Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Darek08

Darek08

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9286
  • Znaleziska 451
  • Mikroblog 8835
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
18 godz. i 14 min temu
  • 683
Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę

#ruchobronygranic #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Pamiętajcie mireczki, nie bierzcie ze sobą wielkiego krzyża na drogę 

#...

źródło: 1000012976

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 2 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Dotyczy to też wycieczek Izraela w Polsce czy tu już nie jest taki mocny?


@Szalom: o, jest i nagła zmiana tematu, jak w każdym niewygodnym dla prawicy wątku

@Kawa_z_cynamonem: No faktycznie się skończyły akcje z ekstyretorialna uzbrojoną izraelską ochroną (co woda na młyn Izraela było też że Polska to taki niebezpieczny antysemicki kraj że trzeba uzbrojonej ochrony z Izraela właśnie), ale na ile to był
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 05:56:21
  • 811
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd
#polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
Mariuszzuk - Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i pa...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 przedwczoraj, 20:08:23 via Wykop
  • 0
Dobrą robotę robią, nie trzeba u nas drugiej Francji


@Zartos_Larpiarz: a to spoko, miejmy nadzieję że i ciebie kiedyś kontrolują na 3 pokolenia wstecz, bo akurat pomyślą że jesteś np. ukraińcem. Tylko pamiętaj, grzecznie wyskakuj z dowodu osobistego, panowie tylko chodzą i rozmawiają

III Rzeszy też u nas nie trzeba, za czym ci panowie najwyraźniej
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 15.06.2026, 15:53:39 via Wykop
  • 1
@Cadfael: no przynajmniej nie siedza w domu, chodzą sprawdzają ich, straszą samym własnie przebraniem, śniadzi mają sie bać, mają nie chciec odwalac, przyjezdzac przebywac. na pewno coś robią.


@Frygus96: pozostaje mieć nadzieję, ze jeśli kiedykolwiek wystawisz nosa poza granice Polski, to obstawią cię umundurowane zakapiory i sprawdzą pochodzenie do 3 pokoleń w tył, aż się posrasz ze strachu
  • Odpowiedz
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 13.06.2026, 18:36:56 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
12.06.2026, 10:15:07
  • 647
Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo kłód rzucanych pod nogi, pomimo czasem braku podpisu nie ulegliśmy pokusie zatrzymania procesu modernizacji polskiej armii." z programu SAFE. Reakcja doskonała XD.
Polecam całe, świetne przemówienie.
#wojsko #safe #f35 #polityka
Davvs - Giga Chad Kosiniak Kamysz właśnie w towarzystwie Nawrockiego mówi, że "pomimo...

źródło: 1000010622

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 12.06.2026, 21:15:03 via Wykop
  • 0
@Davvs: Polsce realnie grozi bankructwo, a my się cieszymy z zaciągania gigantycznego długu, który będą spłacać jeszcze nasze wnuki. Nie no, super, jest się z czego cieszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@bezkonta: tak jest wania, wy nie macie się z czego cieszyć, dla was niedobrze że się zbroimy
  • Odpowiedz
old_s
old_s
old_s
11.06.2026, 15:56:28
  • 79
#ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka
i to nie są heheszki
old_s - #ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka 
i to nie są heheszki

źródło: HKe4oi1WQAAhyNk

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 11.06.2026, 22:07:09 via Wykop
  • 1
"2 lipca 2019 r. Rada Europejska zdecydowała, by na to stanowisko zaproponować Parlamentowi Europejskiemu kandydaturę Ursuli von der Leyen. 16 lipca 2019 r. zaproponowana kandydatka została wybrana przez Parlament Europejski."

Wychodzi na to, że odbyły się w pełni demokratyczne wybory jedynej przedstawionej PE kandydatki.


@old_s: no i? podzielisz się jakimiś wnioskami z tej wnikliwej analizy? skoro kandydat posiada pełne poparcie to czemu wybranie go miałoby nie być demokratyczne? wiesz o
  • Odpowiedz
Darek08
Darek08 12.06.2026, 14:30:42 via Wykop
  • 0
@Darek08: a czy ty wiesz co to aklamacja i jak się to ma do wyboru Ursuli?


@old_s: nijak się ma i nigdzie nie pisałem że się ma do wyboru Ursuli, a odpowiesz w końcu kto wybrał muska?
  • Odpowiedz

269

Te zdjęcia mogły wylądować na śmietniku. Pokazują nieznane oblicze Białegostoku

Te zdjęcia mogły wylądować na śmietniku. Pokazują nieznane oblicze Białegostoku

Zdjęcia pokazują historię Białegostoku, o której obecnie już niewiele się wie, a jeszcze mniej mówi. Na kliszy udało się uchwycić m.in. proces urbanizacji miasta, kiedy wyburzano drewnianą zabudowę i zastępowano ją blokami z wielkiej płyty.

Histmag
z
histmag.org
dodany: 10.06.2026, 14:41:56
  • 27
  • #
    histmag
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    zainteresowania
  • #
    zdjecia
Darek08
Darek08 11.06.2026, 14:22:37 via Wykop
  • 18
@Vegetan: no na śmietniku
WolnyBLN
WolnyBLN
10.06.2026, 04:33:05
  • 168
Zacznijcie w końcu odrywać te nakrętki
WolnyBLN - Zacznijcie w końcu odrywać te nakrętki

źródło: 1000010101

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 10.06.2026, 14:45:27 via Wykop
  • 0
a ich jest 1.5 mld i nic nie szkodzi jak ich troche poprzypala i zostanie np 50 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@f9JXBEArQ2H4TKl: i jak myślisz, gdzie wtedy pójdą te 1,45 mld ludzi? czy nie przypadkiem do krajów umiarkowanych? z pewnością wtedy będziesz w stanie ochronić granice przed migrantami, jak będzie ich 20% ludzkości
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
09.06.2026, 00:06:14
  • 269
To już nie są przelewki
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #waz
ChlopoRobotnik2137 - To już nie są przelewki 
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcrestt...

źródło: image_picker_BA6FC4C4-61CD-4B05-A545-E7DCF9979396-39756-0000038E310892E5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 09.06.2026, 20:00:35 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: fajna grafa, taguj #rdr2
  • Odpowiedz
szychun
szychun
08.06.2026, 12:43:31
  • 502
#polityka #bekazpisu Onet opublikował artykuł o ukraińskich gangusach, którzy byli głównymi bohaterami afery podkarpackiej. Problem konfedopisu? Za bardzo przypominają Nawrockiego xD sami sobie wybrali takiego prezydenta a teraz żale, że za bardzo sie kojarzy xD
szychun - #polityka #bekazpisu Onet opublikował artykuł o ukraińskich gangusach, któr...

źródło: 1000019243

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 08.06.2026, 23:21:44 via Wykop
  • 0
@szychun: wybrali gangusa na prezydenta i się prują że gangusy wyglądają jak prezydent xD Parodia XD


@Gluptaki: just prawaks things
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 08.06.2026, 13:38:00 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: o kurła dorośli jadą do pracy a dzieci do szkoły, wstrzonsajonce przeżycie, jak ty się z tego teraz wygrzebiesz
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
08.06.2026, 04:59:19
  • 1086
Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i ludzie xD
#mapy #mapporn #warszawa
Lolenson1888 - Poza Warszawą i okolicami prawie nikt nie wie co to znaczy. Świat i lu...

źródło: image_picker_E9D1C6CA-73D5-4DD8-BF54-F59306CCF50D-13209-000003AE9D9EB0CE

Pobierz
  • 349
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 08.06.2026, 07:10:11 via Wykop
  • 219
@Lolenson1888: jedno z głupszych, bardziej bezsensownych powiedzonek
  • Odpowiedz

438

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Odpowiedzialna osoba na odpowiedzialnym miejscu

Prace w pasie drogowym prowadzone są chaotycznie i niezgodnie z projektem organizacji ruchu. Nikogo to nie interesuje. Najwyżej kiedyś dojdzie do jakiegoś wypadku, ale przecież wypadki się zdarzają. Policja nie jest w stanie nic w tej sytuacji zrobić. Chcesz wesprzeć moją działalność?

o__0
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 07:01:03
  • 134
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
Darek08
Darek08 07.06.2026, 16:44:48 via Wykop
  • 3
ale to już jest czepialstwo. Są sprawy które są ok, ale tutaj to jest zwykłym kretynem


@dps: masz rację, ten budowlaniec powinien się ogarnąć
Darek08
Darek08 07.06.2026, 21:43:12 via Wykop
  • 3
@dps: na filmie dokładnie wyjaśniono czym może grozić takie lekkomyślne postępowanie budowlańców, z czym ty chcesz dyskutować
Kempes
Kempes
07.06.2026, 07:20:40
  • 569
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #polska #4konserwy

Jak to szło z tymi migrantami w Polsce??? XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #polska #4konserwy 

J...

źródło: 1000078955

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 07.06.2026, 14:48:27 via Wykop
  • 0
@Kempes: widzę że platforma przyjmuje dalej jak PiS xd


@ropien: no zdecydowanie 1:1, mariuszku
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
06.06.2026, 19:30:07
  • 168
Jak rozjaśnić te p--------a gre xD rozumiem, ze jest noc, ale mam jasnosc na maksa i k---a nic nie widzę
#gothic
LamajHarma - Jak rozjaśnić te p--------a gre xD rozumiem, ze jest noc, ale mam jasnos...

źródło: 13213

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 07.06.2026, 09:19:09 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: w nocy to się śpi a nie łazi po krzakach
  • Odpowiedz
rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 459
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 06.06.2026, 20:11:46 via Wykop
  • 0
@rales: znowu ciepła woda w kranie leci, kto to słyszoł co ten Tusk wyprawia!


@Kismeth: mają być emocje, a nie szybki rozwój, no zrozum prawicowca
  • Odpowiedz
Darek08
Darek08 06.06.2026, 21:50:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
06.06.2026, 16:54:23
  • 804
Ehhh, Tusk znowu leje ciepłą wodę z kranu. Dajcie znowu PiS do władzy, bo by się człowiek poekscytował trochę czy masło będzie po 8 złotych czy po 12, czy w tym tygodniu ukradną 2 miliardy czy zrobią przewał na 10 miliardów, albo czy inflacja przekroczy 20%, a tak to nudy.

Fajnie też wyszedł ten brexit. Pozytywny przekaz leci do zakutych łbów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki
Kismeth - Ehhh, Tusk znowu leje ciepłą wodę z kranu. Dajcie znowu PiS do władzy, bo b...

źródło: 1000099930

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 06.06.2026, 20:22:35 via Wykop
  • 2
Teraz to największa afera tygodnia to zakaz lodów dla dzieciaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dropson71: no i jakiś losowy bohomaz, który prawacy siłą próbują zespawać z rządzącymi XD

Jak to się ma do takich wyborów kopertowych, bloku elektrowni w Ostrołęce czy oddania za półdarmo Lotosu - to tylko mariuszki wiedzą
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
06.06.2026, 13:23:22
  • 14
Zaczyna się kuuurla ヽ( ͠°෴ °)ノ nimfa szarańczy egipskiej. Yc ołwer dla jego #ogrodnictwo
asdfghjkl - Zaczyna się kuuurla ヽ( ͠°෴ °)ノ nimfa szarańczy egipskiej. Yc ołwer dla je...

źródło: IMG_3175

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 06.06.2026, 13:34:00 via Wykop
  • 4
@asdfghjkl: smoku jesteś piękny
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
06.06.2026, 06:59:31
  • 614
#polityka
PremeditatioMalorum - #polityka

źródło: 913fb38ff1ea66623c101c9b427b4e21ca52c01876d7fa07539a2dae846afe30

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 06.06.2026, 13:15:05 via Wykop
  • 1
@PremeditatioMalorum: EJ ALE ŁUNIA ZMUSIŁA !!!

Z p----------m Lotosu przez pisowców za półdarmo wiąże się jedno z głupszych wytłumaczeń trolli i mariuszków XD
  • Odpowiedz
Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
05.06.2026, 17:59:38
  • 152
IDOKRACJA - dyktat niemądrych bab
Nieraz słyszałem, że Premier Tusk wyciął ze swojego otoczenia politycznego wszystkich, którzy cechowali się trzycyfrowym IQ i traktowałem to jako satyryczny przytyk prawicowych komentatorów, ale...

... ależ mnie nosi ze śmiechu i jakże czuję podłe zadowolenie, gdy pomyślę o tej całej "elicie", która czuje się lepsza głosując na największego Europejczyka Europy i jego śmieszna stadko. Brakuje mi wyobraźni, by zrozumieć jak to "ci lepsi" muszą sobie składać
Jacek_his - IDOKRACJA - dyktat niemądrych bab
Nieraz słyszałem, że Premier Tusk wycią...

źródło: HKENnTVXsAAkp6N

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Darek08
Darek08 06.06.2026, 11:10:29 via Wykop
  • 0
Sprawa jest głośna bo pisowskie szczekaczki potrafią nakręcić każdy temat.


@lethaldysfolid: cały ten wątek pochodzi z pisowskiej szczekaczki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • no

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.08.2018

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 22.01.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking