Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cytt5
cytt5

cytt5

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 348
  • Znaleziska 186
  • Mikroblog 162
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
cytt5
cytt5
cytt5 1 godz. i 44 min temu
  • 9
Dostaliście już emaile tak jak ja, że nie dostaną licencji MiCA do 30.06?

#binance
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5
Autor
1 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@radziuxd: Szkoda, będę musiał się przenieść na Krakena, a tam aplikacja była toporna i opłaty nie małe, mam nadzieję, że aplikację poprawili, jeszcze sprawdzę OKX, który ma licencję, ale nie chcę mi się od nowa robić KYCa.
  • Odpowiedz
cytt5
cytt5
cytt5
Autor
1 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 1
@youmimicanski: Na bitbay to mi zablokowali wpłaty, z krakenem nigdy nie miałem problemu, ale używałem kilka lat temu. Nie porównuj jakieś zondy do Binance, to nawet nie ma podjazdu.
  • Odpowiedz
cytt5
cytt5
cytt5
Autor
56 min temu via Wykop
  • 1
@StdPtr: Lepiej założyć, że trzeba wypłacić, MiCA obejmuje też portfele, nie tylko giełdy.
  • Odpowiedz
tirirorero
tirirorero
3 godz. i 39 min temu
  • 0
Miruny jaką giełdę polecacie dla polskiego Polaka do kupowania BTC? Kraken? Coinbase? Trzeba się przesiąść jak Binance zostanie odcięte od Europy 1 lipca.


#kryptowaluty #binance #bitcoin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 2 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@De_Fault: przelew sepa w euro np. ZEN? Jeżeli kogoś to przerasta to nie powinien bawić się w krypto. Gdyby miał przelewać to tylko na krakena, mają licencje mica.
  • Odpowiedz

258

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Rząd planuje weryfikację przelewów w złotówkach. Sprawdzą, kto odbiera pieniądze

Tak jak od października działa to dla przelewów w euro, system ma sprawdzać, czy dane odbiorcy zgadzają się z bazą bankową i ostrzegać nadawcę przed błędem. Prokuratura zyska też możliwość żądania od banków informacji objętych tajemnicą bankową bez decyzji sądu.

real_scoria
z
telepolis.pl
dodany: wczoraj, 09:41:16
  • 52
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    finanse
  • #
    technologia
cytt5
cytt5
cytt5 22 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
A może blockchain do monitorowania wszystkich transakcji do wglądu dla wszystkich, przecież nie mamy nic do ukrycia. Też chcę zobaczyć za ile sąsiad kupił samochód, albo ile zarabia i co kupił na śniadanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
wczoraj, 08:11:46
  • 1315
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 wczoraj, 15:43:02 via Wykop
  • 0
@pahamakaa: Gdy chodziłem do szkoły kilka lat temu to nie pracowałem i zarabiałem równe 0. Nie pokarzę wyciągu, bo nawet konta nie miałem.
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
wczoraj, 06:39:21
  • 2209
#lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konserwix - #lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 wczoraj, 15:19:39 via Wykop
  • 0
@tomilipin: stażysta lekarzysta, czy jakoś tak to szło.
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
wczoraj, 14:56:52
  • 10
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki
TakiSeLogin - #konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki

źródło: Screenshot_20260623-155301~2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 wczoraj, 15:12:21 via Wykop
  • 1
@TakiSeLogin: Mam wątpliwości czy na pewno był na dyżurach, nie pytajcie dlaczego mam takie domysły, co do kwoty nie mam wątpliwości.
  • Odpowiedz
NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
wczoraj, 05:15:57
  • 1
#binance #kryptowaluty #bitcoin

7 dni pozostało do zakończenia działania Binance w EU... A w sumie to Wasz problem nie mój... You have been warned.

Wycofałeś środki z Binance?

  • Tak. 39.7% (29)
  • Liczę na cud, że dadzą licencję przestępcom. 60.3% (44)

Oddanych głosów: 73

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 wczoraj, 13:27:03 via Wykop
  • 1
https://kancelaria-skarbiec.pl/binance-licencja-mica/
  • Odpowiedz

842

Lekarze zarobią jeszcze więcej. Od lipca wzrosną wynagrodzenia zasadnicze!

Lekarze zarobią jeszcze więcej. Od lipca wzrosną wynagrodzenia zasadnicze!

Zamiast obniżek pensji to podwyżki! Mimo najwyższych zarobków netto w europie lekarzy. Od 1 lipca ich pensje jeszcze wzrosną w artykule minimalne zasadnicze pensje bez dodatków typu dyżury na UoP. Czy idzie za tym poprawa usług i specjalista dostępny od ręki?

Let_Me_2_Be
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:35:56
  • 30
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    szpitale
  • #
    polska
  • #
    afera
cytt5
cytt5
cytt5 przedwczoraj, 18:28:24 via Wykop
  • -4
Liczył ktoś ile to wyjdzie, milion złotych na miesiąc?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytt5
cytt5
cytt5 wczoraj, 13:23:01 via Wykop
  • -1
@Patton123: widać, że jesteś lekarzem milionerem i prawda piecze.

194

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: przedwczoraj, 08:45:11
  • 172
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
cytt5
cytt5
cytt5 przedwczoraj, 18:29:55 via Wykop
  • 148
@Foxbat: Gorzej jak się okaże, że w myśleniu człowieka nie ma nic specjalnego.

386

5-6 tysięcy lekarzy zarabia ponad 100 tys. zł. Ekspert ocenia propozycje rządu

Ustawa o jawności zarobków lekarzy, którą szykuje koalicja, jest dziurawa i niczego nie zmieni - ocenia ekspert od finansowania ochrony zdrowia. Jego zdaniem 5-6 tys. lekarzy-milionerów to nie patologia, lecz legalny efekt systemu. A dziura w finansach sięga już 16,8 mld zł.

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:20:58
  • 50
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    szpital
cytt5
cytt5
cytt5 przedwczoraj, 14:04:20 via Wykop
  • 0
A powinno być tak lekarze zarabiają po 5,6 tysięcy złoych. Nie rozumiem co jest wybitnego w tym zawodzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
19.06.2026, 22:52:42
  • 1211
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 20.06.2026, 10:41:18 via Wykop
  • 0
@kondor_20_zglos_sie: A później pieniędzy brakuje, jak coś jest źle zarządzane to każde pieniądze można przewalić.
  • Odpowiedz

422

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Dr n. med. Marcin Socha, który pracuje w roli chirurga pokazuje przelew za maj

Doktor Marcin Socha pokazał przelew, który wpłynął na jego konto za pracę w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kwota to 4 621,40 zł.

sloniasek
z
biznes.o2.pl
dodany: 18.06.2026, 21:32:31
  • 116
  • #
    chirurg
  • #
    wyplata
cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 19:39:48 via Wykop
  • 2
Niezła stawka za 1h pracy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 13:44:47
  • 0
Kuszą nie da się grać zanim się ją załaduje to mija z 10 sekund.

#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5
Autor
19.06.2026, 17:29:53 via Wykop
  • 0
@Viscop: Wyszkoliłem się na mistrza i cofnąłem save, myślałem, że będzie znacząca różnica, ale nie było o wiele lepiej i tak za długo trwało ładowanie.
  • Odpowiedz
jausz890
jausz890
jausz890
19.06.2026, 16:26:55
  • 2
Gothic 1 Remake – Wersja 1.0.2 (CL 169494)

Dodania (Additions)

Dodano w menu grafiki na konsolach tryby wydajności i jakości (Performance Mode / Quality Mode).

Poprawki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 17:27:03 via Wykop
  • 0
@jausz890: Gra jest trochę zbyt prosta, powinno być trudniej, dobrze, że to poprawili.
  • Odpowiedz
cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 17:20:05
  • 0
Spodziewałem się czegoś lepszego po zakończeniu. W God of War pokonanie głównej walkirii w moim przypadku trwało kilka dni, a tu walka finałowa to tylko formalność. Już ciężej walczyło się z demonami.

Akurat skończyłem grać i wypuścili patch 1.0.2 Warto grać od nowa i zacząć np. od nowego obozu, gdy wcześniej przyłączyłem się do starego obozu?

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
19.06.2026, 21:08:25 via Wykop
  • 4
[$~~$]: jeśli chcesz przejść grę ponownie dla paru innych questów, to sam sobie odpowiedz czy warto
  • Odpowiedz
prostymysliciel
prostymysliciel
prostymysliciel
19.06.2026, 17:13:46
  • 0
Gdzie obecnie najtaniej można kupić gothic remake?

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 17:16:09 via Wykop
  • 0
@prostymysliciel: https://www.pepper.pl/promocje/gothic-1-remake-steam-cd-key-1296174
  • Odpowiedz
ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
17.06.2026, 22:06:33
  • 1
#gothic ej co jest napisane w liście do magów ognia bo go nie otwierałem xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 12:55:53 via Wykop
  • 0
@ElonMuskKochamCie: Ale do skrzyń i kiesieni już zaglądałeś.
  • Odpowiedz
Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
18.06.2026, 19:24:18
  • 0
#gothic #gothicremake jak ten Gothic remake pod względem technicznym? Warto czekać parę miesięcy na updaty czy warto już teraz ograć? #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 12:51:46 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: Nie ma tragedii, czasami wywali grę i też są bugi np. podchodzę do kogoś i nie mogę zacząć rozmawiać i trzeba podchodzi z różnych stron, albo kilka razy próbować to mnie najbardziej irytuje.
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
18.06.2026, 20:21:30
  • 0
Dwa pytania o remake Gothica:

1. Czy tak jak w oryginale Tarrok uczy nas pozyskiwać z potworów składniki do ulu-mulu? Jeśli nie, to oznacza, że muszę się tego nauczyć na własną rękę aby popchać fabułę do przodu?
2. Podobno dzisiaj wyszedł patch poprawiający dźwięki. Czy ktoś może napisać czy ten patch poprawia głos Bezimiennego?

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 12:48:26 via Wykop
  • 0
@maciorqa: Nie, musiałem sam się nauczyć pozyskiwania kłów, zabiłem trolla i nic nie mogłem zrobić. Na szczęście w pobliżu jest Drax, później brakuje tego jednego punktu ph do wszystkiego za naukę tej umiejętności.
  • Odpowiedz
Pasterz30
Pasterz30
19.06.2026, 12:13:15
  • 0
Ten dubbing Bezimiennego skopali. Ale to chyba kwestia zmniejszenia niskich tonow i podkrecenia srednich i wysokich na jego kwestiach. Myslicie ze bedzie jakis patch? #gothic #gothicremake
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytt5
cytt5
cytt5 19.06.2026, 12:44:01 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: Mogli to zrobić lepiej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking