Kochani. Mam kilkadziesiąt sztuk głośników soundbar małych, zgrabnych, bardzo porządnych podłączanych na USB (zasilanie i źródło dźwięku z USB). Sprzedaje to co prawda za 40-50 pln detalicznym klientom, ale i tak mam dużo większy stan magazynowy niż będę w stanie sprzedać. Cena nowki to Ok 130 pln
Może ktoś kojarzy albo pracuje w jakiejs jednostce „pomocowej” typu jakieś domy dziecka, domy pomocy społecznej, jakieś świetlice środowiskowe i tym podobne placówki i wie,
@El_Duderino: przecież Papszun chwalił Arabię , mówił że jest u nich wyższa kultura gry i ze grają z wyższa intensywnością od nas. Słuchasz tego czy masz dźwięk wyłączony ?
Jeśli kogoś interesuje to polecam wejść na strone IPN, tam mają oświadczenie dotyczące pochówków żołnierzy radzieckich w Polsce. Jest tam ładnie podsumowane iloma radzieckimi cmentarzami opiekujemy się w Polsce. Opieka jest za nasze pieniądze, Federacja Rosyjska na te cmentarze nie płaci i w 2019 roku, koszt ich utrzymania wyniósł ponad 4 mln zł. Nie namawiam do ich niszczenia, daje tylko przykład różnicy w mentalności :)
Po włączeniu się komputera pojawia się normalnie pulpit ale bez paska start i wszystkiego co na nim, po chwili ekran robi się szary, nie wyłącza się, pulpit pojawia się znowu w takim samym stanie jak wcześniej i znowu robi się szary i tak w kółko. Podczas ładowania się systemu wchodziłem w narzędzia naprawcze, próbowałem przywracania do kopii zapasowej sprzed tygodnia ale to nie pomaga. Przywracanie nie udaje się z powodu jakiegoś błędu.
"Krajobraz jak po bitwie". Z ronda 308 Dywizjonu w ostatniej chwili usunięto nielegalne reklamy - uchwała krajobrazowa obowiązuje od 1 lipca. Od poniedziałku ruszają kolejne kontrole - to wielkie sprzątanie miasta!
Fajnie macie w Krakowie. W takim Gorzowie Wielkopolskim nikt nie jest zainteresowany. Według prezydenta miasta uchwała krajobrazowa nie działa... w powiązanych dodałem oficjalna odpowiedź miasta
Hej czy ktoś z Was pracuje zdalnie z innego kraju? Np Chorwacji, Włoch albo Grecji? Skąd macie internet? Jakie są koszty wynajmu takiego domku np na miesiąc? #pracbaza #programista15k #podroze #chorwacja #grecja #wlochy
dostałem pismo z poczty przypominające, że istnieje obowiązek opłaty abonamentu za odbiorniki radiofoniczne w tym odbiorniki w samochodach służbowych, mam działalność i dwa pojazdy. czy serio za takie radia samochodowe mam płacić abonament ? auta sa w leasingach więc teoretycznie nie trudno udowodnić, że jestem w posiadaniu pojazdów. ktoś to w ogóle płaci?
Czy to nie jest tak, że jeśli nigdy nie zgłosiłeś żadnego radioodbiornika to nikt Cię nie będzie ścigał? Kiedyś nasi dziadkowie albo rodzice zgłaszali posiadanie takich sprzętów, dlatego teraz ich ścigają. Ja nigdy nigdzie takiego czegoś nigdzie nie zgłaszałem i nigdy mi żadne upomnienie nie przyszło. A nie zapłaciłem przez całe swoje życie ani złotówki. Nawet nie mam telewizji, ale radio w samochodzie jednak jest. Ale może się mylę i wysyłają ponaglenia
Ciąg dalszy mej walki z reklamozą na os.Kombatantów:
1. Ostatnia reklama przy przystanku została usunięta. 2. Usunięte zostały banery reklamowe wiszące na latarniach przy ul. Srebrnych Orłów 3. Zniknął jeden billboard na Kombatantów (prawdopodobnie przez budowę masztu oświetleniowego) 4. Otrzymałem na maila oficjalne pismo urzędowe z ZDMK, którego treść wklejam poniżej. Wynika z niego, że już jakaś ustawa krajobrazowa weszła w życie, nawet nie wiedziałem o tym.
Bergamo to prawdziwa lombardzka perełka. Z artykułu dowiesz się: Jak zaplanować taką wizytę? Jak dolecieć, jak się poruszać po mieście, gdzie spać, co i gdzie zjeść? Czy da się zaplanować samodzielną podróż przez atrakcje?
@robimypodroze hej, tez planuje w lutym wyjazd do Bergamo ale teraz na gov widnieje taka informacja ,,Ważność certyfikatów unijnych we Włoszech (tzw. green pass) potwierdzających zaszczepienie wynosi 9 miesięcy od szczepienia (w Polsce jest to 12 miesięcy). Od 1 lutego 2022 r. będzie to 6 miesięcy. Dotyczy to wszystkich certyfikatów, również tych wydanych poza Włochami. Przyjęcie dawki przypominającej automatycznie, już od kolejnego dnia, wydłuża ważność certyfikatu. " , orientujesz się może
@Scaab: hej, tez planuje w lutym wyjazd do Włoch ale teraz na gov widnieje taka informacja ,,Ważność certyfikatów unijnych we Włoszech (tzw. green pass) potwierdzających zaszczepienie wynosi 9 miesięcy od szczepienia (w Polsce jest to 12 miesięcy). Od 1 lutego 2022 r. będzie to 6 miesięcy. Dotyczy to wszystkich certyfikatów, również tych wydanych poza Włochami. Przyjęcie dawki przypominającej automatycznie, już od kolejnego dnia, wydłuża ważność certyfikatu. " , orientujesz się
@Aerwin: dzięki :) bezpośrednio przed BMW 1 z 2008 i Suzuki Swift dziewczyny. 1.5 benzyna z CVT ( ͡°͜ʖ͡°) ogólnie jestem mega zadowolony i nic mi póki co nie przeszkadza, prowadzi się dobrze, auto dynamiczne. Może mogło być ciut ciszej przy prędkościach autostradowych oraz mogli dać lepsze nagłośnienie, ale to już tak szukając na siłę jakiś wad. W porównaniu do tamtych aut i tak
taka sprawa, kupiłem używane auto w leasing, rocznik 2018. W chwili kupna auto miało 100 tys. przebiegu według licznika. Wczoraj przy okazji serwisu w ASO dostałem informacje, że prawdziwy przebieg auta jest wyższy, 390 tys... taki przebieg mają ,,wskazywać" wtryskiwacze? oraz taki przebieg pokazuje komputer samochodu przy okazji raportowania błędów, wygląda to tak, że aso robi wydruk błędów i tam pojawia się informacja, że błędy które aktualnie wyskakują w samochodzie pojawiają się
na początek czerwca mam zaplanowana przeprowadzkę do innego miasta. Wstępnie mam już nagraną nową pracę. Dziś od obecnego szefa dostałem propozycję pracy całkowicie zdalnej byle żeby został. Z obecnym szefem jestem w dobrych relacjach, umowa na czas nieokreślony, w nowej na początek na 3 miesiące, branża i stanowisko te same w obu miejscach, pieniądze mniej więcej też te same. Jakieś porady co powinienem wybrać? #praca #pracbaza #pracazdalna
@BBeer: Poznań, chociaż właściwie bez problemu mógłbym dojechać w jakiekolwiek miejsce w Polsce. Nie mam transportu bo oryginalny plan był taki aby jechać busem
Może ktoś kojarzy albo pracuje w jakiejs jednostce „pomocowej” typu jakieś domy dziecka, domy pomocy społecznej, jakieś świetlice środowiskowe i tym podobne placówki i wie,
źródło: comment_1671436766Okf7bO72jZPk3DExv5ffAP.jpg
Pobierzhttps://zarazwracam.pl/