym długoisem.
  • Odpowiedz
Tasde
Tasde
16.06.2026, 18:54:42
  • 407
Jak działa prawicowy gwóźdź wbity w mógz:
1. Obywatel USA protestuje w USA i zostaje zastrzelony przez służby - DOBRZE, TAK K---A TRZYMAĆ, FAFO HEHEHE FAFO HYHYHY DOPIACHU Z NIMI
2. Obywatel Polski robi zadymę w Niemczech i zostaje zatrzymany przez policje - BANDYCI, NAZIŚCI, GESTAPO, O JEZU, WZYWAM ADOLFA HITLERU JUTRO NA 8:00 DO SEJMU NA SPOWIEDŹ! ŻONDYM WYPOWIEDZENIA WOJNY NIEMCOM EBEBEBE

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 17.06.2026, 07:04:23 via Wykop
  • 0
@Tasde: @SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti Ale wy wiecie, że Niemcy wymordowli 6 milionów polskich obywateli, więc teraz powinni siedzieć cicho i nie brykać?
  • Odpowiedz

397

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Koniec najtańszego paliwa w Europie. Rząd wygasza program CPN.

Premier Donald Tusk poinformował w sobotę, że rząd latem zakończy projekt dotyczący cen paliw.

kornik1982
z
bankier.pl
dodany: 14.06.2026, 17:16:51
  • 216
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
  • #
    cenypaliw
  • #
    orlen
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 12:23:05 via Wykop
  • -1
A prywatnie to ja cały czas czekam na ten prąd tńąszy o 30% ;-)


@haohao: A jeszcze nie wyrównałeś sobie z kwoty wolnej od podatku?

3135

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:23:49 via Wykop
  • -1
PiS wprowadzał praktycznie tą samą ustawę, tylko nie zdążyli


@pasta_alla_carbonara: Ale co to za argument, typie? Jest jakiś przymus, by KałOlicja wprowadzała w życie c-----e pomysły pisu? Po to głosowano na tych cymbałów?
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:30:40 via Wykop
  • -2
Jestem akolitom


@dzem_z_rzodkiewki: Zamiast j-----a, poucz się polskiego, Wania.
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:33:00 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Jak tam 100 bajerów dla frajerów, mordo?
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:33:52 via Wykop
  • -1
nigdy nie skompromituje się bardziej niż ktoś kto zagłosował na snussolliniego, może kiedyś zrozumiesz


@dzem_z_rzodkiewki: Bardziej skompromituje się ten, kto głosował na długopisa rudego - Rafalalę.
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:42:37 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Policzyłeś już głosy, liczarko? Gosia! Gosia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:44:06 via Wykop
  • -2
@dzem_z_rzodkiewki: Translator ci nawalił, Wańka, i zaczął twoje bukwy tłumaczyć na język ofiar KO - psy.
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:47:05 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Dwugodzinna pierwsza dama ;)
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 17:17:07 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Zgadza się, a KałOwcy słynną z ich bzykania ;)
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 17:18:57 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Za rok rudy płemieł robi out. Ciekawe, kto będzie sprzątał g---o, które zostawił po sobie. Czyli między innymi NFZ w totalnej rozsypce, bezrobocie najwyższe od 5 lat i gigantyczny dług publiczny.
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 10:34:26 via Wykop
  • -1
Akurat za PiS-u bezrobocie było niższe. Obecnie jest najwyższe od 5 lat, pomimo braku pandemii. https://www.money.pl/gospodarka/bezrobocie-najwyzsze-od-5-lat-najnowsze-dane-gus-7267702838634624a.html
doveo - Akurat za PiS-u bezrobocie było niższe. Obecnie jest najwyższe od 5 lat, pomi...

źródło: image

Pobierz
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 10:35:11 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Myślisz, że cały czas siedzę i czekam, by odpowiadać trollowi ze stajni kunia Giertycha? xD Opanuj się, propagandysto brudnej wody.
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 10:38:56 via Wykop
  • -1
@dzem_z_rzodkiewki: Ale to nie miało być bekowe, po prostu takie są fakty i temu nie zaprzeczysz. Okazało się, że osiem gwiazdek oznacza ***** psy xD
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 11:00:48 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: To nie ja zabawiam się z psami, tylko działacze KO ;)
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 11:01:13 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Napisał bot Giertycha ;)
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 11:12:34 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Jak widać, wolicie ***** psy ;)
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 11:28:12 via Wykop
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki: Fakty mówią same za siebie.
doveo
doveo
doveo 15.06.2026, 11:38:41 via Wykop
  • 0
jak PiSowiec coś zrobi to zero konsekwencji ręka rękę myje


@dzem_z_rzodkiewki: Czyli dokładnie jak w KO ;) Cieszę się, że zgadzamy się, że obie partie należy zdelegalizować.

ujawnić dane syna Magdaleny

522

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

W Luksemburgu 1 lipca wchodzą nowe przepisy, chroniące pracowników przed wykonywaniem obowiązków służbowych po pracy. A w polskim januszeksie masz być niewolniku na każde skinienie Pana i spróbuj nie odebrać - mam 5 ukraińców na twoje miejsce

Buckshot_00
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:23:19
  • 176
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
doveo
doveo
doveo 11.06.2026, 21:55:23 via Wykop
  • -1
@mareksa666: Wy wolicie psy, tak?

268

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Córka Nawrockiego ofiarą hejtu. Prokuratura analizuje 30 tysięcy wpisów

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów prowadzi śledztwo w sprawie znieważających wpisów, które pojawiły się w internecie na temat siedmioletniej córki prezydenta Karola Nawrockiego, Kasi Nawrockiej.

darino
z
rmf24.pl
dodany: 05.06.2026, 14:02:45
  • 142
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polska
  • #
    polityka
doveo
doveo
doveo 09.06.2026, 12:41:35 via Wykop
  • -1
@Sagittus: A myślałem, że to p-----l zaszczuł młodego?
Amicia
Amicia
03.05.2026, 12:08:10
  • 954
No niech zgadnę jak będzie wyglądać ta konstytucja batyra:

1. Prezydent może wszystko
2. Rząd nie może nic

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 03.05.2026, 22:24:34 via Wykop
  • 0
4. Darmowy snus dla wszystkich.


@buntowniczaczupakabra: Tusk lubi to.
doveo - >4. Darmowy snus dla wszystkich.

@buntowniczaczupakabra: Tusk lubi to.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
02.05.2026, 18:50:32
  • 12
Czy postać znana, czyli Jaca Murański potwierdził już słowa Tuska że za kilka miesięcy będziemy mieli wojnę?

Bo zastanawiam się, czy już sprzedawać dom, czy k---a za chwilę.

#bekazpo #muranski #tusk #bekazlewactwa #primemma #wojna #rosja #nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 03.05.2026, 06:57:09 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: Albo Tusk każe Putinowi nie atakować Polski. W końcu to ich człowiek w Warszawie, usuwający przeszkody po rusofobie Kaczyńskim.
  • Odpowiedz
programista70k
programista70k
14.04.2026, 07:21:15
  • 998
Daj plusa, a herr Donald Tusk wygra wybory w 2027
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
programista70k - Daj plusa, a herr Donald Tusk wygra wybory w 2027 
#polityka #bekazp...

źródło: image_picker_253CCA01-C2CC-4AB9-B7E0-A56C1D44E800-89877-00000E4FB222A420

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 15.04.2026, 06:59:16 via Wykop
  • 1
ja jedynie lubię śmieszkować z niewykształconego plebsu. konfokacapski i pisowski rynsztok to źródło niesamowitych pokładów beki.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: No popatrz, dokładnie tak samo jak silniczki ;) Elita miała problem z zaznaczeniem swojego kandydata na karcie do głosowania, a potem na protestach wyborczych kopiowała pesel konia. I tacy "ludzie" mają prawa wyborcze i czują się lepsi od innych. Paradne, prawda?
  • Odpowiedz
doveo
doveo
doveo 15.04.2026, 07:09:44 via Wykop
  • 1
@programista70k: Giertych też robi was jak chce. Wmówił wam, że opozycja sfałszowała wybory, nie mając ku temu narzędzi i do dziś liczycie głosy ;) https://wiadomosci.onet.pl/kraj/giertychowki-w-sadzie-najwyzszym-tysiace-protestow-beda-bez-rozpoznania/l34g7cx
  • Odpowiedz

448

Zmowa milczenia wokół Giertycha. "Nikt w KO go nie tknie"

Roman Giertych może nadal liczyć na wsparcie Donalda Tuska i brak potępienia ze strony partyjnych kolegów. "premier Tusk powiedział, że działalność Giertycha jako mecenasa nie wpływa na jego ocenę jako polityka". I tego partia ma się trzymać.

PanAlbert
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.04.2026, 15:43:55
  • 75
  • #
    giertych
  • #
    tusk
  • #
    ko
  • #
    rosja
  • #
    machlojki
  • #
    polityka
doveo
doveo
doveo 11.04.2026, 11:26:35 via Wykop
  • -1
Jak to więksi złodzieje niż PO/PiS xD


@Jariii: Może pora zmienić świnie po korycie? Konfa jeszcze nie rządziła, pora dać im szansę. PiS i KO zawiodły.
doveo
doveo
doveo 11.04.2026, 13:02:26 via Wykop
  • -2
Nie.i nic tego nie zmieni.


@Jariii: Tak. Pora skończyć z partyjnym duopolem, tuskowcu. Może pora reaktywować akcję "zabierz dziadom dowód", tylko że tym razem będziemy zabierać dowody zgredom z obu stron barykady?
doveo
doveo
doveo 11.04.2026, 23:13:09 via Wykop
  • -2
@Jariii: A ciebie nie, że piecze, że geriatria Pisowo-KałOwa od 30 lat niszczy kraj?
doveo
doveo
doveo 13.04.2026, 07:13:43 via Wykop
  • -2
@Jariii: Dlatego pora, żeby takie zgredy jak ty przestały ustawiać młodym życie ;)

1545

"A ty, Areczku, poczekasz". Lawina komentarzy po publikacji WP

"A ty, Areczku, poczekasz". Lawina komentarzy po publikacji WP

We wtorek Wirtualna Polska ujawniła, że osoba z rodziny senatora KO została poddana zabiegowi w publicznym szpitalu bez kolejki, dokumentacji i zgody na ten zabieg. Publikacja wywołała ogromną lawinę oburzenia w mediach społecznościowych. "To kolejny przykład pokazujący, dlaczego rządzących nie obch

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.04.2026, 09:15:52
  • 119
  • #
    senatorko
  • #
    tomaszlenz
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    polityka
doveo
doveo
doveo 11.04.2026, 08:20:15 via Wykop
  • -2
A to zapomniało się jak Witek trzymała męża, który przebywał na OIOM-ie szpitala w Legnicy?


@Jariii: A jakiś inny argument, oprócz "A bo u was biją murzynów"? Skoro KO niczym się nie różni od PiS-u, to po co zapewnienia o nowych standardach, po co zmiana rządu, skoro jest to samo?
Clefairy
Clefairy
10.04.2026, 11:46:54
  • 5
Stworzyłem memika nawiązującego do naśmiewania się z tej rodziny po lewo, że hehe od razu widać jakie mają poglądy hehe.

#bekazprawakow #nawrocki #neuropa #braun #konfederacja #bekazlewactwa #lewica #razem
Clefairy - Stworzyłem memika nawiązującego do naśmiewania się z tej rodziny po lewo, ...

źródło: wyvorct

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

doveo
doveo
doveo 11.04.2026, 00:09:40 via Wykop
  • 2
ale wykształciuchy wstrętne tfu


@yahoomlody: Ano tfu. Widać po mordach, że mieli problem z zaznaczeniem Rafałka na karcie do głosowania ;)
  • Odpowiedz

6497

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
doveo
doveo
doveo 20.03.2026, 18:57:14 via Wykop
  • -1
@pies12347: I na Tuska.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking