Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
diegson

diegson

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 855
  • Znaleziska 153
  • Mikroblog 702
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 34
B.....h
B.....h
konto usunięte 19.12.2022, 07:59:29
  • 45
Kochani. Mam kilkadziesiąt sztuk głośników soundbar małych, zgrabnych, bardzo porządnych podłączanych na USB (zasilanie i źródło dźwięku z USB). Sprzedaje to co prawda za 40-50 pln detalicznym klientom, ale i tak mam dużo większy stan magazynowy niż będę w stanie sprzedać. Cena nowki to Ok 130 pln

Może ktoś kojarzy albo pracuje w jakiejs jednostce „pomocowej” typu jakieś domy dziecka, domy pomocy społecznej, jakieś świetlice środowiskowe i tym podobne placówki i wie,
B.....h - Kochani. Mam kilkadziesiąt sztuk głośników soundbar małych, zgrabnych, bard...

źródło: comment_1671436766Okf7bO72jZPk3DExv5ffAP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 19.12.2022, 11:50:33
  • 0
@Blahhblahh: Fundacja Zaraz Wracam, znajoma tam pracuje i nie ściemniaja z tym co robią, załatwiaja sprzet dla dzieci w świetlicach i bibliotekach

https://zarazwracam.pl/
  • Odpowiedz
diegson
diegson 15.12.2022, 09:28:18
  • 21
drap mnie ale już!

#kot #koty #pokazkota #ragdoll
diegson - drap mnie ale już! 

#kot #koty #pokazkota #ragdoll

źródło: comment_1671096489k4fdSwwuLg7maPMExoxJzS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

El_Duderino
El_Duderino
26.11.2022, 13:58:37
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 26.11.2022, 14:03:45
  • 0
@El_Duderino: przecież Papszun chwalił Arabię , mówił że jest u nich wyższa kultura gry i ze grają z wyższa intensywnością od nas. Słuchasz tego czy masz dźwięk wyłączony ?
  • Odpowiedz
RoHunter
RoHunter
RoHunter
06.11.2022, 13:29:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 06.11.2022, 13:51:13
  • 0
@RoHunter: ale frustracja
  • Odpowiedz
norbitpl1
norbitpl1
10.09.2022, 14:58:33
  • 10
Podciągają sainza po to, żeby zepchnął maxa i innych. A leclerc ma gwarantowane p1, bo kto może z nim walczyć? Perez? No chyba nie
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 10.09.2022, 15:02:33
  • 0
@norbitpl1: przecież walczyli o to żeby Sainz był przed Maxem żeby go cofnąć o jeszcze jedną pozycje do tylu
  • Odpowiedz

400

Giczan: Ciężki sprzęt niszczy cmentarz żołnierzy AK w Surkontach na Białorusi

Pokaż treści 18+

Giczan: Ciężki sprzęt niszczy cmentarz żołnierzy AK w Surkontach na Białorusi

Jeśli się potwierdzi, jest to największy polski cmentarz wojskowy zniszczony do tej pory.

The_Orz
z
mobile.twitter.com
dodany: 25.08.2022, 09:14:20
  • 55
  • #
    wojna
  • #
    bialorus
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    drugawojnaswiatowa
diegson
diegson 26.08.2022, 06:35:42
  • 0
Jeśli kogoś interesuje to polecam wejść na strone IPN, tam mają oświadczenie dotyczące pochówków żołnierzy radzieckich w Polsce. Jest tam ładnie podsumowane iloma radzieckimi cmentarzami opiekujemy się w Polsce. Opieka jest za nasze pieniądze, Federacja Rosyjska na te cmentarze nie płaci i w 2019 roku, koszt ich utrzymania wyniósł ponad 4 mln zł. Nie namawiam do ich niszczenia, daje tylko przykład różnicy w mentalności :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

diegson
diegson 17.08.2022, 07:28:50
  • 1
Po włączeniu się komputera pojawia się normalnie pulpit ale bez paska start i wszystkiego co na nim, po chwili ekran robi się szary, nie wyłącza się, pulpit pojawia się znowu w takim samym stanie jak wcześniej i znowu robi się szary i tak w kółko. Podczas ładowania się systemu wchodziłem w narzędzia naprawcze, próbowałem przywracania do kopii zapasowej sprzed tygodnia ale to nie pomaga. Przywracanie nie udaje się z powodu jakiegoś błędu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson
Autor
17.08.2022, 09:16:34
  • 2
Dzięki za odpowiedzi, jak się okazało padł dysk SSD
  • Odpowiedz

970

Żegnają nielegalne reklamy. Tak działa uchwała krajobrazowa w Krakowie

Żegnają nielegalne reklamy. Tak działa uchwała krajobrazowa w Krakowie

"Krajobraz jak po bitwie". Z ronda 308 Dywizjonu w ostatniej chwili usunięto nielegalne reklamy - uchwała krajobrazowa obowiązuje od 1 lipca. Od poniedziałku ruszają kolejne kontrole - to wielkie sprzątanie miasta!

aleksyyyy
z
whitemad.pl
dodany: 02.07.2022, 11:51:28
  • 167
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    architektura
  • #
    design
  • #
    reklama
diegson
diegson 04.07.2022, 07:27:22
  • 0
Fajnie macie w Krakowie. W takim Gorzowie Wielkopolskim nikt nie jest zainteresowany. Według prezydenta miasta uchwała krajobrazowa nie działa... w powiązanych dodałem oficjalna odpowiedź miasta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pieknykwiatuszek
pieknykwiatuszek
23.06.2022, 05:56:12 via Android
  • 19
Hej czy ktoś z Was pracuje zdalnie z innego kraju? Np Chorwacji, Włoch albo Grecji? Skąd macie internet? Jakie są koszty wynajmu takiego domku np na miesiąc?
#pracbaza #programista15k #podroze #chorwacja #grecja #wlochy
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 23.06.2022, 08:20:09
  • 0
@pieknykwiatuszek: airbnb daje bardzo duza znizke przy wynajmie powyzej 30 dni
  • Odpowiedz
diegson
diegson 05.05.2022, 09:21:25
  • 0
dostałem pismo z poczty przypominające, że istnieje obowiązek opłaty abonamentu za odbiorniki radiofoniczne w tym odbiorniki w samochodach służbowych, mam działalność i dwa pojazdy. czy serio za takie radia samochodowe mam płacić abonament ? auta sa w leasingach więc teoretycznie nie trudno udowodnić, że jestem w posiadaniu pojazdów. ktoś to w ogóle płaci?

#abonamentaudiowizualny #abonamentrtv #abonamentradiowotelewizyjny #tvpis #abonamentradiowotelewizyjny
#gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KLM13
KLM13
05.05.2022, 09:25:03 via iOS
  • 1
Czy to nie jest tak, że jeśli nigdy nie zgłosiłeś żadnego radioodbiornika to nikt Cię nie będzie ścigał? Kiedyś nasi dziadkowie albo rodzice zgłaszali posiadanie takich sprzętów, dlatego teraz ich ścigają. Ja nigdy nigdzie takiego czegoś nigdzie nie zgłaszałem i nigdy mi żadne upomnienie nie przyszło. A nie zapłaciłem przez całe swoje życie ani złotówki. Nawet nie mam telewizji, ale radio w samochodzie jednak jest. Ale może się mylę i wysyłają ponaglenia
  • Odpowiedz
kanasta
kanasta
05.05.2022, 09:26:03
  • 1
@diegson: https://bezprawnik.pl/abonament-rtv-za-radio-w-samochodzie/amp/
  • Odpowiedz
DerMirker
DerMirker
21.03.2022, 09:47:06
  • 274
Ciąg dalszy mej walki z reklamozą na os.Kombatantów:

1. Ostatnia reklama przy przystanku została usunięta.
2. Usunięte zostały banery reklamowe wiszące na latarniach przy ul. Srebrnych Orłów
3. Zniknął jeden billboard na Kombatantów (prawdopodobnie przez budowę masztu oświetleniowego)
4. Otrzymałem na maila oficjalne pismo urzędowe z ZDMK, którego treść wklejam poniżej. Wynika z niego, że już jakaś ustawa krajobrazowa weszła w życie, nawet nie wiedziałem o tym.
DerMirker - Ciąg dalszy mej walki z reklamozą na os.Kombatantów:

1. Ostatnia rekla...

źródło: comment_1647855972yOyn7SndvxYiiKjKUhQcOS.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 22.03.2022, 08:52:12
  • 0
@antylopka: w jaki sposób zgłaszać takie sprawy przez epuap ?
  • Odpowiedz
Lady-Death
Lady-Death
08.03.2022, 12:29:19 via Android
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 08.03.2022, 14:31:47
  • 0
@zbyssto: jeśli by chcieli to by popłynęli na okrętach japońskich morskich sił samoobrony, które mają sprzęt o jakim rosja może pomarzyć
  • Odpowiedz
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus
27.02.2022, 16:48:21
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 27.02.2022, 17:11:33
  • 0
@TrudnyMinus: MGM 140
  • Odpowiedz

30

Bergamo praktycznie - kompletny przewodnik

Bergamo praktycznie - kompletny przewodnik

Bergamo to prawdziwa lombardzka perełka. Z artykułu dowiesz się: Jak zaplanować taką wizytę? Jak dolecieć, jak się poruszać po mieście, gdzie spać, co i gdzie zjeść? Czy da się zaplanować samodzielną podróż przez atrakcje?

robimypodroze
z
robimypodroze.pl
dodany: 13.01.2022, 13:59:29
  • 21
  • #
    wlochy
  • #
    przewodniknadzis
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    taniepodrozowanie
  • #
    turystyka
diegson
diegson 18.01.2022, 08:16:20
  • 0
@robimypodroze hej, tez planuje w lutym wyjazd do Bergamo ale teraz na gov widnieje taka informacja ,,Ważność certyfikatów unijnych we Włoszech (tzw. green pass) potwierdzających zaszczepienie wynosi 9 miesięcy od szczepienia (w Polsce jest to 12 miesięcy). Od 1 lutego 2022 r. będzie to 6 miesięcy. Dotyczy to wszystkich certyfikatów, również tych wydanych poza Włochami. Przyjęcie dawki przypominającej automatycznie, już od kolejnego dnia, wydłuża ważność certyfikatu. " , orientujesz się może
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....b
S.....b
konto usunięte 15.01.2022, 18:35:02
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson 17.01.2022, 10:44:14
  • 0
@Scaab: hej, tez planuje w lutym wyjazd do Włoch ale teraz na gov widnieje taka informacja ,,Ważność certyfikatów unijnych we Włoszech (tzw. green pass) potwierdzających zaszczepienie wynosi 9 miesięcy od szczepienia (w Polsce jest to 12 miesięcy). Od 1 lutego 2022 r. będzie to 6 miesięcy. Dotyczy to wszystkich certyfikatów, również tych wydanych poza Włochami. Przyjęcie dawki przypominającej automatycznie, już od kolejnego dnia, wydłuża ważność certyfikatu. " , orientujesz się
  • Odpowiedz
diegson
diegson 08.12.2021, 14:16:30
  • 21
Pierwsza honda :)

#chwalesie #motoryzacja #honda
diegson - Pierwsza honda :)

#chwalesie #motoryzacja #honda

źródło: comment_1638972980HghsSSdu7uQQL8aDJ4WL4j.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson
Autor
08.12.2021, 14:47:40
  • 0
@Aerwin: dzięki :) bezpośrednio przed BMW 1 z 2008 i Suzuki Swift dziewczyny. 1.5 benzyna z CVT ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie jestem mega zadowolony i nic mi póki co nie przeszkadza, prowadzi się dobrze, auto dynamiczne. Może mogło być ciut ciszej przy prędkościach autostradowych oraz mogli dać lepsze nagłośnienie, ale to już tak szukając na siłę jakiś wad. W porównaniu do tamtych aut i tak
  • Odpowiedz
diegson
diegson 03.06.2021, 07:04:02
  • 3
taka sprawa, kupiłem używane auto w leasing, rocznik 2018. W chwili kupna auto miało 100 tys. przebiegu według licznika. Wczoraj przy okazji serwisu w ASO dostałem informacje, że prawdziwy przebieg auta jest wyższy, 390 tys... taki przebieg mają ,,wskazywać" wtryskiwacze? oraz taki przebieg pokazuje komputer samochodu przy okazji raportowania błędów, wygląda to tak, że aso robi wydruk błędów i tam pojawia się informacja, że błędy które aktualnie wyskakują w samochodzie pojawiają się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson
Autor
03.06.2021, 07:24:47
  • 2
kupiony 03.2021. Ale wtedy ktoś by musiał regenerować wtryskiwacze przy przebiegu 100 tys, też się nie klei
  • Odpowiedz
diegson
diegson
Autor
03.06.2021, 07:32:10
  • 0
@Dorth podmiankę czego? silnika? od firmy ale to nie komis
  • Odpowiedz
diegson
diegson 08.04.2021, 11:49:47
  • 39
Ta reklama do mnie przemawia
#f1 #raikkonen
diegson - Ta reklama do mnie przemawia 
#f1 #raikkonen

źródło: comment_1617882576YRgvKsKizvyc8B67DB5ePJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
08.04.2021, 11:56:19
  • 18
@diegson: wygląda jakby mu ktoś tę rękę wkleił w fotoszopie, plus wygładził mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barystoteles
barystoteles
08.04.2021, 12:23:02
  • 60
@diegson: - Kimi, dlaczego akurat Samsung?
- Musiałem kupić jakiś telefon i akurat ten był w sklepie
  • Odpowiedz
diegson
diegson 20.04.2020, 08:02:45
  • 1
na początek czerwca mam zaplanowana przeprowadzkę do innego miasta. Wstępnie mam już nagraną nową pracę. Dziś od obecnego szefa dostałem propozycję pracy całkowicie zdalnej byle żeby został. Z obecnym szefem jestem w dobrych relacjach, umowa na czas nieokreślony, w nowej na początek na 3 miesiące, branża i stanowisko te same w obu miejscach, pieniądze mniej więcej też te same. Jakieś porady co powinienem wybrać? #praca #pracbaza #pracazdalna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwasneJablko
KwasneJablko
20.04.2020, 13:51:17
  • 0
@diegson: jak kasa ta sama to chyba nie warto
  • Odpowiedz
bizancjo
bizancjo
20.04.2020, 21:12:22
  • 0
@diegson: Ja bym został w obecnych czasach w starej firmie.
  • Odpowiedz
diegson
diegson 11.05.2018, 14:23:06
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diegson
diegson
Autor
11.05.2018, 15:12:15
  • 0
@BBeer: Poznań, chociaż właściwie bez problemu mógłbym dojechać w jakiekolwiek miejsce w Polsce. Nie mam transportu bo oryginalny plan był taki aby jechać busem
  • Odpowiedz
diegson
diegson
Autor
14.05.2018, 12:30:24
  • 0
w piątek, a czekałem na niego długo i w tym czasie praktycznie żadnych informacji nie było. 23 lutego otrzymałem email, że przyznano mi bilet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 11 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking